Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#2926 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by megaman4 »

Logovan wrote:Image
Odakle ovog izvukoše.
Legenda Vardara, a ostavio je trag i u Zvezdi. Odličan bek bio u svoje vrijeme. Borben i jka na nogama. Bio prvak sa Vardarom 1987. Koliko imam informacija dobar trener, traži rad, i ne voli miješanje u posao.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2927 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

Code: Select all

http://www.klix.ba/sport/nogomet/uefa-ranking-sarajevo-najbolje-plasirani-bh-klub-zeljo-13-pozicija-iza-ljutog-rivala/150917069
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2928 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Raigor Stonehoof wrote:a kako bi ti nazvao nekog ko "voli" klub a onda mu bez ikakvog razloga izbija desetine hiljada maraka iz dzepa?? debil, ja sta nego debil, i to je blaga rijec. sto se prije tih govana rijesimo, prije cemo na zelenu granu. i mi i komsinice.

EDIT: isto ko oni likovi sto kazu da vole svoju zenu a odrase je od batina. sve to u zatvor treba.
:thumbup: 100% se slažem


da se i ja jednom složim sa pitarom :mrgreen: sutra ce neko nevrijeme garant :-)
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2929 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

LSD wrote:
Raigor Stonehoof wrote:a kako bi ti nazvao nekog ko "voli" klub a onda mu bez ikakvog razloga izbija desetine hiljada maraka iz dzepa?? debil, ja sta nego debil, i to je blaga rijec. sto se prije tih govana rijesimo, prije cemo na zelenu granu. i mi i komsinice.

EDIT: isto ko oni likovi sto kazu da vole svoju zenu a odrase je od batina. sve to u zatvor treba.
:thumbup: 100% se slažem


da se i ja jednom složim sa pitarom :mrgreen: sutra ce neko nevrijeme garant :-)

Drago mi je sto se slazes i to 100% :D

jos jedna stvar na ovu temu, ima li neko da dobaci klubovima ideju da uvedu jebene kamere na stadionu? ne mogu da vjerujem da se niko nije sjetio tako jednostavne stvari. zar je tako tesko kupiti par hd kamera, snimiti debile s bakljama, sacekati ih na izlazima i legitimisati, i onda im kazne proslijediti na adresu? koliko kosta 10 kamera, pa koliko su oba kluba kazni poplacala mogli su citav grad pokriti video nadzorom :-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2930 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Raigor Stonehoof wrote:
LSD wrote:
Raigor Stonehoof wrote:a kako bi ti nazvao nekog ko "voli" klub a onda mu bez ikakvog razloga izbija desetine hiljada maraka iz dzepa?? debil, ja sta nego debil, i to je blaga rijec. sto se prije tih govana rijesimo, prije cemo na zelenu granu. i mi i komsinice.

EDIT: isto ko oni likovi sto kazu da vole svoju zenu a odrase je od batina. sve to u zatvor treba.
:thumbup: 100% se slažem


da se i ja jednom složim sa pitarom :mrgreen: sutra ce neko nevrijeme garant :-)

Drago mi je sto se slazes i to 100% :D

jos jedna stvar na ovu temu, ima li neko da dobaci klubovima ideju da uvedu jebene kamere na stadionu? ne mogu da vjerujem da se niko nije sjetio tako jednostavne stvari. zar je tako tesko kupiti par hd kamera, snimiti debile s bakljama, sacekati ih na izlazima i legitimisati, i onda im kazne proslijediti na adresu? koliko kosta 10 kamera, pa koliko su oba kluba kazni poplacala mogli su citav grad pokriti video nadzorom :-)
ima sigurno dvije godine kako sam pisao o tim stvarima (kamere i video nadzor), pa sam bio ismijan ovdje...ali nema veze

znam samo da Savez živi od navijackoh hirova ;-) dok je ovaca bice i vune, staro pravilo....njima sasvim odgovara da debili pale baklje svako kolo.

i dobro si napisao - oni ko fol "vole" klub :thumbup: :lol: kakva podvala....a zapravo oni ne vole svoj klub i rade sve da mu nanesu štetu svako kolo.

međutim, nekim smeta kad se stvari nazivaju pravim imenom....mene su napadali pojedinci kad sam napisao da su to idioti koji redovno uništavaju sopstveni klub za kojeg fol navijaju (valjda se sami prepoznali)....al' nebitno više.
Last edited by LSD on 17/09/2015 15:57, edited 1 time in total.
User avatar
stranac2
Posts: 747
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#2931 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by stranac2 »

megaman4 wrote:
Logovan wrote:Image
Odakle ovog izvukoše.
Legenda Vardara, a ostavio je trag i u Zvezdi. Odličan bek bio u svoje vrijeme. Borben i jka na nogama. Bio prvak sa Vardarom 1987. Koliko imam informacija dobar trener, traži rad, i ne voli miješanje u posao.

Covjek ce se izgubit danas pun stadion na treningu :D RA se aktivirala
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#2932 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by megaman4 »

stranac2 wrote:
megaman4 wrote:
Logovan wrote:Image
Odakle ovog izvukoše.
Legenda Vardara, a ostavio je trag i u Zvezdi. Odličan bek bio u svoje vrijeme. Borben i jka na nogama. Bio prvak sa Vardarom 1987. Koliko imam informacija dobar trener, traži rad, i ne voli miješanje u posao.

Covjek ce se izgubit danas pun stadion na treningu :D RA se aktivirala
sad baš gledam. ludnica u Mostaru :shock: pun stadion Vrapčići, grmi na sve strane, igrači se malo je reći u.srali. novi trener već počeo trening kažu yeben sa disciplinom. bit će uskoro press i predstavljanje.

UO VELEŽA pojačan novim ljudima.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2933 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Protiv Radnika, Sarajevo nece imati:

Al. Bekica
Barbarica
Ikandea

te Stepanova koji je suspendovan od kluba...

koji cirkus jbte zivot :lol:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2934 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

todd_smith wrote:Protiv Radnika, Sarajevo nece imati:

Al. Bekica
Barbarica
Ikandea

te Stepanova koji je suspendovan od kluba...

koji cirkus jbte zivot :lol:
Ako je tačno ovo šta je napisao Ibrakovićev portal neka je suspendovan, niko se ne smije zajebavati sa trenerom ma ko god on bio, mora biti hijerarhija!
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25505
Joined: 12/08/2013 12:51

#2935 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

sto suspendovase steFanova :oops:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2936 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

insaneinthebrain wrote:sto suspendovase steFanova :oops:
PRAVDA ZA STEFKA!!!!
naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#2937 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by naseroric »

Ras Al Ghul wrote:
todd_smith wrote:Protiv Radnika, Sarajevo nece imati:

Al. Bekica
Barbarica
Ikandea

te Stepanova koji je suspendovan od kluba...

koji cirkus jbte zivot :lol:
Ako je tačno ovo šta je napisao Ibrakovićev portal neka je suspendovan, niko se ne smije zajebavati sa trenerom ma ko god on bio, mora biti hijerarhija!
Stepanovu nije jasno kako jednu utakmicu igra, a drugu bez ikakvog objasnjena zavrsi na tribinama.
Niko mu to ne kaze, nego procita spisak na tabli u svlacionici...a tako i ostali igraci.
Pokusao je traziti objasnjenja od Ibrakovica i Hurtica ali nije dobio odgovore pa ce preskociti ovu utakmicu dok se malo strasti slegnu, ili dok ne dodje pravi trener s kojim ce se rijesiti te stvari. a sta cemo s ovim a?
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2938 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Dženo izdrži! :thumbup:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2939 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

naseroric wrote:
Ras Al Ghul wrote:
todd_smith wrote:Protiv Radnika, Sarajevo nece imati:

Al. Bekica
Barbarica
Ikandea

te Stepanova koji je suspendovan od kluba...

koji cirkus jbte zivot :lol:
Ako je tačno ovo šta je napisao Ibrakovićev portal neka je suspendovan, niko se ne smije zajebavati sa trenerom ma ko god on bio, mora biti hijerarhija!
Stepanovu nije jasno kako jednu utakmicu igra, a drugu bez ikakvog objasnjena zavrsi na tribinama.
Niko mu to ne kaze, nego procita spisak na tabli u svlacionici...a tako i ostali igraci.
Pokusao je traziti objasnjenja od Ibrakovica i Hurtica ali nije dobio odgovore pa ce preskociti ovu utakmicu dok se malo strasti slegnu, ili dok ne dodje pravi trener s kojim ce se rijesiti te stvari. a sta cemo s ovim a?

Šta ima tražiti objašnjenja, ako si suspendovan onda to prihvati kao činjenicu :oops:
naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#2940 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by naseroric »

govorim za ovo sto jednu utakmicu igra a drugu ne tj zavrsi na tribinama
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2941 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

Ostaje u gradu, ali mijenja boje...
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2942 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

nosara wrote:Ostaje u gradu, ali mijenja boje...
i bolje mu je u olimpicu, imat ce para a nema pritiska nikakvog :thumbup:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2943 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

1946--1987 wrote:
nosara wrote:Ostaje u gradu, ali mijenja boje...
i bolje mu je u olimpicu, imat ce para a nema pritiska nikakvog :thumbup:
:thumbup:
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2944 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

Tako je :thumbup:


Milion puta ponovljena laz postaje istina, bar kod mitomana sa Grbavice :-)
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2945 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Sarajevski-Seljak wrote:Tako je :thumbup:


Milion puta ponovljena laz postaje istina, bar kod mitomana sa Grbavice :-)
Ti isto uvrijeđena mlada :oops:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#2946 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Ma farsa, izmisljaju povrede i suspenzije, valja opravdati vracanje bodova Radniku :oops:

Toliko o pisanju po sirotinji, sto godina dominacije itd.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2947 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

ultima_palabra wrote:Ma farsa, izmisljaju povrede i suspenzije, valja opravdati vracanje bodova Radniku :oops:

Toliko o pisanju po sirotinji, sto godina dominacije itd.
boli vas kurac, vi ove sezone uzimate titulu, a sljedece sezone ide grupna faza CL :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#2948 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

todd_smith wrote:
ultima_palabra wrote:Ma farsa, izmisljaju povrede i suspenzije, valja opravdati vracanje bodova Radniku :oops:

Toliko o pisanju po sirotinji, sto godina dominacije itd.
boli vas kurac, vi ove sezone uzimate titulu, a sljedece sezone ide grupna faza CL :thumbup:
Vidim jos uvijek si u fazi poricanja.

Jbg ljudi su samo slusali glas navijaca, titula po svaku cijenu :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2949 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

kakva faza poricanja, samo vam unaprijed cestitam :(
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#2950 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Stagod ti pomaze...
Locked