Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.
Moderators: Benq , O'zone
SvojTiPos'o
Posts: 162 Joined: 02/04/2012 21:51
Post
by SvojTiPos'o » 14/02/2013 09:28
Nisrin wrote: Epicentar ovog zemljotresa bio je 12km jugoistočno od Sarajeva, a jačina je bila 2.8 stepeni na Rihterovoj skali.
Kakav bi bio da je 4 i vise? uh...
Zemljotresčić
A mi se odmah uspaničili
Najbolje ko pokojni drug Gadafi
Kad se sroka, nema te šta pogodit
Kontra__
Posts: 414 Joined: 05/02/2013 00:07
Post
by Kontra__ » 14/02/2013 09:32
Ja inace osjetim i najmanje podrhtavanje jer me uzasno strah zemljotresa, medjutim ovaj fakat nisam osjetio, a vi kko pricate covjek bi konto da je bilo 6.0 po Rihteru.
gerberica
Posts: 4944 Joined: 26/07/2011 22:28
Post
by gerberica » 14/02/2013 09:34
ja sam se stvarno prepala pa vi mislite sta hocete
SvojTiPos'o
Posts: 162 Joined: 02/04/2012 21:51
Post
by SvojTiPos'o » 14/02/2013 09:35
Kontra__ wrote: Ja inace osjetim i najmanje podrhtavanje jer me uzasno strah zemljotresa, medjutim ovaj fakat nisam osjetio, a vi kko pricate covjek bi konto da je bilo 6.0 po Rihteru.
Znaš da ide prvo mali da najavi veliki. Bilo na televiziji
gerberica
Posts: 4944 Joined: 26/07/2011 22:28
Post
by gerberica » 14/02/2013 09:49
m@m@ wrote: kad bi? nista ja osjetila nisam
kako nisi osjetila? znas kako se kod mene treslo uh
Skyfox
Posts: 7488 Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova
Post
by Skyfox » 14/02/2013 09:50
jazzer wrote: Ja nista nisam osjetio..na poslu sam i niko nista
isto... nista
gerberica
Posts: 4944 Joined: 26/07/2011 22:28
Post
by gerberica » 14/02/2013 09:50
prije nepun sahat draga moja, sve mi se zatreslo u kuci
Deeney
Posts: 151 Joined: 27/02/2009 21:49
Post
by Deeney » 14/02/2013 10:30
Boga mi je bas fino zaljuljalo. Nimalo prijatan osjecaj.
pohakontas
Posts: 1189 Joined: 16/01/2013 20:54
Location: bio tamo sad sam ovdje
Post
by pohakontas » 14/02/2013 12:17
m@m@ wrote: kad bi? nista ja osjetila nisam
jos jedna sto nije osjetila nista
Red Wolf
Posts: 1203 Joined: 13/02/2013 14:47
Post
by Red Wolf » 14/02/2013 12:45
gerberica wrote: uh i ja sam osjetila, al ne skontah sta je u pitanju. sad mi je jasno sto sam pala s kreveta
sta te ba tolko streslo,dje zemljotres,da neljulja po opstinama,
gerberica
Posts: 4944 Joined: 26/07/2011 22:28
Post
by gerberica » 14/02/2013 12:47
Red Wolf wrote: gerberica wrote: uh i ja sam osjetila, al ne skontah sta je u pitanju. sad mi je jasno sto sam pala s kreveta
sta te ba toko streslo,dje zemljotres,da neljulja po opstinama,
cuj sta me streslo, pa zemljotres
samo sam se tek probudila bila pa ne skontah odmah sta je.
Red Wolf
Posts: 1203 Joined: 13/02/2013 14:47
Post
by Red Wolf » 14/02/2013 12:49
gerberica wrote: Red Wolf wrote: gerberica wrote: uh i ja sam osjetila, al ne skontah sta je u pitanju. sad mi je jasno sto sam pala s kreveta
sta te ba toko streslo,dje zemljotres,da neljulja po opstinama,
cuj sta me streslo, pa zemljotres
samo sam se tek probudila bila pa ne skontah odmah sta je.
sanjalo se sanjalo,neko ljuljo pa ispade zemljotres
gerberica
Posts: 4944 Joined: 26/07/2011 22:28
Post
by gerberica » 14/02/2013 12:51
ejs tebe sad, pa nisu i svi drugi sanjali, ma bjaziiiiiiiiiiiiiiiii
Red Wolf
Posts: 1203 Joined: 13/02/2013 14:47
Post
by Red Wolf » 14/02/2013 12:52
gerberica wrote: ejs tebe sad, pa nisu i svi drugi sanjali, ma bjaziiiiiiiiiiiiiiiii
ima ih dosta,nisu osjetile nista,a ti sleti sa kreveta,ima tu nesto,"misteriiii"
Red Wolf
Posts: 1203 Joined: 13/02/2013 14:47
Post
by Red Wolf » 14/02/2013 13:08
Sad vidjeh,fakat bio negdje blazi zemljotres,pardoniram se doticnoj za nepovjerovanje u datom momentu,
gerberica
Posts: 4944 Joined: 26/07/2011 22:28
Post
by gerberica » 14/02/2013 13:10
Red Wolf wrote: Sad vidjeh,fakat bio negdje blazi zemljotres,pardoniram se doticnoj za nepovjerovanje u datom momentu,
hvala lipo
Logovan
Posts: 102750 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 14/02/2013 14:05
Ja nisam osjetio nikakav zemljotres, spavao samo tako, ma ne bi me mogao probuditi ni onaj jačine 7.0 stepeni prema Richterovoj skali.
sheilak
Posts: 17840 Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega
Post
by sheilak » 14/02/2013 14:40
uvertira za operu
zašto su se zaredali ovi mali zemljotresi?
ljuspica
Posts: 1000 Joined: 02/11/2011 14:02
Post
by ljuspica » 18/04/2013 21:14
Da li je neko osjetio zemljotres danas i da li zna gdje je bio? Ja sam osjetila danas da se trese oko 16 i 15 h tako nekako....
relax11
Posts: 1754 Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3
Post
by relax11 » 18/04/2013 21:46
ljuspica wrote: Da li je neko osjetio zemljotres danas i da li zna gdje je bio? Ja sam osjetila danas da se trese oko 16 i 15 h tako nekako....
Gdje si ga osjetila.. msm u kojem gradu
pametna_glupost
Posts: 259 Joined: 18/05/2013 15:10
Post
by pametna_glupost » 20/05/2013 13:08
Dotle doslo da ne moramo ni osjetiti ista, samo nadjemo na internetu da je bio zemljotres i bio je, nema price. Pobudalilo sve
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002 Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:
Post
by Bobi » 30/05/2013 19:47
Treseeeeeeeeeeeeee