SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29726 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

Image
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

ganjeta wrote:Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ? :zoka:
on i guzni mu haver Veselin Vlahović zvani Batko.
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#29728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gnjev »

Prvo te ponudi cigarom, pa te onda razbije
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

Daryl Dixon wrote:
ganjeta wrote:Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ? :zoka:
on i guzni mu haver Veselin Vlahović zvani Batko.
Bas sam poceo kucati pohvale za simpatican post prije ovoga, ali picuni balavi pretjerali ste svaku granicu neukusa, bilo sta komentarisati na ovo bi za vas bila nagrada.Duboko vjerujem da su roditelji jako ponosni na vas. :jbt:
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#29730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gnjev »

Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
:okac: :okac: :okac: :pusi2: :pusi2: :pusi2: .
kolegione
Posts: 1385
Joined: 28/09/2013 02:29

#29732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

Tercius wrote:
gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
:okac: :okac: :okac: :pusi2: :pusi2: :pusi2: .
HAHAAHAHA pa ko ce ga sankcionisati, kad su ograniceni i nepisemni ko i on :) jelle da sam upravu lave ocat? hahahaha koliko si nepismen
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29733 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

kolegione wrote:
Tercius wrote:
gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
:okac: :okac: :okac: :pusi2: :pusi2: :pusi2: .
HAHAAHAHA pa ko ce ga sankcionisati, kad su ograniceni i nepisemni ko i on :) jelle da sam upravu lave ocat? hahahaha koliko si nepismen
ma pusti ga brate nije vrijedam slova na tastaturi.. ima ljudi koji odgovorno rade svoj posao ali ovaj je očigledno il' ostao bez dilera il' bez lijekova za ptsp.. ovo samo pokazuje koliko smo oboljeli kao društvo, koliko je prisutno mito i korupcija, nepotizam itd.. izjednačava nas sa ološem što se vrti po crnoj hronici a ubijeđen sam da se ne zna pisanim slovima potpisati.. na šta i na koga smo spali, dobro smo živi još.. ubijeđen sam znači 100% sam siguran da su moji roditelji ponosni na moje uspjehe što u sportu što u školi što na poslu i privatnom životu za razliku od tvojih roditelja, a vjeruj mi na riječ dokučio sam vrh u svakom segmentu... ma sta ja bolan imam tebi ista objasnjavati za tebe je uspjeh misaona imenica, dobro priznajem nije jednostavno prekucati COD i dobiti ta silna odlikovanja. ;-) ... svaki dalji komentar je suvišan, svaka slijedeca provokacija ide na report da te malo ohlade neće ti biti prvi put, možda za to vrijeme i uradiš nešto korisno za naše društvo.. osjecaj se pozdravljenim.. #addfoe :kiss: :bih: :run:
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#29734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

nije vrijedan slova na tastaturi a trola vas ovdje i vi se natezete ovdje s njime...

poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu :lol:
mali_balon
Posts: 14560
Joined: 12/09/2012 09:57

#29735 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

Pogodi tko

Image
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

Black swan wrote:nije vrijedan slova na tastaturi a trola vas ovdje i vi se natezete ovdje s njime...

poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu :lol:
Vas nekolicina ste od ove teme i napravili divlji zapad, samo pogledas kako komunicirate jedni prema drugima puni nekakvog bijesa i verbalne agresivnosti, nekog lokalnog sovinizma i averzije prema svemu sto se ne uklapa u vas patern vrednovanja .Ali opet niste ni vi krivi za sve, ljubav niste mogli naci tamo gdje vam je trebala biti pruzena ali zato bijes iskaljujete tamo gdje to mozete i bez ikakvog straha od sankcije.Za takva ponasnaja, opravdanje nalazite u greskama i nemaru drzave i sitema a da pri tome ste toliko letargicni da cak i ne zelite da vam bude bolje, jer lakse je na forumu naci neku imaginarnu osobu na kojoj ce se istresti svi kompleksi i sranja nego se pokrenuti u zivotu.Subotu za subotom ogrebete se od staraca ubodete koji tiket, izvarate nekog levata na piku, odete u onu smrdljivu slogu nagledate se papaka dobijete po usima od missica iz Ilijasa, masete nekakvim diplomama a da ni sami ne znate kad ste zadnji put otislu u kamerni ili uradili neki duhovno-kulturni update, a ovdje glumite neke kvazi intelekte.Znaci labudane divlji zapad nego sta.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by JThomas »

patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#29738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ultima_palabra »

JThomas wrote:patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
A duhovno-kulturni update?
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29739 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muha_sa »

prije 5 minutakod "MB" slasticarne u Gradačačkoj momak motorom prešo na kontra stranu i drito u golfa :-)
evo hitna došla--valjda je dobro
kolegione
Posts: 1385
Joined: 28/09/2013 02:29

#29740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

Tercius wrote:
Vas nekolicina ste od ove teme i napravili divlji zapad, samo pogledas kako komunicirate jedni prema drugima puni nekakvog bijesa i verbalne agresivnosti, nekog lokalnog sovinizma i averzije prema svemu sto se ne uklapa u vas patern vrednovanja .Ali opet niste ni vi krivi za sve, ljubav niste mogli naci tamo gdje vam je trebala biti pruzena ali zato bijes iskaljujete tamo gdje to mozete i bez ikakvog straha od sankcije.Za takva ponasnaja, opravdanje nalazite u greskama i nemaru drzave i sitema a da pri tome ste toliko letargicni da cak i ne zelite da vam bude bolje, jer lakse je na forumu naci neku imaginarnu osobu na kojoj ce se istresti svi kompleksi i sranja nego se pokrenuti u zivotu.Subotu za subotom ogrebete se od staraca ubodete koji tiket, izvarate nekog levata na piku, odete u onu smrdljivu slogu nagledate se papaka dobijete po usima od missica iz Ilijasa, masete nekakvim diplomama a da ni sami ne znate kad ste zadnji put otislu u kamerni ili uradili neki duhovno-kulturni update, a ovdje glumite neke kvazi intelekte.Znaci labudane divlji zapad nego sta.
Hahaha, ti si prijetio ovdje pozivao ljude na fizicki obracun, pri tom si pokazao svoju kulturu, (ocam) (os se pobit) (suza mi kanula), i usput duhovno-kulturni update hahahahhha
mco
Posts: 234
Joined: 20/06/2012 09:56

#29741 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mco »

Sto me oraspolozi ovaj tekst, koju si ti skolu zavrsio?
mali_balon
Posts: 14560
Joined: 12/09/2012 09:57

#29742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

Cuj koju skolu je zavrsio, pa drotovsku, valjda
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by JThomas »

ultima_palabra wrote:
JThomas wrote:patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
A duhovno-kulturni update?
zajeb'o je i civilni rat.
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muha_sa »

Nikad oni nece naucit gdje je sarajevsko naselje Otoka :-)

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160328088
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by JThomas »

znao sam. ZNAO SAM :lol: :lol:

hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#29746 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by esmasaric »

Jao motora... Da nije malo rano za motore?
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29747 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muha_sa »

JThomas wrote:znao sam. ZNAO SAM :lol: :lol:

hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
vracah se sa pijace kad se ovo desilo :-) mislim da nije ništa strašno, prije neg je hitna došla usto je u sjedeci položaj.
ovaj covo iz golfa sav istraumiran :-)
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#29748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by esmasaric »

muha_sa wrote:
JThomas wrote:znao sam. ZNAO SAM :lol: :lol:

hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
vracah se sa pijace kad se ovo desilo :-) mislim da nije ništa strašno, prije neg je hitna došla usto je u sjedeci položaj.
ovaj covo iz golfa sav istraumiran :-)
Dobro je prošao. Obično sudar auta i motora bude koban.
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muha_sa »

esmasaric wrote:
muha_sa wrote:
JThomas wrote:znao sam. ZNAO SAM :lol: :lol:

hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
vracah se sa pijace kad se ovo desilo :-) mislim da nije ništa strašno, prije neg je hitna došla usto je u sjedeci položaj.
ovaj covo iz golfa sav istraumiran :-)
Dobro je prošao. Obično sudar auta i motora bude koban.
ševa propjevala--ovakvih scena ce bit sve više i više--na žalost :-)
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#29750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by esmasaric »

Znači krenula je sezona fijukanja kroz grad. Da se na vrijeme sklanjam sa trotoara :run:
Locked