X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#2951 Re: X FACTOR Adria

Post by Casual's »

raskopusa wrote:
Ambrozija wrote:Eto Tamara prodje...zalosno
nije. :-D prosla zasluzeno. :thumbup:
Ja kao laik vidim da na silu cura pjeva,nju je izvukla ona sa pocetka kad su ovi cmizdrili...ima glasa,al nije bolja od Maida sigurno

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#2952 Re: X FACTOR Adria

Post by Better Man »

Pa bolje da ona pobijedi nego građevinac sa Vardara, koji je iskasapio Kings Of Leon.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2953 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

A iskreno, ja sam kontala glasati par puta, i skontam bolje trosit kredit za npr onu bolesnu djevojku iz vogosce.. zali Boze toliko potrosenih para na show..
Btw kao da ce nasi glasovi sta promijeniti.
Last edited by WildRedRose on 24/03/2014 00:13, edited 2 times in total.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2954 Re: X FACTOR Adria

Post by relativno84 »

raskopusa wrote:
relativno84 wrote:Koji je broj za Tamaru :D
DZe si do sada? sad naso pitat. :D
Okolnosti se drasticno promijenile u njenu korist :lol:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2955 Re: X FACTOR Adria

Post by ema_ »

Pitanje je da su ostala 2 takmičara bila iz Bosne da li bi ih se tako častilo kao sad kad je Maid bio jedini predstavnik naše zemlje :wink: .

Nisam pratila ovaj show, osim kad se čulo za Ilmu, tad sam malo nešto upratila, al slušajući tog Maida zaista ne razumijem zašto se toliko dizalo u nebesa njegovo ime i pjevanje :-) . Odgovor ne vidim osim u nacionalnom ključu, a nije valjda ni to za zamjeriti...
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2956 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

Image

:D
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2957 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

Tamara novi član Madlick-a. :D
JeremyJ
Posts: 33
Joined: 08/03/2014 19:25

#2958 Re: X FACTOR Adria

Post by JeremyJ »

Ja strucnjaka u pizdu materinu :D

Iscudjujete se sta, kako, gdje... sok i nevjerica... Isto vako bi kad onaj umjetnik osvoji farmu... produkcija vaka naka, a Mitrovic pokupi pare na budalama sto glasaju... Sad je majstorski zajebo Makedonce koji se nalozili na Kajmaka

A nista bolji osim produkcije nije ni americki x faktor...

Show ciji tvorac Simon Cowel otvoreno kaze da mrzi rock, da je Dylan bezveze...

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2959 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

Image

kajmakoski: "odo' kupit' glasove na tosetove pjesme" :-)
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2960 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

Jazzy.ba wrote:Tamara novi član Madlick-a. :D
tišu,mišu i samo slušaj najbolje. :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2961 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

Ovaj stvarno hoce da je novi tose.. a nije mu do clanaka.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2962 Re: X FACTOR Adria

Post by kamen spoticanja »

Željko Joksimovic jedva čeka da se ovo sve zavrsi
JeremyJ
Posts: 33
Joined: 08/03/2014 19:25

#2963 Re: X FACTOR Adria

Post by JeremyJ »

VenomousV wrote:Image

kajmakoski: "odo' kupit' glasove na tosetove pjesme" :-)
Debil dao licencu debilima. Boli njega kurac... Njega interesuju pare...

Simon Cowell je jedan od najzasluiznijih zasto svijetskom muzikom danas vlada smece...

Jebo vas on :mrgreen:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2964 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Image

:lol:
JeremyJ
Posts: 33
Joined: 08/03/2014 19:25

#2965 Re: X FACTOR Adria

Post by JeremyJ »

Ambrozija wrote:Image

:D
sad mogu zajedno na Usce :D
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2966 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

ilma reče da se vidjela sa eminom, ali se nisu pozdravile. primitivizam se ne da sakriti,uvijek ispliva. :-)
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#2967 Re: X FACTOR Adria

Post by hodža »

Agilniji Pikac iz Roda od ove Tamare :shock:
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2968 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Pa kako ovo pjeva ko da se porađa... :-)
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#2969 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

dosada ziva! :-?
JeremyJ
Posts: 33
Joined: 08/03/2014 19:25

#2970 Re: X FACTOR Adria

Post by JeremyJ »

Inace ovo dvoje je zasluzeno u finalu. Jer imaju kakav takav, u nikakvoj konkurenciji, svijetski izgled. i da su vani mogli bi se i prodati...
JeremyJ
Posts: 33
Joined: 08/03/2014 19:25

#2971 Re: X FACTOR Adria

Post by JeremyJ »

raskopusa wrote:ilma reče da se vidjela sa eminom, ali se nisu pozdravile. primitivizam se ne da sakriti,uvijek ispliva. :-)
mala je ispala dno dna. i satro ona trebala pobjediti.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2972 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

Postaje naporno ovo, predugo traje a i sve pjesme koje pjevaju skoro iste :D
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#2973 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljakan »

znaci da je istina sto su vikali da ce ovaj kajmak pobjedit,ma namjestaljka jasta.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2974 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

daleko dogura ovaj bauštelac.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#2975 Re: X FACTOR Adria

Post by al-em »

onaj neki makedonac sto je namjestio sve zivo od sporta je rekao da ce daniela pokrasti u finalu i da nece pobjediti
Post Reply