Evo u Londonu skoro diplomatski incident, jer uposlenici americke ambasade godinama nece da placaju kazne za parkiranja i tzv. congestion charge
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Edin H.
- Posts: 53601
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2951 Re: "Majstori" parkiranja
Fair enough
Evo u Londonu skoro diplomatski incident, jer uposlenici americke ambasade godinama nece da placaju kazne za parkiranja i tzv. congestion charge
Evo u Londonu skoro diplomatski incident, jer uposlenici americke ambasade godinama nece da placaju kazne za parkiranja i tzv. congestion charge
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2952 Re: "Majstori" parkiranja
Edin H. wrote:Fair enough![]()
Evo u Londonu skoro diplomatski incident, jer uposlenici americke ambasade godinama nece da placaju kazne za parkiranja i tzv. congestion charge
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2953 Re: "Majstori" parkiranja
To je demokratija, pravo na izbor rješenja. 
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2954 Re: "Majstori" parkiranja
a na staroj fotki je bila komunisticka demokratija slobode parikranjaZvek wrote:To je demokratija, pravo na izbor rješenja.
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2955 Re: "Majstori" parkiranja
srbin neki bio pa radio sto je stio

- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2956 Re: "Majstori" parkiranja
corolla02 wrote:srbin neki bio pa radio sto je stio![]()
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2957 Re: "Majstori" parkiranja
pa i bosnjaci su danas svoji na svomeljubav_aha wrote:corolla02 wrote:srbin neki bio pa radio sto je stio![]()
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2958 Re: "Majstori" parkiranja
imaju li oni zeleni e mail da im se posalju ove slike. i onad kad za koji dan ne bude trave na tom mjestu reci ce ne mze im se napisati kazna jer nije zelena povrsina.O'zone wrote:Kod mosta Suade i Olge (Vrbanja) jutros. Ljudi otišli na kaficu
U isto vrijeme patrola stoji sa druge strane i čeka ko će proći kroz žuto na izlazu iz Ljubljanske
njih 4-5 to je preko 2000 KM. a onda kukaju kako su im male plate. pa za te pare bi mogli nabaviti i neku vozilicu (motor ili bic) da ne idu pjeske pa bi na mnoge druge lokacije stigli i kaznjavali ovakve kretene.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#2959 Re: "Majstori" parkiranja
Pa nijedan diplomata nece da placa takve kazne kada je u tudjoj zemljiEdin H. wrote:Fair enough![]()
Evo u Londonu skoro diplomatski incident, jer uposlenici americke ambasade godinama nece da placaju kazne za parkiranja i tzv. congestion charge
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#2960 Re: "Majstori" parkiranja
ja znam da su u Washingtonu htjeli zapljeniti sva auta jer je od 180+ ambasada nekih 20 placalo tu i tamo parkingJack Be Nimble wrote:Pa nijedan diplomata nece da placa takve kazne kada je u tudjoj zemljiEdin H. wrote:Fair enough![]()
Evo u Londonu skoro diplomatski incident, jer uposlenici americke ambasade godinama nece da placaju kazne za parkiranja i tzv. congestion charge
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
- amrica
- Posts: 7110
- Joined: 26/01/2007 17:58
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
- olensoner
- Posts: 1164
- Joined: 24/01/2008 19:34
#2964 Re: "Majstori" parkiranja
Kako im nije zao auta 
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
#2965 Re: "Majstori" parkiranja
sve su to vecinom auta od firme za koju rade
nameju oni ni za kifle vozikaju se u autima od firme spijau gorivo a navece svi oni pred pekarom as veceraju
nameju oni ni za kifle vozikaju se u autima od firme spijau gorivo a navece svi oni pred pekarom as veceraju
-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
#2966 Re: "Majstori" parkiranja
testovi wrote:sve su to vecinom auta od firme za koju rade
nameju oni ni za kifle vozikaju se u autima od firme spijau gorivo a navece svi oni pred pekarom as veceraju
Imam svoje auto nisam nesto bogat (hvala bogu mogu se namiriti i zivim od namirnica) al ponekad jedem pred Pekarom AS
Kao da je mjerilo gdje jedes koliko si bogat ?
Prijatelj mi ima X6 i rado idemo tamo kad mu spomenem Pekaru AS
- Miki123
- Posts: 1788
- Joined: 23/09/2007 12:44
#2967 Re: "Majstori" parkiranja
Ma pusti kompleksaša pun grad, a kamoli forumssmmiilleeyy wrote:testovi wrote:sve su to vecinom auta od firme za koju rade
nameju oni ni za kifle vozikaju se u autima od firme spijau gorivo a navece svi oni pred pekarom as veceraju
Imam svoje auto nisam nesto bogat (hvala bogu mogu se namiriti i zivim od namirnica) al ponekad jedem pred Pekarom AS
Kao da je mjerilo gdje jedes koliko si bogat ?
Prijatelj mi ima X6 i rado idemo tamo kad mu spomenem Pekaru AS
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2968 Re: "Majstori" parkiranja
na radio sarajevu ima slika kako je danis parkirao svog ljubimca pa ga je neka zena uslikala i napisala mu pismo.
a danas pred svjetlosti izbrojao sam ravno 9 automobila parkiranih na onim novim plocama.
a danas pred svjetlosti izbrojao sam ravno 9 automobila parkiranih na onim novim plocama.
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2970 Re: "Majstori" parkiranja
I priđem prvom policajcu. Pitam zna li čije je motor? Kaže „Od onog režisera što je dobio Oscara.“ Pitam može li nešto uraditi da taj motor ne bude tu, može li napisati kaznu, bilo šta? Kaže „Pa on ti je zastupnik. Ima sigurno neki imunitet. Ne mogu ja ništa tu. Najbolje ti je da nastaviš svojim putem i da se ne sekiraš puno.“
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2971 Re: "Majstori" parkiranja
koliko je pismo napisala izgleda da se bas dobro razocarala u zastupnikajohntra wrote:I priđem prvom policajcu. Pitam zna li čije je motor? Kaže „Od onog režisera što je dobio Oscara.“ Pitam može li nešto uraditi da taj motor ne bude tu, može li napisati kaznu, bilo šta? Kaže „Pa on ti je zastupnik. Ima sigurno neki imunitet. Ne mogu ja ništa tu. Najbolje ti je da nastaviš svojim putem i da se ne sekiraš puno.“![]()
![]()
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2972 Re: "Majstori" parkiranja
Mislim da je ovo oko mopeda pravo preseravanje, ali hajd....
-
zaluzinna
- Posts: 222
- Joined: 07/07/2011 08:48
#2973 Re: "Majstori" parkiranja
proseravanje?
pa, vec 20 godina se politicari i zastupnici "proseravaju" pricama kako treba ovo, kako treba ono, a redovno rade suprotno i rade u svom interesu!
i ovaj Tanovic je kabadahija, samo takva! imala sam priliku upoznati ga i nekoliko puta prisustvovati njegovim ispadima. ok, dobio Oskara, kapa dole, ali to ne znaci da si Bog!
nego, treba slijediti njegov primjer i parkirati se po parkovima!
ko rek'o? Danis rek'o!
pa, vec 20 godina se politicari i zastupnici "proseravaju" pricama kako treba ovo, kako treba ono, a redovno rade suprotno i rade u svom interesu!
i ovaj Tanovic je kabadahija, samo takva! imala sam priliku upoznati ga i nekoliko puta prisustvovati njegovim ispadima. ok, dobio Oskara, kapa dole, ali to ne znaci da si Bog!
nego, treba slijediti njegov primjer i parkirati se po parkovima!
ko rek'o? Danis rek'o!
-
zaluzinna
- Posts: 222
- Joined: 07/07/2011 08:48
- vukojebina
- Posts: 1609
- Joined: 11/08/2009 20:02
#2975 Re: "Majstori" parkiranja
a znas sta je interesantno...da je ovo motor nekog obicnog smrtnika, recimo moj, apsolutno ga niko nebi ni primijetio..al posto je ovo danisov motor, on toooliko ovaj gospodji smeta ko da joj je na ledja parkiro, i oba bubrega prikljestio...mislim to je preseravanje...




