Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2926 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

todd_smith wrote:je li izasla PES 13ka?

samo demo verzija
PES i FIFA obicno izlaze negdje u oktobru :D
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#2927 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste »

Kod Test Drive Unlimited 2 jel se mogu voziti sva ova auta tipa bmw, audi ... sto se moze vidjeti na yt linkovima ili za to ima neki mod il sta vec ? :-)
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#2928 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

GoodTaste wrote:Kod Test Drive Unlimited 2 jel se mogu voziti sva ova auta tipa bmw, audi ... sto se moze vidjeti na yt linkovima ili za to ima neki mod il sta vec ? :-)
ne nije mod nego su to auta u igrici i svako auto je detaljno uradjeno.. glupost citave igrice zabijes se u zid sa 200 na sat autu nista!! :x
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2929 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

GoodTaste wrote:Kod Test Drive Unlimited 2 jel se mogu voziti sva ova auta tipa bmw, audi ... sto se moze vidjeti na yt linkovima ili za to ima neki mod il sta vec ? :-)
ma sva su auta tu al je glupo sto moras provest pola dana polagajuci neke testove od kojih nikakve fajde :D
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#2930 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste »

BaDa wrote:
GoodTaste wrote:Kod Test Drive Unlimited 2 jel se mogu voziti sva ova auta tipa bmw, audi ... sto se moze vidjeti na yt linkovima ili za to ima neki mod il sta vec ? :-)
ne nije mod nego su to auta u igrici i svako auto je detaljno uradjeno.. glupost citave igrice zabijes se u zid sa 200 na sat autu nista!! :x
Najbolja, najrealnija simulacija auto-trka je igra LIVE FOR SPEED. Probaj, moze i free download a i ima da se nadje crack da se otkljucaju sva auta :thumbup:
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#2931 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste »

NenjiA wrote:da i ovdje priupitam
NenjiA wrote:Ima li iko matičnu ploču socket A (462) za prodati? :-)

ili kakvu drugu matičnu + procesor, al' da prima SDRAM ili DDR1? :oops:
:sad:
Imam ja citav kompjuter, stari ...
3.0 procesor, 512 rama ddr1, ati 256mb graficka (cini mi se serija neka sa X, nisam siguran), 80gb hard disk, ne bi ti znao tacno reci koja je maticna, vjerovatno Asus ...

ps: neki mu je dio otisao, vjerovatno, a mozda i nije ... ko zna :D nije mi se dalo peglat provjerat koji je dio i sta :-)
al' eto ko tebi za 100km, sve u paketu :D ostalo na PM :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2932 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

GoodTaste wrote:
NenjiA wrote:da i ovdje priupitam
NenjiA wrote:Ima li iko matičnu ploču socket A (462) za prodati? :-)

ili kakvu drugu matičnu + procesor, al' da prima SDRAM ili DDR1? :oops:
:sad:
Imam ja citav kompjuter, stari ...
3.0 procesor, 512 rama ddr1, ati 256mb graficka (cini mi se serija neka sa X, nisam siguran), 80gb hard disk, ne bi ti znao tacno reci koja je maticna, vjerovatno Asus ...

ps: neki mu je dio otisao, vjerovatno, a mozda i nije ... ko zna :D nije mi se dalo peglat provjerat koji je dio i sta :-)
al' eto ko tebi za 100km, sve u paketu :D ostalo na PM :D

hvala drug, ne treba mi vise, snasao sam se ;)
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#2933 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

Je li neko uspio igrati London 2012 na xp,ja inst ali nece
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#2934 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by sarajevomd »

ni ja ne uspjeh
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2935 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

može li mi neko preporučiti dvije-tri dobre pucačine na temu drugog svjetskog rata (po mogućnosti sa snajperima), ali da može na P4 3.0GHz, 1GB RAM i niđe veze grafička?

Da malo starog obradujem :D
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#2936 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Probaj sa starijim verzijama cod-a (ovdje mislim starije cod 1 i njegova expanzija, a tu mozes naci negdje i mohu, pa mozda cak i farcry kec ako je iole graficka samo da nije integrisana)
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2937 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

ma čovjek preigrao CoD2, Battlefield 1942, MOHAA, Soldier of Fortune 1&2, Doom 1,2,3, Blood 1 i 2, Delta Force itd.
Pa više ni ja nemam ideja šta da mu dam :lol:

A grafička je integrisana neka stara Intel... Mislim da je 64mb ili 128... nije više sigurno :)
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2938 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

zedo_m wrote:Probaj sa starijim verzijama cod-a (ovdje mislim starije cod 1 i njegova expanzija, a tu mozes naci negdje i mohu, pa mozda cak i farcry kec ako je iole graficka samo da nije integrisana)
:o Cuj predlazes mu cod 1 i tako stare igrice, pa nek nabavi kakvu bolju 256 ili 512 graficku i moze igrati cod1 cod2 codmw codmw2 sve bez problema a jos 512-1 GB rama (koji nije ni skup) moze igrati sve call of duty igre bez problema .... i jos mnogo toga novijeg

EDIT: Na integrisanoj grafickoj ces se skroz slabo naigrati ....
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#2939 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Daj mu onda Farcry keca il neku dinamicnu strategiju sa ratnom tematikom fantasticni Suden strike te mozda CoH
Last edited by zedo_m on 01/08/2012 13:16, edited 1 time in total.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2940 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

arnes_king wrote:
zedo_m wrote:Probaj sa starijim verzijama cod-a (ovdje mislim starije cod 1 i njegova expanzija, a tu mozes naci negdje i mohu, pa mozda cak i farcry kec ako je iole graficka samo da nije integrisana)
:o Cuj predlazes mu cod 1 i tako stare igrice, pa nek nabavi kakvu bolju 256 ili 512 graficku i moze igrati cod1 cod2 codmw codmw2 sve bez problema a jos 512-1 GB rama (koji nije ni skup) moze igrati sve call of duty igre bez problema .... i jos mnogo toga novijeg

EDIT: Na integrisanoj grafickoj ces se skroz slabo naigrati ....
Slažem se, ali mi se ne isplati tražiti grafičku za Dell-ov integrisan računar... Treba posebna (zbog dimenzija), pa mi se ne da trošiti pare :-)
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#2941 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by plejka2 »

kad izlazi ona igra snajper po sarajevu :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2942 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

plejka2 wrote:kad izlazi ona igra snajper po sarajevu :mrgreen:
koliko sam ja upućen, u Oktobru... :roll:
ali mi je niđe veze urađeno... čuj oko Holiday Inna ima 50 zgrada :lol:

Barem mi se tako čini u traileru :-)
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#2943 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by plejka2 »

:thumbup:
hvala
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#2944 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Procitah danas najavu da bi Star wars The old republic treba postati F2P od septembra, pa eto da vas malo obradujem sa time a takodjer toplo preporucujem i STO
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2945 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

zedo_m wrote:Procitah danas najavu da bi Star wars The old republic treba postati F2P od septembra, pa eto da vas malo obradujem sa time a takodjer toplo preporucujem i STO
F2P je vec sad,do 15 levela.
User avatar
alibegoa
Posts: 1054
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#2946 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by alibegoa »

Ma kakav TOR, šta mi kreteni uradiše od SWG, još ne mogu sebi da dođem.
Bosnian Dragon1
Posts: 1484
Joined: 29/07/2012 17:52

#2947 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 »

jesu li izlazile kakve ekspanzije za test drive unlimited 2, tri puta sam ga instalirao i brisao jer dodjem do tacke kad ne mogu preci neki od onih glupih time challenges koji kvare inace dobru igru ali uvijek me nesta tjera da ga ponovo instaliram bas kao sad pa me zanima ima li ekspanzija za njega...
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#2948 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste »

Zna li neko kakav dobar call of duty 3 server, domaci po mogucnosti ?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2949 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

GoodTaste wrote:Zna li neko kakav dobar call of duty 3 server, domaci po mogucnosti ?
Zar call of duty 3 nije izasao samo za konzole :S
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#2950 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste »

call of duty modern warfare 3
Ja ga igram vec 2-3 mjeseca :-)
Nesta si ti promasio
Post Reply