"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
Relmir
Posts: 32
Joined: 23/01/2011 21:35

#2926 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Relmir »

Dijaspora je drzi pravila, bar "nas" 90%. A sto se tice domacih, nemam komentara. Niti znaju sta je zmigavac niti se vezu preticu preko pune, puse u autu sa malom djecu, prema tome dragi zemljaci ocistite prvo ispred vaseg praga. A Bosna nije samo vasa, vec i nasa. I komenari poput "pusteni sa lanca" ili "kakva je bagra naselila ovu ili onu drzavu" su i vise nego primitivni. Pozdrav dobrim ljudima
koBRE dabre
Posts: 61
Joined: 20/06/2011 22:37

#2927 Re: "Majstori" parkiranja

Post by koBRE dabre »

Relmir wrote:Dijaspora je drzi pravila, bar "nas" 90%. A sto se tice domacih, nemam komentara. Niti znaju sta je zmigavac niti se vezu preticu preko pune, puse u autu sa malom djecu, prema tome dragi zemljaci ocistite prvo ispred vaseg praga. A Bosna nije samo vasa, vec i nasa. I komenari poput "pusteni sa lanca" ili "kakva je bagra naselila ovu ili onu drzavu" su i vise nego primitivni. Pozdrav dobrim ljudima
pasa sam kazes da i medju "vama" ima tih koji se ne drze pravila tako da je sve ostalo nepotrebno sto si napisao
pogledaj malo bolje temu pa ces vidjeti da se prozivaju i domaci i da se mete ispred svog praga tokom citave godine dok se vas cisti samo u ljetnim mjesecima uz domace

umjesto da i tih 6% bude uzor ovim domacim oni su bukvalno pusteni s lanca i pokazuje se kakva su bagra
sto dalje samo pokazuje ako si papak papak si i u sveCkoj i u bosni
samo sto tamo ima mehanizam protiv toga ovdje nazalost nema
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#2928 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

Juce u Merkatoru!

Image

Image
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2929 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

pa kako bar tamo uvjek ima mjesta
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#2930 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dadoka84 »

Ni fojnica nije sigurna...

Image
User avatar
Duhovni Vođa
Posts: 758
Joined: 16/08/2008 08:35
Location: I shall release you all!

#2931 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Duhovni Vođa »

joj tokmaka majko mila. :roll: :roll: :roll:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2932 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smoki_choko »

dadoka84 wrote:Ni fojnica nije sigurna...

Image
gdje god vidis zelenu povrsinu tu auto nasadi :lol: :roll:
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2933 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Da se pitam ja bih betonir'o travu
I ofarbo tamno braon svaku vodu plavu!
Nekako bih probusio tanki sloj ozona
A Zemlju bih zastitio kesom od najlona!

Beton, beton, samo beton!
Beton, beton, samo beton!
Beton, beton, samo beton!
Beton nama treba!

Da se pitam ja bih posjeko sve sume,
I za ukras postavio od traktora gume.
Kiselinom ja bih zemlju navodnjavo,
A decu bih svaki dan rentgenom slikavo!

:D
User avatar
sarajvo
Posts: 27
Joined: 05/01/2009 12:48
Location: BLIZU PAKLA

#2934 Re: "Majstori" parkiranja

Post by sarajvo »

Image

Uploaded with ImageShack.us
Nema mjesta na parkingu pa se mora ovako. Ispred Merkatora 11.07. u 21:15
Ovako se više ni traktor na livadi ne parkira!
solar_power
Posts: 35
Joined: 31/08/2010 03:50

#2935 Re: "Majstori" parkiranja

Post by solar_power »

Ovdje bi pauk za jednu sezonu bio potpuno isplacen. Mogao bi raditi 24 sata bez prestanka...
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#2936 Re: "Majstori" parkiranja

Post by madFlava »

Ne mogu da vjerujem kakvih debila ima sto se tice ovog parkiranja,gledam ove slike i ne vjeruujeeem :) :shock: :?
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#2937 Re: "Majstori" parkiranja

Post by said89 »

Ni ja se nemogu nacuditi, zaista... pratim majstore parkiranja odavno i ima "bisera" koliko hoces... ovaj sa BMW-om na slici gore iznad je imao parking mjesto slobodno, kao i ovaj sto je poprijeko parkirao auto na parking mjestu... evo ja, kao vozac ne mogu nikako zdravim razmom i logikom da shvatim kako mogu ovako parkirati auto, ali zaista... pa ko da su vozacku nasli na ulici.. nazalost, ovoga ce biti koliko hoces... mene su jednom kaznili, opomenuli me i necu vise... ali ja msm da za ovakve slucajeve kao na slikama samo oduzimanje vozacke ili ponovni izlazak na testove i polaganje vozackog bi bilo jedino pravo rjesenje... druge nema :shock: :shock: :? :?
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2938 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image

nije nas al je majstor parkiranja :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#2939 Re: "Majstori" parkiranja

Post by madner »

Alal vera :D
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#2940 Re: "Majstori" parkiranja

Post by sinergija »

Image

Image
parkirao-la je ovako jer je sjena od zgrade tako pala, pa da mu auto ne bude na suncu. :-)
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#2941 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

Pa ne mogu da vjerujem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Treba sve ove slike poslati na mail : Dnevnog Avaza i Oslobodjenja nek ljudi naprave rubriku Majstori Parkiranja :lol: :lol: :lol:
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2942 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image
parkirala cura i izlazi iz auta i gleda kako se nakaradno parkirala i gleda iza sebe jer mogu jos 3 auta stati iza nje i ja kontam sad ce se fino parkirati, al ona zakljucava vrata i odlazi...

Image
ovaj dio parkinga odakle sam slikao je u hladu i sve zauzeto, cak i ovaj jedan u hladu je nakaradno parkirao, al onda dolazi golf 4 i ovako ga parkira, a pored njeg ni jednog auta nije bilo...

:x :x :x
User avatar
Sutlijas
Posts: 89
Joined: 27/06/2011 18:03

#2943 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sutlijas »

Image
Neki ga mozda i prepoznaju, ovdje cesto parkira samo je ovaj put izgleda zurio... :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2944 Re: "Majstori" parkiranja

Post by O'zone »

Kod mosta Suade i Olge (Vrbanja) jutros. Ljudi otišli na kaficu

Image


Image

U isto vrijeme patrola stoji sa druge strane i čeka ko će proći kroz žuto na izlazu iz Ljubljanske :roll:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#2945 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

Image
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#2946 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Brat »

Sutlijas wrote:Image
Neki ga mozda i prepoznaju, ovdje cesto parkira samo je ovaj put izgleda zurio... :D
Ili je mozda tako stao da ga pauk ne moze dici :lol:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#2947 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ljubav_aha »

Brat wrote:
Sutlijas wrote:Image
Neki ga mozda i prepoznaju, ovdje cesto parkira samo je ovaj put izgleda zurio... :D
Ili je mozda tako stao da ga pauk ne moze dici :lol:
dobra ideja protiv pauka :lol:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#2948 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ljubav_aha »

sa teme slike starog sarajevo,evo kako su se parkirali

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2949 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Edin H. »

ljubav_aha wrote:sa teme slike starog sarajevo,evo kako su se parkirali

Image
Da, ali ovo je ipak neki budza vozio, radi se o tristacu :D

Trebala si postaviti sliku u boji :D da vidimo da li ima crvene tablice (sluzbeno auto).
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#2950 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ljubav_aha »

Edin H. wrote:
ljubav_aha wrote:sa teme slike starog sarajevo,evo kako su se parkirali

Image
Da, ali ovo je ipak neki budza vozio, radi se o tristacu :D

Trebala si postaviti sliku u boji :D da vidimo da li ima crvene tablice (sluzbeno auto).
slika je super,ali mi je "zapelo " za oko nepravilno parkiranje , pe rekoh da se podjestimo da su pravila uvijek bila iskljucivo za osobe koje nisu VIP somehow :lol:
Locked