Cherry-Cherry wrote:Da se pokaže mrskim komunjaricama kako se sada može slobodno ići u Đaaamiju

a prije su išli krijući.

Ha ja bona, najvolili bi da mogu obrisati historiju pa da mogu palamuditi kako je vjera ovdje uvijek bila u svim porama zivota

. A ti isti su prije rata bili lokadjije i narkici a sad o vjeri vaze.
A u Bosni nikad vjera nije zazivjela toliko niti ce ikad, rakija se pece uveliko kao i prije. Kad osmanlije nisu uspjele napraviti radikaliste ovdje, austougari i rusi ne vjerujem da moze lijepa rijec.
Naravno ovo se odnosi na sve tri vjere, ne samo na individualne, kako se nama cefne.