Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2951 Re: Bundesliga

Post by simonese »

znaci da je osvajanje titula negativno
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2952 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

A cekaj, hoces da kazes da je ona lopta koju je Anderson 2001. godine kroz iglene usi ugurao bila onako namjenjena? Bas onako milimetarski da udje? Daj ba, sansa da ona lopta udje je bio 1:100.000.000... :roll:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2953 Re: Bundesliga

Post by simonese »

BHF_Manijak wrote:A cekaj, hoces da kazes da je ona lopta koju je Anderson 2001. godine kroz iglene usi ugurao bila onako namjenjena? Bas onako milimetarski da udje? Daj ba, sansa da ona lopta udje je bio 1:100.000.000... :roll:



Was ist der Unterschied zwischen Schalke und einem Ei ?

Das Ei hat eine Schale
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2954 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

simonese wrote:
BHF_Manijak wrote:A cekaj, hoces da kazes da je ona lopta koju je Anderson 2001. godine kroz iglene usi ugurao bila onako namjenjena? Bas onako milimetarski da udje? Daj ba, sansa da ona lopta udje je bio 1:100.000.000... :roll:



Was ist der Unterschied zwischen Schalke und einem Ei ?

Das Ei hat eine Schale
Ova je jos bolja
Warum gibt es auf Schalke die Pommes nur in einer Tüte zu kaufen ?
Weil sie keine Schalen haben. :lol: :lol: :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2955 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2956 Re: Bundesliga

Post by groove »

veella wrote: Ovo pokazuje koliko je bayern negativna ekipa...
Gdje je tu B. Mönchengladbach, HSV, Werder, Schalcke itd... Kako da uvijek bayern bude prvak??? Mislis da su ove titule osvojene zato sto je bayern bio kvalitetan i igrao dobar fudbal, varas se... Zasto neko drugi nebi mogao biti prvak npr. Bayer L. ili to mora biti samo bayern... Evo ti jedan dokaz da sam u pravu.
http://www.youtube.com/watch?v=iTX1r1oy ... re=related
Bio sam na ovoj utakmici...
Zadnjih godina BVB je pokazao kako se igra fudbal i casno osvajaju titule
svabo, odakle je ova ekipa? :lol:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2957 Re: Bundesliga

Post by groove »

mozda magath preuzme augsburg.
ja mislim da mu bolje odgovaraju ovakve ekipe gdje mora da radi s mladim (no-name) igracima. tako je stuttgarta vratio u vrh bundeslige :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2958 Re: Bundesliga

Post by veella »

Iz Wilhelmshavena ;-)
Ako ti smeta "c" izbrisi ga :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by veella on 20/11/2012 15:23, edited 1 time in total.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2959 Re: Bundesliga

Post by veella »

veella wrote:Ivan Perisic zeli napustiti BVB...
http://www.derwesten.de/sport/fussball/ ... 91007.html
Trener Borussije Dortmund Jürgen Klopp kaznio je hrvatskog nogometnog reprezentativca Ivana Perišića s 15.000 eura zbog verbalnog delikta, piše Bild…
Podsjetimo, Perišić je u nekoliko hrvatskih medija izrazio nezadovoljstvo svojim statusom u momčadi njemačkog prvaka. Čim su njegove riječi stigle do Kloppa, 45-godišnji je stručnjak poslao znakovitu poruku:
- Obično je bolje držati usta zatvorenima!
No, nije sve ostalo samo na tome. Prema pisanju Bilda, Perišić je postao prvi igrač kojeg je Klopp novčano kaznio u svojoj eri u Dortmundu, od ljeta 2008. godine. Osim toga, 23-godišnjeg su hrvatskog nogometaša verbalno ''izribali'' i Klopp i sportski direktor Michael Zorc koji nije htio komentirati slučaj.
- Na temu Perišić je sve rečeno. Ne trebamo od toga raditi sapunicu - poručio je Zorc.
Perišić je ove sezone u samo četiri bundesligaške utakmice startao od prve minute, a još je četiri puta ulazio s klupe.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2960 Re: Bundesliga

Post by groove »

veella wrote:Iz Wilhelmshavena ;-)
Ako ti smeta "c" izbrisi ga :lol: :lol: :lol: :lol:
ne smeta, nego ti kao ultra-bvb-strucnjak nisi u stanju da napises pravilno ime najveceg rivala :-) :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2961 Re: Bundesliga

Post by veella »

groove wrote:
veella wrote:Iz Wilhelmshavena ;-)
Ako ti smeta "c" izbrisi ga :lol: :lol: :lol: :lol:
ne smeta, nego ti kao ultra-bvb-strucnjak nisi u stanju da napises pravilno ime najveceg rivala :-) :thumbup:
Schalke, valjda ti je sada srce na mjestu :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2962 Re: Bundesliga

Post by veella »

veella

Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19

Slucajnost ili???
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2963 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:veella

Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19

Slucajnost ili???
:mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2964 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

veella wrote:veella

Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19

Slucajnost ili???
:lol: :lol: Nije slučajnost. :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2965 Re: Bundesliga

Post by veella »

BVB skola fudbala, veceras besplatno :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2966 Re: Bundesliga

Post by veella »

Di 27.11. 20:00
Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf -:- (-:-) Vorschau
Hannover 96 - SpVgg Greuther Fürth -:- (-:-) Vorschau
Hamburger SV - FC Schalke 04 -:- (-:-) Vorschau
Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 -:- (-:-) Vorschau

Mi 28.11. 20:00
Borussia M'gladbach - VfL Wolfsburg -:- (-:-) Vorschau
VfB Stuttgart - FC Augsburg -:- (-:-) Vorschau
Werder Bremen - Bayer Leverkusen -:- (-:-) Vorschau
SC Freiburg - Bayern München -:- (-:-) Vorschau

Mi 28.11. 20:45
1. FC Nürnberg - 1899 Hoffenheim -:- (-:-) Vorschau
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2967 Re: Bundesliga

Post by veella »

Prognoziram zaostatak BVB-a za bayernom 6 ili 7 bodova :mrgreen: pred derbi koji se igra u subotu 01.12.2012 u 18 i 30 sati :thumbup:

Image
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2968 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2969 Re: Bundesliga

Post by missko »

Ali kakav gol Kube , pa akcija ko sa video igrice, sigurno ce biti najgol ove polusezone. :dance: :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2970 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image

Na putu od Berlina preko Hanovera prema Dortmundu nije bilo mjesta u vozu pa su morali sjesti na pod ispred ulaza u wc... :D :thumbup:
To su prave zvijezde, a ne kao ona balerina cristina r.....
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2971 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jao kako se prosipaju bodovi, pa to nije normalno :x :x :x :x :x :x
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2972 Re: Bundesliga

Post by missko »

Ma BvB moraju uzet golmana inace ne mozes biti top klasa ako primas u ovako laganim tekmama.
Onu fulu od Groskrojca ne bih ni spominjao.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2973 Re: Bundesliga

Post by veella »

missko wrote:Ma BvB moraju uzet golmana inace ne mozes biti top klasa ako primas u ovako laganim tekmama.
Onu fulu od Groskrojca ne bih ni spominjao.
Klopp se kockao :x
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#2974 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

veella wrote:Image

Na putu od Berlina preko Hanovera prema Dortmundu nije bilo mjesta u vozu pa su morali sjesti na pod ispred ulaza u wc... :D :thumbup:
To su prave zvijezde, a ne kao ona balerina cristina r.....
Ma daj wella nek se ne sramote - ako bude trebalo
para zovi nas iz Bayerna pomocemo - znas da hocemo :thumbup:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#2975 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Bayern od sada treba igrati svaku sa drugom postavom da ostalim pruzi neku sansu.
Post Reply