Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#2926 Re: Zemljotres maloprije..

Post by celava_dlaka »

Kako samo ovo zvuci :D
User avatar
pohakontas
Posts: 1189
Joined: 16/01/2013 20:54
Location: bio tamo sad sam ovdje

#2927 Re: Zemljotres maloprije..

Post by pohakontas »

gerberica wrote:jesam li trebala i ja da ga osjetim? :mrgreen:
ne kontam sta to :-)
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#2928 Re: Zemljotres maloprije..

Post by gerberica »

pohakontas wrote:
gerberica wrote:jesam li trebala i ja da ga osjetim? :mrgreen:
ne kontam sta to :-)
pa zemljotres naravno :lol: :lol:

to nam je tema :mrgreen:
User avatar
bachje
Posts: 856
Joined: 21/05/2012 13:03

#2929 Re: Zemljotres maloprije..

Post by bachje »

gerberica wrote:
pohakontas wrote:
gerberica wrote:jesam li trebala i ja da ga osjetim? :mrgreen:
ne kontam sta to :-)
pa zemljotres naravno :lol: :lol:

to nam je tema :mrgreen:
ako ga nisi osjetila moras provjeriti da li je sve uredu sa tobom :mrgreen:
Labbtec
Posts: 73
Joined: 10/01/2013 17:26

#2930 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Labbtec »

Nema ovi zemljotresi pravo ucestali
User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#2931 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Benq »

.
zemljoOtres
Posts: 16
Joined: 30/12/2012 15:50

#2932 Re: Zemljotres maloprije..

Post by zemljoOtres »

dovoljno je da se nakašljem :D
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2933 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

samo nek roka
plašim se vjetra
zemljotresi nix 8)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2934 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

Black swan wrote:samo nek roka
plašim se vjetra
zemljotresi nix 8)
:D

zašto je vjetar opasniji? pliz eksplejn. :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2936 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ExNihilo »

Nešto se uzhebali zemljotresi oko nas. Zašto imam osjećaj da će kod nas biti "grand finale" :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#2937 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

kazu bolje da ima vise manjih potresa nego jedan razorni :shock: :D
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#2938 Re: Zemljotres maloprije..

Post by muniza »

Ellinor wrote:Nešto se uzhebali zemljotresi oko nas. Zašto imam osjećaj da će kod nas biti "grand finale" :D
Osjetili su se i u SA ovi potresi sa Čemerna a Čemerno je samo 70-tak km od nas tako da ga možemo svrstati u "naše" :)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2939 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ExNihilo »

Skyfox wrote:kazu bolje da ima vise manjih potresa nego jedan razorni :shock: :D
a još bolje nijedan :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#2940 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

Ellinor wrote:
Skyfox wrote:kazu bolje da ima vise manjih potresa nego jedan razorni :shock: :D
a još bolje nijedan :D
da... sada sam procitao uputstvo kako se ponasati nakon zemljotresa... isto sam pozelio da se ne desi nijedan :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#2941 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Nisrin »

Bas ga je zatreslo...Stari Grad, zamalo mi srce nije stalo :S Kuca mi se kompletna dobro zaljuljala, ne pamtim kad je ovoliko :S huh
kecho
Posts: 15
Joined: 21/06/2009 18:41

#2942 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kecho »

uh jbt sta ovo bi :-)
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2943 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

ma dajte
zar vas je strah kad se malo zemlja mrda?
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2944 Re: Zemljotres maloprije..

Post by zilog »

Zaljuljao i na Grbavici.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#2945 Re: Zemljotres maloprije..

Post by gerberica »

uh i ja sam osjetila, al ne skontah sta je u pitanju. sad mi je jasno sto sam pala s kreveta :sad:
User avatar
SvojTiPos'o
Posts: 162
Joined: 02/04/2012 21:51

#2946 Re: Zemljotres maloprije..

Post by SvojTiPos'o »

Dobro je, ipak nisam umislila :)

Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama :mrgreen: )
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#2947 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Nisrin »

SvojTiPos'o wrote:Dobro je, ipak nisam umislila :)

Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama :mrgreen: )
Bas je neprijatno...zato mi je zelja da zivim u jednokatnici, mrzim kuce sa 3+ spratova, ne volim ni nebodere...
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#2948 Re: Zemljotres maloprije..

Post by jazzer »

Ja nista nisam osjetio..na poslu sam i niko nista :?
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2949 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

SvojTiPos'o wrote:Dobro je, ipak nisam umislila :)

Nije strah @Black Swan, nekako više neprijatnost, osjećaj "iskakanja iz kože" ( ili je to možda samo nama sa psihičkim smetnjama :mrgreen: )
tako je meni kad je vjetar pa mi se smiju :x :x :x :x
a šo se zemljiotresa tiče može da ljulja do sutra 8) 8) 8)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#2950 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Nisrin »

Epicentar ovog zemljotresa bio je 12km jugoistočno od Sarajeva, a jačina je bila 2.8 stepeni na Rihterovoj skali.

Kakav bi bio da je 4 i vise? uh...
Post Reply