Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8004
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2952 Re: Citroen All About
Može li se ovdje šta o citroenu pročitati?
Valjda ima neka posebna tema za ćunere.
Valjda ima neka posebna tema za ćunere.
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#2953 Re: Citroen All About
Jel ima neko da vozi ovu novu c4 ? kakvo je auto
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#2954 Re: Citroen All About
Novu kao 2011-2017 novu ili Cactus?adodbr wrote:Jel ima neko da vozi ovu novu c4 ? kakvo je auto
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#2955 Re: Citroen All About
Ovu novu ono c4 II , od 2011 dream car majke mi hahahahah nisu mi dali iz citroena oni da sjednem u auto htio makar vidjet kako izgleda hahah
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2956 Re: Citroen All About
Torque Pro, Sony M2, Bluetooth ELM.basicm wrote:Kako ti se zove ova aplikacija? Jeli radi na ELM27?NediM17 wrote:![]()
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#2957 Re: Citroen All About
Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2958 Re: Citroen All About
Kod tebe je FL model, 2017-to god?maxell_sarajevo wrote:Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#2959 Re: Citroen All About
Evo ovakavOptimist wrote:Kod tebe je FL model, 2017-to god?maxell_sarajevo wrote:Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM

- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2960 Re: Citroen All About
Da bude hairli i bolje promijenio.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2961 Re: Citroen All About
Baš sa takvim felnama
btw. Kasne puno i sa novim C4. Siromašna je ponuda kod Citroena
btw. Kasne puno i sa novim C4. Siromašna je ponuda kod Citroena
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#2962 Re: Citroen All About
Nema bolje od ovog ja sam tolko zaljubljen u njega da bi ga vozo da mi bude old timer hahahahahOptimist wrote:![]()
Da bude hairli i bolje promijenio.
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#2963 Re: Citroen All About
Da li bi mogao napisati nesto vise o iskustvu u ABC-u. Uskoro kupujem c4 grand picasso i mislio sam kod njih uraditi veliki servismaxell_sarajevo wrote:Ja sam kupio prije 3 mjeseca C4 1.6HDI, feel edition paket, to su one sto su izlozene po salonima.More opreme od navigacije do dvozonske klime, auto odlicno, za ovih 9000km sto sam presao imam samo rijeci hvale.
Sa punim rezervoarom predjem oko 1100km.
Kupio u ABC-u, ali poslije iskustva sa Bucalom svima boh preporucio da zaobidju tu autokucu, ima PSC, Pavic, Hercegovinaauto...
Btw cijena je bila 27700KM
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2964 Re: Citroen All About
u sustini auto iz 2004condy wrote:Baš sa takvim felnama![]()
btw. Kasne puno i sa novim C4. Siromašna je ponuda kod Citroena
ispade sad da je PSA od citroena napravio budzet brend
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2965 Re: Citroen All About
Pa i jeste budzet brend ds im je premium
E sad gdje im spada opel ne znam
E sad gdje im spada opel ne znam
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2966 Re: Citroen All About
mainstream segmentsupercali wrote:Pa i jeste budzet brend ds im je premium
E sad gdje im spada opel ne znam
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2967 Re: Citroen All About
A pezo kao neki visi izgleda
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#2968 Re: Citroen All About
Ovakve felge kao na slici nisam dobio.
Sto se tice iskustva direktor je tezak covjek, kao da od njegovih para kupujes auto, ters i nimalo pozitivna osoba.Radnik Dino je za razliku od dir.prva liga covjek.
Vec sam odlucio u PSC-u raditi servis.
Iako je stariji model motor je Euro6, imam navigaciju, dvozonsku klimu, pomoc pri kretanju uzbrdo,parking senzore,led dnevna svjetla, 4xpodizaca stakala, komande na volanu, tempomat, limitator, preklopive retrovizore itd.Za te pare nisam mogao nijednog dizela sa ovakvom opremom kupiti.
Sto se tice iskustva direktor je tezak covjek, kao da od njegovih para kupujes auto, ters i nimalo pozitivna osoba.Radnik Dino je za razliku od dir.prva liga covjek.
Vec sam odlucio u PSC-u raditi servis.
Iako je stariji model motor je Euro6, imam navigaciju, dvozonsku klimu, pomoc pri kretanju uzbrdo,parking senzore,led dnevna svjetla, 4xpodizaca stakala, komande na volanu, tempomat, limitator, preklopive retrovizore itd.Za te pare nisam mogao nijednog dizela sa ovakvom opremom kupiti.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2969 Re: Citroen All About
Motori su obnovljeni i spremni za euro 6. Prije su imali snagu od 92 te 115 ks, a sada 100 i 120 ks. Pretpostavljam da je tvoj ovaj prvi, od 100 ks ili 74kw.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#2970 Re: Citroen All About
Kakva su iskustva sa C4 Picasso 2014-2015?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2971 Re: Citroen All About
ono sto ja znam , je da je za razliku od C4 na novijoj emp2 platformi kao i aktuelni 308 , a sasija je dobra i kruta , a auta lagana ko perceDrvosjeca iz Dejcica wrote:Kakva su iskustva sa C4 Picasso 2014-2015?
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2972 Re: Citroen All About
Imam citroena c4 2011 1.6 ehdi
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#2973 Re: Citroen All About
Ja sam cuo da kod Neskovica rjese problem kakav god da je jesi dole probo ?F&N wrote:Imam citroena c4 2011 1.6 ehdi
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2974 Re: Citroen All About
Kolega sa posla ima(o) identican problem sa svojim C4. Ne znam je li ikada rijesio.F&N wrote:Imam citroena c4 2011 1.6 ehdi
Imam problem sa špurom, tacnine vuce na lijevu stranu i nakon 120kmh mi trese volan. Radio spuru, balansirao gune i nista. Je li ima neko ko je imao slican problem ili ako nista drugo da mi preporuci dobrog majstora.
Hvala
Sto vise citam ovu forumsku problematiku, to vise shvatam kako dobre aute vozim.
Mozda nisu tehnoloski napredni ko Citroen, al makar ne vuku u stranu i ne tresu na 120km/h.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2975 Re: Citroen All About
Ma karine polovne sa 150+ hiljada , sa sto manje odrzavanja 
Nije do auta
Nije do auta
