Ja kao laik vidim da na silu cura pjeva,nju je izvukla ona sa pocetka kad su ovi cmizdrili...ima glasa,al nije bolja od Maida sigurnoraskopusa wrote:nije.Ambrozija wrote:Eto Tamara prodje...zalosnoprosla zasluzeno.
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2



