Zahiragić opet jaše

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2951 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

supercali wrote:Do juce se furao na huligana opasnog momka i sl a sad konzervativac alija mu uzor...
Jbm ti ko sve dobija prostor na tv-u

Nije se nikad furao na opasnog momka vec je to bio i zapamti jedno taj nikad nije staricama torbu ukrao i maltretirao ljude po ulici..
To što mu je Alija uzor i musliman je sasvim ok, a i pokazao je da je spreman na normalan razgovor i normalne prijedloge zakona ovog ili onog..

Nema jedne pogrešne recenice u ovom gostovanju niti jedne!

Djecace ovo su ti predstavnici mladih..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2952 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

nema me tamo wrote:
supercali wrote:Do juce se furao na huligana opasnog momka i sl a sad konzervativac alija mu uzor...
Jbm ti ko sve dobija prostor na tv-u

Nije se nikad furao na opasnog momka vec je to bio i zapamti jedno taj nikad nije staricama torbu ukrao i maltretirao ljude po ulici..
To što mu je Alija uzor i musliman je sasvim ok, a i pokazao je da je spreman na normalan razgovor i normalne prijedloge zakona ovog ili onog..

Nema jedne pogrešne recenice u ovom gostovanju niti jedne!

Djecace ovo su ti predstavnici mladih..
Sta je ba bio opasan momak?
Daj ba ne nasmijavaj me
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#2953 Re: Zahiragić opet jaše

Post by madner »

:D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2954 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Jedino na forumu takvo pisanje..

U stvarnosti spuštanje glave.
broj dva
Posts: 5456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#2955 Re: Zahiragić opet jaše

Post by broj dva »

nema me tamo wrote:
supercali wrote:Do juce se furao na huligana opasnog momka i sl a sad konzervativac alija mu uzor...
Jbm ti ko sve dobija prostor na tv-u

Nije se nikad furao na opasnog momka vec je to bio i zapamti jedno taj nikad nije staricama torbu ukrao i maltretirao ljude po ulici..
To što mu je Alija uzor i musliman je sasvim ok, a i pokazao je da je spreman na normalan razgovor i normalne prijedloge zakona ovog ili onog..

Nema jedne pogrešne recenice u ovom gostovanju niti jedne!

Djecace ovo su ti predstavnici mladih..
--
Pod hitno mu zlatnog ljiljana dodijeliti jer nije staricama torbe krao i maltretirao ljude po ulici. Sa takvim moralnim odlikama sav njegov idiotluk i krkanluk postaju irelevantni. Hare za predsjednika !!
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2956 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

nema me tamo wrote:Jedino na forumu takvo pisanje..

U stvarnosti spuštanje glave.
Jah eto znas me pa znas da spustam glavu
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2957 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Al' to je prica kontas da je klošar i propalica to ta prica bivši huligan i opasni momak..
I ovaj drugi post isto sta je ba bio opasan momak..

Naravno da se ne misli na to opasan momak bio pucao u koljena ljudima vec se misli na to da ne mozes samo tako udariti na njega i izvuci se bez posljedica ko god bio evo i mene sad glorifikujem Harisa što je daleko od istine..
Zato potenciram pricu da ne udara na starice i otima mobitele..
Vec je neko ko jeste obrazovan i lijepo prica jeste mana mu je što je predstavnik SDA i samim tim ih sve treba u korijenu otpisat.

Al' prvo da vidimo kako ce SDA proci na izborima ne sumnjam u dobar izlazak dao je Erdogan pare da muslimani i dalje imaju apsolutnu vlast.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2958 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

supercali wrote:
nema me tamo wrote:
supercali wrote:Do juce se furao na huligana opasnog momka i sl a sad konzervativac alija mu uzor...
Jbm ti ko sve dobija prostor na tv-u

Nije se nikad furao na opasnog momka vec je to bio i zapamti jedno taj nikad nije staricama torbu ukrao i maltretirao ljude po ulici..
To što mu je Alija uzor i musliman je sasvim ok, a i pokazao je da je spreman na normalan razgovor i normalne prijedloge zakona ovog ili onog..

Nema jedne pogrešne recenice u ovom gostovanju niti jedne!

Djecace ovo su ti predstavnici mladih..
Sta je ba bio opasan momak?
Daj ba ne nasmijavaj me
Ka'e, znao je nekad nocu ostaviti haustorska vrata otvorena...
Hendrix
Posts: 5285
Joined: 27/02/2004 00:00

#2959 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hendrix »

nema me tamo wrote:Al' to je prica kontas da je klošar i propalica to ta prica bivši huligan i opasni momak..
I ovaj drugi post isto sta je ba bio opasan momak..

Naravno da se ne misli na to opasan momak bio pucao u koljena ljudima vec se misli na to da ne mozes samo tako udariti na njega i izvuci se bez posljedica ko god bio evo i mene sad glorifikujem Harisa što je daleko od istine..
Zato potenciram pricu da ne udara na starice i otima mobitele..
Vec je neko ko jeste obrazovan i lijepo prica jeste mana mu je što je predstavnik SDA i samim tim ih sve treba u korijenu otpisat.

Al' prvo da vidimo kako ce SDA proci na izborima ne sumnjam u dobar izlazak dao je Erdogan pare da muslimani i dalje imaju apsolutnu vlast.
Pa naravno, svako iole normalan i obrazovan kako ti navodis bi skonto kakva je SDA kriminalna organizacija pod okriljem vjere i ne bi nikada bio njen predstavnik. I zato je Haris u korijenu otpisan jer nije nista drugaciji od svih lopina iz SDA osim sto je tek na pocetku karijere.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2960 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

nema me tamo wrote:Al' to je prica kontas da je klošar i propalica to ta prica bivši huligan i opasni momak..
I ovaj drugi post isto sta je ba bio opasan momak..

Naravno da se ne misli na to opasan momak bio pucao u koljena ljudima vec se misli na to da ne mozes samo tako udariti na njega i izvuci se bez posljedica ko god bio evo i mene sad glorifikujem Harisa što je daleko od istine..
Zato potenciram pricu da ne udara na starice i otima mobitele..
Vec je neko ko jeste obrazovan i lijepo prica jeste mana mu je što je predstavnik SDA i samim tim ih sve treba u korijenu otpisat.

Al' prvo da vidimo kako ce SDA proci na izborima ne sumnjam u dobar izlazak dao je Erdogan pare da muslimani i dalje imaju apsolutnu vlast.
Jooj, trolanja.... :D
@hizo, jes' to ti?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2961 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Naravno da je drugaciji ušao je da promjeni stvari i promjenio je njih par za par godina tek mozes doci i reci mu da je ista lopina kao i drugi do tada se može samo šutiti i pratiti rad naravno pod uslovom da SDA dobro prođe na izborima to je ključno za njega.

I ne nisu svi iz SDA lopine ima tu kvalitetnih i normalnih isto kao što ima ovih drugih koji su suprotnost, a tako je u svakoj stranci na svakom kraju ove planete.
Jer je u ljudskoj prirodi da sebi stvoriš bolji život pa makar preko leđa sirotinje.

I zato mene nervira prica koja se potencira u vezi politicara i bilo kakve vece vlasti u državi svi bi isto radili da ste na njihovom mjestu ČAST onih 10 %.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2962 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Vidis tvoj problem je sto si shvatio iz mog posta sta si ti htio a ne sta sam napisao
Ko je uopste pisao o otimanju torbica?
Ko je pisao o pucanjima u koljeno?

Ja ti sigurno kazem da je nastavio sta je furao oko srednje i malo poslije da bi na njega udarali i da bi on svaki put bio donji jer je trazio da kazem belaja tada

I sada ko bi udario na bilo koga ako taj nije kriv
Ako je kriv udarit ce bilo ko na njega ne brini onda se samo on moze plasiti hoce li se izvuci bez posljedica posto se kurci i sad sa ovim predsjednikovanjem u mladima sda

Za njega bolje je sto je prestao to dal sam dal ga je neko nasavjetovao je sasvim nebitno

Druga strana price sve je to fino sto govori da ne radi drugacije kao sto rade njegove starije kolege u stranci
U to spada i licni interes pod krinkom branjenja nacionalnog identiteta i sl sto se moze cuti od dodika bakira i covica
Evo opste poznata stvar ganjao kao neke tamo dzume prava studenata a onda se zaposli u zzo boli ga kurac za studente
Je li on kvalifikovan za posao na koji je primljen? Cisto sumnjam al eto

Glumi konzervativca a u slogi gleda da povali kurve koje se motaju u 4 ujutro

Daj ba nemoj ga braniti bolje ti je
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2963 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2964 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

nema me tamo wrote:Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
pa kako zelju za umakanjem i otvorenu ljubav prema koki miri sa dzamijicama, dzumicama i alijom, uzorom? il je ok dok ne ganja pokrivene koke?

i jok ne glorificiras mladog zahiragica. hajd ba ne trolaj. al cuj, dobar je on momak, nije pucao u koljena staricama i nije im otimao torbice. :D

al cudo jedno kako „raja“ nadje opravdanje za skart poput zahiragica. jer im je to normalno, jer ne znaju za bolje i jer mu se dive, valjda hoce biti poput njega... i onda glasaju za njega. a hrpa je ovakvih kojih nema tamo. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2965 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

nema me tamo wrote:Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
Ajde reci mi sta sam ja mislio pod bivsi opasan momak majke ti kad vec citas misli

Cuj sta treba da znaci
Ako si konzervativac onda ne trazis kurve u slogi u 4 ujutro ako je vjernik kao sto se predstavlja isto vazi

Naravno da je vazno sta je radio sa 19 ako sa 25 glumi neku moralnu vertikalu
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2966 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

supercali wrote:
nema me tamo wrote:Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
Ajde reci mi sta sam ja mislio pod bivsi opasan momak majke ti kad vec citas misli

Cuj sta treba da znaci
Ako si konzervativac onda ne trazis kurve u slogi u 4 ujutro ako je vjernik kao sto se predstavlja isto vazi

Naravno da je vazno sta je radio sa 19 ako sa 25 glumi neku moralnu vertikalu
Kruhtejebo, koja pizza hoce sa onakvim balvanom?
Profesionalke, Ukrajinke, Moldavke?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2967 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

ako si na liniji, sve može i sve može i zajedno. i ono što se međusobno zdravorazumski isključuje - uključi se. jer ovo je društvo gdje politika pretenduje da zamjeni sve druge vidove čovjekovog mentalnog stvaralaštva.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2968 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Evo ga sad problem sto Hare zigu trebe sumnjivog morala u gluha doba u separeu neke Sloge. Pa kad ce ako nece sad?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2969 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Fudo387 wrote:Evo ga sad problem sto Hare zigu trebe sumnjivog morala u gluha doba u separeu neke Sloge. Pa kad ce ako nece sad?
Nije problem kad ne glumi mumina na tv-u
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2970 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

sheilak wrote:
nema me tamo wrote:Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
pa kako zelju za umakanjem i otvorenu ljubav prema koki miri sa dzamijicama, dzumicama i alijom, uzorom? il je ok dok ne ganja pokrivene koke?

i jok ne glorificiras mladog zahiragica. hajd ba ne trolaj. al cuj, dobar je on momak, nije pucao u koljena staricama i nije im otimao torbice. :D

al cudo jedno kako „raja“ nadje opravdanje za skart poput zahiragica. jer im je to normalno, jer ne znaju za bolje i jer mu se dive, valjda hoce biti poput njega... i onda glasaju za njega. a hrpa je ovakvih kojih nema tamo. :D



Šta Alija nije volio koku jel Bake je došao iz vedra neba? :D
Može musliman ubadat šta hoce pa i imat 50 žena. :D

Naravno da je ok dok ganja ove što nisu pokrivene pa nece se one spuštati na taj nivo da idu u slogu ipak postoji pravi muslimanki zakon za muškarce i pravi za žene ha ja :D

Gledaj sad ove ono što sam ja napisao izvrče i spominje starice i koljena kao da sam ja TAČNO TO NAPISAO,a posebno volim ovo ubadanje na ličnoj kao ja se divim Haretu :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2971 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

supercali wrote:
Fudo387 wrote:Evo ga sad problem sto Hare zigu trebe sumnjivog morala u gluha doba u separeu neke Sloge. Pa kad ce ako nece sad?
Nije problem kad ne glumi mumina na tv-u
Vjera mu ne zabranjuje da guzi.
Informisi se malo. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2972 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

nema me tamo wrote:
sheilak wrote:
nema me tamo wrote:Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
pa kako zelju za umakanjem i otvorenu ljubav prema koki miri sa dzamijicama, dzumicama i alijom, uzorom? il je ok dok ne ganja pokrivene koke?

i jok ne glorificiras mladog zahiragica. hajd ba ne trolaj. al cuj, dobar je on momak, nije pucao u koljena staricama i nije im otimao torbice. :D

al cudo jedno kako „raja“ nadje opravdanje za skart poput zahiragica. jer im je to normalno, jer ne znaju za bolje i jer mu se dive, valjda hoce biti poput njega... i onda glasaju za njega. a hrpa je ovakvih kojih nema tamo. :D



Šta Alija nije volio koku jel Bake je došao iz vedra neba? :D
Može musliman ubadat šta hoce pa i imat 50 žena. :D

Naravno da je ok dok ganja ove što nisu pokrivene pa nece se one spuštati na taj nivo da idu u slogu ipak postoji pravi muslimanki zakon za muškarce i pravi za žene ha ja :D

Gledaj sad ove ono što sam ja napisao izvrče i spominje starice i koljena kao da sam ja TAČNO TO NAPISAO,a posebno volim ovo ubadanje na ličnoj kao ja se divim Haretu :D
pa ne izvrĆem. kazes, parafraziram, jest bio malo zesci, al nije sad da je pucao u koljena i otimao torbice, dakle dusa od covjeka. :D

a ja se fakat iskreno nadam da ce vam zavladati onaj pravi hard core serijat, pa cete gledati kaznjavanja „muslimana“ poput mladog zahiragica na glavnom trgu. :D

i jok, nije ti „hare“ uzor. hare je tebi bog neuzubillah.

i trolas fakat. niko ne moze biti toliko debilan i nemoralan da ovakve stvari misli uopce. :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2973 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

supercali wrote:
nema me tamo wrote:Pa šta ako gleda da umoči i šta ako se provodi šta?
Ne kontam šta to treba znaciti?

Razumijem ja šta ti hoces da znaci, al' šta tacno treba to da znaci?
Da voli koku šta? :D

Što se tice ostalog znamo i ja i to na šta si mislio pod bivši opasni momak nemoj mi sad prosipati šuplju..
I PUSTI MI SE NJEGOVIH BA 20 GODINA I ISPOD lik je 91 godište to šta je radio kao mlađi ( odakle ga i znam ) nema veze šta radi sad..

Sad je na važnoj poziciji dobro je obrazovan i neko je kome možeš dati glas.
Razumijem ja i vašu stranu i pljuvanje i do to do kože razumijem, al' ja ti kazem od dva veca zla biram Harisa jer znam da ako sranje zagusti on ce biti tu u to budi uvjeren.
Ajde reci mi sta sam ja mislio pod bivsi opasan momak majke ti kad vec citas misli

Cuj sta treba da znaci
Ako si konzervativac onda ne trazis kurve u slogi u 4 ujutro ako je vjernik kao sto se predstavlja isto vazi

Naravno da je vazno sta je radio sa 19 ako sa 25 glumi neku moralnu vertikalu

Nije vazno, ako je hapšen onda jest'.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2974 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Fudo387 wrote:Evo ga sad problem sto Hare zigu trebe sumnjivog morala u gluha doba u separeu neke Sloge. Pa kad ce ako nece sad?
Mislis moze petkom posle dzume ..odnosno navece po mraku....nevidi se :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#2975 Re: Zahiragić opet jaše

Post by madner »

I vi uzimate ozbiljno SDA kadar, kao ima neke principe. 2018. :D
Post Reply