Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2951 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.
kukuljas
Posts: 16
Joined: 28/03/2012 23:42

#2952 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by kukuljas »

Tkd wrote:Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.
:thumbup:
Zero Hour jos igram :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2953 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Baš maloprije gledam na youtube klip u vezi Zero Hour.

Good old times.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22542
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#2954 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Bez sumnje najbolji serijal:

Image
Image
Image
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2955 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Tu igru nisam nikada mogao. Samo COD i Medala. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2956 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Tkd wrote:Tu igru nisam nikada mogao. Samo COD i Medala. :D
:thumbup:
Bosnian Dragon1
Posts: 1484
Joined: 29/07/2012 17:52

#2957 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 »

ima li naznaka da ce se praviti test drive unlimited 3
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2958 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

leet wrote:
Tkd wrote:Tu igru nisam nikada mogao. Samo COD i Medala. :D
:thumbup:
jedini BF koji sam igrao (i to samo SP) je bad company 2 i mogu ti reci da je odlican :D
Bosnian Dragon1 wrote:ima li naznaka da ce se praviti test drive unlimited 3
iskreno ne vjerujem ali proguglaj malo..zasad sve sto ima je tema na njihovom forumu :D
Last edited by javelin on 02/08/2012 09:32, edited 1 time in total.
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#2959 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dr.gog »

plejka2 wrote:kad izlazi ona igra snajper po sarajevu :mrgreen:
Dvadesettrećeg avgusta :D .Naručena :D .
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2960 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:

http://www.game-debate.com/

Eto, nek' makar imamo alternative :D
Bosnian Dragon1
Posts: 1484
Joined: 29/07/2012 17:52

#2961 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 »

NenjiA wrote:Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:

http://www.game-debate.com/

Eto, nek' makar imamo alternative :D
sta ti je CYRI?
User avatar
Qler
Posts: 25829
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2962 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Qler »

kukuljas wrote:
Tkd wrote:Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.
:thumbup:
Zero Hour jos igram :D
Kako ga natjera na sedmici?

Sto se tice gameplay-a SC2 je isto strasan :)
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2963 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Bosnian Dragon1 wrote:
NenjiA wrote:Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:

http://www.game-debate.com/

Eto, nek' makar imamo alternative :D
sta ti je CYRI?
can you run it ?
User avatar
fatality
Posts: 2160
Joined: 24/02/2008 14:11

#2964 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by fatality »

kukuljas wrote:
Tkd wrote:Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.
:thumbup:
Zero Hour jos igram :D
Pa izlazi novi dio C&C Generals :). Mislio sam da cu umrijeti a to ne docekati. Najjaca real-time strategija ikad napravljena. Jes da jer Zero Hour bio drama bug-ovit, ali je sto se gameplay-a tice, bio nenadmasen. Nadam se da ce i ovaj novi dio ispunit ocekivanja, bar to traileru izgleda da su glavne stvari iste :)
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2965 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Bosnian Dragon1 wrote:
NenjiA wrote:Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:

http://www.game-debate.com/

Eto, nek' makar imamo alternative :D
sta ti je CYRI?
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

:)
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2966 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Stvarno swtor f2p...ima neke restrikcije al opet se moze igrati do 50-og lvla.Ja sam mislio da je f2p samo do 15-og.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2968 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

DayZ ? Cuo sam na netu za to par puta ev gledam par videa ali ne mogu bas shvatit, moze neko da mi objasni je li to zasebna igra ili mod za neku i je li se igra online ili offline ? (Ima li krekovana verzija)

I malo opisati detaljnije ako moze o igri sta i kako :D
User avatar
Dactyl
Posts: 68
Joined: 04/12/2010 15:53
Location: Vandals' Kingdom

#2969 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Dactyl »

arnes_king wrote:DayZ ? Cuo sam na netu za to par puta ev gledam par videa ali ne mogu bas shvatit, moze neko da mi objasni je li to zasebna igra ili mod za neku i je li se igra online ili offline ? (Ima li krekovana verzija)

I malo opisati detaljnije ako moze o igri sta i kako :D
DayZ je mod za igru Arma2 (ratna simulacija), najbolji je opis survival-zombi mod, i neki dan je premašio milion korisnika. Kažu da je igra fascinatna prvenstveno zbog atmosfere, i zato što nikad ne znaš da li će igrač kojeg sretneš na mapi pucati na tebe ili će ti se pridružiti. Igra je online i moraš imati original Arma2 igru da bi se mogao prikačiti na Dayz servere. Nema krekovane verzije, jer je DayZ kao mod besplatan, a Arma2 original možeš prilično jeftino nabaviti. Da napomenem, kad god izadješ iz DayZ igre, sačuva se pozicija, tako da ne bacaš sate igranja u prazno; veoma je teška kad igraš solo, jer ima dosta bandita u grupicama koji pljačkaju.... toliko od mene :D
Image
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#2970 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

hocel ko kupiti battlefield 3 (ruska verzija) + kack to karkand..51h igranja... znaci prodajem citav origin account... ostalo sve na pm
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2971 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by skafiskafsnjak »

DA li je neko skidao ova PES 2013 demo ?
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2972 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Jest .. Glupost .. Nije lose dok ne skontas da sa golmanom mozes dati odlican pas napadacu i gurnuti ga u priliku :D Ja sam igrao par utakmica sa frendom i samo trokut pritiscemo ostala dugmad ne postoje dok ne dodjes u priliku da sutas :D

Ima li neka zanimljiva igra za ubijanje vremena u ovim danima kad se posti :D Ne znam sta da igram vise ni na kompu ni na xbox.u :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2973 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by skafiskafsnjak »

Bubalo1 wrote:Jest .. Glupost .. Nije lose dok ne skontas da sa golmanom mozes dati odlican pas napadacu i gurnuti ga u priliku :D Ja sam igrao par utakmica sa frendom i samo trokut pritiscemo ostala dugmad ne postoje dok ne dodjes u priliku da sutas :D

Ima li neka zanimljiva igra za ubijanje vremena u ovim danima kad se posti :D Ne znam sta da igram vise ni na kompu ni na xbox.u :-)
e jbg ja evo skino, hahaha . Pa valjda ce taj bug ispraviti u finalnoj verziji ... :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2974 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Pa eto probaj .. Samo prEtisci trokut (pas u prostor) i vidjet ces :D
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#2975 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sarajevomd »

kakav je bug i kako se reproducira ? 8-)
Post Reply