Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2951 Re: Bundesliga
znaci da je osvajanje titula negativno
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2952 Re: Bundesliga
A cekaj, hoces da kazes da je ona lopta koju je Anderson 2001. godine kroz iglene usi ugurao bila onako namjenjena? Bas onako milimetarski da udje? Daj ba, sansa da ona lopta udje je bio 1:100.000.000... 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2953 Re: Bundesliga
BHF_Manijak wrote:A cekaj, hoces da kazes da je ona lopta koju je Anderson 2001. godine kroz iglene usi ugurao bila onako namjenjena? Bas onako milimetarski da udje? Daj ba, sansa da ona lopta udje je bio 1:100.000.000...
Was ist der Unterschied zwischen Schalke und einem Ei ?
Das Ei hat eine Schale
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2954 Re: Bundesliga
Ova je jos boljasimonese wrote:BHF_Manijak wrote:A cekaj, hoces da kazes da je ona lopta koju je Anderson 2001. godine kroz iglene usi ugurao bila onako namjenjena? Bas onako milimetarski da udje? Daj ba, sansa da ona lopta udje je bio 1:100.000.000...
Was ist der Unterschied zwischen Schalke und einem Ei ?
Das Ei hat eine Schale
Warum gibt es auf Schalke die Pommes nur in einer Tüte zu kaufen ?
Weil sie keine Schalen haben.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2956 Re: Bundesliga
svabo, odakle je ova ekipa?veella wrote: Ovo pokazuje koliko je bayern negativna ekipa...
Gdje je tu B. Mönchengladbach, HSV, Werder, Schalcke itd... Kako da uvijek bayern bude prvak??? Mislis da su ove titule osvojene zato sto je bayern bio kvalitetan i igrao dobar fudbal, varas se... Zasto neko drugi nebi mogao biti prvak npr. Bayer L. ili to mora biti samo bayern... Evo ti jedan dokaz da sam u pravu.
http://www.youtube.com/watch?v=iTX1r1oy ... re=related
Bio sam na ovoj utakmici...
Zadnjih godina BVB je pokazao kako se igra fudbal i casno osvajaju titule
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2957 Re: Bundesliga
mozda magath preuzme augsburg.
ja mislim da mu bolje odgovaraju ovakve ekipe gdje mora da radi s mladim (no-name) igracima. tako je stuttgarta vratio u vrh bundeslige
ja mislim da mu bolje odgovaraju ovakve ekipe gdje mora da radi s mladim (no-name) igracima. tako je stuttgarta vratio u vrh bundeslige
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2958 Re: Bundesliga
Iz Wilhelmshavena
Ako ti smeta "c" izbrisi ga

Ako ti smeta "c" izbrisi ga
Last edited by veella on 20/11/2012 15:23, edited 1 time in total.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2959 Re: Bundesliga
Trener Borussije Dortmund Jürgen Klopp kaznio je hrvatskog nogometnog reprezentativca Ivana Perišića s 15.000 eura zbog verbalnog delikta, piše Bild…veella wrote:Ivan Perisic zeli napustiti BVB...
http://www.derwesten.de/sport/fussball/ ... 91007.html
Podsjetimo, Perišić je u nekoliko hrvatskih medija izrazio nezadovoljstvo svojim statusom u momčadi njemačkog prvaka. Čim su njegove riječi stigle do Kloppa, 45-godišnji je stručnjak poslao znakovitu poruku:
- Obično je bolje držati usta zatvorenima!
No, nije sve ostalo samo na tome. Prema pisanju Bilda, Perišić je postao prvi igrač kojeg je Klopp novčano kaznio u svojoj eri u Dortmundu, od ljeta 2008. godine. Osim toga, 23-godišnjeg su hrvatskog nogometaša verbalno ''izribali'' i Klopp i sportski direktor Michael Zorc koji nije htio komentirati slučaj.
- Na temu Perišić je sve rečeno. Ne trebamo od toga raditi sapunicu - poručio je Zorc.
Perišić je ove sezone u samo četiri bundesligaške utakmice startao od prve minute, a još je četiri puta ulazio s klupe.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2960 Re: Bundesliga
ne smeta, nego ti kao ultra-bvb-strucnjak nisi u stanju da napises pravilno ime najveceg rivalaveella wrote:Iz Wilhelmshavena![]()
Ako ti smeta "c" izbrisi ga![]()
![]()
![]()
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2961 Re: Bundesliga
Schalke, valjda ti je sada srce na mjestugroove wrote:ne smeta, nego ti kao ultra-bvb-strucnjak nisi u stanju da napises pravilno ime najveceg rivalaveella wrote:Iz Wilhelmshavena![]()
Ako ti smeta "c" izbrisi ga![]()
![]()
![]()
![]()
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2962 Re: Bundesliga
veella
Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19
Slucajnost ili???
Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19
Slucajnost ili???
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2963 Re: Bundesliga
veella wrote:veella
Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19
Slucajnost ili???
- Logovan
- Posts: 102802
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2964 Re: Bundesliga
veella wrote:veella
Postovi: 468
Pridružen/a: 13/05/2011 09:19
Slucajnost ili???
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2965 Re: Bundesliga
BVB skola fudbala, veceras besplatno 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2966 Re: Bundesliga
Di 27.11. 20:00
Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf -:- (-:-) Vorschau
Hannover 96 - SpVgg Greuther Fürth -:- (-:-) Vorschau
Hamburger SV - FC Schalke 04 -:- (-:-) Vorschau
Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 -:- (-:-) Vorschau
Mi 28.11. 20:00
Borussia M'gladbach - VfL Wolfsburg -:- (-:-) Vorschau
VfB Stuttgart - FC Augsburg -:- (-:-) Vorschau
Werder Bremen - Bayer Leverkusen -:- (-:-) Vorschau
SC Freiburg - Bayern München -:- (-:-) Vorschau
Mi 28.11. 20:45
1. FC Nürnberg - 1899 Hoffenheim -:- (-:-) Vorschau
Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf -:- (-:-) Vorschau
Hannover 96 - SpVgg Greuther Fürth -:- (-:-) Vorschau
Hamburger SV - FC Schalke 04 -:- (-:-) Vorschau
Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 -:- (-:-) Vorschau
Mi 28.11. 20:00
Borussia M'gladbach - VfL Wolfsburg -:- (-:-) Vorschau
VfB Stuttgart - FC Augsburg -:- (-:-) Vorschau
Werder Bremen - Bayer Leverkusen -:- (-:-) Vorschau
SC Freiburg - Bayern München -:- (-:-) Vorschau
Mi 28.11. 20:45
1. FC Nürnberg - 1899 Hoffenheim -:- (-:-) Vorschau
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2967 Re: Bundesliga
Prognoziram zaostatak BVB-a za bayernom 6 ili 7 bodova
pred derbi koji se igra u subotu 01.12.2012 u 18 i 30 sati 


-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2969 Re: Bundesliga
Ali kakav gol Kube , pa akcija ko sa video igrice, sigurno ce biti najgol ove polusezone.

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2970 Re: Bundesliga

Na putu od Berlina preko Hanovera prema Dortmundu nije bilo mjesta u vozu pa su morali sjesti na pod ispred ulaza u wc...
To su prave zvijezde, a ne kao ona balerina cristina r.....
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2971 Re: Bundesliga
Jao kako se prosipaju bodovi, pa to nije normalno

-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2972 Re: Bundesliga
Ma BvB moraju uzet golmana inace ne mozes biti top klasa ako primas u ovako laganim tekmama.
Onu fulu od Groskrojca ne bih ni spominjao.
Onu fulu od Groskrojca ne bih ni spominjao.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2973 Re: Bundesliga
Klopp se kockaomissko wrote:Ma BvB moraju uzet golmana inace ne mozes biti top klasa ako primas u ovako laganim tekmama.
Onu fulu od Groskrojca ne bih ni spominjao.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2974 Re: Bundesliga
Ma daj wella nek se ne sramote - ako bude trebaloveella wrote:
Na putu od Berlina preko Hanovera prema Dortmundu nije bilo mjesta u vozu pa su morali sjesti na pod ispred ulaza u wc...![]()
![]()
To su prave zvijezde, a ne kao ona balerina cristina r.....
para zovi nas iz Bayerna pomocemo - znas da hocemo
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#2975 Re: Bundesliga
Bayern od sada treba igrati svaku sa drugom postavom da ostalim pruzi neku sansu.

