SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#29801 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bilo , jeste i biće 4 zgrade, ati nekom drugome verglaj!
.
.
Last edited by zateznistub on 29/03/2016 07:21, edited 1 time in total.
- Edin H.
- Posts: 53549
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Zavrsice to Crnogorka Sebijasupercali wrote:steta sto je bolnica prije marijin dvoraEdin H. wrote:Nije nikada ni bilo.BadBoy wrote:
Hahah zato mi imamo elegantno rješenje, sve poslije M.Dvora nije Sarajevo![]()
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#29803 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ajde sad vidi sta cini krug 2 3 i 4zateznistub wrote:Bilo , jeste i biće 4 zgrade, ati nekom drugome verglaj!
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#29804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Znači, oni iz zgrade 1 nisu "iz kruga"?supercali wrote: Ajde sad vidi sta cini krug 2 3 i 4
Ma nemas ti blage veze, a ja jos veca budala pa se natežem s tobom
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#29805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
kako samo spamate temu i kako ste samo naporni pa vi niste svjesni 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#29806 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa i nisu iz kruga
i zgradu broj 2 nisi fino nacrtao jer je broj 1 uvucen prema obdanistu a ne dvica
i zgradu broj 2 nisi fino nacrtao jer je broj 1 uvucen prema obdanistu a ne dvica
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#29807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sve je ono krug, a ulaz u krug je cosak. Tako je tamo oduvijek bilo, ne znam sto @supercali imas potrebu da pametujes. Pa valjda tamo ljudi znaju gdje zive i kako to zovu.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#29808 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
supercali wrote:pa i nisu iz kruga
i zgradu broj 2 nisi fino nacrtao jer jebroj 1 uvucen prema obdanistu a ne dvica
Sad si sve rekao...
- muha_sa
- Posts: 140361
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#29809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
resposupercali wrote:Ajde sad vidi sta cini krug 2 3 i 4zateznistub wrote:Bilo , jeste i biće 4 zgrade, ati nekom drugome verglaj!
jest da nije tema
živim vec 30 i kusur godina u tom krugu
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#29810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jebo vas otoka i cvila 
- Edin H.
- Posts: 53549
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I jos nisi skonto?muha_sa wrote: živim vec 30 i kusur godina u tom krugu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83383
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#29812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nemojte se ljutiti dragi sugradjani, ali skoro nigdje ne vidjeh grad, tj. ljude vise opterecene ovakvim temama 
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#29813 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Znam i ja ljude sto su im dede rodjene na carsiju pa nezna do dobrinje doci._BataZiv_0809 wrote:Evo moji su sljegli 50-tih, pa odsljegli 70-tih i 80-tih, ja sljego 2000-tih, pa znam vecinu tih naziva, jer me interesovalo.
Koga ne interesuje, ne moze ni znati, ali to ne znaci da je nakaradan, papak, vakav nakav. Ima ba ljudi koji su operisani od svega i kojima puca qrtz kako se zgrada zove.
@muha znaci trola se na chvili okrece
Ja kad god sam isao u merkur ili prije na pijacu uvijek mi je bilo otoka, a zivio u gradacackoj i govorio da sam na cengic vili
Nekako mi je granica bila iza mb slasticarne
Ono nidje veze
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#29814 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
joj rasprave 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#29815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
muha znam ja dobro sta je krugmuha_sa wrote: respo![]()
jest da nije temasve je to krug a čošak je ulaz u taj krug--čošak do obdaništa
![]()
živim vec 30 i kusur godina u tom krugu
zivim i ja "tu" od kad sam se rodio
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#29816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dobro je, nije se niko pobio 
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#29817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I šta je krug na kraju?
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#29818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
dio od obdanista do mb slasticarne je nicija zona,pripast ce na kraju er-esu.
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#29819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Svakih par mjeseci ova rasprava I to obicno na temi koja nema nikakve veze sa spomenutim 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#29820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa mora se dokazati ko je veci Sarajlija
⚜⚜⚜⚜
No mi se na kratko selimo u Visoko
http://m.avaz.ba/clanak/227595/tunel-ra ... nja-zemlje
⚜⚜⚜⚜
No mi se na kratko selimo u Visoko
http://m.avaz.ba/clanak/227595/tunel-ra ... nja-zemlje
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#29821 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa Otoka Republika je anketirala još 1983. sve do ulice Ilije Engela, a nekad krajem 80-tih i dio Gatačke. U periodu od 1993- pa do danas, pripajamo Kvadrant, Kumrovec, djelove Buća potoka.
Granice Velike Otoke su na Alipašin most, Tibra B-Potok, EP pumpa, MB slastičarna, nadvožnjak na Aneksu, Gatačka...
Velika Otoka je po uređenju Ustavna Anarhija, a jači tlači.
Da završimo raspravu.
Granice Velike Otoke su na Alipašin most, Tibra B-Potok, EP pumpa, MB slastičarna, nadvožnjak na Aneksu, Gatačka...
Velika Otoka je po uređenju Ustavna Anarhija, a jači tlači.
Da završimo raspravu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#29822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
anketirala?

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#29823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Oj, ustani Alija da ja legnem
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#29824 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
da ti predam rahmet na vrijemeinsomnia78 wrote:Oj, ustani Alija da ja legnem
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#29825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
S dunjaluka ic pocesmo


