Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2976 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa nije bug .. Ali pasovi prolaze ko ludi
Ja sam davao sa pola u sesnaest pas 
-
GoodTaste
- Posts: 817
- Joined: 04/04/2012 22:56
#2977 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
A na kojoj tezini se igra ? Top player ili superstar ili ?
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2978 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sam na najtezoj ali sam samo jednu protiv kompa .. Ostalo sa frendom ..
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#2979 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
barem ako cu sudit po dosadasnjim iskustvima, demo nikad nije pravo ogledalo cijelog proizvoda .. zasad ovo neutralnog kvaliteta .. mislim na PES 
- wall3
- Posts: 165
- Joined: 15/06/2011 10:21
#2980 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Skidam Ghost Recon Open Betu. Je li neko probao? 
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#2981 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Recon gori ja skido sa pirata,al trazi neki pasw tako da...

- wall3
- Posts: 165
- Joined: 15/06/2011 10:21
#2982 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa besplatna je beta
Odlična zasad
Odlična zasad
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2983 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
sta ti je ghost recon, jel ghost warriror 2
-
Mrki_ma
- Posts: 119
- Joined: 09/08/2012 19:19
#2984 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kakva beta pa igra ja izisla ima vec. Usput kome nece, diskonektujte se s interneta a nek vam je user skidrowwall3 wrote:Pa besplatna je beta![]()
Odlična zasad
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2985 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
a o kojoj igri govorite, ghost recon = sniper ghost warrior 2?Mrki_ma wrote:Kakva beta pa igra ja izisla ima vec. Usput kome nece, diskonektujte se s interneta a nek vam je user skidrowwall3 wrote:Pa besplatna je beta![]()
Odlična zasad
EDIT: joj mene hahaha tek sad sam se sjetio jos sam je igrao hahah to je tom clancy ghost recon jel tako, ja dosao negdje do pola igre i nakon toga kad hocu na nastavim sa igrom samo mi ide forever loading i obrisao sam je zbog toga
a kakva beta igra izasla prije 2 mjeseca
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2986 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
moze li neko objasniti sta je FPS- frames per second, jel bolje da je taj broj veci ili manji?
-
GoodTaste
- Posts: 817
- Joined: 04/04/2012 22:56
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#2988 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
zna li neko futsal kakvu igru,ustvari postoji li ikako 
- fazer
- Posts: 402
- Joined: 14/12/2009 17:39
#2989 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ovo je beta za ghost recon online, to je f2p igra. vjerovatno si mislio na ghost recon: future soldier.Bosnian Dragon1 wrote: a kakva beta igra izasla prije 2 mjeseca
-
dek1king
- Posts: 159
- Joined: 20/06/2012 10:24
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#2991 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da li se moze vratiti torrent,ja greskom umjesto da pauziram torent odem na X a nije se do kraja skinulo,problem je sto ne mogu download torent pa da ono klasicno sejvam,otvorim i down,preko toga nacina bi i nekako vratio ali ne mogu.Da li se ikako moze vratiti pa da nastavi snimati?Skinulo 93%
(koristim bittorert)
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2992 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nadjes taaj isti torrent i kliknes da se skida...on ce ono checkirati i nastaviti gdje si ukinuo. Bar kod mene radi tako....
Sent from my cigla using Tapatalk 2
Sent from my cigla using Tapatalk 2
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#2993 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kontam sta hoces da kazes,al meni opet nanovo skida(ispocetka),ne checkira nikakoL00d wrote:nadjes taaj isti torrent i kliknes da se skida...on ce ono checkirati i nastaviti gdje si ukinuo. Bar kod mene radi tako....
Sent from my cigla using Tapatalk 2
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2994 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
e ne znam onda. Ja koristim u torrent ... i meni uvijek nastavi
-
sarajevomd
- Posts: 706
- Joined: 12/12/2010 20:42
#2995 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne nastavi ti. Kreni skidait torrent, izbrisi ga pa opet kreni i ici ce od pocetka.
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#2996 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa to i radi,ide od pocetkasarajevomd wrote:Ne nastavi ti. Kreni skidait torrent, izbrisi ga pa opet kreni i ici ce od pocetka.
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2997 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ljudi koji je dobar program za snimanje dok igram igru, probao sam fraps ali ne radi kako treba , probao sam i play claw ali je nidje veze, trazim neki program da ima auto screenshot , da nastimam nakon svako 10 sekundi naprimjer da uradi screen shot
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#2998 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Probaj Xfire. Ima opciju snimanja, nisam probao do sada, ali ću u toku danai to probati.Bosnian Dragon1 wrote:ljudi koji je dobar program za snimanje dok igram igru, probao sam fraps ali ne radi kako treba , probao sam i play claw ali je nidje veze, trazim neki program da ima auto screenshot , da nastimam nakon svako 10 sekundi naprimjer da uradi screen shot
http://pokit.org/get/?06067a9534f9dbf78 ... 386e4c.jpg
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2999 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
igram battlefield bad company 2, x fire koristim vec dugo ali jedostavno nece da mi ga prepozna bad company radio sam sve moguce ali dzaba nece, u drugim igrama x fire radi bez problema ali koliko znam nema opciju auto screenshotDON_eARL wrote:Probaj Xfire. Ima opciju snimanja, nisam probao do sada, ali ću u toku danai to probati.Bosnian Dragon1 wrote:ljudi koji je dobar program za snimanje dok igram igru, probao sam fraps ali ne radi kako treba , probao sam i play claw ali je nidje veze, trazim neki program da ima auto screenshot , da nastimam nakon svako 10 sekundi naprimjer da uradi screen shot
http://pokit.org/get/?06067a9534f9dbf78 ... 386e4c.jpg
-
Mrki_ma
- Posts: 119
- Joined: 09/08/2012 19:19
#3000 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Probaj dxtory
http://dxtory.com/v2-home-en.html
Ja ga koristim, definitivno ima najvise opcija, malo je napredniji.
Mozes skinuti crackovanu verziju na kakvom torrent site-u-
http://dxtory.com/v2-home-en.html
Ja ga koristim, definitivno ima najvise opcija, malo je napredniji.
Mozes skinuti crackovanu verziju na kakvom torrent site-u-
