HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#2951 Re: HS kablovska

Post by Karabaja »

E jest nas počastio onim ženskim kanalom :D užas
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#2952 Re: HS kablovska

Post by afannedim »

Dobrih koka bude. :D
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2953 Re: HS kablovska

Post by Rauber »

E vala kad sam vidio da zatamnise novu zbog boxa snaslo me, dno dna :x
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2954 Re: HS kablovska

Post by johntra »

Pa ne znam šta se čudite...Zatamnjuje sve sportske događaje, čak i utakmice kupa u fudbalu Hrvatske...Nekoliko puta se opekao zbog toga i platio kaznu kod RAK-a, a nije bitno da li je neko otkupio prava kod nas za to ili ne...
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#2955 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

a kako onda pustaju tekme na ard i zdf njemackog kupa ili na rts srbijanskog ili na rai 1 talijanskog samo hrvatski ne moze nikako!takodjer na pomenutim kanalima idu i reprezentacije!a na ard i zdf islo je i evropsko i svjetsko prvenstvo!
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#2956 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

johntra wrote:Pa ne znam šta se čudite...Zatamnjuje sve sportske događaje, čak i utakmice kupa u fudbalu Hrvatske...Nekoliko puta se opekao zbog toga i platio kaznu kod RAK-a, a nije bitno da li je neko otkupio prava kod nas za to ili ne...

Kada je kablovski operater uvrstio kanal u svoju semu, onda taj kanal treba da ide bez zatamljivanja jer je placeno da taj kanal bude u ponudi. korisnici placaju pretplatu da gledaju taj kanal.

To se sve radi jer korisnici sute i ne tuze kablovskog operatera sto ne daje ono sto je placeno

Ako neki kanal nema prava za BiH onda se taj kanal ne smije nikako prikazivati na teritoriji BiH
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#2957 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

to je u svakoj drzavi normalno ali ovo je bosna i hs.nigdje se ne zatamnjuju programi osim u vukojebini.com!u zagrebu obn ide normalno na kablu kad ide kup uefa uporedo sa hrt-om!
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#2958 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

Rai i TV Slovenija sami zamrače sav program za koji nemaju autorska prava izvan matičnih zemalja.Nije uvijek tako bilo,ali sada je tako.Ništa HS nema sa tim.HS je popio dvije kazne od RAK-a zbog autorskih prava i ne dolazi u obzir igranje sa tim.Telemach iste stvari zamračuje kao i HS.
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#2959 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

AdrianMole wrote:Rai i TV Slovenija sami zamrače sav program za koji nemaju autorska prava izvan matičnih zemalja.Nije uvijek tako bilo,ali sada je tako.Ništa HS nema sa tim.HS je popio dvije kazne od RAK-a zbog autorskih prava i ne dolazi u obzir igranje sa tim.Telemach iste stvari zamračuje kao i HS.
Niko nebi imao protiv da se zatamni samo ono sto je neka tv u BIH otkupila tj da ne zatamljuju emisije i sport koji niko ovdje nije otkupio prava i ne prenosi se na nasim televizijama

ali ako je u ponudi kablovskog neki program onda treba da ide 24 sata a ne da ga djelimicno zatamljuju, ili sve ili izbaci taj program iz ponude. treceg nema
Arma-Sarma
Posts: 798
Joined: 20/02/2011 19:11

#2960 Re: HS kablovska

Post by Arma-Sarma »

Kloceviiii zaboravili ste zatamniti vaterpola danas.
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#2961 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

Arma-Sarma wrote:Kloceviiii zaboravili ste zatamniti vaterpola danas.
sad ce morati rak-u kaznu platiti evo predlazem da nam poskupe kablovsku za 5 km da bi namirili kaznu!
User avatar
araking86
Posts: 12
Joined: 23/02/2011 19:15

#2962 Re: HS kablovska

Post by araking86 »

Eneeeeseeeeeee papcino glupa plati vise ljudima iz Sportkluba sto je njihovo pa da kao ljudimo gledamo Premiership.... :x :x :x :x
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2963 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

Eneseeeee izdrziiiiii.

Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
User avatar
araking86
Posts: 12
Joined: 23/02/2011 19:15

#2964 Re: HS kablovska

Post by araking86 »

-LIBERO- wrote:Eneseeeee izdrziiiiii.

Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
????? :roll:
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#2965 Re: HS kablovska

Post by branimir stulic »

Svi koji kukate na HS ocigledno niste bili na ELOB-ovom, odnosno Telemachovom MMDS u, pa ne znate sta znaci s.anje od televizije...
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#2966 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

branimir stulic wrote:Svi koji kukate na HS ocigledno niste bili na ELOB-ovom, odnosno Telemachovom MMDS u, pa ne znate sta znaci s.anje od televizije...
enese dobar ti nick!nisam znao da volis azru!
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2967 Re: HS kablovska

Post by -LIBERO- »

araking86 wrote:
-LIBERO- wrote:Eneseeeee izdrziiiiii.

Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
????? :roll:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Sarkazam
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#2968 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2969 Re: HS kablovska

Post by pici »

Tiger 033 wrote:Intersantno HS NEma dozvolu za emitovanje RTL-hr i B92 a ima ih u ponudi.... a ima dozvolu za Sportklub...a Telemach ima za RTL-hr i NEma ga u ponudi :-) :?: :!: http://www.rak.ba/bih/index.php?uid=1273787305

Telemach:

Programi za koje su potpisane Izjave o riješenim autorskim pravima:

OSNOVNI PAKET: BHT 1, RTRS, FTV, HRT 1, HRT 2, Nova TV, NTV Hayat, Pink BH, OBN, TV SA, TV Vogošća, RTS, MTV Igman, Eurosport 2, DM Sat, NTV 99, TV Alfa , TV EI, Animal Planet, National Geographic, VOX, RTL, Sport Klub, MTV Adria, PRO 7, Cartoon Network, CNN, RAI Due, Discovery Channel, Super RTL, RTCG, TV Slovenija, TRT INT, TV5, Kabel 1, BN TV, OSM TV, TV KISS, ATV, Behar TV, Hallmark, DW, Eurosport, Euronews, Kapital Network, Zone Reality, Al Jazzera, MRTV, TCM, BN Music, Sport Klub +, DoQ, Golf Channel, Fishing & Hunting, Fashion TV, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, TV 1000, Disney XD ; DODATNI PAKET: Fox Life, Fox Crime, MGM, Jim Jam, Zone Club, Zone Romantica, Extreme Sports, Discovery Travel & Living, ID Discovery, Discovery Science, Pink Music, Hustler TV, Hustler Blue, XXXTreme, National Geographic Wild, HRTL, Balkanika, MTI, Top Music, Free-XTV, Free-XTV2, X-Dream TV, French Lover TV, Baby TV.


HS:


Programi za koje su potpisane Izjave o riješenim autorskim pravima:

OSNOVNI PAKET: TV Alfa, HRT 1, HRT 2, BHT 1, DM Sat, NTV Hayat, NTV 99, NTV Amna, FTV, HS Net, TV SA, Nova TV, Pink BH, OBN, RTS, Behar TV, Sport klub, CNN, ARD, VOX, RTL II, ZDF, PRO 7, SAT 1, RAI Uno, RTL, VIVA, TVE, MTV Igman, RTCG, Al Jazeera, TV Vogošća, BN TV, National Geographic, Cartoon Network , TCM, RTRS, Animal Planet, TV KISS, Fishing and Hunting, Reality TV, Viasat History, Discovery Channel, TRT, Fashion TV, Explorer TV, TV Slovenija, History Channel, OSM TV, Top Music Media, FTV See, TRT Avaz, Eurosport, Eurosport 2 ; DIGITALNI PAKET: Fox life, Hallmark, Fox Crime, Extreme Sports, HS Net, Baby TV, Zone Club, Balkanika, NASN TV, Fashion World, Discovery Science, Discovery Civilization, SCT, Discovery Travel & Living, Hustler,XXXTreme, Romantika, TV 1000, MTV Adria, National Geographic Wild, Jim Jam, Weding TV, Sailing TV, National Geographic HD, Eurosport HD, Eurosport II HD, OTV Valentino, Utilisima.

Logosoft:


Programi za koje su potpisane Izjave o riješenim autorskim pravima:

OSNOVNI PAKET: BHTV ( PBS), RTRS, FTV, NTV Hayat, Pink BH, OBN, TV SA, NTV 99, TV Vogošća, DM Sat, TV Alfa, BN TV, Balkanika Music TV, RTS 1, RTS 2, RTS SAT, Nova TV, SLO 1, SLO 2, HRT 1, HRT 2, RTV CG, Mreža Plus, RTL Hrvatska, ATV Banjaluka, RTM- TV1, Kanal 1, MKTV SAT, Al Jazeera, Al Jazeer English, B 92, B 92 Info, World Fashion, National Geographic Music, Deutche Welle, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News, National Geographic, National Geographic Wild, Dorcel TV, Baby TV, Sky News, RTR Planeta, RTR Vesti, Russia Today, BBC Prime, Motors TV, Chasse&Peche, HEMA TV.


dagle ovog telemačHovca bludniČarskog provajdera :thumbup: :mrgreen: .....eneeese dje ti je ovaj XXX TiTe ti i Gurabija....koja frenkfencija....jel treba banderu prema satelitu okretat i kojem.....prema sjeveru ne valja od grdonja a prema trebeviĆu mi Fata sve osim XXX-ova :oops:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2970 Re: HS kablovska

Post by respo »

xxxtreme i ti imas pici to je sadasnji darling tv
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#2971 Re: HS kablovska

Post by branimir stulic »

AfromMann wrote:
branimir stulic wrote:Svi koji kukate na HS ocigledno niste bili na ELOB-ovom, odnosno Telemachovom MMDS u, pa ne znate sta znaci s.anje od televizije...
enese dobar ti nick!nisam znao da volis azru!
Sa doticnim seljakom ama bas nista nemam zajednicko. ali treba biti realan.. Evo javi se na pp pa cu ti odmah dati bijeli ELOB-ov deltaline receiver gratis i antenu sto su je sa dva sarafa svezali za dimnjak pa me umalo nije ubila... 4 godine su me handrili...2 mjeseca sam cekao da mi donesu drugi daljinski... strasno. i onda kao nagrada PINK music... ALJazeera Balkans...itd itd.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2972 Re: HS kablovska

Post by O'zone »

Malo smo zamrli na ovoj temi -sprema se oluja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slatkis86
Posts: 52
Joined: 19/02/2011 12:13

#2973 Re: HS kablovska

Post by slatkis86 »

O'zone wrote:Malo smo zamrli na ovoj temi -sprema se oluja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sprema se oluja u vidu daljnjeg propagiranja seljakluka i primitivizma u reziji enesa
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2974 Re: HS kablovska

Post by johntra »

e nek si se ti registrovao da nam to maksuzije kažeš... :D
Cibra
Posts: 193
Joined: 15/09/2009 21:28

#2975 Re: HS kablovska

Post by Cibra »

johntra wrote:e nek si se ti registrovao da nam to maksuzije kažeš... :D

Da, da, ja mislim da je ovo Enes, da je sebi MIRC nadimak, da ne bi ga prepoznali.

Nego, jel HS ovo jedini operater koji daje besplatno HD kanale? :)


i šta mislite da sastavimo jedan mail vezano za muzičke kanale pa da im pošaljemo, bil to uradili za sve nas koji mrze TV Valentino?
Locked