What to wear???
Moderator: anex
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2951 Re: What to wear???
Lindex, po mom misljenju, ima pfff
stvari, svaka stvarka ima neku stvar koju bih promijenila na njoj. Jedino sto im valja je ves.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#2952 Re: What to wear???
sama gazalazamzija wrote:Pa onda nisi trebala pisati o njima, sad sam i ja zainteresovana![]()
![]()
To je "moj" model hlača, jer nisam ja baš skinny
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#2953 Re: What to wear???
aaaaaaaaaaa uspaljenika, od cijele sume vide jedno krivudavo drvoA jedan wrote:nisi jedinawewa wrote:vise volim vidjeti curu bez grudnjaka
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#2954 Re: What to wear???
perverznjak, deder malo na temuA jedan wrote: 2011 je pri kraju, ne bi trebalo biti sume
- Lipstick Jungle
- Posts: 273
- Joined: 01/09/2011 21:44
#2955 Re: What to wear???
A jedan wrote:2011 je pri kraju, ne bi trebalo biti sumewewa wrote: aaaaaaaaaaa uspaljenika, od cijele sume vide jedno krivudavo drvo![]()
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#2956 Re: What to wear???
nema na cemu..hoces me zaposliti k'o stilistuelvin85 wrote:3-ca je upalila...dobio sam ali prvo ide obuka pa tek onda rad...rad do iznemoglosti...jbg to je kapitalizam...eto samo da se pohvalimLipstick Jungle wrote:jao legendaran si...
3, 4 ili 5![]()
i sretno, javi je li upalila kombinacija
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2957 Re: What to wear???
armin.i.am wrote:pitaj tamo na <what to wear???>neo7 wrote:...kupiti zensku kapi u salNesto fino, pristojno..i tako to
-
elvin85
- Posts: 51
- Joined: 13/07/2011 17:52
#2958 Re: What to wear???
kao savjetnicuIrm@ wrote:nema na cemu..hoces me zaposliti k'o stilistuelvin85 wrote:3-ca je upalila...dobio sam ali prvo ide obuka pa tek onda rad...rad do iznemoglosti...jbg to je kapitalizam...eto samo da se pohvalimLipstick Jungle wrote:jao legendaran si...
3, 4 ili 5![]()
i sretno, javi je li upalila kombinacija![]()
![]()
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#2959 Re: What to wear???
ma nisam ja izbirljiva kad se radi o tituli
znaci I'm hired

znaci I'm hired
-
elvin85
- Posts: 51
- Joined: 13/07/2011 17:52
#2960 Re: What to wear???
aha pa naravnoIrm@ wrote:ma nisam ja izbirljiva kad se radi o tituli![]()
znaci I'm hired![]()
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2961 Re: What to wear???
Jutro jutro, ode tema u oblast zaposljavanja 
Evo da ja prijavim novi post sa kombinacijama za gumene cizme: http://malezensketeme.com/post/9004
A za sutra je u planu Vaš stil: Gumene čizme - pa ako ste raspoložene aparat u ruke i saljite danas svoju fotku u gumenim čizmama!
Evo da ja prijavim novi post sa kombinacijama za gumene cizme: http://malezensketeme.com/post/9004
A za sutra je u planu Vaš stil: Gumene čizme - pa ako ste raspoložene aparat u ruke i saljite danas svoju fotku u gumenim čizmama!
-
*mima*
#2962 Re: What to wear???
Gledam jucer na pijaci Ciglane gumene cizme......neki novi modeli.....skroz su simpa.....cini mi se da je cijena....35 km...
- Sookie McSue
- Posts: 338
- Joined: 17/08/2010 13:44
- Location: hair of gold and lips like cherries
#2963 Re: What to wear???
super su kombinacije! čak i ja, koja ne bih gumene čizme ili uggsice obula ni u ludilu, na trenutak pomislim kako možda ipak nisu toliko loše.Nadinka wrote:Jutro jutro, ode tema u oblast zaposljavanja
Evo da ja prijavim novi post sa kombinacijama za gumene cizme: http://malezensketeme.com/post/9004
A za sutra je u planu Vaš stil: Gumene čizme - pa ako ste raspoložene aparat u ruke i saljite danas svoju fotku u gumenim čizmama!
-
surajaa
- Posts: 603
- Joined: 23/11/2006 16:07
#2964 Re: What to wear???
Zagreb streetstyle, cure su super, a torbe su im mjau


















- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2966 Re: What to wear???
u zagrebu se zenske predobro oblace, naprosto me bilo stid kol'ko sam buljila
ove su nista kakvih inace ima
ove su nista kakvih inace ima
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2967 Re: What to wear???
ja sam ocito strasno "demode" ali meni samo jedna ova u dzemperu doobra a i torbe su im vala onako ... vidim i tamo uniforma sto dublje cizme ... ali hajde
barem imaju hm pa se imaju gdje i obuci ima i kkod nas obucenih dobro i odlicno!
barem imaju hm pa se imaju gdje i obuci ima i kkod nas obucenih dobro i odlicno!
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2968 Re: What to wear???
i meni su super obucene...neke od ovih kombinacija ne bih obukla identicno al bi se dalo iskombinovat.
al sve u svemu, 5
al sve u svemu, 5
- Allenass
- Posts: 1398
- Joined: 20/04/2010 01:23
#2969 Re: What to wear???
Ovaj crveni kaputić mi je prelijep.
- Majuska
- Posts: 487
- Joined: 25/10/2011 18:48
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2972 Re: What to wear???
Hej majuska, pa tu si ti
Eh dobrodosla i ovdje nam 
A cure,evo mrvica streetstyle kod nas, tema gumene cizme:http://malezensketeme.com/post/8510
A cure,evo mrvica streetstyle kod nas, tema gumene cizme:http://malezensketeme.com/post/8510
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2973 Re: What to wear???
Meni se svida torba sa slike br. 3 i 5.
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#2974 Re: What to wear???
cura na prvoj slici i sve na njoj mi je za 10.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2975 Re: What to wear???
Atraktivna je sto jeotherside wrote:cura na prvoj slici i sve na njoj mi je za 10.
