To bi mu najbolja odbrana bila. Hebiga, izvini Mile jarane moj, prepio sam nece se vise ponovit
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#2976 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Kad si mortus pijan nisi svoj
To bi mu najbolja odbrana bila. Hebiga, izvini Mile jarane moj, prepio sam nece se vise ponovit
To bi mu najbolja odbrana bila. Hebiga, izvini Mile jarane moj, prepio sam nece se vise ponovit
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#2977 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ev nam i objektivnih forumasa da nam kazu da smo svi gluhonijemiBlek Stena wrote: ↑30/10/2022 21:06 Kad si mortus pijan nisi svoj![]()
To bi mu najbolja odbrana bila. Hebiga, izvini Mile jarane moj, prepio sam nece se vise ponovit![]()
jes treba se verovati RTRS-u a ne svojim usima
Last edited by tramvajtrojka on 30/10/2022 21:10, edited 1 time in total.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#2978 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Poslusao ovaj usporeni snimak i jasno se cuje da kaze "umiri." Nema sta.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#2979 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma samo ignore forumske sda hdz snsd uzp smradove 
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#2980 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zar su nekada bili razjedinjeni? Vidis kako se lijepo slazu.
Covjek je rekao "UMIRI".
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#2981 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sreca da se zove Senad, da je stvarno Nenad ne bi ga imao ko branit na forumu i trazio bi se linc. 
- sime_cipol
- Posts: 23405
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#2982 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pa vidis da Lingo i Mulahusein hoce da ga razapnuBlek Stena wrote: ↑30/10/2022 21:14 Sreca da se zove Senad, da je stvarno Nenad ne bi ga imao ko branit na forumu i trazio bi se linc.![]()
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#2983 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Blek Stena wrote: ↑30/10/2022 21:06 Kad si mortus pijan nisi svoj![]()
To bi mu najbolja odbrana bila. Hebiga, izvini Mile jarane moj, prepio sam nece se vise ponovit![]()
Namijao si me... ma treba on njih tuzit sto su mu uvalili brlju
A evo citav intervju, pricali do svemu... a sporna spika od 19:12...
Stara prica, izvadili iz konteksta citavog intrevjua, sigurno im nista ne odgovara o cemu su pricali, a Senad poznat po tome da svasta prica i sacekali ga da izleti... nista od ovog, ne mogu mu nista
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#2984 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad jednom rječju ujedinio “zaklete neprijatelje” SNSD i SDA….. Možda na srpskom umiri i znači ubiti, ko će mu ga znati. Ako je ovaj SDA “internet kobac” na strani Miloradove mašinerije valjda je sve jasno. 
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#2985 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ali od koga je uopće potekla informacija da je rekao "Ubije, ubiju, ubi"?
Nevjerovatno. Zamisli lagati toliko ofirno iako postoji snimak. Razumem litijaše i mitomane da žele lagati, to im je u krvi. Ali ovi naši domaći da žele Hadžifejozoviću stavti u usta nešto što nije rekao
Nevjerovatno. Zamisli lagati toliko ofirno iako postoji snimak. Razumem litijaše i mitomane da žele lagati, to im je u krvi. Ali ovi naši domaći da žele Hadžifejozoviću stavti u usta nešto što nije rekao
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2986 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
trivicka mu izreklamirala tv kad je rekla da je cula arnautoviceve bisere na face tv, zatim bila gost kod senada ... i eto ga, opasnost za jednoumlje i to jos iz sarajeva
sjeverna koreja na aparatima
bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je skocila gledanost u rs senadove tv
izvuci ce se senad, ovo je bilo upozorenje i probni balon
ujedinio se najveci sljam sa dvije strane, isto smece
sjeverna koreja na aparatima
bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je skocila gledanost u rs senadove tv
izvuci ce se senad, ovo je bilo upozorenje i probni balon
ujedinio se najveci sljam sa dvije strane, isto smece
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
#2987 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Podrska Senadu. Od propagandista i mitomana je i za ocekivati ovo.
Ima u konacnici i sud i vjestaci pa im se najebi keve.
Ima u konacnici i sud i vjestaci pa im se najebi keve.
- billy organ
- Posts: 1629
- Joined: 04/07/2021 19:19
#2988 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Citam ne mogu da vjerujem da su sda botovi ujedinjeni sa cetaljima protiv Senada.Student_u_Ostavci wrote: ↑30/10/2022 21:23 Ali od koga je uopće potekla informacija da je rekao "Ubije, ubiju, ubi"?![]()
Nevjerovatno. Zamisli lagati toliko ofirno iako postoji snimak. Razumem litijaše i mitomane da žele lagati, to im je u krvi. Ali ovi naši domaći da žele Hadžifejozoviću stavti u usta nešto što nije rekao![]()
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#2989 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Hadžifejzović odgovorio na optužbe: Nisam rekao "ubiti", ne izvinjavam se

Istina je da sam rekao:SMIJENI,SMIRI, UMIRI.
Nisam rekao UBIJE.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hadzife ... /221030089
Kako je ova tehnologija napredovala... svako svakom moze namjestit kako hoce.

Istina je da sam rekao:SMIJENI,SMIRI, UMIRI.
Nisam rekao UBIJE.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hadzife ... /221030089
Kako je ova tehnologija napredovala... svako svakom moze namjestit kako hoce.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2990 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Cim ezdea botovi nesto brane znas da to ne valja
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#2991 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Hahaha kakva gamad u pm. Ej, snimak postoji, uspori ga na 0.25, ni blizu nigdje se ne čuje riječ "ubije". Strašno!billy organ wrote: ↑30/10/2022 21:30Citam ne mogu da vjerujem da su sda botovi ujedinjeni sa cetaljima protiv Senada.Student_u_Ostavci wrote: ↑30/10/2022 21:23 Ali od koga je uopće potekla informacija da je rekao "Ubije, ubiju, ubi"?![]()
Nevjerovatno. Zamisli lagati toliko ofirno iako postoji snimak. Razumem litijaše i mitomane da žele lagati, to im je u krvi. Ali ovi naši domaći da žele Hadžifejozoviću stavti u usta nešto što nije rekao![]()
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#2992 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Imaju programi za boju glasa, programi za video, programi za slike, programi za pokrete... snimi nekoliko necijih prica, snimi sto vise pokreta sa sto vise rijeci... pronadje " trenutnu nepozeljnu situaciju na koju mora reagirat (politika)" i samo pusti gdje odgovara...
Stara fora... davno provaljena u svijetu.
Morat cemo se na svasta naviknut.
Stara fora... davno provaljena u svijetu.
Morat cemo se na svasta naviknut.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2993 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Video/audio snimak, baš zbog toga, nije dokaz na sudu.mali jomu wrote: ↑30/10/2022 21:47 Imaju programi za boju glasa, programi za video, programi za slike, programi za pokrete... snimi nekoliko necijih prica, snimi sto vise pokreta sa sto vise rijeci... pronadje " trenutnu nepozeljnu situaciju na koju mora reagirat (politika)" i samo pusti gdje odgovara...
Stara fora... davno provaljena u svijetu.
Morat cemo se na svasta naviknut.![]()
RAK nije sud.
- Nepenthe11
- Posts: 1307
- Joined: 10/10/2020 18:59
#2994 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
U petak treba očekivati 5 sati emisiju
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#2995 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
kadirovci uz ruse, bakirovci uz srbe. Sta te cudi?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2996 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Drogirat ce se da duze izdrzi
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#2997 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
trebamo organizovati sergiju za 100g najcistijeg belog
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#2998 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Odavno imaju programi... skojima sve mozes namjestit i podvalit, masa ljudi je po svijetu neduzno nastradalo dok sudovi nisu skontali o cemu se radi. U Americi, u Evropi, Juzna Amerika... svugdje koliko hoce nastradalih bezveze dok nisu sve te "dokaze" poizbacivali kao glavne adute bilo koje optuznice... Zato recimo, obavezno moras imat " akreditaciju i neke dozvole" za bilo kakvo snimanje, slikanje... itd.
A ovo sto se tice bilo kakvih emisija... smijat ce se na sudovima, a svi to znaju, znaci glede kod nas samo politicka farsa da se raja nalozi.
-
kiligonzales
- Posts: 5797
- Joined: 01/12/2016 10:32
- Contact:
#2999 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
deep fake tehnologijamali jomu wrote: ↑30/10/2022 22:05
Odavno imaju programi... skojima sve mozes namjestit i podvalit, masa ljudi je po svijetu neduzno nastradalo dok sudovi nisu skontali o cemu se radi. U Americi, u Evropi, Juzna Amerika... svugdje koliko hoce nastradalih bezveze dok nisu sve te "dokaze" poizbacivali kao glavne adute bilo koje optuznice... Zato recimo, obavezno moras imat " akreditaciju i neke dozvole" za bilo kakvo snimanje, slikanje... itd.
A ovo sto se tice bilo kakvih emisija... smijat ce se na sudovima, a svi to znaju, znaci glede kod nas samo politicka farsa da se raja nalozi.
ljudi trumpa i bidena zloupotrebljavali, praveci fake vijesti a ne senada da zajebavaju time
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#3000 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
"Senad ujednio Dodikove cetnike i ezdea botove
"
Ovdje postoji jedna rasa frustriranih mrzitelja koji do podne mrze čitav svijet a popodne i sami sebe pa im se zbog te univerzalne mržnje priviđa sve i svašta tako da im ne treba zamjeriti što u svemu vide ono što njih boli i bode.
Ovdje postoji jedna rasa frustriranih mrzitelja koji do podne mrze čitav svijet a popodne i sami sebe pa im se zbog te univerzalne mržnje priviđa sve i svašta tako da im ne treba zamjeriti što u svemu vide ono što njih boli i bode.
