Citroen All About

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2951 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#2952 Re: Citroen All About

Post by Dzontra_Volta »

Može li se ovdje šta o citroenu pročitati?
Valjda ima neka posebna tema za ćunere. :zoka:
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#2953 Re: Citroen All About

Post by adodbr »

Jel ima neko da vozi ovu novu c4 ? kakvo je auto
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#2954 Re: Citroen All About

Post by xamp »

adodbr wrote:Jel ima neko da vozi ovu novu c4 ? kakvo je auto
Novu kao 2011-2017 novu ili Cactus?
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#2955 Re: Citroen All About

Post by adodbr »

Ovu novu ono c4 II , od 2011 dream car majke mi hahahahah nisu mi dali iz citroena oni da sjednem u auto htio makar vidjet kako izgleda hahah
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#2956 Re: Citroen All About

Post by NediM17 »

basicm wrote:
NediM17 wrote: Image
Kako ti se zove ova aplikacija? Jeli radi na ELM27?
Torque Pro, Sony M2, Bluetooth ELM. :thumbup:
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2957 Re: Citroen All About

Post by maxell_sarajevo »

Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#2958 Re: Citroen All About

Post by Optimist »

maxell_sarajevo wrote:Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
Kod tebe je FL model, 2017-to god?
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2959 Re: Citroen All About

Post by maxell_sarajevo »

Optimist wrote:
maxell_sarajevo wrote:Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
Kod tebe je FL model, 2017-to god?
Evo ovakav :)

Image
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#2960 Re: Citroen All About

Post by Optimist »

:thumbup:
Da bude hairli i bolje promijenio. :bih:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#2961 Re: Citroen All About

Post by condy »

Baš sa takvim felnama :D

btw. Kasne puno i sa novim C4. Siromašna je ponuda kod Citroena
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#2962 Re: Citroen All About

Post by adodbr »

Optimist wrote::thumbup:
Da bude hairli i bolje promijenio. :bih:
Nema bolje od ovog ja sam tolko zaljubljen u njega da bi ga vozo da mi bude old timer hahahahah
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#2963 Re: Citroen All About

Post by ado_sar »

maxell_sarajevo wrote:Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
Da li bi mogao napisati nesto vise o iskustvu u ABC-u. Uskoro kupujem c4 grand picasso i mislio sam kod njih uraditi veliki servis
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2964 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

condy wrote:Baš sa takvim felnama :D

btw. Kasne puno i sa novim C4. Siromašna je ponuda kod Citroena
u sustini auto iz 2004 :D , ne da im pezo sta ces , 308 novi je miljama daleko , doduse i skuplji je dosta :D

ispade sad da je PSA od citroena napravio budzet brend :roll:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2965 Re: Citroen All About

Post by supercali »

Pa i jeste budzet brend ds im je premium
E sad gdje im spada opel ne znam
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2966 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

supercali wrote:Pa i jeste budzet brend ds im je premium
E sad gdje im spada opel ne znam
mainstream segment :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2967 Re: Citroen All About

Post by supercali »

A pezo kao neki visi izgleda
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2968 Re: Citroen All About

Post by maxell_sarajevo »

Ovakve felge kao na slici nisam dobio.
Sto se tice iskustva direktor je tezak covjek, kao da od njegovih para kupujes auto, ters i nimalo pozitivna osoba.Radnik Dino je za razliku od dir.prva liga covjek.
Vec sam odlucio u PSC-u raditi servis.
Iako je stariji model motor je Euro6, imam navigaciju, dvozonsku klimu, pomoc pri kretanju uzbrdo,parking senzore,led dnevna svjetla, 4xpodizaca stakala, komande na volanu, tempomat, limitator, preklopive retrovizore itd.Za te pare nisam mogao nijednog dizela sa ovakvom opremom kupiti.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#2969 Re: Citroen All About

Post by Optimist »

Motori su obnovljeni i spremni za euro 6. Prije su imali snagu od 92 te 115 ks, a sada 100 i 120 ks. Pretpostavljam da je tvoj ovaj prvi, od 100 ks ili 74kw.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2970 Re: Citroen All About

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Kakva su iskustva sa C4 Picasso 2014-2015?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2971 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Kakva su iskustva sa C4 Picasso 2014-2015?
ono sto ja znam , je da je za razliku od C4 na novijoj emp2 platformi kao i aktuelni 308 , a sasija je dobra i kruta , a auta lagana ko perce :)
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2972 Re: Citroen All About

Post by F&N »

Imam citroena c4 2011 1.6 ehdi
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#2973 Re: Citroen All About

Post by adodbr »

F&N wrote:Imam citroena c4 2011 1.6 ehdi
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
Ja sam cuo da kod Neskovica rjese problem kakav god da je jesi dole probo ?
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#2974 Re: Citroen All About

Post by NediM17 »

F&N wrote:Imam citroena c4 2011 1.6 ehdi
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
Kolega sa posla ima(o) identican problem sa svojim C4. Ne znam je li ikada rijesio.

Sto vise citam ovu forumsku problematiku, to vise shvatam kako dobre aute vozim. 8-)
Mozda nisu tehnoloski napredni ko Citroen, al makar ne vuku u stranu i ne tresu na 120km/h. :skoljka:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2975 Re: Citroen All About

Post by amar1994 »

Ma karine polovne sa 150+ hiljada , sa sto manje odrzavanja :-)

Nije do auta :-D
Post Reply