UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#2951 Re: Champions league 15/16
Mnogo bolji Bayan,nadam se frljoki Atletija da se zahaku malo
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2952 Re: Champions league 15/16
Bayern ih ubio, ali šta Miler promaši
takvi promašaju znaju biti jako skupi.
takvi promašaju znaju biti jako skupi.
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2953 Re: Champions league 15/16
Hajmo Atleti oderite ove bavarske papke i filozofa iz separatisticke Katalonije.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2954 Re: Champions league 15/16
Dobra tekma zahvaljujuci Bavarcima. Atletico catennacio, zabari bi im pozavidjeli. 
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2955 Re: Champions league 15/16
Nemam ništa protiv da gledam penale, nisam odavno. 
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2956 Re: Champions league 15/16
poluvisoka lopta, najlakše za branitiLSD wrote:Bayern ih ubio, ali šta Miler promaši![]()
![]()
takvi promašaju znaju biti jako skupi.
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2957 Re: Champions league 15/16
El Greco vs Quasimodo na desnoj strani. 
- sjedi 1
- Posts: 1296
- Joined: 26/10/2015 17:58
#2958 Re: Champions league 15/16
Savršeno me zabole qrac i za bajernom i za atletikom,potpuno sam neutralan ali stvarno bi fudbalska tragedija bila da ovi trkači iz Madrida odu u finale
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2959 Re: Champions league 15/16
eh sada spektakl. cak cu i internet ugasit i odoh gledat.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2960 Re: Champions league 15/16
Kobasicari RAUS! 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2961 Re: Champions league 15/16
e hebote sugavi atletico ...ccc
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2963 Re: Champions league 15/16
zabi ga bilbija 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#2965 Re: Champions league 15/16
Hoce to kad igraš odbranu na centru... 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2966 Re: Champions league 15/16
a ja fkt ne vidim u cemu je fazon s ovim Guardiolom...sto ga svi zele. Nigdje on nece uspjeti kao sto je u BArseloni .. I ovaj Bayern je bio bolji prije njega nego sada....vicious wrote:Hoce to kad igraš odbranu na centru...
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#2967 Re: Champions league 15/16
Bez Bilala i Robena ne mogu bavarci meda 
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2968 Re: Champions league 15/16
Gdje je onaj pametnjakovic sto kaze da je Alaba najbolji lijevi bek na svijetu
Bayern naivan i kad vodis 1-0 a 50 minut ne igra ti zadnja linija na centru..Uglavnom kao sto rekoh prije par nedelja ovo uzima Real Madrid..Hala Real Madrid 
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#2969 Re: Champions league 15/16
Atletico u drugom sve bolji i bolji.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2970 Re: Champions league 15/16
da hoce pakaš izgubit da ga maršnu iz bajerna i njega i spanske pakaše koje je navuko u bajern i poceo pravit neku farselonu 2..... bajern nema 3 njemacka igraca al zato vise ima spanskih vanago....
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2971 Re: Champions league 15/16
đaba sedamdeset tisuća cušauera 
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2972 Re: Champions league 15/16
da ga marsnu kaes?commendatore wrote:da hoce pakaš izgubit da ga maršnu iz bajerna i njega i spanske pakaše koje je navuko u bajern i poceo pravit neku farselonu 2..... bajern nema 3 njemacka igraca al zato vise ima spanskih vanago....
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#2973 Re: Champions league 15/16
Hajmo sad Bayern da ga uvali pa da gledamo cirkus u zadnjih po sahata 
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2974 Re: Champions league 15/16
cirkuska prevara od trenerajeza u ledja wrote:da ga marsnu kaes?commendatore wrote:da hoce pakaš izgubit da ga maršnu iz bajerna i njega i spanske pakaše koje je navuko u bajern i poceo pravit neku farselonu 2..... bajern nema 3 njemacka igraca al zato vise ima spanskih vanago....
EDIT nisam znao da zavrsava u Bajernu
Last edited by commendatore on 03/05/2016 22:13, edited 1 time in total.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2975 Re: Champions league 15/16
ćao bajern....
