X FACTOR Adria
Moderator: anex
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2976 Re: X FACTOR Adria
Pa ako je Tamarin stric vlasnik te licence , valjda je jasno ko pobjeđuje 
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#2978 Re: X FACTOR Adria
Velibor Džarovskial-em wrote:onaj neki makedonac sto je namjestio sve zivo od sporta je rekao da ce daniela pokrasti u finalu i da nece pobjediti
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2979 Re: X FACTOR Adria
Maid je trebao pobjediti . Full je patetičan sto je i glavna odlika emisije
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2980 Re: X FACTOR Adria
I nemojte me jebati da je neko pratio ovo tokom cijele sezone ? Pa ja ne mogu uvezati 30 sekundi u cugu da gledam .. Ponekad prebacim da vidim je'l proglasenje pobjednika ali ni to necu vise 
-
JeremyJ
- Posts: 33
- Joined: 08/03/2014 19:25
#2981 Re: X FACTOR Adria
Realno Grand show je za ovo zakon. Mi na Balkanu i nismo ni zasta drugo.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#2982 Re: X FACTOR Adria
gledaju ljudi veca sranja od ovog pa zive zivot
kruva i igara
kruva i igara
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2983 Re: X FACTOR Adria
a zvezde granda redovno pratis?Mustang1 wrote:I nemojte me jebati da je neko pratio ovo tokom cijele sezone ? Pa ja ne mogu uvezati 30 sekundi u cugu da gledam .. Ponekad prebacim da vidim je'l proglasenje pobjednika ali ni to necu vise
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2984 Re: X FACTOR Adria
Zvezde granda lepe mlade
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2986 Re: X FACTOR Adria
Ne pratim ali pogledam na youtube kada cujem da je neko iz Bosne dobar bio ..
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2987 Re: X FACTOR Adria
Isfur
- Pozitivna_geografija
- Posts: 112
- Joined: 15/09/2013 20:24
- Location: Bosna i Hercegovina
#2988 Re: X FACTOR Adria
Nek ona peka nije pobojedila
Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
- Nigella
- Posts: 52
- Joined: 24/08/2008 01:31
- Location: Tamna Vaseljena
#2989 Re: X FACTOR Adria
kakva patetika 
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2990 Re: X FACTOR Adria
zajebo se pogolemo.Ljakan wrote:Velibor Džarovskial-em wrote:onaj neki makedonac sto je namjestio sve zivo od sporta je rekao da ce daniela pokrasti u finalu i da nece pobjediti
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
#2991 Re: X FACTOR Adria
Ilma je tito za ove levatine
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2992 Re: Odg: X FACTOR Adria
Ko reklama za kolu . Pije Dzevad kolu te se sjeti kako je sa rahmetli dedom poslije kosidbe pio istu tu kolu , suza mu kane iz oka utom' i djeda mraz izbije od nekud' ..Nigella wrote:kakva patetika
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2994 Re: X FACTOR Adria
kaze Ana "mi se vidimo nekom sledecom prilikom, koje nece biti u skorije vreme" 
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
#2995 Re: X FACTOR Adria
Da je pustit na scenu jovana da tupsonima objasni bavarske iluminate 
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2996 Re: X FACTOR Adria
VenomousV wrote:kaze Ana "mi se vidimo nekom sledecom prilikom, koje nece biti u skorije vreme"
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2997 Re: X FACTOR Adria
Zvezde Granda se emituju devet godina. I nikad se[img] nije desilo da nekom zakoči mikrofon, da kandidat NE ZNA da treba pjevati, da se u po' emisije zamijene brojevi za glasanje.. Sve transparentno i objektivno. Zato su i u tih devet godina napravili 40-tak solidnih pjevača koji produkciji donose milione na godišnjoj osnovi.
O pobjedniku neću govoriti. Izabrale su ga uspaljene curice koje nemaju dvije čiste.
Ne ponovilo se.
[/img]
O pobjedniku neću govoriti. Izabrale su ga uspaljene curice koje nemaju dvije čiste.
Ne ponovilo se.
[/img]
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2999 Re: X FACTOR Adria
Ima ti ovo mjesta.It_is_a_Leclerc wrote:Zvezde Granda se emituju devet godina. I nikad se[img] nije desilo da nekom zakoči mikrofon, da kandidat NE ZNA da treba pjevati, da se u po' emisije zamijene brojevi za glasanje.. Sve transparentno i objektivno. Zato su i u tih devet godina napravili 40-tak solidnih pjevača koji produkciji donose milione na godišnjoj osnovi.
O pobjedniku neću govoriti. Izabrale su ga uspaljene curice koje nemaju dvije čiste.
Ne ponovilo se.
[/img]
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3000 Re: X FACTOR Adria
Off,ali namjestio je rukometnu utakmicu 0:0raskopusa wrote:zajebo se pogolemo.Ljakan wrote:Velibor Džarovskial-em wrote:onaj neki makedonac sto je namjestio sve zivo od sporta je rekao da ce daniela pokrasti u finalu i da nece pobjediti
