Kineski mobiteli

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Azrail
Posts: 605
Joined: 11/11/2004 19:48

#2926 Re: Kineski mobiteli

Post by Azrail »

Eh nakon unošenja kupona razlika između ova dva telefona je 1$

THL4000

http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-S2 ... 37208.html

CUBOT S200

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_119716.html

Koji uzeti? Mišljenja?
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2927 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

sacekajte jos mjesec s kupovinom, mora poceti padati cijena jer izlaze telefoni x64 procesorima
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2928 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

Samo je rekao da ce padati cijena ovim 32 bitnim. Joj ove raje :-D
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2929 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

meLisaAaa wrote:
kloniran wrote:sacekajte jos mjesec s kupovinom, mora poceti padati cijena jer izlaze telefoni x64 procesorima
Sačekajte koju godinu.. :)
Ne znam čemu taj komentar, znaš li uopšte koja je razlika između 64 i 32 bitnog procesora?
poduči me pametnice :-) :lol:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2930 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

dinooh wrote:Samo je rekao da ce padati cijena ovim 32 bitnim. Joj ove raje :-D
ma pusti balavurdiju :lol:
e cuj znam li koja je razlika :lol:

pa valjda u broju :pisnuo:
User avatar
muxa
Posts: 503
Joined: 07/10/2014 23:09

#2931 Re: Kineski mobiteli

Post by muxa »

Sto se tice carine vise ne pije vode to sto mob uoakuju bez kutije. Barem kod mene nije.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2932 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

muxa wrote:Sto se tice carine vise ne pije vode to sto mob uoakuju bez kutije. Barem kod mene nije.
ma to ti je samo do velicine palete koja ih zapadne da rade s njom
ako ima malo onda gledaju sve
ako je vise onda odaberu nekoliko a ostale proslijede dalje u poste
hromidaba
Posts: 433
Joined: 13/07/2014 16:34

#2933 Re: Kineski mobiteli

Post by hromidaba »

Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2934 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

hromidaba wrote:Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
je li z7 mini ili max?
Azrail
Posts: 605
Joined: 11/11/2004 19:48

#2935 Re: Kineski mobiteli

Post by Azrail »

Sedmicu sam se nabrijavao na THL 4000, pročitao gomilu review-a i na kraju kupio CUBOT S200. Javim vam za 25 dana jel' valja :D
hromidaba
Posts: 433
Joined: 13/07/2014 16:34

#2936 Re: Kineski mobiteli

Post by hromidaba »

kloniran wrote:
hromidaba wrote:Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
je li z7 mini ili max?
Mini.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2937 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

Mora biti dobar kada kosta oko 600KM. Za slican iznos se moze kupiti i Xiaomi Mi3
hromidaba
Posts: 433
Joined: 13/07/2014 16:34

#2938 Re: Kineski mobiteli

Post by hromidaba »

Znam ja to, specifikacije sam pročitao ali imam loša iskustva sa androidima pa me zanima kako se ponaša na dnevnoj bazi, počne li vremenom štekati, zamrzavati se i to...
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2939 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

hromidaba wrote:
kloniran wrote:
hromidaba wrote:Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
je li z7 mini ili max?
Mini.
:thumbup:
ja ga odavno mjerkam za sebe
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2940 Re: Kineski mobiteli

Post by irac300 »

hromidaba wrote:Znam ja to, specifikacije sam pročitao ali imam loša iskustva sa androidima pa me zanima kako se ponaša na dnevnoj bazi, počne li vremenom štekati, zamrzavati se i to...
Ma kakvo crno štekanje, nisu to stariji modeli s androidom. Ovo sa 2 GB RAM-a naprosto leti. Ja k'o biva, iz iskustva sa Xperia U telefonom, istalirao clean master na ovaj svoj Coolpad F1 i na kraju vidim da mi uopšte ne treba. Koliko god ga opteretim, 50% RAM-a uvijek slobodno. Tako da te to ne zabrinjava.
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2941 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

@dinooh - Šta kažeš na ovu "kolekciju"?

Image
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2942 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

SONY_91 wrote:@dinooh - Šta kažeš na ovu "kolekciju"?

Image
kakva je to sića sa strane :D
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2943 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

SONY_91 wrote:@dinooh - Šta kažeš na ovu "kolekciju"?

Image
Znaci skupio si ih :D Da ne kazete dobio telefon pa se usutio, stigla mi je moja G6 stvarno je idealna.. Jedino mi se baterija cini slabom a sve ostalo za sada je cista 10.
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2944 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

kloniran wrote:kakva je to sića sa strane :D
To je što mi je ostalo na kraju nakon što sam sve ovo kupio :D
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2945 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

waynezmaj wrote:Znaci skupio si ih :D Da ne kazete dobio telefon pa se usutio, stigla mi je moja G6 stvarno je idealna.. Jedino mi se baterija cini slabom a sve ostalo za sada je cista 10.
Da, okupio ih sve na zajedničko fotografisanje :D .Što se baterije tiče, svima je slaba prvih par dana :wink: :D . Uživaj u uređaju, a, valjda se baterija popravi nakon par dana testiranja uređaja :wink:
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2946 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

SONY_91 wrote:@dinooh - Šta kažeš na ovu "kolekciju"?

Image
UMI pokvaren, Nibiru nije na prodaju, a sta je sa ostalim?
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2947 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

dinooh wrote:UMI pokvaren, Nibiru nije na prodaju, a sta je sa ostalim?
Ma, sve je na prodaju ukoliko stigne odgovarajuća ponuda :wink: :D
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2948 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

SONY_91 wrote:
kloniran wrote:kakva je to sića sa strane :D
To je što mi je ostalo na kraju nakon što sam sve ovo kupio :D
:lol: :thumbup:


p.s. Obećah recenziju za Leagoo lead 1

'vako, tel za one pare odličan, kamera solidna, fluidan, displej odlican, al bakterija truba.
Na standby moze jedno godinu izdurat ako ga ne diras, al cim upalis net ili igrice dva sata i kapak :D

Jah i golem :lol:
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2949 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

SONY_91 wrote:
dinooh wrote:UMI pokvaren, Nibiru nije na prodaju, a sta je sa ostalim?
Ma, sve je na prodaju ukoliko stigne odgovarajuća ponuda :wink: :D
ahahah sve ima svoju cijenu. Eno gledam na piku inew v3 plus 370KM ali baterija 1830. Cim ga skines sa punjaca, vrijeme ga puniti :D
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2950 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

dinooh wrote:ahahah sve ima svoju cijenu. Eno gledam na piku inew v3 plus 370KM ali baterija 1830. Cim ga skines sa punjaca, vrijeme ga puniti :D
A, valjda ubrzo nešto i prodam, jer, planiram što prije "platiti" Elephone G7
Post Reply