Zemljotres maloprije..
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#2926 Re: Zemljotres maloprije..
Kako samo ovo zvuci 
- pohakontas
- Posts: 1189
- Joined: 16/01/2013 20:54
- Location: bio tamo sad sam ovdje
#2927 Re: Zemljotres maloprije..
ne kontam sta togerberica wrote:jesam li trebala i ja da ga osjetim?
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#2928 Re: Zemljotres maloprije..
pa zemljotres naravnopohakontas wrote:ne kontam sta togerberica wrote:jesam li trebala i ja da ga osjetim?
to nam je tema
- bachje
- Posts: 856
- Joined: 21/05/2012 13:03
#2929 Re: Zemljotres maloprije..
ako ga nisi osjetila moras provjeriti da li je sve uredu sa tobomgerberica wrote:pa zemljotres naravnopohakontas wrote:ne kontam sta togerberica wrote:jesam li trebala i ja da ga osjetim?![]()
![]()
to nam je tema
-
Labbtec
- Posts: 73
- Joined: 10/01/2013 17:26
#2930 Re: Zemljotres maloprije..
Nema ovi zemljotresi pravo ucestali
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
-
zemljoOtres
- Posts: 16
- Joined: 30/12/2012 15:50
#2932 Re: Zemljotres maloprije..
dovoljno je da se nakašljem 
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2933 Re: Zemljotres maloprije..
samo nek roka
plašim se vjetra
zemljotresi nix
plašim se vjetra
zemljotresi nix
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2934 Re: Zemljotres maloprije..
Black swan wrote:samo nek roka
plašim se vjetra
zemljotresi nix
zašto je vjetar opasniji? pliz eksplejn.
-
Labbtec
- Posts: 73
- Joined: 10/01/2013 17:26
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#2936 Re: Zemljotres maloprije..
Nešto se uzhebali zemljotresi oko nas. Zašto imam osjećaj da će kod nas biti "grand finale" 
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#2937 Re: Zemljotres maloprije..
kazu bolje da ima vise manjih potresa nego jedan razorni

-
muniza
- Posts: 889
- Joined: 02/02/2009 14:45
#2938 Re: Zemljotres maloprije..
Osjetili su se i u SA ovi potresi sa Čemerna a Čemerno je samo 70-tak km od nas tako da ga možemo svrstati u "naše"Ellinor wrote:Nešto se uzhebali zemljotresi oko nas. Zašto imam osjećaj da će kod nas biti "grand finale"
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#2939 Re: Zemljotres maloprije..
a još bolje nijedanSkyfox wrote:kazu bolje da ima vise manjih potresa nego jedan razorni![]()
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#2940 Re: Zemljotres maloprije..
da... sada sam procitao uputstvo kako se ponasati nakon zemljotresa... isto sam pozelio da se ne desi nijedanEllinor wrote:a još bolje nijedanSkyfox wrote:kazu bolje da ima vise manjih potresa nego jedan razorni![]()
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#2941 Re: Zemljotres maloprije..
Bas ga je zatreslo...Stari Grad, zamalo mi srce nije stalo :S Kuca mi se kompletna dobro zaljuljala, ne pamtim kad je ovoliko :S huh
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2943 Re: Zemljotres maloprije..
ma dajte
zar vas je strah kad se malo zemlja mrda?
zar vas je strah kad se malo zemlja mrda?
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2944 Re: Zemljotres maloprije..
Zaljuljao i na Grbavici.
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#2945 Re: Zemljotres maloprije..
uh i ja sam osjetila, al ne skontah sta je u pitanju. sad mi je jasno sto sam pala s kreveta 
- SvojTiPos'o
- Posts: 162
- Joined: 02/04/2012 21:51
#2946 Re: Zemljotres maloprije..
Dobro je, ipak nisam umislila 
Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama
)
Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#2947 Re: Zemljotres maloprije..
Bas je neprijatno...zato mi je zelja da zivim u jednokatnici, mrzim kuce sa 3+ spratova, ne volim ni nebodere...SvojTiPos'o wrote:Dobro je, ipak nisam umislila
Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama)
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#2948 Re: Zemljotres maloprije..
Ja nista nisam osjetio..na poslu sam i niko nista 
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2949 Re: Zemljotres maloprije..
tako je meni kad je vjetar pa mi se smijuSvojTiPos'o wrote:Dobro je, ipak nisam umislila
Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama)
a šo se zemljiotresa tiče može da ljulja do sutra
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#2950 Re: Zemljotres maloprije..
Epicentar ovog zemljotresa bio je 12km jugoistočno od Sarajeva, a jačina je bila 2.8 stepeni na Rihterovoj skali.
Kakav bi bio da je 4 i vise? uh...
Kakav bi bio da je 4 i vise? uh...
