SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#29826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
da ti ne bude usko

- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#29827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Anektirala, vidis koja su doba bila... i ti vala cjepidlakaVelkoski wrote:anketirala?![]()
![]()
![]()
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#29828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Daj obustavite tu raspravu na ovoj temi.
Tema je 'Crna hronika'. Zna se sta se misli pod tim.
A ekipa koja zeli raspravljati o 'razgranicenjima' naselja i mahala, koja je zgrada, park, parking prostor i sl.u kojem naselju...pa otvorite temu o tome. Pa bujrum raspravite do detalja.
Tema je 'Crna hronika'. Zna se sta se misli pod tim.
A ekipa koja zeli raspravljati o 'razgranicenjima' naselja i mahala, koja je zgrada, park, parking prostor i sl.u kojem naselju...pa otvorite temu o tome. Pa bujrum raspravite do detalja.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#29830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
29. mart 2016. u 11:36
Sarajevo: Jedno lice napalo djevojku, zadobila teške tjelesne povrede
Sarajevska policija je jučer dobila dojavu kako je oko 22 sata napadnuta djevojka u ulici Rate Dugonjića, općina Ilidža.
Naime, IV PU je obaviještena da je fizički napadnuta i povrijeđena H.M., rođena 1990. godine u Rogatici, nastanjena u Sarajevu, od strane R.S. iz Sarajeva.
Povrijeđenoj je ljekarska pomoć ukazana u KCU u Sarajevu, gdje su ljekari konstatovali teške tjelesne povrede glave i na Klinici za neurohirurgiju je zadržana je na daljem liječenju.
O svemu je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Uviđaj su obavili policijski službenici koji nastavljaju rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju navedenog krivičnog djela, kao i pronalasku izvršioca.
- biske
- Posts: 1925
- Joined: 25/06/2009 03:35
- Location: teren
#29831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
kao što rekoh http://forum.klix.ba/sarajevo-crna-hron ... #p11683404

biske wrote:vlasnici će se potruditi da, u 2015. godini, po broju pronađenih vozila prestignu MUP.VjecitiStudent wrote:
Kanton Sarajevo, mjesto ugodnog življenja ...
U cijeloj Federaciji:U toku 2014. godine na području Kantona Sarajevo izvršeno je 825 krivičnih djela teških krađa motornih vozila, od čega su 222 ili 26,9% pronađena i vraćena (od strane policije MUP Kantona Sarajevo vraćeno je 75 vozila, MUP-a RS-a – 44, drugih MUP-ova – 25, uz novčanu nadoknadu – četiri i 74 vozila vlasnici su sami pronašli).
OTUĐENJA MOTORNIH VOZILA
U 2014. godini, izvršeno je 1.208 krivicnih djela otuđenja motornih vozila, manje za 20 djela (1,6 %) u odnosu na uporedni period, od kojih je rasvijetljeno 60 (4,96%).
http://www.fup.gov.ba/wp-content/upload ... t-2014.pdf
Budi vlasnik!!!http://forum.klix.ba/ismir-jusko-svabo- ... #p12390460
U toku 2015. godine na području Kantona Sarajevo izvršeno je 728 krivičnih djela teških krađa motornih vozila, od čega je 207 ili 28,4% pronađeno i vraćeno (od strane policije MUP Kantona Sarajevo vraćeno je 69 vozila, MUP-a RS-a – 41, drugih MUP-ova – 14, uz novčanu nadoknadu – četiri i 79 vozila vlasnici su sami pronašli).
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#29832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
#VlasnikeUPoliciju
- Thorgerson
- Posts: 9900
- Joined: 15/04/2015 11:26
#29833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I ovih 69 sto su vratili sigurno od nekih guzonja. Pa se morali dodatno potrudit.
Ko onomad sto nadjose mobitel od one gospodje. Ne sjecam se sta tacno bi. Znam samo da su mobitel ekspresno pronasli.
A ova kradja automobila je cista obijest i besqrac vladajucih struktura i policije. Na ovako malo prostoru toliko automobila da se ukrade. Zalosno. Bukvalno divlji zapad.
Ko onomad sto nadjose mobitel od one gospodje. Ne sjecam se sta tacno bi. Znam samo da su mobitel ekspresno pronasli.
A ova kradja automobila je cista obijest i besqrac vladajucih struktura i policije. Na ovako malo prostoru toliko automobila da se ukrade. Zalosno. Bukvalno divlji zapad.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#29834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sudinicin sin.Thorgerson wrote:I ovih 69 sto su vratili sigurno od nekih guzonja. Pa se morali dodatno potrudit.
Ko onomad sto nadjose mobitel od one gospodje. Ne sjecam se sta tacno bi. Znam samo da su mobitel ekspresno pronasli.
A ova kradja automobila je cista obijest i besqrac vladajucih struktura i policije. Na ovako malo prostoru toliko automobila da se ukrade. Zalosno. Bukvalno divlji zapad.
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#29837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
JBG fantomska zgrada, niko ne zna čija je i za šta služi pa se i ptice zabijaju u nju.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#29838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
na vili park otpalo je jedno staklo nedavno 
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#29839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Zar tu redovno ne vise reklamni plakati, ako je to ista zgrada?
Inače ništa me ne čudi. Na Obali, u blizini hotela Presidenta i onog turskog restorana je otpao komad fasade na cestu, i to lijep komad.
Inače ništa me ne čudi. Na Obali, u blizini hotela Presidenta i onog turskog restorana je otpao komad fasade na cestu, i to lijep komad.
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#29840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Zna li neko šta ovi helikopteri lete ovako nisko svako veče. Znači kuća se tresne.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#29841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sto si pravio kucu na brdu 
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#29842 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Redovni trenazni letovi EUFOR-a.Kako god fino je vidjet' onaj Blackhawk nad' Sarajevom.Fox_Fox wrote:Zna li neko šta ovi helikopteri lete ovako nisko svako veče. Znači kuća se tresne.
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#29843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vidim da su letovi na relaciji Butmir, baza Rajlovac.Tercius wrote:Redovni trenazni letovi EUFOR-a.Kako god fino je vidjet' onaj Blackhawk nad' Sarajevom.Fox_Fox wrote:Zna li neko šta ovi helikopteri lete ovako nisko svako veče. Znači kuća se tresne.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#29844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
To ti lijepo vidjeti?
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#29845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ma obicno oni idu u 2 pravca,jedan je preko Rajlovca kotlina prema Ze,a druga je oko grada pa preko S.Grada pa dalje Trebevic pa preko Jahorine krug na Butmir.Fox_Fox wrote:Vidim da su letovi na relaciji Butmir, baza Rajlovac.Tercius wrote:Redovni trenazni letovi EUFOR-a.Kako god fino je vidjet' onaj Blackhawk nad' Sarajevom.Fox_Fox wrote:Zna li neko šta ovi helikopteri lete ovako nisko svako veče. Znači kuća se tresne.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#29846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ima i treca
rajlovac- hadzici
rajlovac- hadzici
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#29847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Tako to radi Ćosićeva i Juskova policija ...
(preneseno sa FB)Jučer poslije podne 17:30h dolazimo supruga i ja u ambulantu predajemo zdravstvenu knjižicu i govorimo sestrama što rade da sin ima visoku temp. i osip po tijelu, kažu da izađemo van čekaonice. I tako mi čekamo do 20:00 h kad u jednom trenutku se javi netko s kartoteke i reće da nas doktor neće primiti jer je završio smjenu i ispunio normu za danas. Jedan od roditelja se pobunio i rekao, u redu neka mi netko potpiše da neće primiti dijete poslije dva i pol sata čekanja . U tom trenutku izlazi dr. pedijatar koji kaže da možemo ostati tu ali ćemo biti zaključani do ujutro. Jedan od radnika na kartoteci zove policiju ničim izazvan i policija stiže u rekordnom roku ali to nije samo patrola . Dolazi jedinica za podršku od pet specijalaca i počinju se "kriviti" na nas roditelje djece i tjerati nas napolje zajedno s tom bolesnom djecom. Tada sam ja pukao i pitao ih dali su zaista došli na pedijatriju da istjeraju nas s djecom, ipak jesu. Kaže jedan , nemoj ba da ti bezveze pišem prijavu a ja ga pitam zbog kojeg prekršaja molim te mi reci? I tako smo mi završili na ulici s djecom koja su imala tem. I do 39 stepeni ! I kome čovjek da se žali ???
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#29848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne lete nasi nochu bez velike muke tako da vjerujem da je ovo EUFOR.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#29849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Troljanje , ali to je i jedna od svrha internetaVjecitiStudent wrote:Tako to radi Ćosićeva i Juskova policija ...
(preneseno sa FB)Jučer poslije podne 17:30h dolazimo supruga i ja u ambulantu predajemo zdravstvenu knjižicu i govorimo sestrama što rade da sin ima visoku temp. i osip po tijelu, kažu da izađemo van čekaonice. I tako mi čekamo do 20:00 h kad u jednom trenutku se javi netko s kartoteke i reće da nas doktor neće primiti jer je završio smjenu i ispunio normu za danas. Jedan od roditelja se pobunio i rekao, u redu neka mi netko potpiše da neće primiti dijete poslije dva i pol sata čekanja . U tom trenutku izlazi dr. pedijatar koji kaže da možemo ostati tu ali ćemo biti zaključani do ujutro. Jedan od radnika na kartoteci zove policiju ničim izazvan i policija stiže u rekordnom roku ali to nije samo patrola . Dolazi jedinica za podršku od pet specijalaca i počinju se "kriviti" na nas roditelje djece i tjerati nas napolje zajedno s tom bolesnom djecom. Tada sam ja pukao i pitao ih dali su zaista došli na pedijatriju da istjeraju nas s djecom, ipak jesu. Kaže jedan , nemoj ba da ti bezveze pišem prijavu a ja ga pitam zbog kojeg prekršaja molim te mi reci? I tako smo mi završili na ulici s djecom koja su imala tem. I do 39 stepeni ! I kome čovjek da se žali ???
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#29850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
za trolere takvog kalibra treba uvesti zatvorske kazne
