Boze sacuvaj.
I hate those Lakers.
Moram reci da sam razocaran kvalitetom igre PHX-SA.
Nash solirao do mile majke.Parker mu uze u kljucnim momentima tri lopte i tu se ja zapita koje droge koristi onaj Nash.
Stvarno nesta kvalitetno.
Shaq nije iskoristio svoje prednosti pod kosem,par propustenih fast break-ova ,slab procenat suta i to je to.
Necu ni govoriti o slaboj odbrani.Jednostavni pik na vrhu reketa i Shaq ispada.Mislim da sa ovakom odbranom nemaju sta traziti.Parker ih unisti(Zemljo otvori se
Ni SA me nije nesta impresionirao.Mislim da ce biti out vec u prvom krugu playoff-a,ali nikad se ne zna.
