Zahiragić opet jaše

Post Reply
Novak20
Posts: 15242
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2926 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Novak20 »

uglavnomja wrote:ko su neojugoslaveni :?:

oni sto se sjecaju juge, licno
oni sto misle - znaju da je bilo bolje

ili :?:
Puno pitaš. To su ti u prevodu islamofobični kjafiri. :D
Pitanje je samo kako skroz zaustaviti tog idiota. Demokratija je i ne mozes mu zabraniti djelovanje. Znaci, samo edukacija i razvijanje kriticke misli a najbolje za to je konstanto medijsko raskrinkavanje SDA mafije i konstantna prozivka. A da to ne rade neojugosloveni vec snage kojima ne mozes prisiti islamofobiju.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2927 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

to su ti oni što su lafo za Bosnu, takozvani Bosanci, a tjerali bi te da ženiš srpkinje i hrvatice, i daješ nelijepa, nearapska imena djeci.

bajram je nešto passe, a slave svaki uskrs i slavu!

žele pod krinkom ko nas bre zavadi vratiti jugoslaviju i otjerati bošnjake iz institucija, oduzeti im svu moć, izbaciti islam iz javnog života, protjerati ramaznski top sa tabije, utišati ezane dok skroz ne umuknu.

to su ti u stvari iskompleksirani samomrzeći bošnjaci.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#2928 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Kejn »

Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2929 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Chmoljo wrote:i opet ti ispade veći Bošnjo od Bičakčića :D
:D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2930 Re: Zahiragić opet jaše

Post by irac300 »

Kejn wrote:Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
Ma nije lično on, nego ovi u Kaknju idu njegovim stazama revolucije, parola '' džuma uvijek i džuma za sve''. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2931 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

irac300 wrote:
Kejn wrote:Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
Ma nije lično on, nego ovi u Kaknju idu njegovim stazama revolucije, parola '' džuma uvijek i džuma za sve''. :D
mnijem da bi interes za džumu opao proporcionalno nadoknađivanjem školskih časova.

ne daj mi Bože da dovodim u sumnju nečiji iman, ali svako parcijalno rješenje ovakvih stvari ništa je drugo do zorni prikaz imana predlagača = političko sredstvo.

gotovo jadno koliko i mahanje srebreničkim kostima zbog materijalne koristi.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2932 Re: Zahiragić opet jaše

Post by irac300 »

Chmoljo wrote:
irac300 wrote:
Kejn wrote:Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
Ma nije lično on, nego ovi u Kaknju idu njegovim stazama revolucije, parola '' džuma uvijek i džuma za sve''. :D
mnijem da bi interes za džumu opao proporcionalno nadoknađivanjem školskih časova.

ne daj mi Bože da dovodim u sumnju nečiji iman, ali svako parcijalno rješenje ovakvih stvari ništa je drugo do zorni prikaz imana predlagača = političko sredstvo.

gotovo jadno koliko i mahanje srebreničkim kostima zbog materijalne koristi.
Ma zna to svako da ovo nema veze sa vjerom. Čak i oni. Nego je trenutno moderno, kao nekada ponosno isticati člansku knjižicu Saveza komunista.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2933 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Da se pokaže mrskim komunjaricama kako se sada može slobodno ići u Đaaamiju :oops: a prije su išli krijući. :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#2934 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

Chmoljo wrote:
irac300 wrote:
Kejn wrote:Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
Ma nije lično on, nego ovi u Kaknju idu njegovim stazama revolucije, parola '' džuma uvijek i džuma za sve''. :D
mnijem da bi interes za džumu opao proporcionalno nadoknađivanjem školskih časova.

ne daj mi Bože da dovodim u sumnju nečiji iman, ali svako parcijalno rješenje ovakvih stvari ništa je drugo do zorni prikaz imana predlagača = političko sredstvo.

gotovo jadno koliko i mahanje srebreničkim kostima zbog materijalne koristi.
vjerovatno,kod mene je na poslu jednom tako bilo,nece kolega da ostane sat duze na poslu jer mu je sef rekao ok idi na džumu ali nadoknadi to,ali nije otisao ni na džumu
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2935 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

Cherry-Cherry wrote:Da se pokaže mrskim komunjaricama kako se sada može slobodno ići u Đaaamiju :oops: a prije su išli krijući. :oops:
Ha ja bona, najvolili bi da mogu obrisati historiju pa da mogu palamuditi kako je vjera ovdje uvijek bila u svim porama zivota :lol: :lol: :lol: . A ti isti su prije rata bili lokadjije i narkici a sad o vjeri vaze.

A u Bosni nikad vjera nije zazivjela toliko niti ce ikad, rakija se pece uveliko kao i prije. Kad osmanlije nisu uspjele napraviti radikaliste ovdje, austougari i rusi ne vjerujem da moze lijepa rijec.

Naravno ovo se odnosi na sve tri vjere, ne samo na individualne, kako se nama cefne.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2936 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Ma kakav on i vjera svaku subotu u slogi
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2937 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Kad smo već kod nadahnuća za nove ideje, eno omlaTina SNSD-a nacrtala pasoš PC-a taman za dan PC-a. Sve, samo da dobiju izbore a želudac će nekako provariti, ima tableta ako ništa. Nacionalisti nan svim stranama trebaju samo malo uključiti maštu
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2939 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »


Ma joj pa ovo smo stalno radili i ode ih na kraju dvojica u dzamiju evo ovi konacno da stanu tome u kraj samo sto ce im se obiti o glavu zbog invazije Osmansog Carstva :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2940 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

E cuj dvije dzume. Dvije dzume pod istim krovom :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2941 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Sta je insomnia čelo moj radiš li šta :D
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2942 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

Kejn wrote:Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
Aktuelan, aktuelan. On se penje ka stolici, a mi palamudimo. :izet:

http://ba.n1info.com/a245944/Vijesti/Vi ... na-N1.html
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2943 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Izbičevo ga Hare osunećenom salgijom. Ko Stojan
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2944 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Dobar je Hare s njim u rat uvijek
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2945 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Kakav rat bog ti pamet dao. U studentice
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2946 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

mangup je hare pravi taj bi ti među prvim na liniji bio njega treba politicki gurat do kraja..
Kakvo crno pomirenje kad nas je najviše izginulo bolje da i dalje ginemo nego da idemo ka pomirenju
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2947 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Lose ti trolanje
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2948 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Mrtav ozbiljan..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2949 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Do juce se furao na huligana opasnog momka i sl a sad konzervativac alija mu uzor...
Jbm ti ko sve dobija prostor na tv-u
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51246
Joined: 29/06/2011 23:39

#2950 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

jbm ti drzavu u kojoj su ovakvi buducnost, njima se daje paznja na tv ekranima a o svakodnevnim poskupljenjima i padu zivotnog standarda niko vise ni ne govori
Post Reply