Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2926 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ovdje na forumu ko god uđe u diskusiju bez pokrića optuži sugovornika da je Zviz.
Golemo. 
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#2927 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ljudi poHRLE u diskusiju pa ih ta diskusija ZVIZne nazadPoint. wrote:Ovdje na forumu ko god uđe u diskusiju bez pokrića optuži sugovornika da je Zviz.Golemo.
-
1GB
- Posts: 155
- Joined: 24/12/2018 10:03
#2928 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije tacno, zviz je govorio da je vani sama fukara i crnci, a da je u BiH zakon. Osim toga da je zivio u franscuskoj , amsterdamu, viliniusuRadio Sarajevo wrote:Ovo je super. Pa Zviz je samo pljuvao po Balkanu, ne mogu da vjerujem da ste me povezali s njimnepoznati988 wrote:Nebesa, pa sto mi to odmah ne rece. Hrkljus1GB wrote: Ima pokoji u pravu si
Inace Radio Sarajevo je muljator Zviz.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#2929 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Orasi se uvijek mogu prodati, pogotovo oni od prošle ili pretprošle godine, kad tekuće nigdje ne rode. Hajmo triconjo sa duminjom u biznis.triconja wrote:Nece ti imat od tih oraha fajde jer to raja masivno radiduminjo wrote:Pričam ja sa drugom da posadimo oraha. Malo vise. Da ulozimo i doci će vrijeme kad će se od tih oraha covjek "obogatiti".
Kaze valja to cekati, kad će to, hocel ili nece uspjeti.. Hiljadu nekih izgovora i prenemaganja. Jebiga druze, ne moras, nemoj. Ja ću ih ove godine zasadit pa nek Idu svi u vraziju mater, jest da ces imat oraha kolko hoces za med i oras
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#2930 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Najkonkretniji post, pored sve filozofije. I primjer kako treba i kako se može nešto stvoriti. A ne gledati na tv-u bajke i misliti da negdje drugo pada novac.cendlerbing wrote:Orasi se uvijek mogu prodati, pogotovo oni od prošle ili pretprošle godine, kad tekuće nigdje ne rode.duminjo wrote:Pričam ja sa drugom da posadimo oraha. Malo vise. Da ulozimo i doci će vrijeme kad će se od tih oraha covjek "obogatiti".
Ja ću ih ove godine zasadit pa nek Idu svi u vraziju mater
Uradi tako. Mene zanima koliko je "malo više" i gdje je to, jer je orah osjetljiv na proljetni mraz, pa je bolje tamo gdje je toplije. I okopati i pođubriti. Ili biti spreman da nekad ne rodi, pa i dvije godine zaredom.
Ja sam posadio par domaćih ali kasnije vidim da imaju neki otporniji na mraz, raspitaj se.
Pobrisao sam ovog što je na svakoj temi poklopac, pa i ovdje lupa i ko eto zna da nema ništa od toga.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#2931 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja ih licno udario 20 komada veccendlerbing wrote:Orasi se uvijek mogu prodati, pogotovo oni od prošle ili pretprošle godine, kad tekuće nigdje ne rode. Hajmo triconjo sa duminjom u biznis.triconja wrote:Nece ti imat od tih oraha fajde jer to raja masivno radiduminjo wrote:Pričam ja sa drugom da posadimo oraha. Malo vise. Da ulozimo i doci će vrijeme kad će se od tih oraha covjek "obogatiti".
Kaze valja to cekati, kad će to, hocel ili nece uspjeti.. Hiljadu nekih izgovora i prenemaganja. Jebiga druze, ne moras, nemoj. Ja ću ih ove godine zasadit pa nek Idu svi u vraziju mater, jest da ces imat oraha kolko hoces za med i oras
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#2932 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kad je jeben mraz nema toga sta ce orahe sacuvat, jedino mozda da ih se sprica nekim formulacijamawalk_M-A-N wrote:Najkonkretniji post, pored sve filozofije. I primjer kako treba i kako se može nešto stvoriti. A ne gledati na tv-u bajke i misliti da negdje drugo pada novac.cendlerbing wrote:Orasi se uvijek mogu prodati, pogotovo oni od prošle ili pretprošle godine, kad tekuće nigdje ne rode.duminjo wrote:Pričam ja sa drugom da posadimo oraha. Malo vise. Da ulozimo i doci će vrijeme kad će se od tih oraha covjek "obogatiti".
Ja ću ih ove godine zasadit pa nek Idu svi u vraziju mater
Uradi tako. Mene zanima koliko je "malo više" i gdje je to, jer je orah osjetljiv na proljetni mraz, pa je bolje tamo gdje je toplije. I okopati i pođubriti. Ili biti spreman da nekad ne rodi, pa i dvije godine zaredom.
Ja sam posadio par domaćih ali kasnije vidim da imaju neki otporniji na mraz, raspitaj se.
Pobrisao sam ovog što je na svakoj temi poklopac, pa i ovdje lupa i ko eto zna da nema ništa od toga.
-
1GB
- Posts: 155
- Joined: 24/12/2018 10:03
#2933 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Imam dvije sume oraha doduse u manjem entitetu, hocel ko kupit i prodavat, zaradu lapo lapo? 
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2934 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma nisu temi orasi.
Nego.. kako cu ja to, nemoj mene majke ti, nema od toga nista.. Sve neki pametnjakovici i humoristi
Nego.. kako cu ja to, nemoj mene majke ti, nema od toga nista.. Sve neki pametnjakovici i humoristi
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#2935 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
.
Last edited by japin_mutapi on 02/01/2019 13:27, edited 2 times in total.
-
1GB
- Posts: 155
- Joined: 24/12/2018 10:03
#2936 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Uspjesni ljudi se druze sa uspjesnijim od sebe, a ne malim jomuomduminjo wrote:Ma nisu temi orasi.
Nego.. kako cu ja to, nemoj mene majke ti, nema od toga nista.. Sve neki pametnjakovici i humoristi
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2937 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
zforumas wrote:Ljudi poHRLE u diskusiju pa ih ta diskusija ZVIZne nazadPoint. wrote:Ovdje na forumu ko god uđe u diskusiju bez pokrića optuži sugovornika da je Zviz.Golemo.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2938 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Point. wrote:Ovdje na forumu ko god uđe u diskusiju bez pokrića optuži sugovornika da je Zviz.Golemo.
-
Tuzla111
- Posts: 3027
- Joined: 29/04/2013 09:43
#2939 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma znam covjeka napustio posao gdje je imao 2 milje, otisao na zapad evrope sa cijelom porodicom i djevom, sad da ne govorim drzavu, i vratio se nakon 2 mjeseca.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#2940 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Realna pricaTuzla111 wrote:Ma znam covjeka napustio posao gdje je imao 2 milje, otisao na zapad evrope sa cijelom porodicom i djevom, sad da ne govorim drzavu, i vratio se nakon 2 mjeseca.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#2941 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ako nista, moce covjek guzit pod stare danetriconja wrote:Nece ti imat od tih oraha fajde jer to raja masivno radiduminjo wrote:Pričam ja sa drugom da posadimo oraha. Malo vise. Da ulozimo i doci će vrijeme kad će se od tih oraha covjek "obogatiti".
Kaze valja to cekati, kad će to, hocel ili nece uspjeti.. Hiljadu nekih izgovora i prenemaganja. Jebiga druze, ne moras, nemoj. Ja ću ih ove godine zasadit pa nek Idu svi u vraziju mater, jest da ces imat oraha kolko hoces za med i oras
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#2943 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ne znam kakva je situacija u drugim gradovima, al' evo kod nas u Gradačcu se ovih dana vidjelo koliko je raje otišlo vani. Grad je bio živ i pun svijeta kao nekad prije petnaestak godina što je bila normalana svakodnevna pojava.

Last edited by almir90 on 02/01/2019 17:52, edited 1 time in total.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#2944 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
@almirstakasa wrote:
Jos jedan od granicnih gradova kojima je Bec i ZG blizi od Sarajeva
Ali opet dosta ih po sarajevu studira
Bratova djevojka iz Gradačca
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#2945 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma govorim o raji što se rasula po bijelome svijetu, ne pričam o studentima.mk ultra wrote: @almir
Jos jedan od granicnih gradova kojima je Bec i ZG blizi od Sarajeva
Ali opet dosta ih po sarajevu studira
Bratova djevojka iz Gradačca
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83506
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2946 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Vala ne znam sta bih ti rekao mislim da je i do velicine grada i do subjektivnog utiska. Za Sarajevo je meni licno tesko govoriti ali recimo za Zenicu, meni golim okom nije vidljivo. A znam puno ljudi koji su otisli i jos dosta koji se spremaju. Opet koliko god to bila masovna pojava, mediji joj ipak daju potpuno drugu dimenziju.almir90 wrote:Ne znam kakva je situacija u drugim gradovima, al' evo kod nas u Gradačcu se ovih dana vidjelo koliko je raje otišlo vani. Grad je bio živ i pun svijeta kao nekad prije petnaestak godina što je bila normalana svakodnevna pojava.![]()
Jest za praznike primjetnija guzva, ali nista drasticno sta znam
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#2947 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ovdje je baš primijetno, žalosno je sve ovo šta se dešava._BataZiv_0809 wrote: Vala ne znam sta bih ti rekao mislim da je i do velicine grada i do subjektivnog utiska. Za Sarajevo je meni licno tesko govoriti ali recimo za Zenicu, meni golim okom nije vidljivo. A znam puno ljudi koji su otisli i jos dosta koji se spremaju. Opet koliko god to bila masovna pojava, mediji joj ipak daju potpuno drugu dimenziju.
Jest za praznike primjetnija guzva, ali nista drasticno sta znam
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83506
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2948 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Da, vjerujem da se to u manjim sredinama itekako vidi. Jos je Gradacac dobar, mozes misliti kako je u Krajini npr...ili dole u Hercegovinialmir90 wrote:Ovdje je baš primijetno, žalosno je sve ovo šta se dešava._BataZiv_0809 wrote: Vala ne znam sta bih ti rekao mislim da je i do velicine grada i do subjektivnog utiska. Za Sarajevo je meni licno tesko govoriti ali recimo za Zenicu, meni golim okom nije vidljivo. A znam puno ljudi koji su otisli i jos dosta koji se spremaju. Opet koliko god to bila masovna pojava, mediji joj ipak daju potpuno drugu dimenziju.
Jest za praznike primjetnija guzva, ali nista drasticno sta znam
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#2949 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nisam bio, ali znam da je dosta raje iz Krajine otišlo. Ma nije ti ni ovdje dobro, ovdje imaš oko 10-15 porodica koje kontrolišu sve ono gdje ima para, kojima vlada valja na moguće i nemoguće načine, a ostali se valjaju u govnima. I u toj septičkoj jami neko pliva malo bolje od nekoga drugog, al' niko nije rahat._BataZiv_0809 wrote: Da, vjerujem da se to u manjim sredinama itekako vidi. Jos je Gradacac dobar, mozes misliti kako je u Krajini npr...ili dole u Hercegovini
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#2950 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Novalici pizde
Almire jesi bas iz gradacca 
