Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#2951 Re: Manchester United FC

Post by vaučer »

Neloša utakmica na kraju, svi malo izmoreni od reprezentacija pa nije bilo vatreno kako zna biti.
689908
Posts: 289
Joined: 27/05/2011 18:31

#2952 Re: Manchester United FC

Post by 689908 »

Edin H. wrote:Kradja :dance:

Trebao je Ferdinand crveni dobiti :x
trebao sam ti ja nekog da ne kazem sta :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2953 Re: Manchester United FC

Post by Charuga »

Izrazi se slobodno, nemoj se ustrucavati .. ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53622
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2954 Re: Manchester United FC

Post by Edin H. »

Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.

Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi :roll:
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#2955 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Edin H. wrote:Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.

Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi :roll:
To je sve zbog Evre
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2956 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Edin H. wrote:Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.

Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi :roll:
To znaci ako nekoga dodirnes ima pravo da padne i dobijes jos iskljucujuci zuti. Jebo me pravila taman skonatam da osnovno znam kad uvijek nesto novo izadje. Ono ni u kosarci nije faul, a ako neko ima nesto protiv Uniteda neka kroji sebi pravila.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2957 Re: Manchester United FC

Post by just principe »

Teufik wrote:
Edin H. wrote:Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.

Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi :roll:
To je sve zbog Evre

slazem se sve je zbog Evre a evo i dokaz

Levi bek Mančester Junajteda, Patris Evra je optužio Luisa Suareza za uvrede na rasističkoj osnovi, na utakmici sa Liverpulom.

Ipak, mediji na Ostrvu su istraživali slučaj i došli su do zaključka da su optužbe neosnovane i da je izgleda u pitanju ''krivo svedočenje''.

Evo nekih razloga zbog kojih novine smatraju da Evra laže.

Code: Select all

- Suarez je odbio svaku povezanost sa rasističkim ispadima

- posle pregledanog snimka ''Skaj Sporta'', novinari nisu utvrdili da je bilo uvreda

- otkriveno je da ni glavni sudija utakmice, Endrju Mariner, nije čuo nikakve uvrede

- dok Liveprul podržava svog fudbalera i tvrdi da nije inicirao incident, u Junajtedu se ćuti
Suarez je juče preko ''Tvitera'' izdao saopštenje.

''Uznemiren sam zbog optužbi za rasizam. Mogu samo da kažem da sam uvek poštovao i da uvek poštujem sve. Svi smo mi isti. Izađem na teren kao dete koje uživa u onom što radi, ne da stvaram konflikte'', poručio je javnosti sjajni Urugvajac.
FA Engleske će se tek pozabaviti ovim slučajem, ali izgleda da je Evra hteo sve malo da ''napumpa''...
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2958 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Ako se ispostavi da je ovo izmislio, to je nesto najjadnije, i njega onda odmah treba kazniti zbog rasizma.
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2959 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Zadovoljan sam rezultatom zadnje utakmice. Iako vjerujem da bi United dobio mec da je Fergie izveo najjaci sastav, shvatam zasto to nije uradio, a i na kraju je sve dobro proslo. Svi bi trebali biti fino spremni za ovo sto slijedi. Utakmicom protiv Citya ce biti zavrsen ovaj uzasno tezak raspored sa pocetka sezone i bice mnogo lakse u narednih desetak utakmica.
quasar wrote:Ako se ispostavi da je ovo izmislio, to je nesto najjadnije, i njega onda odmah treba kazniti zbog rasizma.
Kako ce se dokazati da je izmislio? Tako sto se ne moze dokazati da je Suarez to rekao? :lol: Ti shvatas sta bi znacilo i kakva bi poruka bila poslana ako Evra bude kaznjen?
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2960 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Riddle wrote: Kako ce se dokazati da je izmislio? Tako sto se ne moze dokazati da je Suarez to rekao? :lol: Ti shvatas sta bi znacilo i kakva bi poruka bila poslana ako Evra bude kaznjen?
Tesko da je to dokaz, jasno mi je to, medjutim ovdje je rijec na rijec, a ocigledno svjedoka nema. Pa ako je Suarez pod istragom i osramocen samim tim jer mu se prisiva nesto tako odvratno, samo zbog Evrine rijeci, onda bi i Evra trebao biti makar "pod istragom" zbog klevete ako se ne moze dokazati da je Suarez vrijedjao. Uostalom, kamere stalno pokrivaju cijeli teren, vjerujem da se mogu naci sporni momenti gdje su njih dvojica u bliskom kontaktu kada bi se takve rijeci mogle uputiti bez svjedoka. Ako se utvrdi Evrin navod, ja bih Suareza bacio lavovima. Jednostavno rasizam mi je nesto najodvratnije, ali i lazne optuzbe po toj osnovi su takodjer rasizam.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2961 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2962 Re: Manchester United FC

Post by Obuca9 »

Ma pustite Evru, čovjek još nije došao sebi od onog Maletićevog poteza, kad je gurnuo loptu u desni korner, a krenuo trčati prema lijevoj aut-liniji.

Ko zna šta se jadničku mota po glavi. :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2963 Re: Manchester United FC

Post by missko »

ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
Mozda Evra i jeste takav, al Suarez je firgo i po i od njega se moze nadati da sta tako uradi. Jednostavno ne mogu naci razlog zbog cega bi Evra takvo sto protiv Suareza uradio da nije bilo necega.Liverpul se bio nalozio kao da je klasiko a SAF im ga sukno tako sto je izveo drugi tim kao odmara igrace za vazne tekme, jer ovo vise i nije pravi derbi nego obicna gostujuca tekma a pravi derbi ce biti tekma sa Shitijem. Ovaj fol je nafato od Guardiole.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2964 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
Realovac govori o pokvarenjacima... pa cudi me da mozes da ulazis na ovu temu pored pokvarenjaka u Madridu ...

vela havle...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2965 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

L00d wrote:
ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
Realovac govori o pokvarenjacima... pa cudi me da mozes da ulazis na ovu temu pored pokvarenjaka u Madridu ...

vela havle...
Zaobilazi me, daću ti marku...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2966 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Zaobidji ti ovu temu, dacu ja tebi deset.
dragonz
Posts: 2352
Joined: 20/09/2008 13:12

#2967 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.

Code: Select all

http://soccerlens.com/the-fas-evra-report-the-united-perspective/19035/
pročitaj i onda malo zaobiđi temu o MAN UTD


P.S. i povedi onog trola Edin H.
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2968 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

quasar wrote:Tesko da je to dokaz, jasno mi je to, medjutim ovdje je rijec na rijec, a ocigledno svjedoka nema. Pa ako je Suarez pod istragom i osramocen samim tim jer mu se prisiva nesto tako odvratno, samo zbog Evrine rijeci, onda bi i Evra trebao biti makar "pod istragom" zbog klevete ako se ne moze dokazati da je Suarez vrijedjao. Uostalom, kamere stalno pokrivaju cijeli teren, vjerujem da se mogu naci sporni momenti gdje su njih dvojica u bliskom kontaktu kada bi se takve rijeci mogle uputiti bez svjedoka. Ako se utvrdi Evrin navod, ja bih Suareza bacio lavovima. Jednostavno rasizam mi je nesto najodvratnije, ali i lazne optuzbe po toj osnovi su takodjer rasizam.
Vjerovatno se nece se dokazati ni jedno ni drugo. Ali ako se ne moze dokazati da je Suarez to rekao, ne mora znaciti da Evra laze. Ako Evra bude kaznjen, onda ce to mnogi shvatiti kao sansu da nekoga vrijeđaju na rasnoj osnovi (imas mnostvo budala) bez da im se to moze dokazati, a oni koji su meta tih uvreda nece smjeti da se zale, jer mogu biti zustro kaznjeni. Shvatas li sad o cemu se radi? Ovdje ne bi smjelo biti tabora. Nije bas rezultat neke utakmice u pitanju. Oni koji su na strani Suareza su odmah optuzili Evru da laze. Opravdanje su neke njegove prethodne optuzbe za isti slucaj, sto nije istina, jer on to nikad prije licno nije uradio. Drugi tabor prica da je Suarez hinja i prznica koji ce varati na sve moguce nacine i raditi sve sto je u njegovoj moci da stekne prednost. Cak i da rasisticki vrijeđa nekoga. Obojica su veliki supci i svako ima svoje misljenje i stav za ili protiv, ali bi ga trebalo drzati kao privatno kad je ova stvar u pitanju. Ja licno ne bih volio da uprem prstom u pogresnog covjeka.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2969 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Pa dajte, znamo vec kakav je Suarez ... I u startu treba biti na strani Evre. Pa sta trebas biti da bi odgrizao uho protivniku ? zivotinja ? da ne govorim o igri rukom na SP ... ccccc
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2970 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

kako je krenulo, united nece proci ni grupnu fazu
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2971 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Jadno da ne moze jadnije biti ... Tuga, cemer... Fergie nesto mjenjaj ili ce tebe da mjenjaju ..
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2972 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Sad nesto kontam da nije podmladio sastav sa Welbekom i Cleverlijem ovi bi se izgleda svaku tekmu patili bilo s kim. Ne sjecam se Uniteda ovako nezainteresovanog i nemocnog.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2973 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Sjecam ja ... protiv Norwicha ... protiv Basela.... ahahahahahah
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2974 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ako je ono crveni za Vidica, onda je i onaj za penal trebao dobiti cisti crveni. namjerno igranje rukom ...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2975 Re: Manchester United FC

Post by missko »

A taman su se bili razigrali
Post Reply