HS kablovska
Moderator: anex
- Karabaja
- Posts: 2157
- Joined: 18/04/2004 16:12
- Location: Njemačka
#2951 Re: HS kablovska
E jest nas počastio onim ženskim kanalom
užas
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2952 Re: HS kablovska
Dobrih koka bude. 
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
#2953 Re: HS kablovska
E vala kad sam vidio da zatamnise novu zbog boxa snaslo me, dno dna 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2954 Re: HS kablovska
Pa ne znam šta se čudite...Zatamnjuje sve sportske događaje, čak i utakmice kupa u fudbalu Hrvatske...Nekoliko puta se opekao zbog toga i platio kaznu kod RAK-a, a nije bitno da li je neko otkupio prava kod nas za to ili ne...
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#2955 Re: HS kablovska
a kako onda pustaju tekme na ard i zdf njemackog kupa ili na rts srbijanskog ili na rai 1 talijanskog samo hrvatski ne moze nikako!takodjer na pomenutim kanalima idu i reprezentacije!a na ard i zdf islo je i evropsko i svjetsko prvenstvo!
-
kakaljin
- Posts: 13493
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2956 Re: HS kablovska
johntra wrote:Pa ne znam šta se čudite...Zatamnjuje sve sportske događaje, čak i utakmice kupa u fudbalu Hrvatske...Nekoliko puta se opekao zbog toga i platio kaznu kod RAK-a, a nije bitno da li je neko otkupio prava kod nas za to ili ne...
Kada je kablovski operater uvrstio kanal u svoju semu, onda taj kanal treba da ide bez zatamljivanja jer je placeno da taj kanal bude u ponudi. korisnici placaju pretplatu da gledaju taj kanal.
To se sve radi jer korisnici sute i ne tuze kablovskog operatera sto ne daje ono sto je placeno
Ako neki kanal nema prava za BiH onda se taj kanal ne smije nikako prikazivati na teritoriji BiH
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#2957 Re: HS kablovska
to je u svakoj drzavi normalno ali ovo je bosna i hs.nigdje se ne zatamnjuju programi osim u vukojebini.com!u zagrebu obn ide normalno na kablu kad ide kup uefa uporedo sa hrt-om!
-
AdrianMole
- Posts: 733
- Joined: 08/05/2007 14:00
#2958 Re: HS kablovska
Rai i TV Slovenija sami zamrače sav program za koji nemaju autorska prava izvan matičnih zemalja.Nije uvijek tako bilo,ali sada je tako.Ništa HS nema sa tim.HS je popio dvije kazne od RAK-a zbog autorskih prava i ne dolazi u obzir igranje sa tim.Telemach iste stvari zamračuje kao i HS.
-
kakaljin
- Posts: 13493
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2959 Re: HS kablovska
Niko nebi imao protiv da se zatamni samo ono sto je neka tv u BIH otkupila tj da ne zatamljuju emisije i sport koji niko ovdje nije otkupio prava i ne prenosi se na nasim televizijamaAdrianMole wrote:Rai i TV Slovenija sami zamrače sav program za koji nemaju autorska prava izvan matičnih zemalja.Nije uvijek tako bilo,ali sada je tako.Ništa HS nema sa tim.HS je popio dvije kazne od RAK-a zbog autorskih prava i ne dolazi u obzir igranje sa tim.Telemach iste stvari zamračuje kao i HS.
ali ako je u ponudi kablovskog neki program onda treba da ide 24 sata a ne da ga djelimicno zatamljuju, ili sve ili izbaci taj program iz ponude. treceg nema
-
Arma-Sarma
- Posts: 798
- Joined: 20/02/2011 19:11
#2960 Re: HS kablovska
Kloceviiii zaboravili ste zatamniti vaterpola danas.
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#2961 Re: HS kablovska
sad ce morati rak-u kaznu platiti evo predlazem da nam poskupe kablovsku za 5 km da bi namirili kaznu!Arma-Sarma wrote:Kloceviiii zaboravili ste zatamniti vaterpola danas.
- araking86
- Posts: 12
- Joined: 23/02/2011 19:15
#2962 Re: HS kablovska
Eneeeeseeeeeee papcino glupa plati vise ljudima iz Sportkluba sto je njihovo pa da kao ljudimo gledamo Premiership....

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2963 Re: HS kablovska
Eneseeeee izdrziiiiii.
Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
- araking86
- Posts: 12
- Joined: 23/02/2011 19:15
#2964 Re: HS kablovska
?????-LIBERO- wrote:Eneseeeee izdrziiiiii.
Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
- branimir stulic
- Posts: 904
- Joined: 07/03/2007 16:37
- Location: sarajevo
#2965 Re: HS kablovska
Svi koji kukate na HS ocigledno niste bili na ELOB-ovom, odnosno Telemachovom MMDS u, pa ne znate sta znaci s.anje od televizije...
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#2966 Re: HS kablovska
enese dobar ti nick!nisam znao da volis azru!branimir stulic wrote:Svi koji kukate na HS ocigledno niste bili na ELOB-ovom, odnosno Telemachovom MMDS u, pa ne znate sta znaci s.anje od televizije...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2967 Re: HS kablovska
http://hr.wikipedia.org/wiki/Sarkazamaraking86 wrote:?????-LIBERO- wrote:Eneseeeee izdrziiiiii.
Nemoj posustati pritiscima,ne uvodi nista. Cak sta vise ,ukidaj...ukidaj...nastavi ukidati.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2969 Re: HS kablovska
Tiger 033 wrote:Intersantno HS NEma dozvolu za emitovanje RTL-hr i B92 a ima ih u ponudi.... a ima dozvolu za Sportklub...a Telemach ima za RTL-hr i NEma ga u ponudi![]()
![]()
http://www.rak.ba/bih/index.php?uid=1273787305
Telemach:
Programi za koje su potpisane Izjave o riješenim autorskim pravima:
OSNOVNI PAKET: BHT 1, RTRS, FTV, HRT 1, HRT 2, Nova TV, NTV Hayat, Pink BH, OBN, TV SA, TV Vogošća, RTS, MTV Igman, Eurosport 2, DM Sat, NTV 99, TV Alfa , TV EI, Animal Planet, National Geographic, VOX, RTL, Sport Klub, MTV Adria, PRO 7, Cartoon Network, CNN, RAI Due, Discovery Channel, Super RTL, RTCG, TV Slovenija, TRT INT, TV5, Kabel 1, BN TV, OSM TV, TV KISS, ATV, Behar TV, Hallmark, DW, Eurosport, Euronews, Kapital Network, Zone Reality, Al Jazzera, MRTV, TCM, BN Music, Sport Klub +, DoQ, Golf Channel, Fishing & Hunting, Fashion TV, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, TV 1000, Disney XD ; DODATNI PAKET: Fox Life, Fox Crime, MGM, Jim Jam, Zone Club, Zone Romantica, Extreme Sports, Discovery Travel & Living, ID Discovery, Discovery Science, Pink Music, Hustler TV, Hustler Blue, XXXTreme, National Geographic Wild, HRTL, Balkanika, MTI, Top Music, Free-XTV, Free-XTV2, X-Dream TV, French Lover TV, Baby TV.
HS:
Programi za koje su potpisane Izjave o riješenim autorskim pravima:
OSNOVNI PAKET: TV Alfa, HRT 1, HRT 2, BHT 1, DM Sat, NTV Hayat, NTV 99, NTV Amna, FTV, HS Net, TV SA, Nova TV, Pink BH, OBN, RTS, Behar TV, Sport klub, CNN, ARD, VOX, RTL II, ZDF, PRO 7, SAT 1, RAI Uno, RTL, VIVA, TVE, MTV Igman, RTCG, Al Jazeera, TV Vogošća, BN TV, National Geographic, Cartoon Network , TCM, RTRS, Animal Planet, TV KISS, Fishing and Hunting, Reality TV, Viasat History, Discovery Channel, TRT, Fashion TV, Explorer TV, TV Slovenija, History Channel, OSM TV, Top Music Media, FTV See, TRT Avaz, Eurosport, Eurosport 2 ; DIGITALNI PAKET: Fox life, Hallmark, Fox Crime, Extreme Sports, HS Net, Baby TV, Zone Club, Balkanika, NASN TV, Fashion World, Discovery Science, Discovery Civilization, SCT, Discovery Travel & Living, Hustler,XXXTreme, Romantika, TV 1000, MTV Adria, National Geographic Wild, Jim Jam, Weding TV, Sailing TV, National Geographic HD, Eurosport HD, Eurosport II HD, OTV Valentino, Utilisima.
Logosoft:
Programi za koje su potpisane Izjave o riješenim autorskim pravima:
OSNOVNI PAKET: BHTV ( PBS), RTRS, FTV, NTV Hayat, Pink BH, OBN, TV SA, NTV 99, TV Vogošća, DM Sat, TV Alfa, BN TV, Balkanika Music TV, RTS 1, RTS 2, RTS SAT, Nova TV, SLO 1, SLO 2, HRT 1, HRT 2, RTV CG, Mreža Plus, RTL Hrvatska, ATV Banjaluka, RTM- TV1, Kanal 1, MKTV SAT, Al Jazeera, Al Jazeer English, B 92, B 92 Info, World Fashion, National Geographic Music, Deutche Welle, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport News, National Geographic, National Geographic Wild, Dorcel TV, Baby TV, Sky News, RTR Planeta, RTR Vesti, Russia Today, BBC Prime, Motors TV, Chasse&Peche, HEMA TV.
dagle ovog telemačHovca bludniČarskog provajdera
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2970 Re: HS kablovska
xxxtreme i ti imas pici to je sadasnji darling tv
- branimir stulic
- Posts: 904
- Joined: 07/03/2007 16:37
- Location: sarajevo
#2971 Re: HS kablovska
Sa doticnim seljakom ama bas nista nemam zajednicko. ali treba biti realan.. Evo javi se na pp pa cu ti odmah dati bijeli ELOB-ov deltaline receiver gratis i antenu sto su je sa dva sarafa svezali za dimnjak pa me umalo nije ubila... 4 godine su me handrili...2 mjeseca sam cekao da mi donesu drugi daljinski... strasno. i onda kao nagrada PINK music... ALJazeera Balkans...itd itd.AfromMann wrote:enese dobar ti nick!nisam znao da volis azru!branimir stulic wrote:Svi koji kukate na HS ocigledno niste bili na ELOB-ovom, odnosno Telemachovom MMDS u, pa ne znate sta znaci s.anje od televizije...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2972 Re: HS kablovska
Malo smo zamrli na ovoj temi -sprema se oluja

-
slatkis86
- Posts: 52
- Joined: 19/02/2011 12:13
#2973 Re: HS kablovska
sprema se oluja u vidu daljnjeg propagiranja seljakluka i primitivizma u reziji enesaO'zone wrote:Malo smo zamrli na ovoj temi -sprema se oluja![]()
![]()
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2974 Re: HS kablovska
e nek si se ti registrovao da nam to maksuzije kažeš... 
-
Cibra
- Posts: 193
- Joined: 15/09/2009 21:28
#2975 Re: HS kablovska
johntra wrote:e nek si se ti registrovao da nam to maksuzije kažeš...
Da, da, ja mislim da je ovo Enes, da je sebi MIRC nadimak, da ne bi ga prepoznali.
Nego, jel HS ovo jedini operater koji daje besplatno HD kanale?
i šta mislite da sastavimo jedan mail vezano za muzičke kanale pa da im pošaljemo, bil to uradili za sve nas koji mrze TV Valentino?
