"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Relmir
- Posts: 32
- Joined: 23/01/2011 21:35
#2926 Re: "Majstori" parkiranja
Dijaspora je drzi pravila, bar "nas" 90%. A sto se tice domacih, nemam komentara. Niti znaju sta je zmigavac niti se vezu preticu preko pune, puse u autu sa malom djecu, prema tome dragi zemljaci ocistite prvo ispred vaseg praga. A Bosna nije samo vasa, vec i nasa. I komenari poput "pusteni sa lanca" ili "kakva je bagra naselila ovu ili onu drzavu" su i vise nego primitivni. Pozdrav dobrim ljudima
-
koBRE dabre
- Posts: 61
- Joined: 20/06/2011 22:37
#2927 Re: "Majstori" parkiranja
pasa sam kazes da i medju "vama" ima tih koji se ne drze pravila tako da je sve ostalo nepotrebno sto si napisaoRelmir wrote:Dijaspora je drzi pravila, bar "nas" 90%. A sto se tice domacih, nemam komentara. Niti znaju sta je zmigavac niti se vezu preticu preko pune, puse u autu sa malom djecu, prema tome dragi zemljaci ocistite prvo ispred vaseg praga. A Bosna nije samo vasa, vec i nasa. I komenari poput "pusteni sa lanca" ili "kakva je bagra naselila ovu ili onu drzavu" su i vise nego primitivni. Pozdrav dobrim ljudima
pogledaj malo bolje temu pa ces vidjeti da se prozivaju i domaci i da se mete ispred svog praga tokom citave godine dok se vas cisti samo u ljetnim mjesecima uz domace
umjesto da i tih 6% bude uzor ovim domacim oni su bukvalno pusteni s lanca i pokazuje se kakva su bagra
sto dalje samo pokazuje ako si papak papak si i u sveCkoj i u bosni
samo sto tamo ima mehanizam protiv toga ovdje nazalost nema
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2928 Re: "Majstori" parkiranja
Juce u Merkatoru!




- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
#2929 Re: "Majstori" parkiranja
pa kako bar tamo uvjek ima mjesta
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
- Duhovni Vođa
- Posts: 758
- Joined: 16/08/2008 08:35
- Location: I shall release you all!
#2931 Re: "Majstori" parkiranja
joj tokmaka majko mila.

- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#2933 Re: "Majstori" parkiranja
Da se pitam ja bih betonir'o travu
I ofarbo tamno braon svaku vodu plavu!
Nekako bih probusio tanki sloj ozona
A Zemlju bih zastitio kesom od najlona!
Beton, beton, samo beton!
Beton, beton, samo beton!
Beton, beton, samo beton!
Beton nama treba!
Da se pitam ja bih posjeko sve sume,
I za ukras postavio od traktora gume.
Kiselinom ja bih zemlju navodnjavo,
A decu bih svaki dan rentgenom slikavo!

I ofarbo tamno braon svaku vodu plavu!
Nekako bih probusio tanki sloj ozona
A Zemlju bih zastitio kesom od najlona!
Beton, beton, samo beton!
Beton, beton, samo beton!
Beton, beton, samo beton!
Beton nama treba!
Da se pitam ja bih posjeko sve sume,
I za ukras postavio od traktora gume.
Kiselinom ja bih zemlju navodnjavo,
A decu bih svaki dan rentgenom slikavo!
- sarajvo
- Posts: 27
- Joined: 05/01/2009 12:48
- Location: BLIZU PAKLA
#2934 Re: "Majstori" parkiranja

Uploaded with ImageShack.us
Nema mjesta na parkingu pa se mora ovako. Ispred Merkatora 11.07. u 21:15
Ovako se više ni traktor na livadi ne parkira!
-
solar_power
- Posts: 35
- Joined: 31/08/2010 03:50
#2935 Re: "Majstori" parkiranja
Ovdje bi pauk za jednu sezonu bio potpuno isplacen. Mogao bi raditi 24 sata bez prestanka...
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#2936 Re: "Majstori" parkiranja
Ne mogu da vjerujem kakvih debila ima sto se tice ovog parkiranja,gledam ove slike i ne vjeruujeeem

- said89
- Posts: 65
- Joined: 16/04/2011 14:29
#2937 Re: "Majstori" parkiranja
Ni ja se nemogu nacuditi, zaista... pratim majstore parkiranja odavno i ima "bisera" koliko hoces... ovaj sa BMW-om na slici gore iznad je imao parking mjesto slobodno, kao i ovaj sto je poprijeko parkirao auto na parking mjestu... evo ja, kao vozac ne mogu nikako zdravim razmom i logikom da shvatim kako mogu ovako parkirati auto, ali zaista... pa ko da su vozacku nasli na ulici.. nazalost, ovoga ce biti koliko hoces... mene su jednom kaznili, opomenuli me i necu vise... ali ja msm da za ovakve slucajeve kao na slikama samo oduzimanje vozacke ili ponovni izlazak na testove i polaganje vozackog bi bilo jedino pravo rjesenje... druge nema

- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#2938 Re: "Majstori" parkiranja
nije nas al je majstor parkiranja
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#2940 Re: "Majstori" parkiranja


parkirao-la je ovako jer je sjena od zgrade tako pala, pa da mu auto ne bude na suncu.
-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
#2941 Re: "Majstori" parkiranja
Pa ne mogu da vjerujem
Treba sve ove slike poslati na mail : Dnevnog Avaza i Oslobodjenja nek ljudi naprave rubriku Majstori Parkiranja

Treba sve ove slike poslati na mail : Dnevnog Avaza i Oslobodjenja nek ljudi naprave rubriku Majstori Parkiranja
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#2942 Re: "Majstori" parkiranja
parkirala cura i izlazi iz auta i gleda kako se nakaradno parkirala i gleda iza sebe jer mogu jos 3 auta stati iza nje i ja kontam sad ce se fino parkirati, al ona zakljucava vrata i odlazi...
ovaj dio parkinga odakle sam slikao je u hladu i sve zauzeto, cak i ovaj jedan u hladu je nakaradno parkirao, al onda dolazi golf 4 i ovako ga parkira, a pored njeg ni jednog auta nije bilo...
- Sutlijas
- Posts: 89
- Joined: 27/06/2011 18:03
#2943 Re: "Majstori" parkiranja

Neki ga mozda i prepoznaju, ovdje cesto parkira samo je ovaj put izgleda zurio...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2944 Re: "Majstori" parkiranja
Kod mosta Suade i Olge (Vrbanja) jutros. Ljudi otišli na kaficu


U isto vrijeme patrola stoji sa druge strane i čeka ko će proći kroz žuto na izlazu iz Ljubljanske


U isto vrijeme patrola stoji sa druge strane i čeka ko će proći kroz žuto na izlazu iz Ljubljanske
- Brat
- Posts: 999
- Joined: 20/01/2011 00:00
#2946 Re: "Majstori" parkiranja
Ili je mozda tako stao da ga pauk ne moze diciSutlijas wrote:
Neki ga mozda i prepoznaju, ovdje cesto parkira samo je ovaj put izgleda zurio...
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2947 Re: "Majstori" parkiranja
dobra ideja protiv paukaBrat wrote:Ili je mozda tako stao da ga pauk ne moze diciSutlijas wrote:
Neki ga mozda i prepoznaju, ovdje cesto parkira samo je ovaj put izgleda zurio...
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2950 Re: "Majstori" parkiranja
slika je super,ali mi je "zapelo " za oko nepravilno parkiranje , pe rekoh da se podjestimo da su pravila uvijek bila iskljucivo za osobe koje nisu VIP somehow



