
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#29727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
on i guzni mu haver Veselin Vlahović zvani Batko.ganjeta wrote:Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ?
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#29728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Prvo te ponudi cigarom, pa te onda razbije
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#29729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bas sam poceo kucati pohvale za simpatican post prije ovoga, ali picuni balavi pretjerali ste svaku granicu neukusa, bilo sta komentarisati na ovo bi za vas bila nagrada.Duboko vjerujem da su roditelji jako ponosni na vas.Daryl Dixon wrote:on i guzni mu haver Veselin Vlahović zvani Batko.ganjeta wrote:Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ?
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#29730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#29731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
-
kolegione
- Posts: 1385
- Joined: 28/09/2013 02:29
#29732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
HAHAAHAHA pa ko ce ga sankcionisati, kad su ograniceni i nepisemni ko i onTercius wrote:gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#29733 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ma pusti ga brate nije vrijedam slova na tastaturi.. ima ljudi koji odgovorno rade svoj posao ali ovaj je očigledno il' ostao bez dilera il' bez lijekova za ptsp.. ovo samo pokazuje koliko smo oboljeli kao društvo, koliko je prisutno mito i korupcija, nepotizam itd.. izjednačava nas sa ološem što se vrti po crnoj hronici a ubijeđen sam da se ne zna pisanim slovima potpisati.. na šta i na koga smo spali, dobro smo živi još.. ubijeđen sam znači 100% sam siguran da su moji roditelji ponosni na moje uspjehe što u sportu što u školi što na poslu i privatnom životu za razliku od tvojih roditelja, a vjeruj mi na riječ dokučio sam vrh u svakom segmentu... ma sta ja bolan imam tebi ista objasnjavati za tebe je uspjeh misaona imenica, dobro priznajem nije jednostavno prekucati COD i dobiti ta silna odlikovanja.kolegione wrote:HAHAAHAHA pa ko ce ga sankcionisati, kad su ograniceni i nepisemni ko i onTercius wrote:gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
jelle da sam upravu lave ocat? hahahaha koliko si nepismen
- Truba
- Posts: 93802
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#29734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
nije vrijedan slova na tastaturi a trola vas ovdje i vi se natezete ovdje s njime...
poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu
poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu
-
mali_balon
- Posts: 14560
- Joined: 12/09/2012 09:57
#29735 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pogodi tko


- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#29736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vas nekolicina ste od ove teme i napravili divlji zapad, samo pogledas kako komunicirate jedni prema drugima puni nekakvog bijesa i verbalne agresivnosti, nekog lokalnog sovinizma i averzije prema svemu sto se ne uklapa u vas patern vrednovanja .Ali opet niste ni vi krivi za sve, ljubav niste mogli naci tamo gdje vam je trebala biti pruzena ali zato bijes iskaljujete tamo gdje to mozete i bez ikakvog straha od sankcije.Za takva ponasnaja, opravdanje nalazite u greskama i nemaru drzave i sitema a da pri tome ste toliko letargicni da cak i ne zelite da vam bude bolje, jer lakse je na forumu naci neku imaginarnu osobu na kojoj ce se istresti svi kompleksi i sranja nego se pokrenuti u zivotu.Subotu za subotom ogrebete se od staraca ubodete koji tiket, izvarate nekog levata na piku, odete u onu smrdljivu slogu nagledate se papaka dobijete po usima od missica iz Ilijasa, masete nekakvim diplomama a da ni sami ne znate kad ste zadnji put otislu u kamerni ili uradili neki duhovno-kulturni update, a ovdje glumite neke kvazi intelekte.Znaci labudane divlji zapad nego sta.Black swan wrote:nije vrijedan slova na tastaturi a trola vas ovdje i vi se natezete ovdje s njime...
poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#29737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#29738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A duhovno-kulturni update?JThomas wrote:patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
- muha_sa
- Posts: 140387
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#29739 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
prije 5 minutakod "MB" slasticarne u Gradačačkoj momak motorom prešo na kontra stranu i drito u golfa
evo hitna došla--valjda je dobro
evo hitna došla--valjda je dobro
-
kolegione
- Posts: 1385
- Joined: 28/09/2013 02:29
#29740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hahaha, ti si prijetio ovdje pozivao ljude na fizicki obracun, pri tom si pokazao svoju kulturu, (ocam) (os se pobit) (suza mi kanula), i usput duhovno-kulturni update hahahahhhaTercius wrote:
Vas nekolicina ste od ove teme i napravili divlji zapad, samo pogledas kako komunicirate jedni prema drugima puni nekakvog bijesa i verbalne agresivnosti, nekog lokalnog sovinizma i averzije prema svemu sto se ne uklapa u vas patern vrednovanja .Ali opet niste ni vi krivi za sve, ljubav niste mogli naci tamo gdje vam je trebala biti pruzena ali zato bijes iskaljujete tamo gdje to mozete i bez ikakvog straha od sankcije.Za takva ponasnaja, opravdanje nalazite u greskama i nemaru drzave i sitema a da pri tome ste toliko letargicni da cak i ne zelite da vam bude bolje, jer lakse je na forumu naci neku imaginarnu osobu na kojoj ce se istresti svi kompleksi i sranja nego se pokrenuti u zivotu.Subotu za subotom ogrebete se od staraca ubodete koji tiket, izvarate nekog levata na piku, odete u onu smrdljivu slogu nagledate se papaka dobijete po usima od missica iz Ilijasa, masete nekakvim diplomama a da ni sami ne znate kad ste zadnji put otislu u kamerni ili uradili neki duhovno-kulturni update, a ovdje glumite neke kvazi intelekte.Znaci labudane divlji zapad nego sta.
-
mco
- Posts: 234
- Joined: 20/06/2012 09:56
#29741 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sto me oraspolozi ovaj tekst, koju si ti skolu zavrsio?
-
mali_balon
- Posts: 14560
- Joined: 12/09/2012 09:57
#29742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Cuj koju skolu je zavrsio, pa drotovsku, valjda
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#29743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
zajeb'o je i civilni rat.ultima_palabra wrote:A duhovno-kulturni update?JThomas wrote:patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
- muha_sa
- Posts: 140387
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#29744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nikad oni nece naucit gdje je sarajevsko naselje Otoka
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160328088
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160328088
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#29745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
znao sam. ZNAO SAM
hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#29746 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jao motora... Da nije malo rano za motore?
- muha_sa
- Posts: 140387
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#29747 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
vracah se sa pijace kad se ovo desiloJThomas wrote:znao sam. ZNAO SAM![]()
![]()
hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...
ovaj covo iz golfa sav istraumiran
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#29748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dobro je prošao. Obično sudar auta i motora bude koban.muha_sa wrote:vracah se sa pijace kad se ovo desiloJThomas wrote:znao sam. ZNAO SAM![]()
![]()
hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...mislim da nije ništa strašno, prije neg je hitna došla usto je u sjedeci položaj.
ovaj covo iz golfa sav istraumiran
- muha_sa
- Posts: 140387
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#29749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ševa propjevala--ovakvih scena ce bit sve više i više--na žalostesmasaric wrote:Dobro je prošao. Obično sudar auta i motora bude koban.muha_sa wrote:vracah se sa pijace kad se ovo desiloJThomas wrote:znao sam. ZNAO SAM![]()
![]()
hajde bar se vidi bivša zelena pijaca pa nije ni daleko...mislim da nije ništa strašno, prije neg je hitna došla usto je u sjedeci položaj.
ovaj covo iz golfa sav istraumiran
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#29750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Znači krenula je sezona fijukanja kroz grad. Da se na vrijeme sklanjam sa trotoara 
