Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#2951 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by luckylaka »

Svaka cast navijacima Veleza.Ovo je jedinstven slucaj da igraci imaju podrsku navijaca i kad ne ide.Respect mostarcima.
User avatar
Logovan
Posts: 102787
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2952 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

direktni wrote:
todd_smith wrote:Protiv Radnika, Sarajevo nece imati:

Al. Bekica
Barbarica
Ikandea

te Stepanova koji je suspendovan od kluba...

koji cirkus jbte zivot :lol:
Travnik i Slavija su riješeni. Još Radnik i Vitez, te možda Olimpic i to bi bilo to. Ne osvajaju se titule svake godine :mrgreen:
Nasmijte se njegovom komentaru, vidite da je htio ispasti smiješan.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25491
Joined: 12/08/2013 12:51

#2953 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

sutra u bijeljini 35 stepeni u terminu utakmice, hoce biti veselo igracima :oops: :run:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#2954 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

insaneinthebrain wrote:sutra u bijeljini 35 stepeni u terminu utakmice, hoce biti veselo igracima :oops: :run:
Ma neka igraju kad god, nisam nizašta otkad sam saznao da mi je isti dan rođendan kada i vašem klubu, nevjerica kad mi haver reče! :run:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2955 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Maharadza wrote:
insaneinthebrain wrote:sutra u bijeljini 35 stepeni u terminu utakmice, hoce biti veselo igracima :oops: :run:
Ma neka igraju kad god, nisam nizašta otkad sam saznao da mi je isti dan rođendan kada i vašem klubu, nevjerica kad mi haver reče! :run:
Sretan rodjendan naredne godine aBd cu se sjetiti



Sto neofirno spomenu da mu je rodjendan
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2956 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

2.60 na radnik, 2.40 na sarajevo
eto ultima, opari se jarane, cvrcak je svojevremeno velike pare uzima na Sarajevu :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2957 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Sve osim 2 sutra je realno...
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2958 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

nikad sa manje optimizma nisam docekao neku utakmicu Sarajeva, mozda se sta izrodi iz svega na kraju :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2959 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Kec ko kuca sutra.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2960 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

todd_smith wrote:Kec ko kuca sutra.
Milja na 1X :(
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2961 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Sarajevski-Seljak wrote:
todd_smith wrote:Kec ko kuca sutra.
Milja na 1X :(
sta je? nema vise "smije li se kladiti u majicu?"

:mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102787
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2962 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

north wrote:Sve osim 2 sutra je realno...
Najjači smo kada smo otpisani. 8-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25491
Joined: 12/08/2013 12:51

#2963 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

poklon kvota na bordo dame, ubila se za kladionicare 8-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50676
Joined: 29/12/2005 01:20

#2964 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

X ko kuca
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2965 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

Znao sam da je step kriv za sve... :oops:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#2966 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

1946--1987 wrote:2.60 na radnik, 2.40 na sarajevo
eto ultima, opari se jarane, cvrcak je svojevremeno velike pare uzima na Sarajevu :D
Kvota na 1 rapidno opada, ne bi me iznenadila blokada.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2967 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Sport opet piše da će Ješić biti novi ŠSS FK Sarajevo. Navodno da je potpisao (pred)ugovor i da dolazi 01.10. da preuzme funkciju. Pišu o cifri od 800.000 KM za dvije godine.

To je ipak avazov sport ...
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#2968 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by vicious »

Charuga wrote:Sport opet piše da će Ješić biti novi ŠSS FK Sarajevo. Navodno da je potpisao (pred)ugovor i da dolazi 01.10. da preuzme funkciju. Pišu o cifri od 800.000 KM za dvije godine.

To je ipak avazov sport ...
A prije 48 sati na sva zvona najavljivali Štimca kao gotovu stvar... :D
Koje novinarske gromade jbt.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2969 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

Charuga wrote:Sport opet piše da će Ješić biti novi ŠSS FK Sarajevo. Navodno da je potpisao (pred)ugovor i da dolazi 01.10. da preuzme funkciju. Pišu o cifri od 800.000 KM za dvije godine.

To je ipak avazov sport ...
Na kraju ce nas preuzeti Klopp. :-) Treba usvojiti kakav zakon da se kaznjavaju novinari za pisanje neistina.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2970 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

Pa ne ibretim se izboru Jesica, nego tolika halabuka, te Kranjcar, te Stimac, te Baka, ovaj, onaj....sve neke provjerene informacije.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2971 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa ne ibretim se izboru Jesica, nego tolika halabuka, te Kranjcar, te Stimac, te Baka, ovaj, onaj....sve neke provjerene informacije.
Jebi ga, ne bi bile novine da nije halabuke...meni je to normalno da se piše o tome, ko da u svijetu nema patki po medijima :-)
Naravno da ima, nego sto oni pisu da je nesto sigurno. Jedno su nagadjanja i informacije ispod ruke, a nesto drugo gotova stvar.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2972 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote:Pa ja koliko znam ovo je gotova stvar :roll:
Onda :thumbup: Da vidim hoce li nas sunce ogrijati.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9078
Joined: 02/04/2012 13:00

#2973 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Herr Flick »

Jel moguce da se utakmica igra u 4 sata po najvecem zvizdanu,danas i do 38 :shock: :shock: To molit Boga da neko ne dobije udar
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2974 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Za neke treba molit' i da dobiju udar. :mrgreen:

Šalim se naravno.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2975 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Tamo gdje prestaje logika, počinje Bosna.

Boli njih bimbo što stadioni nemaju reflektore i što igrači moraju igrati na 35+ stepeni, neće oni trčati. Njima u kancelarijama rade klime uredno ...
Locked