Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#2951 Re: Manchester United FC
Neloša utakmica na kraju, svi malo izmoreni od reprezentacija pa nije bilo vatreno kako zna biti.
-
689908
- Posts: 289
- Joined: 27/05/2011 18:31
#2952 Re: Manchester United FC
trebao sam ti ja nekog da ne kazem staEdin H. wrote:Kradja![]()
Trebao je Ferdinand crveni dobiti
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2953 Re: Manchester United FC
Izrazi se slobodno, nemoj se ustrucavati .. 
- Edin H.
- Posts: 53622
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2954 Re: Manchester United FC
Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.
Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi
Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2955 Re: Manchester United FC
To je sve zbog EvreEdin H. wrote:Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.
Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2956 Re: Manchester United FC
To znaci ako nekoga dodirnes ima pravo da padne i dobijes jos iskljucujuci zuti. Jebo me pravila taman skonatam da osnovno znam kad uvijek nesto novo izadje. Ono ni u kosarci nije faul, a ako neko ima nesto protiv Uniteda neka kroji sebi pravila.Edin H. wrote:Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.
Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2957 Re: Manchester United FC
Teufik wrote:To je sve zbog EvreEdin H. wrote:Nepoznavaoci, priznao je Ferdinand poslije utakmice da je bio "sligtest touch". A kada ima kontakta igrac ima pravo da ide dole, u ovom slucaju je to morao biti drugi zuti.
Ma ja se ne sjecam kada je Man. Utd. postigao neki rezultat bez pomoci sudija, zasticeni su kao Francuzi
slazem se sve je zbog Evre a evo i dokaz
Levi bek Mančester Junajteda, Patris Evra je optužio Luisa Suareza za uvrede na rasističkoj osnovi, na utakmici sa Liverpulom.
Ipak, mediji na Ostrvu su istraživali slučaj i došli su do zaključka da su optužbe neosnovane i da je izgleda u pitanju ''krivo svedočenje''.
Evo nekih razloga zbog kojih novine smatraju da Evra laže.
Code: Select all
- Suarez je odbio svaku povezanost sa rasističkim ispadima
- posle pregledanog snimka ''Skaj Sporta'', novinari nisu utvrdili da je bilo uvreda
- otkriveno je da ni glavni sudija utakmice, Endrju Mariner, nije čuo nikakve uvrede
- dok Liveprul podržava svog fudbalera i tvrdi da nije inicirao incident, u Junajtedu se ćutiSuarez je juče preko ''Tvitera'' izdao saopštenje.
''Uznemiren sam zbog optužbi za rasizam. Mogu samo da kažem da sam uvek poštovao i da uvek poštujem sve. Svi smo mi isti. Izađem na teren kao dete koje uživa u onom što radi, ne da stvaram konflikte'', poručio je javnosti sjajni Urugvajac.
FA Engleske će se tek pozabaviti ovim slučajem, ali izgleda da je Evra hteo sve malo da ''napumpa''...
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2958 Re: Manchester United FC
Ako se ispostavi da je ovo izmislio, to je nesto najjadnije, i njega onda odmah treba kazniti zbog rasizma.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2959 Re: Manchester United FC
Zadovoljan sam rezultatom zadnje utakmice. Iako vjerujem da bi United dobio mec da je Fergie izveo najjaci sastav, shvatam zasto to nije uradio, a i na kraju je sve dobro proslo. Svi bi trebali biti fino spremni za ovo sto slijedi. Utakmicom protiv Citya ce biti zavrsen ovaj uzasno tezak raspored sa pocetka sezone i bice mnogo lakse u narednih desetak utakmica.
Ti shvatas sta bi znacilo i kakva bi poruka bila poslana ako Evra bude kaznjen?
Kako ce se dokazati da je izmislio? Tako sto se ne moze dokazati da je Suarez to rekao?quasar wrote:Ako se ispostavi da je ovo izmislio, to je nesto najjadnije, i njega onda odmah treba kazniti zbog rasizma.
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2960 Re: Manchester United FC
Tesko da je to dokaz, jasno mi je to, medjutim ovdje je rijec na rijec, a ocigledno svjedoka nema. Pa ako je Suarez pod istragom i osramocen samim tim jer mu se prisiva nesto tako odvratno, samo zbog Evrine rijeci, onda bi i Evra trebao biti makar "pod istragom" zbog klevete ako se ne moze dokazati da je Suarez vrijedjao. Uostalom, kamere stalno pokrivaju cijeli teren, vjerujem da se mogu naci sporni momenti gdje su njih dvojica u bliskom kontaktu kada bi se takve rijeci mogle uputiti bez svjedoka. Ako se utvrdi Evrin navod, ja bih Suareza bacio lavovima. Jednostavno rasizam mi je nesto najodvratnije, ali i lazne optuzbe po toj osnovi su takodjer rasizam.Riddle wrote: Kako ce se dokazati da je izmislio? Tako sto se ne moze dokazati da je Suarez to rekao?Ti shvatas sta bi znacilo i kakva bi poruka bila poslana ako Evra bude kaznjen?
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2961 Re: Manchester United FC
Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2962 Re: Manchester United FC
Ma pustite Evru, čovjek još nije došao sebi od onog Maletićevog poteza, kad je gurnuo loptu u desni korner, a krenuo trčati prema lijevoj aut-liniji.
Ko zna šta se jadničku mota po glavi.
Ko zna šta se jadničku mota po glavi.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2963 Re: Manchester United FC
Mozda Evra i jeste takav, al Suarez je firgo i po i od njega se moze nadati da sta tako uradi. Jednostavno ne mogu naci razlog zbog cega bi Evra takvo sto protiv Suareza uradio da nije bilo necega.Liverpul se bio nalozio kao da je klasiko a SAF im ga sukno tako sto je izveo drugi tim kao odmara igrace za vazne tekme, jer ovo vise i nije pravi derbi nego obicna gostujuca tekma a pravi derbi ce biti tekma sa Shitijem. Ovaj fol je nafato od Guardiole.ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2964 Re: Manchester United FC
Realovac govori o pokvarenjacima... pa cudi me da mozes da ulazis na ovu temu pored pokvarenjaka u Madridu ...ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
vela havle...
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2965 Re: Manchester United FC
Zaobilazi me, daću ti marku...L00d wrote:Realovac govori o pokvarenjacima... pa cudi me da mozes da ulazis na ovu temu pored pokvarenjaka u Madridu ...ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
vela havle...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2966 Re: Manchester United FC
Zaobidji ti ovu temu, dacu ja tebi deset.
-
dragonz
- Posts: 2352
- Joined: 20/09/2008 13:12
#2967 Re: Manchester United FC
ultima_palabra wrote:Evra je pokvarenjak, uopšte mi nije nemoguće da je izmislio... ako jeste, onda je postigao veliki autogol u borbi protiv rasizma.
Code: Select all
http://soccerlens.com/the-fas-evra-report-the-united-perspective/19035/P.S. i povedi onog trola Edin H.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2968 Re: Manchester United FC
Vjerovatno se nece se dokazati ni jedno ni drugo. Ali ako se ne moze dokazati da je Suarez to rekao, ne mora znaciti da Evra laze. Ako Evra bude kaznjen, onda ce to mnogi shvatiti kao sansu da nekoga vrijeđaju na rasnoj osnovi (imas mnostvo budala) bez da im se to moze dokazati, a oni koji su meta tih uvreda nece smjeti da se zale, jer mogu biti zustro kaznjeni. Shvatas li sad o cemu se radi? Ovdje ne bi smjelo biti tabora. Nije bas rezultat neke utakmice u pitanju. Oni koji su na strani Suareza su odmah optuzili Evru da laze. Opravdanje su neke njegove prethodne optuzbe za isti slucaj, sto nije istina, jer on to nikad prije licno nije uradio. Drugi tabor prica da je Suarez hinja i prznica koji ce varati na sve moguce nacine i raditi sve sto je u njegovoj moci da stekne prednost. Cak i da rasisticki vrijeđa nekoga. Obojica su veliki supci i svako ima svoje misljenje i stav za ili protiv, ali bi ga trebalo drzati kao privatno kad je ova stvar u pitanju. Ja licno ne bih volio da uprem prstom u pogresnog covjeka.quasar wrote:Tesko da je to dokaz, jasno mi je to, medjutim ovdje je rijec na rijec, a ocigledno svjedoka nema. Pa ako je Suarez pod istragom i osramocen samim tim jer mu se prisiva nesto tako odvratno, samo zbog Evrine rijeci, onda bi i Evra trebao biti makar "pod istragom" zbog klevete ako se ne moze dokazati da je Suarez vrijedjao. Uostalom, kamere stalno pokrivaju cijeli teren, vjerujem da se mogu naci sporni momenti gdje su njih dvojica u bliskom kontaktu kada bi se takve rijeci mogle uputiti bez svjedoka. Ako se utvrdi Evrin navod, ja bih Suareza bacio lavovima. Jednostavno rasizam mi je nesto najodvratnije, ali i lazne optuzbe po toj osnovi su takodjer rasizam.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2969 Re: Manchester United FC
Pa dajte, znamo vec kakav je Suarez ... I u startu treba biti na strani Evre. Pa sta trebas biti da bi odgrizao uho protivniku ? zivotinja ? da ne govorim o igri rukom na SP ... ccccc
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2970 Re: Manchester United FC
kako je krenulo, united nece proci ni grupnu fazu
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2971 Re: Manchester United FC
Jadno da ne moze jadnije biti ... Tuga, cemer... Fergie nesto mjenjaj ili ce tebe da mjenjaju ..
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2972 Re: Manchester United FC
Sad nesto kontam da nije podmladio sastav sa Welbekom i Cleverlijem ovi bi se izgleda svaku tekmu patili bilo s kim. Ne sjecam se Uniteda ovako nezainteresovanog i nemocnog.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2973 Re: Manchester United FC
Sjecam ja ... protiv Norwicha ... protiv Basela.... ahahahahahah
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2974 Re: Manchester United FC
Ako je ono crveni za Vidica, onda je i onaj za penal trebao dobiti cisti crveni. namjerno igranje rukom ...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2975 Re: Manchester United FC
A taman su se bili razigrali
