Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2951 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.
-
kukuljas
- Posts: 16
- Joined: 28/03/2012 23:42
#2952 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tkd wrote:Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.
Zero Hour jos igram
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2953 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Baš maloprije gledam na youtube klip u vezi Zero Hour.
Good old times.
Good old times.
- SmokingMan
- Posts: 22542
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#2954 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Bez sumnje najbolji serijal:






- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2955 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tu igru nisam nikada mogao. Samo COD i Medala. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2956 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tkd wrote:Tu igru nisam nikada mogao. Samo COD i Medala.
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2957 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ima li naznaka da ce se praviti test drive unlimited 3
-
javelin
- Posts: 95
- Joined: 02/07/2012 20:55
#2958 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jedini BF koji sam igrao (i to samo SP) je bad company 2 i mogu ti reci da je odlicanleet wrote:Tkd wrote:Tu igru nisam nikada mogao. Samo COD i Medala.
iskreno ne vjerujem ali proguglaj malo..zasad sve sto ima je tema na njihovom forumuBosnian Dragon1 wrote:ima li naznaka da ce se praviti test drive unlimited 3
Last edited by javelin on 02/08/2012 09:32, edited 1 time in total.
- dr.gog
- Posts: 4960
- Joined: 09/09/2007 12:52
- Location: S@nitet-X
- Grijem se na: briketi kanabisa
- Horoskop: Vodolija
#2959 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dvadesettrećeg avgustaplejka2 wrote:kad izlazi ona igra snajper po sarajevu
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2960 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:
http://www.game-debate.com/
Eto, nek' makar imamo alternative
http://www.game-debate.com/
Eto, nek' makar imamo alternative
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
#2961 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
sta ti je CYRI?NenjiA wrote:Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:
http://www.game-debate.com/
Eto, nek' makar imamo alternative
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2962 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kako ga natjera na sedmici?kukuljas wrote:Tkd wrote:Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.![]()
Zero Hour jos igram
Sto se tice gameplay-a SC2 je isto strasan
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#2963 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
can you run it ?Bosnian Dragon1 wrote:sta ti je CYRI?NenjiA wrote:Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:
http://www.game-debate.com/
Eto, nek' makar imamo alternative
- fatality
- Posts: 2160
- Joined: 24/02/2008 14:11
#2964 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa izlazi novi dio C&C Generalskukuljas wrote:Tkd wrote:Command & Conquer: Generals, neke igre jednostavno ne mogu postati dosadne. Danas igre bazirane na što bolju grafiku a u drugi plan stavljen gameplay. Važna im je reklama sa trailerima, ali eto, izađe i danas poneka dobra igra gdje se još isključivo misli na igrače a ne na čistu zaradu.![]()
Zero Hour jos igram
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2965 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspxBosnian Dragon1 wrote:sta ti je CYRI?NenjiA wrote:Za one što se žale na CYRI, ja koristim ovaj sajt i prilicno je tacan:
http://www.game-debate.com/
Eto, nek' makar imamo alternative
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#2966 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Stvarno swtor f2p...ima neke restrikcije al opet se moze igrati do 50-og lvla.Ja sam mislio da je f2p samo do 15-og.
-
Bosnian Dragon1
- Posts: 1484
- Joined: 29/07/2012 17:52
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#2968 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
DayZ ? Cuo sam na netu za to par puta ev gledam par videa ali ne mogu bas shvatit, moze neko da mi objasni je li to zasebna igra ili mod za neku i je li se igra online ili offline ? (Ima li krekovana verzija)
I malo opisati detaljnije ako moze o igri sta i kako
I malo opisati detaljnije ako moze o igri sta i kako
- Dactyl
- Posts: 68
- Joined: 04/12/2010 15:53
- Location: Vandals' Kingdom
#2969 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
DayZ je mod za igru Arma2 (ratna simulacija), najbolji je opis survival-zombi mod, i neki dan je premašio milion korisnika. Kažu da je igra fascinatna prvenstveno zbog atmosfere, i zato što nikad ne znaš da li će igrač kojeg sretneš na mapi pucati na tebe ili će ti se pridružiti. Igra je online i moraš imati original Arma2 igru da bi se mogao prikačiti na Dayz servere. Nema krekovane verzije, jer je DayZ kao mod besplatan, a Arma2 original možeš prilično jeftino nabaviti. Da napomenem, kad god izadješ iz DayZ igre, sačuva se pozicija, tako da ne bacaš sate igranja u prazno; veoma je teška kad igraš solo, jer ima dosta bandita u grupicama koji pljačkaju.... toliko od menearnes_king wrote:DayZ ? Cuo sam na netu za to par puta ev gledam par videa ali ne mogu bas shvatit, moze neko da mi objasni je li to zasebna igra ili mod za neku i je li se igra online ili offline ? (Ima li krekovana verzija)
I malo opisati detaljnije ako moze o igri sta i kako

- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#2970 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
hocel ko kupiti battlefield 3 (ruska verzija) + kack to karkand..51h igranja... znaci prodajem citav origin account... ostalo sve na pm
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2971 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
DA li je neko skidao ova PES 2013 demo ?
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2972 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jest .. Glupost .. Nije lose dok ne skontas da sa golmanom mozes dati odlican pas napadacu i gurnuti ga u priliku
Ja sam igrao par utakmica sa frendom i samo trokut pritiscemo ostala dugmad ne postoje dok ne dodjes u priliku da sutas 
Ima li neka zanimljiva igra za ubijanje vremena u ovim danima kad se posti
Ne znam sta da igram vise ni na kompu ni na xbox.u 
Ima li neka zanimljiva igra za ubijanje vremena u ovim danima kad se posti
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2973 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
e jbg ja evo skino, hahaha . Pa valjda ce taj bug ispraviti u finalnoj verziji ...Bubalo1 wrote:Jest .. Glupost .. Nije lose dok ne skontas da sa golmanom mozes dati odlican pas napadacu i gurnuti ga u prilikuJa sam igrao par utakmica sa frendom i samo trokut pritiscemo ostala dugmad ne postoje dok ne dodjes u priliku da sutas
Ima li neka zanimljiva igra za ubijanje vremena u ovim danima kad se postiNe znam sta da igram vise ni na kompu ni na xbox.u
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2974 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa eto probaj .. Samo prEtisci trokut (pas u prostor) i vidjet ces 
-
sarajevomd
- Posts: 706
- Joined: 12/12/2010 20:42
#2975 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kakav je bug i kako se reproducira ? 
