"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2976 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

da je motor obicnog smrtnika iskupilo bi se oko njega 20 drotova
ovako znaju da je njegov i ne reaguju
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#2977 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dottore »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Evo i od mene mali doprinos:
http://img220.imageshack.us/img220/3444/imag0580b.jpg
Snimljeno na Socijalnom, iz pravca Merkatora prema Željinom stadionu sam se kretao. :x
Nikoga u autu nema, tip parkirao i otišao...
ne bih ti preporucio da slikas ovog lika :thumbup:
znam ga, i vjeruj ne bi bilo dobro po tebe da te ufatio :mrgreen: :mrgreen:
SundanceKid
Posts: 1395
Joined: 26/01/2008 23:38

#2978 Re: "Majstori" parkiranja

Post by SundanceKid »

dottore wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:Evo i od mene mali doprinos:
http://img220.imageshack.us/img220/3444/imag0580b.jpg
Snimljeno na Socijalnom, iz pravca Merkatora prema Željinom stadionu sam se kretao. :x
Nikoga u autu nema, tip parkirao i otišao...
ne bih ti preporucio da slikas ovog lika :thumbup:
znam ga, i vjeruj ne bi bilo dobro po tebe da te ufatio :mrgreen: :mrgreen:
Pa ako ga znas, mogo si mu rec da ne parkira ovako...
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#2979 Re: "Majstori" parkiranja

Post by TheGodfather001 »

dottore wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:Evo i od mene mali doprinos:
http://img220.imageshack.us/img220/3444/imag0580b.jpg
Snimljeno na Socijalnom, iz pravca Merkatora prema Željinom stadionu sam se kretao. :x
Nikoga u autu nema, tip parkirao i otišao...
ne bih ti preporucio da slikas ovog lika :thumbup:
znam ga, i vjeruj ne bi bilo dobro po tebe da te ufatio :mrgreen: :mrgreen:
A on je neki "vakif" pa je donirao/napravio ovaj plocnik i sada moze da parkira se ovako kako se parkirao, a ostali ne mogu ili ne smiju??
Prema zakonu, svako moze svakoga slikati dokle god je uslikana osoba ili vozilo na javnoj povrsini. A to je li zajeban ili nije, ostavi za neku drugu temu, ima nas koji se ne bojimo ovih lokalnih mangupcica/dilercica... Zdra'o!
blue tabu
Posts: 71
Joined: 21/04/2010 12:39

#2980 Re: "Majstori" parkiranja

Post by blue tabu »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Evo i od mene mali doprinos:
Image
Snimljeno na Socijalnom, iz pravca Merkatora prema Željinom stadionu sam se kretao. :x
Nikoga u autu nema, tip parkirao i otišao...
redovno ga vidjam skoro pa u isto vrijeme, mali nabildani celo ... uvijek se parkira tu na samom prelazu 5-10 min najmanje ...
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#2981 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vukojebina »

testovi wrote:da je motor obicnog smrtnika iskupilo bi se oko njega 20 drotova
ovako znaju da je njegov i ne reaguju

apsolutno se slazem, ali to je druga strana medalje i druga tema...
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#2982 Re: "Majstori" parkiranja

Post by van Basten »

SundanceKid wrote:
dottore wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:Evo i od mene mali doprinos:
http://img220.imageshack.us/img220/3444/imag0580b.jpg
Snimljeno na Socijalnom, iz pravca Merkatora prema Željinom stadionu sam se kretao. :x
Nikoga u autu nema, tip parkirao i otišao...
ne bih ti preporucio da slikas ovog lika :thumbup:
znam ga, i vjeruj ne bi bilo dobro po tebe da te ufatio :mrgreen: :mrgreen:
Pa ako ga znas, mogo si mu rec da ne parkira ovako...
ne bi bilo dobro po njega da mu je to rekao :lol:
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2983 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zaluzinna »

vukojebina wrote:a znas sta je interesantno...da je ovo motor nekog obicnog smrtnika, recimo moj, apsolutno ga niko nebi ni primijetio..al posto je ovo danisov motor, on toooliko ovaj gospodji smeta ko da joj je na ledja parkiro, i oba bubrega prikljestio...mislim to je preseravanje...
e, znas sta je interesantnije, sto isti taj Danis Tanovic izigrava Mesiju, citaj spasitelja drzave i naroda u njoj, svojim "dusebriznickim" palamudenjem u Skupstini Kantona Sarajevo, po novinama, elektronskim medijima... i sve pada u vodu njegovim ponasanjem.

i kao sto neko napisa, da je motor obicnog smrtnika, u najmanju ruku bi fasovao kaznu, a mozda bi bio i uklonjen.

prema tome, pssssssssssst! :wink:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2984 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Ne, ja to vidim ovako: Danis dosao na mopedu, stavio ga u park. Ostali zastupnici valjda dolaze pjeske ili na biciklima.
Pola njih se ponasa kabadahijski u svakoj mogucoj prilici, vjerovatno i ovdje je njihov neki od onih automobila na istoj slici, ali na njih gospodja nije obratila paznju. Uopste ne vidim zasto ovaj moped smeta nekom, osim toj gospodji.
U redu, parkirano motorno vozilo u parku, pjesackoj zoni. Prekrsaj. Hajde zadji okolo i popisi sve i jedno vozilo zastupnika koji su u prekrsaju. Meni smeta selektivno ispiranje ljudi koji jesu uspjesni i kojima se trazi dlaka u jajetu da se mi napravimo vaznijim nego jesmo.
Zapravo se pitam sto je Danisu trebalo uopste da dolazi ovamo i bakce se sa nama. Budala.

I da se razumijemo, Danisova stranka nije moja politicka opcija. Licno mislim da je dizanje zlatnog kipica pred milijardama ljudi sa rijecima "ovo je za moju Bosnu", kredit koji on ima i koji tesko moze istrositi, i da nije zasluzio da ga se ispire po medijima i na forumu zbog parkiranja. Gorim ljudima smo teze stvari oprastali.
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2985 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

on kad vec ima dvije plate od kojih je jedna 6-7 hiljada km moze vala i da odvoji pare za parking mjesto
zato mi smeta
zato sto ga stite a bilo kome on nas bi napisali kaznu
ne znam sto stite to smece obicno je smece i on i njegov oskar koji je dobio radi reda
svi se raduju tome a niko on raje od toga nema koristi samo on
kakva nama korist od njihovi filmova osim sto ce sad purivatra da mazne para od festivala kao i svake godine
a vidio sam ga prilazi kiosku gdje se prodaju kokice i pita koliko su prodavac mu kaze 1km a on ce uuuuuuuu 1km
................................xxxxxxxxxxxx
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2986 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zaluzinna »

quasar wrote:Ne, ja to vidim ovako: Danis dosao na mopedu, stavio ga u park. Ostali zastupnici valjda dolaze pjeske ili na biciklima.
Pola njih se ponasa kabadahijski u svakoj mogucoj prilici, vjerovatno i ovdje je njihov neki od onih automobila na istoj slici, ali na njih gospodja nije obratila paznju. Uopste ne vidim zasto ovaj moped smeta nekom, osim toj gospodji.
U redu, parkirano motorno vozilo u parku, pjesackoj zoni. Prekrsaj. Hajde zadji okolo i popisi sve i jedno vozilo zastupnika koji su u prekrsaju. Meni smeta selektivno ispiranje ljudi koji jesu uspjesni i kojima se trazi dlaka u jajetu da se mi napravimo vaznijim nego jesmo.
Zapravo se pitam sto je Danisu trebalo uopste da dolazi ovamo i bakce se sa nama. Budala.

I da se razumijemo, Danisova stranka nije moja politicka opcija. Licno mislim da je dizanje zlatnog kipica pred milijardama ljudi sa rijecima "ovo je za moju Bosnu", kredit koji on ima i koji tesko moze istrositi, i da nije zasluzio da ga se ispire po medijima i na forumu zbog parkiranja. Gorim ljudima smo teze stvari oprastali.

- park je predviden za "stavljanje" automobila ili motora - mopeda?
- meni smeta kada ti isti ljudi prodaju, izvinite na izrazu, muda pod bubrege! zar je neko spominjao neciju
uspjesnost?
- dosao je ovamo jer su ga porezi, kao "uspjesnog" stanovnika Pariza poderali. ovdje, za razliku od Francuske, moze
muljati.
- hoces da kazes da dizanje kipica znaci: ja radim sta hocu u mojoj Bosni? jer, za Boga miloga, ja imam kredit zbog
kipica? heeelooooooouuuuuuu :-)

svaka cast majstore na kipicu, ali ti treba da budes primjer, a ne licemjer 10x gori od ovih koji nas vec 20 godina hebu u mozak
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#2987 Re: "Majstori" parkiranja

Post by atko »

Danisova odgovornost je u toliko veca od obicnog gradjanina koliko on predstavlja zakon ...

ali vaski komentri su u toliko odvratniji koliko je on uspjesniji ... covjek ima oskara, love faca je ... i jamo ga mrzit iz dna duse :x


Sve cemo svakome halalait ... i pokolj agresorima ... AL USPIJEH NIKAD NIKOME :x


Fino i kulturno napista pismo covjeku i skrenuti paznju na postupak ... al ne ... ajmo pljuvat :shock: :roll: :-)
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2988 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zaluzinna »

Atko,

u prvoj recenici si sve rekao.
i sve ovo ostalo sto si napisao nakon nje, pada ti u vodu. demantujes sam sebe.
niko ovdje ne zamjera Danisu Tanovicu na uspjehu. naprotiv!
ja mu licno zamjeram na kabadahijskom ponasanju, tipa niko k'o ja i zamjeram mu na supljiranju i prosipanju magle narodu, jer ovaj parkirani motor sve govori... tu je konkretna zamjerka.
to sto ima para, sto je faca...e, to nije tema ove emisije :wink:

p.s.
daj koji vic, mani se kabadahija :D
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2989 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Bujrum ga pljuvat. Valjda se zato osjecate bolje. Svako ima svoju terapiju.
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2990 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

treba mu pljunut na motor kad ga opet parkira ondje
i to kad uradi 50ak ljudi valjda vise nece parkirat
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#2991 Re: "Majstori" parkiranja

Post by atko »

zaluzinna wrote: to sto ima para, sto je faca...e, to nije tema ove emisije :wink:
p.s.
daj koji vic, mani se kabadahija :D

To je i te kako tema emisije :wink:

I jesi li siguran da hoces vic ?? :D
doboj
Posts: 118
Joined: 12/01/2010 03:20
Location: tamo gdje mi je dobro

#2992 Re: "Majstori" parkiranja

Post by doboj »

jadni su oni kojima smeta Danisov moped ,a ne smetaju politicari govnari koji parkiraju gdje hoce i prave sve budalama :dance:
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2993 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zaluzinna »

atko wrote:
zaluzinna wrote: to sto ima para, sto je faca...e, to nije tema ove emisije :wink:
p.s.
daj koji vic, mani se kabadahija :D

To je i te kako tema emisije :wink:

I jesi li siguran da hoces vic ?? :D

jesam, sigurNA sam!
shoot! :thumbup:
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#2994 Re: "Majstori" parkiranja

Post by atko »

Koja je razlika izmedju Danisa i njegovog motor ???

Motor nema k**** da ga zaboli za misljenje gradjana

:D
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#2995 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Radar71 »

Image



Propisno parkiranje pred MUP-om u Svrakinom :-D
Last edited by Radar71 on 25/07/2011 19:25, edited 1 time in total.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#2996 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zonbirile »

Radar71 wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us

Propisno parkiranje pred MUP-om u Svrakinom :-D
-------------------------------
neda komandir da se podsjeku one dvije grane da ga rođo zavuče u hlad.Zna komandir šta je ekologija. :lol: :lol: :lol: :lol:
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#2997 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vnm »

autogol sa 20 metara :mrgreen:

Image
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2998 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

vnm wrote:autogol sa 20 metara :mrgreen:

Image
vidio sam ga jutros na istom mjestu. :x

evo ako eko policija cita. imaju sve podatke pa neka mu posalju kaznu. imaju ime i prezime, imaju sliku (dokaz), imaju kontakt, ...
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#2999 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zonbirile »

e jebi ga nije CSI.Pa valja imati PC,pa ući na PIK.ba,pa se registrovati,pa logovati,pa jebote ne bi ko klovnovi hodali u onim uniformama da to znaju.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3000 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

zonbirile wrote:e jebi ga nije CSI.Pa valja imati PC,pa ući na PIK.ba,pa se registrovati,pa logovati,pa jebote ne bi ko klovnovi hodali u onim uniformama da to znaju.
:D
Locked