A i ono sto je doslo izgleda najvecim dijelom su bile porodice i prijatelji nasih kosarkasa...neno#4 wrote:Ja se iz dana u dan razocaram u nase ponasanje. Na otvaranju protiv Belgije u najznacajnijoj utakmici prvenstva ni pola dvorane nije bilo popunjeno. Momci su to zasluzili i da im se pruzi podrska.
Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Reneee
- Posts: 97
- Joined: 02/07/2012 21:48
#2951 Re: Reprezentacija BiH
- zenny
- Posts: 914
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#2952 Re: Reprezentacija BiH
znaci danas u 18:30 na ilidzi protiv gruzije igraju juniori?
- Kardelj01
- Posts: 222
- Joined: 04/08/2011 15:49
#2953 Re: Reprezentacija BiH
Da.zenny wrote:znaci danas u 18:30 na ilidzi protiv gruzije igraju juniori?
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2954 Re: Reprezentacija BiH
Neka se niko ne ljuti, ali jedine pare koje je ova reprezentacija dobila u posljednje tri godine su bile iz Kantona Sarajevo. Nacelnik Tuzle Jasmin Imamovic nije se udostojio odgovoriti na zahtjev o uplati 5.000 KM, a kamoli sta drugo.
Zato je i logicno da se sve igra u Sarajevu.
Zato je i logicno da se sve igra u Sarajevu.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2955 Re: Reprezentacija BiH
S obzirom da su se svi srbijanski sportisti oprostili od Olimpijskih igara, BHT nas danas, u terminu odigravanja utakmice bh. juniora, časti SNIMKOM fudbalske utakmice za treće mjesto koja je odigrana jutros i u kojoj je Koreja dobila Japan sa 2-0, što vjerovatno znaju i ptice na grani !
Hvala BHT-u !
Hvala BHT-u !
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2956 Re: Reprezentacija BiH
Niko ne prenosi juniore gotovo nikada. Jedino kad budu polufinala ili finala.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#2958 Re: Reprezentacija BiH
Gruzija vodi 5 razlike 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#2959 Re: Reprezentacija BiH
Ne vodi više.ArthurSpooner wrote:Gruzija vodi 5 razlike
Pa tek su počeli ba
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#2961 Re: Reprezentacija BiH
Patimo se mnogo vise nego sto bi trebali protiv Gruzije 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2962 Re: Reprezentacija BiH
Potcijenili su ih i to je to. Ušlo je opuštenije, da budeim iskren ja sam mislio da će ovo biti 30+ 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2963 Re: Reprezentacija BiH
Ovaj Nurkić je bolestan čovjek, opet double - double na poluvremenu 
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2964 Re: Reprezentacija BiH
zasto taj mladic nije pozvan umjesto onog smotanog jablana Sinanovica koji za svoju visinu nema ucinka ni u odbranu ni u napadu ( nula skokova-nula poena ) poboljsana verzija jazvina 
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#2965 Re: Reprezentacija BiH
^^Mislim da jeste pozvan...
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2966 Re: Reprezentacija BiH
Nakon ovog prvenstva, Jusuf se odmah aBd priključuje a timu.
Svakako da neće tamo imati ovakve prosjeke .
Svakako da neće tamo imati ovakve prosjeke .
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#2967 Re: Reprezentacija BiH
Ma i njih je šut iš'o u 1/4, bili su iznad 60%. Dobićemo ovo, staće ih šut 100%
---
Priključiće se A selekciji nakon ovog prvenstva. Mlad je on još, polahko..
---
Priključiće se A selekciji nakon ovog prvenstva. Mlad je on još, polahko..
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2968 Re: Reprezentacija BiH
Pozvan je i igrat će, čim završi U18 prvenstvojust principe wrote:zasto taj mladic nije pozvan umjesto onog smotanog jablana Sinanovica koji za svoju visinu nema ucinka ni u odbranu ni u napadu ( nula skokova-nula poena ) poboljsana verzija jazvina
Očigledno smo malo nervoznije ušli u utakmicu jer u ovom tekstualnom prijenosu vidim da je dosta promašaja za dva od strane Rikala i Buze, a to moramo popraviti. Mislim da će u drugom dijelu doći do izražaja evidentna dominacija u kvalitetu.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2969 Re: Reprezentacija BiH
Zar sumnjate u pobjedu.
Ljudi su nastradali od Nizozemske 42 razlike, a ta ista Nizozemska 6 razlike od Portugala koji je od nas izgubio 30 razlike
Joj logike ove hahahah, ali morao sam . Zato sam i napisao da su ih potcijenili naši momci, kao što je sigurno i većina sa foruma, navijača, simpatizera u dvorani gdje se igra itd.
Ljudi su nastradali od Nizozemske 42 razlike, a ta ista Nizozemska 6 razlike od Portugala koji je od nas izgubio 30 razlike
Joj logike ove hahahah, ali morao sam . Zato sam i napisao da su ih potcijenili naši momci, kao što je sigurno i većina sa foruma, navijača, simpatizera u dvorani gdje se igra itd.
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#2970 Re: Reprezentacija BiH
Opa, nisam znao da je Nizozemska izgubila od Portugala. Odmah se bolje osjecamTkd wrote:Zar sumnjate u pobjedu.
Ljudi su nastradali od Nizozemske 42 razlike, a ta ista Nizozemska 6 razlike od Portugala koji je od nas izgubio 30 razlike![]()
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2971 Re: Reprezentacija BiH
Don't worry, uzeti će ovo ako Bog da naši momci
Baš gledam malo rezultate i tabele. Čini se da je ovaj Island dobar.
Baš gledam malo rezultate i tabele. Čini se da je ovaj Island dobar.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#2972 Re: Reprezentacija BiH
heheh
Ma na ovim omladinskim turnirima nije rijetkost da ekipa koja jučer pobjedi 40 razlike, izgubi od ekipe koja je izgubila od te ekipe do jučer. Za mlade igrače te oscilacije su očekivane. Mada u ovom slučaju, osim možda malo tijesnijeg toka tekme, naša pobjeda mislim da nećedoći u pitanje.
Ma na ovim omladinskim turnirima nije rijetkost da ekipa koja jučer pobjedi 40 razlike, izgubi od ekipe koja je izgubila od te ekipe do jučer. Za mlade igrače te oscilacije su očekivane. Mada u ovom slučaju, osim možda malo tijesnijeg toka tekme, naša pobjeda mislim da nećedoći u pitanje.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2973 Re: Reprezentacija BiH
Da, oscilacije. Najbolje je imati tu crnu rupu u 1 poluvremenu ako ćemo je već imati, onda u 2 poluvremenu nadoknaditi sve
Imamo 10 izgubljenih lopti. Slaba nam je trica, a i mogli su malo bolje šutirati slobodna bacanja
Ne treba dražiti dlaku u jajetu. Neka se samo dobije utakmica, pa i sa 1 poenom razlike. Moraju nekada i odigrati lošiju partiju. Bolje sada u grupi nego recimo u polufinalu (nadam se da ćemo aBd doći do njega)
Imamo 10 izgubljenih lopti. Slaba nam je trica, a i mogli su malo bolje šutirati slobodna bacanja
Ne treba dražiti dlaku u jajetu. Neka se samo dobije utakmica, pa i sa 1 poenom razlike. Moraju nekada i odigrati lošiju partiju. Bolje sada u grupi nego recimo u polufinalu (nadam se da ćemo aBd doći do njega)
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2974 Re: Reprezentacija BiH
Ovaj je prerastao ostale ... 
J. Nurkic - 24 poena i 13 skokova do sada ...
J. Nurkic - 24 poena i 13 skokova do sada ...
- Steve Nash
- Posts: 321
- Joined: 10/06/2011 03:01
#2975 Re: Reprezentacija BiH
Jel ovo mlade gruzijce vodi Sabe, pošto vidim CRNU TRECU CETVRTINU 
