Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Reneee
Posts: 97
Joined: 02/07/2012 21:48

#2951 Re: Reprezentacija BiH

Post by Reneee »

neno#4 wrote:Ja se iz dana u dan razocaram u nase ponasanje. Na otvaranju protiv Belgije u najznacajnijoj utakmici prvenstva ni pola dvorane nije bilo popunjeno. Momci su to zasluzili i da im se pruzi podrska.
A i ono sto je doslo izgleda najvecim dijelom su bile porodice i prijatelji nasih kosarkasa...
User avatar
zenny
Posts: 914
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#2952 Re: Reprezentacija BiH

Post by zenny »

znaci danas u 18:30 na ilidzi protiv gruzije igraju juniori?
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#2953 Re: Reprezentacija BiH

Post by Kardelj01 »

zenny wrote:znaci danas u 18:30 na ilidzi protiv gruzije igraju juniori?
Da.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2954 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Neka se niko ne ljuti, ali jedine pare koje je ova reprezentacija dobila u posljednje tri godine su bile iz Kantona Sarajevo. Nacelnik Tuzle Jasmin Imamovic nije se udostojio odgovoriti na zahtjev o uplati 5.000 KM, a kamoli sta drugo.

Zato je i logicno da se sve igra u Sarajevu.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2955 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

S obzirom da su se svi srbijanski sportisti oprostili od Olimpijskih igara, BHT nas danas, u terminu odigravanja utakmice bh. juniora, časti SNIMKOM fudbalske utakmice za treće mjesto koja je odigrana jutros i u kojoj je Koreja dobila Japan sa 2-0, što vjerovatno znaju i ptice na grani !

Hvala BHT-u ! :x
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2956 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Niko ne prenosi juniore gotovo nikada. Jedino kad budu polufinala ili finala.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#2957 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#2958 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Gruzija vodi 5 razlike :shock:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#2959 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

ArthurSpooner wrote:Gruzija vodi 5 razlike :shock:
Ne vodi više.
Pa tek su počeli ba :D
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#2960 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Vidim :-D
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#2961 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Patimo se mnogo vise nego sto bi trebali protiv Gruzije :roll:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2962 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Potcijenili su ih i to je to. Ušlo je opuštenije, da budeim iskren ja sam mislio da će ovo biti 30+ :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2963 Re: Reprezentacija BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Ovaj Nurkić je bolestan čovjek, opet double - double na poluvremenu :shock:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2964 Re: Reprezentacija BiH

Post by just principe »

zasto taj mladic nije pozvan umjesto onog smotanog jablana Sinanovica koji za svoju visinu nema ucinka ni u odbranu ni u napadu ( nula skokova-nula poena ) poboljsana verzija jazvina :lol:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#2965 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

^^Mislim da jeste pozvan...
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2966 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Nakon ovog prvenstva, Jusuf se odmah aBd priključuje a timu.

Svakako da neće tamo imati ovakve prosjeke .
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#2967 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Ma i njih je šut iš'o u 1/4, bili su iznad 60%. Dobićemo ovo, staće ih šut 100%

---

Priključiće se A selekciji nakon ovog prvenstva. Mlad je on još, polahko..
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2968 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

just principe wrote:zasto taj mladic nije pozvan umjesto onog smotanog jablana Sinanovica koji za svoju visinu nema ucinka ni u odbranu ni u napadu ( nula skokova-nula poena ) poboljsana verzija jazvina :lol:
Pozvan je i igrat će, čim završi U18 prvenstvo :)

Očigledno smo malo nervoznije ušli u utakmicu jer u ovom tekstualnom prijenosu vidim da je dosta promašaja za dva od strane Rikala i Buze, a to moramo popraviti. Mislim da će u drugom dijelu doći do izražaja evidentna dominacija u kvalitetu.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2969 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Zar sumnjate u pobjedu.

Ljudi su nastradali od Nizozemske 42 razlike, a ta ista Nizozemska 6 razlike od Portugala koji je od nas izgubio 30 razlike :D

Joj logike ove hahahah, ali morao sam . Zato sam i napisao da su ih potcijenili naši momci, kao što je sigurno i većina sa foruma, navijača, simpatizera u dvorani gdje se igra itd.
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#2970 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Tkd wrote:Zar sumnjate u pobjedu.

Ljudi su nastradali od Nizozemske 42 razlike, a ta ista Nizozemska 6 razlike od Portugala koji je od nas izgubio 30 razlike :D
Opa, nisam znao da je Nizozemska izgubila od Portugala. Odmah se bolje osjecam :-D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2971 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Don't worry, uzeti će ovo ako Bog da naši momci ;-)

Baš gledam malo rezultate i tabele. Čini se da je ovaj Island dobar.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#2972 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

heheh
Ma na ovim omladinskim turnirima nije rijetkost da ekipa koja jučer pobjedi 40 razlike, izgubi od ekipe koja je izgubila od te ekipe do jučer. Za mlade igrače te oscilacije su očekivane. Mada u ovom slučaju, osim možda malo tijesnijeg toka tekme, naša pobjeda mislim da nećedoći u pitanje.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2973 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Da, oscilacije. Najbolje je imati tu crnu rupu u 1 poluvremenu ako ćemo je već imati, onda u 2 poluvremenu nadoknaditi sve :D

Imamo 10 izgubljenih lopti. Slaba nam je trica, a i mogli su malo bolje šutirati slobodna bacanja :-D

Ne treba dražiti dlaku u jajetu. Neka se samo dobije utakmica, pa i sa 1 poenom razlike. Moraju nekada i odigrati lošiju partiju. Bolje sada u grupi nego recimo u polufinalu (nadam se da ćemo aBd doći do njega) :bih:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2974 Re: Reprezentacija BiH

Post by Charuga »

Ovaj je prerastao ostale ... :)

J. Nurkic - 24 poena i 13 skokova do sada ... :thumbup:
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#2975 Re: Reprezentacija BiH

Post by Steve Nash »

Jel ovo mlade gruzijce vodi Sabe, pošto vidim CRNU TRECU CETVRTINU :D
Post Reply