Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2926 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

pa ne bi se spustio na taj nivo da pravim profil na tm orgu kao što je uradio ovaj utokaš na našem forumu... jadovi bili, jadovi ostali :x
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#2927 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Topla voda wrote:
izgleda da ce tako u ovoj ligi ostati dugo,pa brate...onda se treba uklopiti,da ne bi zivce na ove grobare bh fudbala trosili.
uklopis se pa ces onda i zivce i pare trositi...najbolje nijedno...da je hoce vise ugasiti da se ne patimo.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2928 Re: FK Sarajevo

Post by ganjeta »

baltazare...opusti se pruga je krenula
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#2929 Re: FK Sarajevo

Post by cpt.picard »

Vratite vi nama utokkha, mi cemo vama baltazara i ostale :D

fol neki screenshotovi od prije 100 god.. ima li sta novo :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#2930 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Ako ne ostvare pobjedu protiv slabe i nekvalitetne Slobode (cija je jedina snaga u tome da vrse pritisak na sudije u poluvremenu) ne zasluzuju biti medu prva tri. Ako izgube danas mogu mirno privesti sezonu kraju, ali u sredini tabele.
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#2931 Re: FK Sarajevo

Post by Omerovim_Koracima »

Ako nedaj Boze budemo gubili,ubacit Skoru i Avdica i onda ulozit zalbu,jel bjeshe imamo pravo na to,kolko sam razumio one zakone? :lol: :lol:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2932 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

i ja napisah nesto slicno nakon one prve odluke komisije :)

mislim da ukoliko nas savez nije obavijestio da skoro i avdic imaju kartone mirne duse ih mozemo ubaciti u slucaju negativnog rezultata i onda zalba :D

a ponavljam i to da ako mi u kakvom god sastavu mozemo izgubiti od slobode OPET onda nek izgubimo i ne zasluzujemo titulu a ni borbu za titulu iako to nece biti kraj. vidim kruze i price o tome da olimpik od sada igra za nas :lol: vidjet cemo sta ce tu biti ali to su vise ublehaske price komsija s grbavice cisto da se utjese i sami sebi opravdaju zasto je bolji klub, Sarajevo :) opet ispred njih :) jer realno laktasi mogu pobjediti olimpika s obzirom da olimpik nema konstantu od pocetka prvenstva a i obje ekipe igraju otvoren i dopadljiv fudbal i naravno napadacki. zato sam ja i ranije jos rekao da uz pravu taktiku i zalaganje u laktasima mozemo ici da se nadigravamo pa i pobjedimo jer oni nikad nisu bili smetljarska ekipa koja ide preko sudjenja na pobjedu ili preko udaranja i slicno :) bar protiv nas :)

helem :) sretno momcima danas i da ne razocaraju kao prosli put :thumbup:
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#2933 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Pa ako cemo gledati sta je pravda ko to onda zasluzuje uopste ista u ovoj zemlji???
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2934 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

evo po livescore-u u tuzli 2-1 za slobodu :D

http://livescore.com/default.dll/game?c ... ame=331389
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2935 Re: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

leo karan wrote:evo po livescore-u u tuzli 2-1 za slobodu :D

http://livescore.com/default.dll/game?c ... ame=331389
pa zar nije utakmica od 15:00?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2936 Re: FK Sarajevo

Post by karanana »

hahahaha. wtf?
brzo u kladionicu uplatit ovo.
iverson75
Posts: 83
Joined: 17/07/2007 10:33

#2937 Re: FK Sarajevo

Post by iverson75 »

povratak u buducnost, na livescore.com znaju i ko ce dati golove :lol:

45' [0 - 1] M. Muminovic

53' [1 - 1] S. Slomic

90' [2 - 1] D. Smajlovic
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2938 Re: FK Sarajevo

Post by Control panel »

jesmo li ovo i crveni karton zaradili. :x
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2939 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

joj koji su ono levati. umjesto da budu pametni i ne nasjedaju na startove,provokacije i izbjegnu kartone a tako i ove navuku na kartone oni sebi na stetu. fkt rizvanovic pravi kloc. prvi je dobio zbog udaranja igraca bez lopte a drugi zbog nepotrebnog starta s ledja na sredini terena. slon pravi :D al sto je pohvalno je da su hadzic i jahovic fulali nemoguce :( pa et...

milosevic pogodio stativu za slobodu i imali su jos prodora nekih finih i navodno su trazili na pocetku penal za neki kontakt u petercu il sta vec. vidjet cemo o cemu je rijec :)

ajde momci jos 11 minuta izdrzite :)

u 65' mumin sam na mujkica i brani mu mujkic ccc :(
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#2940 Re: FK Sarajevo

Post by dobar_ti? »

Najkvalitetniji sastav u drzavi ni u novoj prilici nije uspio uzeti bod posljednjeplasiranoj ekipi u ligi. Mozda da se odigra i treca utakmica?
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2941 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

sjecam se jos par tekmi kada smo popusili kada protivnicki sef izbaci napadaca ili poluspica a ubaci defanzivca :x vlatko je to uradio na ovoj tekmi i presudio nam defanzivac. sudeci po komentarima dobro smo igrali iako s igracem manje stvorili smo 2 100% prilike i jednu prije crvenog kartona. tuzlaci na silu pokusavali 4-5 puta izvuci penal.

zadnji put smo ga cmaknuli s ovakvom izmjenom ne sjecam se koje godine tacno al kad amar uvede alihodzica umjesto nekog iz veznog reda i alihodzic zabi gol koliko se sjecam :)

helem prava glupost je bila nasjesti na provokacije igraca slobode. umjesto da mi budemo smireni a oni dobijaju zute kartone i da ih uz to jos pokusamo isprovocirati jer im gori pod nogama vala vise nego nama ono obratno. nasi igraci levati reaguju na ostre startove i bezze kartone dobijaju. rizvanovic bezze udari choeka kad su se gurkali pa odna bezze napravi faul s ledja na centru i ajde pa paaaa :(

ocekivao sam ako izgubimo da ce to biti 1-0 i nikako drugacije. steta samo prilika hadzica,jahovica i mumina al hajde. imala je i sloboda nekih prilika al kako i komentator rece zasluzeno bi bilo da su podijelili bodove.

jedno gostovanje manje. sad cekati ishode iz travnika i laktasa i nadati se 1-3 boda ;)

kad se vrate momci s tusnja nadam se da ce neko malo prozboriti vise o svemu
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2942 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

nikakve veze ovo s fudbalom i kvalitetom ekipe nema
neregularna utakmica 100%
bezobrazni mutavci nam vode klub
janjos i igraci nista nisu krivi
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2943 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

dobar_ti? wrote:Najkvalitetniji sastav u drzavi ni u novoj prilici nije uspio uzeti bod posljednjeplasiranoj ekipi u ligi. Mozda da se odigra i treca utakmica?
da se odigra jos 5 utakmica u ovakvim prilikama, gdje su 11 momaka i njihov trener prespusteni na milost i nemilost tuzlanskim siledzijama i lopovima iz raznih komisija i organizacija pri NS ne bi izvukli ni nulu
sastav jeste kvalitetan, ali sa sumanom, alihodzicem i baljkom u logistici mnogo kvalitetniji sastav bi posrnuo u ovoj sezoni
ti ljudi nisu u stanju zastiti nikakav interesni cilj kluba, ma nisu u stanju ni pokusati

...tako da ti je komentar izrazito glup
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2944 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

zanima me jos jedna stvar. kakve bi sankcije bile da nismo npr otisli odigrati ovu tekmu ? i jel postoji mogucnost da se zalba uputi uefi i fifi nakon sto se odigrala ponovljena tekma.

a slusajte naseg vrlog Baljka :lol: kakav je ovo papak to je shou :D poslusajte drugi dio priloga kada se on javlja na telefon :D

http://--- NO LINKS ---/clanak/56757268290 ... u%C5%A1anj
plava institucija
Posts: 27
Joined: 07/03/2010 20:43

#2945 Re: FK Sarajevo

Post by plava institucija »

glavu gore bordo momci,nemojte se sjebavati,bice bolje...moguce da udjete u formu krajem prvenstva kad je najpotrebnije..sa igracem manje ste igrali bolje,plus vam nisu pustili navijace na tribine.bas vrijedi fraza vasa,sami protiv svih,ponosni budite,vi ste moralni pobjednici,ah da zaboravi zaboga vi ste igrali u europi dostojanstveno..to nijedan realan covjek ne smije zabraviti,a sad vas tuce neka sloboda..haj ako zavrsite ovu sezonu lose,pricace se po sarajevu i ponavljati ko papagaji,pogadjajte ko je prosle godine harao europom,naravno sarajevo..kazem vam nista nije gotovo,samo hrabrije u gostima i tu ste negdje za europu,jer ipak vi morate u eurpou..pozdrav,velikom klubu i navijacima na celu :-)
Bijeli_sa
Posts: 186
Joined: 13/07/2008 22:13

#2946 Re: FK Sarajevo

Post by Bijeli_sa »

Sto su nam se plavci upalili na temi... :lol: sta ces rekoh ja, da vise se brinu za Sarajevo, vec sto vole svog zelju... :lol: al djaba, djeco, opet cemo biti ispred vas, na kraju, vjerovali vi ili ne, tako ce biti... :lol:

svaka cast Slobodi, sto nije pustila navijace na stadion... :shock:
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2947 Re: FK Sarajevo

Post by Rauber »

plava institucija wrote:glavu gore bordo momci,nemojte se sjebavati,bice bolje...moguce da udjete u formu krajem prvenstva kad je najpotrebnije..sa igracem manje ste igrali bolje,plus vam nisu pustili navijace na tribine.bas vrijedi fraza vasa,sami protiv svih,ponosni budite,vi ste moralni pobjednici,ah da zaboravi zaboga vi ste igrali u europi dostojanstveno..to nijedan realan covjek ne smije zabraviti,a sad vas tuce neka sloboda..haj ako zavrsite ovu sezonu lose,pricace se po sarajevu i ponavljati ko papagaji,pogadjajte ko je prosle godine harao europom,naravno sarajevo..kazem vam nista nije gotovo,samo hrabrije u gostima i tu ste negdje za europu,jer ipak vi morate u eurpou..pozdrav,velikom klubu i navijacima na celu :-)
ma neka smo vas skretnicare mlatnuli, a razumljivo je da i vi jednom u 5 godina budete ispred Sarajeva, jer i derbi je bio upitan, izgubio je svoju draz, tako da meni licno ovo nije nista strasno, ali dobro, vidim da je vama strasno veliko, samo se radujte, ipak nije ovo mala stvar za vas.
A da, uci cemo i u formu, ne sumnjam, taman kad ove iz vrha bude trebalo dobit.
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#2948 Re: FK Sarajevo

Post by M-16 »

leo karan wrote:
dobar_ti? wrote:Najkvalitetniji sastav u drzavi ni u novoj prilici nije uspio uzeti bod posljednjeplasiranoj ekipi u ligi. Mozda da se odigra i treca utakmica?
da se odigra jos 5 utakmica u ovakvim prilikama, gdje su 11 momaka i njihov trener prespusteni na milost i nemilost tuzlanskim siledzijama i lopovima iz raznih komisija i organizacija pri NS ne bi izvukli ni nulu
sastav jeste kvalitetan, ali sa sumanom, alihodzicem i baljkom u logistici mnogo kvalitetniji sastav bi posrnuo u ovoj sezoni
ti ljudi nisu u stanju zastiti nikakav interesni cilj kluba, ma nisu u stanju ni pokusati

...tako da ti je komentar izrazito glup
Bolje ti je priznaj sam sebi: LOSI SMO

Ni sudije nista ne mogu, ako je sastav kvalitetan. Vrijeme vam je da se pozdravite sa Evropom. Travnik ce vas dokrajcit.
User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#2949 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

krajnje je vrijeme da uprava podnese kolektivnu ostavku. Situaciju u kojoj i u Ruandi ekipa dobije 3:0 naši su uspjeli izgubiti uz hrpu nepotrebnih kartona. Prosto je nevjerovatno da nismo u stanju nijednu jedinu situaciju u savezu riješiti u našu korist. Šta je iduće? Da nas neko dobije 3:0pf zato što je protivnik dobio 4 crvena i završio sa 6+1 na terenu?
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2950 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

svaka cast domacinima na "gostoprimstvu"
Locked