Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2951 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Svaka cast navijacima Veleza.Ovo je jedinstven slucaj da igraci imaju podrsku navijaca i kad ne ide.Respect mostarcima.
- Logovan
- Posts: 102787
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2952 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nasmijte se njegovom komentaru, vidite da je htio ispasti smiješan.direktni wrote:Travnik i Slavija su riješeni. Još Radnik i Vitez, te možda Olimpic i to bi bilo to. Ne osvajaju se titule svake godinetodd_smith wrote:Protiv Radnika, Sarajevo nece imati:
Al. Bekica
Barbarica
Ikandea
te Stepanova koji je suspendovan od kluba...
koji cirkus jbte zivot
- insaneinthebrain
- Posts: 25491
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2953 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sutra u bijeljini 35 stepeni u terminu utakmice, hoce biti veselo igracima

- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2954 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma neka igraju kad god, nisam nizašta otkad sam saznao da mi je isti dan rođendan kada i vašem klubu, nevjerica kad mi haver reče!insaneinthebrain wrote:sutra u bijeljini 35 stepeni u terminu utakmice, hoce biti veselo igracima![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2955 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sretan rodjendan naredne godine aBd cu se sjetitiMaharadza wrote:Ma neka igraju kad god, nisam nizašta otkad sam saznao da mi je isti dan rođendan kada i vašem klubu, nevjerica kad mi haver reče!insaneinthebrain wrote:sutra u bijeljini 35 stepeni u terminu utakmice, hoce biti veselo igracima![]()
Sto neofirno spomenu da mu je rodjendan
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2956 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
2.60 na radnik, 2.40 na sarajevo
eto ultima, opari se jarane, cvrcak je svojevremeno velike pare uzima na Sarajevu
eto ultima, opari se jarane, cvrcak je svojevremeno velike pare uzima na Sarajevu
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2957 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sve osim 2 sutra je realno...
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2958 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nikad sa manje optimizma nisam docekao neku utakmicu Sarajeva, mozda se sta izrodi iz svega na kraju 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2959 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kec ko kuca sutra.
- Sarajevski-Seljak
- Posts: 2117
- Joined: 14/02/2011 20:27
- Location: Accra, Ghana
#2960 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Milja na 1Xtodd_smith wrote:Kec ko kuca sutra.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2961 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sta je? nema vise "smije li se kladiti u majicu?"Sarajevski-Seljak wrote:Milja na 1Xtodd_smith wrote:Kec ko kuca sutra.
- Logovan
- Posts: 102787
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2962 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Najjači smo kada smo otpisani.north wrote:Sve osim 2 sutra je realno...
- insaneinthebrain
- Posts: 25491
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2963 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
poklon kvota na bordo dame, ubila se za kladionicare 
- jeza u ledja
- Posts: 50676
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2964 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
X ko kuca
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#2965 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Znao sam da je step kriv za sve... 
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2966 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kvota na 1 rapidno opada, ne bi me iznenadila blokada.1946--1987 wrote:2.60 na radnik, 2.40 na sarajevo
eto ultima, opari se jarane, cvrcak je svojevremeno velike pare uzima na Sarajevu
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2967 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sport opet piše da će Ješić biti novi ŠSS FK Sarajevo. Navodno da je potpisao (pred)ugovor i da dolazi 01.10. da preuzme funkciju. Pišu o cifri od 800.000 KM za dvije godine.
To je ipak avazov sport ...
To je ipak avazov sport ...
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#2968 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A prije 48 sati na sva zvona najavljivali Štimca kao gotovu stvar...Charuga wrote:Sport opet piše da će Ješić biti novi ŠSS FK Sarajevo. Navodno da je potpisao (pred)ugovor i da dolazi 01.10. da preuzme funkciju. Pišu o cifri od 800.000 KM za dvije godine.
To je ipak avazov sport ...
Koje novinarske gromade jbt.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2969 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Na kraju ce nas preuzeti Klopp.Charuga wrote:Sport opet piše da će Ješić biti novi ŠSS FK Sarajevo. Navodno da je potpisao (pred)ugovor i da dolazi 01.10. da preuzme funkciju. Pišu o cifri od 800.000 KM za dvije godine.
To je ipak avazov sport ...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2970 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa ne ibretim se izboru Jesica, nego tolika halabuka, te Kranjcar, te Stimac, te Baka, ovaj, onaj....sve neke provjerene informacije.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2971 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Naravno da ima, nego sto oni pisu da je nesto sigurno. Jedno su nagadjanja i informacije ispod ruke, a nesto drugo gotova stvar.leškarenje wrote:Jebi ga, ne bi bile novine da nije halabuke...meni je to normalno da se piše o tome, ko da u svijetu nema patki po medijimaTomahawk11 wrote:Pa ne ibretim se izboru Jesica, nego tolika halabuka, te Kranjcar, te Stimac, te Baka, ovaj, onaj....sve neke provjerene informacije.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2972 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ondaleškarenje wrote:Pa ja koliko znam ovo je gotova stvar
- Herr Flick
- Posts: 9078
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2973 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jel moguce da se utakmica igra u 4 sata po najvecem zvizdanu,danas i do 38
To molit Boga da neko ne dobije udar
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2974 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Za neke treba molit' i da dobiju udar.
Šalim se naravno.
Šalim se naravno.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2975 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Tamo gdje prestaje logika, počinje Bosna.
Boli njih bimbo što stadioni nemaju reflektore i što igrači moraju igrati na 35+ stepeni, neće oni trčati. Njima u kancelarijama rade klime uredno ...
Boli njih bimbo što stadioni nemaju reflektore i što igrači moraju igrati na 35+ stepeni, neće oni trčati. Njima u kancelarijama rade klime uredno ...
