Kineski mobiteli
Moderator: Benq
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#2926 Re: Kineski mobiteli
Eh nakon unošenja kupona razlika između ova dva telefona je 1$
THL4000
http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-S2 ... 37208.html
CUBOT S200
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_119716.html
Koji uzeti? Mišljenja?
THL4000
http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-S2 ... 37208.html
CUBOT S200
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_119716.html
Koji uzeti? Mišljenja?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2927 Re: Kineski mobiteli
sacekajte jos mjesec s kupovinom, mora poceti padati cijena jer izlaze telefoni x64 procesorima
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2928 Re: Kineski mobiteli
Samo je rekao da ce padati cijena ovim 32 bitnim. Joj ove raje 
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2929 Re: Kineski mobiteli
poduči me pametnicemeLisaAaa wrote:Sačekajte koju godinu..kloniran wrote:sacekajte jos mjesec s kupovinom, mora poceti padati cijena jer izlaze telefoni x64 procesorima![]()
Ne znam čemu taj komentar, znaš li uopšte koja je razlika između 64 i 32 bitnog procesora?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2930 Re: Kineski mobiteli
ma pusti balavurdijudinooh wrote:Samo je rekao da ce padati cijena ovim 32 bitnim. Joj ove raje
e cuj znam li koja je razlika
pa valjda u broju
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2931 Re: Kineski mobiteli
Sto se tice carine vise ne pije vode to sto mob uoakuju bez kutije. Barem kod mene nije.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2932 Re: Kineski mobiteli
ma to ti je samo do velicine palete koja ih zapadne da rade s njommuxa wrote:Sto se tice carine vise ne pije vode to sto mob uoakuju bez kutije. Barem kod mene nije.
ako ima malo onda gledaju sve
ako je vise onda odaberu nekoliko a ostale proslijede dalje u poste
-
hromidaba
- Posts: 433
- Joined: 13/07/2014 16:34
#2933 Re: Kineski mobiteli
Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2934 Re: Kineski mobiteli
je li z7 mini ili max?hromidaba wrote:Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#2935 Re: Kineski mobiteli
Sedmicu sam se nabrijavao na THL 4000, pročitao gomilu review-a i na kraju kupio CUBOT S200. Javim vam za 25 dana jel' valja 
-
hromidaba
- Posts: 433
- Joined: 13/07/2014 16:34
#2936 Re: Kineski mobiteli
Mini.kloniran wrote:je li z7 mini ili max?hromidaba wrote:Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2937 Re: Kineski mobiteli
Mora biti dobar kada kosta oko 600KM. Za slican iznos se moze kupiti i Xiaomi Mi3
-
hromidaba
- Posts: 433
- Joined: 13/07/2014 16:34
#2938 Re: Kineski mobiteli
Znam ja to, specifikacije sam pročitao ali imam loša iskustva sa androidima pa me zanima kako se ponaša na dnevnoj bazi, počne li vremenom štekati, zamrzavati se i to...
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2939 Re: Kineski mobiteli
hromidaba wrote:Mini.kloniran wrote:je li z7 mini ili max?hromidaba wrote:Evo u ruci držim ZTE Nubia z7, telefon leti ali nisam u prilici da ga nešto detaljno testiram... Zna li neko nešto više o ovom modelu? Kako se ponaša u praksi i to? Unaprijed hvala.
ja ga odavno mjerkam za sebe
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2940 Re: Kineski mobiteli
Ma kakvo crno štekanje, nisu to stariji modeli s androidom. Ovo sa 2 GB RAM-a naprosto leti. Ja k'o biva, iz iskustva sa Xperia U telefonom, istalirao clean master na ovaj svoj Coolpad F1 i na kraju vidim da mi uopšte ne treba. Koliko god ga opteretim, 50% RAM-a uvijek slobodno. Tako da te to ne zabrinjava.hromidaba wrote:Znam ja to, specifikacije sam pročitao ali imam loša iskustva sa androidima pa me zanima kako se ponaša na dnevnoj bazi, počne li vremenom štekati, zamrzavati se i to...
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2944 Re: Kineski mobiteli
To je što mi je ostalo na kraju nakon što sam sve ovo kupiokloniran wrote:kakva je to sića sa strane
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2945 Re: Kineski mobiteli
Da, okupio ih sve na zajedničko fotografisanjewaynezmaj wrote:Znaci skupio si ihDa ne kazete dobio telefon pa se usutio, stigla mi je moja G6 stvarno je idealna.. Jedino mi se baterija cini slabom a sve ostalo za sada je cista 10.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2947 Re: Kineski mobiteli
Ma, sve je na prodaju ukoliko stigne odgovarajuća ponudadinooh wrote:UMI pokvaren, Nibiru nije na prodaju, a sta je sa ostalim?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2948 Re: Kineski mobiteli
SONY_91 wrote:To je što mi je ostalo na kraju nakon što sam sve ovo kupiokloniran wrote:kakva je to sića sa strane
p.s. Obećah recenziju za Leagoo lead 1
'vako, tel za one pare odličan, kamera solidna, fluidan, displej odlican, al bakterija truba.
Na standby moze jedno godinu izdurat ako ga ne diras, al cim upalis net ili igrice dva sata i kapak
Jah i golem
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2949 Re: Kineski mobiteli
ahahah sve ima svoju cijenu. Eno gledam na piku inew v3 plus 370KM ali baterija 1830. Cim ga skines sa punjaca, vrijeme ga punitiSONY_91 wrote:Ma, sve je na prodaju ukoliko stigne odgovarajuća ponudadinooh wrote:UMI pokvaren, Nibiru nije na prodaju, a sta je sa ostalim?![]()
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2950 Re: Kineski mobiteli
A, valjda ubrzo nešto i prodam, jer, planiram što prije "platiti" Elephone G7dinooh wrote:ahahah sve ima svoju cijenu. Eno gledam na piku inew v3 plus 370KM ali baterija 1830. Cim ga skines sa punjaca, vrijeme ga puniti

