Jok, ima 65 godina, boli ga mošnja, svoje je proživio i neće biti ni osuđen na kraju.Fudo387 wrote:Weinstein.Velkoski wrote:Ko je tačno propao na "zapadu" zbog ovih slučajeva?
Danasnji "feminizam"
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2926 Re: Danasnji "feminizam"
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2927 Re: Danasnji "feminizam"
Nije lakše. Boga nema, tako da teza o ponašanju kako je bog rekao nema smisla. Ali, ovo nije religiozna tema, pa da ne idemo u tom smjeru.Connaisseur Karlin wrote:zar nije lakse da se nauci ponasati kako je Bog reako , kako u javnosti, tako i u licnom zivotuHakiz wrote:Može biti. Ali, moja kompanija. Ko će me natjerati da je se odreknem? Ako propadam ja neka propada i ona. A uposlenici će izgubiti posao, dakle da bi se meni osvetili, oni koji mi se svete će usput "ubiti" i uposlenike koji nisu ni krivi ni dužni i koji nisu imali veze sa tim šta ja radim.Connaisseur Karlin wrote:
Haize, na Zapadu to odrade za 24 satareputacija postane ugorzena, padne biznis ,i cao, nema vise ugovora , jer ista kompanije i dalje suradjuej sa osobm koja disimnira zena , a vjerovatno on nema postovanja ni prema vlastitoj majci, sestri surpzi, prijateljcii. Oh da, ovo je u BiH bauk, a na Zapadu normlanost
Izgleda da je taj zapad pravo sranje i da su tamo ljudi fuj. Zbog toga da bi se osvetili jednom čovjeku, časni, pošteni, moralni, društveno osjetljivi #MeToo kmečavci će ostaviti kompletne porodice bez egzistencije.
Doduše, izraz "kolaterlana šteta" i jeste izmišljen na zapadu. To sve govori...ja ne zalim nikoga ko pravi budalu od sebe ,treba se znati sto je javna, a sto licna odgovrnost osobe u drustu
u BiH ce on znatno lakse "proci" , a takvo "prolazenje" je znak odobravanja jednog dijela drsutva da jedna profesionalna osoba moze da ih prezentria
Opet kažem da kažnjavati uposlenike kompanije zbog seksističkog ponašanja vlasnika nije humano i da svako ko to radi ima problem sa pojmom ljudskosti. A još gore je kada se nađe pozvan(a) da to piše po medijima kao da je jedinica mjere.
Svako sebi uzima za pravo da dijeli pravdu i da se predstavja kao borac za prava i odbranu časti, u ovom slučaju žena.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2928 Re: Danasnji "feminizam"
Firma bankrotirala.Velkoski wrote:Jok, ima 65 godina, boli ga mošnja, svoje je proživio i neće biti ni osuđen na kraju.Fudo387 wrote:Weinstein.Velkoski wrote:Ko je tačno propao na "zapadu" zbog ovih slučajeva?
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2929 Re: Danasnji "feminizam"
To ti je kada uništiš šumu da bi srušio jedno drvo...Fudo387 wrote:
Firma bankrotirala.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2930 Re: Danasnji "feminizam"
zajebavam se.Hakiz wrote:Nema šanse. Skupo bi nas koštalo. Sa jedne strane finansiranje djevojaka sa neizvjesnim rezultatom, sa druge relativno ozbiljna prilika za zaradu. 500 KM je vrijednije od tamo nekih djevojaka, koliko god zgodne bile.omar little wrote:mogli ste i vi malo uletit sa macke, sta vi mislite ko je bolji, messi il ronaldo, a?da vis zivahne rasprave.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2931 Re: Danasnji "feminizam"
Firma je bila u dugovima odavno, čak je umalo i prodana prije par dana, ali je sve propalo zbog nekog dodatnog duga od prije 
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2932 Re: Danasnji "feminizam"
firma nema veze sa njegovim osobnim bogatstvom. firma je korporacija nije sole proprietorship.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2933 Re: Danasnji "feminizam"
Znam. A da li se i ja zajebavam ili stvarno ovako mislim, neka svako zaključi kako mu (joj) odgovara. Poseban pozdrav za sheilak...omar little wrote:zajebavam se.Hakiz wrote:Nema šanse. Skupo bi nas koštalo. Sa jedne strane finansiranje djevojaka sa neizvjesnim rezultatom, sa druge relativno ozbiljna prilika za zaradu. 500 KM je vrijednije od tamo nekih djevojaka, koliko god zgodne bile.omar little wrote:mogli ste i vi malo uletit sa macke, sta vi mislite ko je bolji, messi il ronaldo, a?da vis zivahne rasprave.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2934 Re: Danasnji "feminizam"
Jasno je i budali da sve te zene koje su bile na pocecima karijere nisu prezale od toga da ga popuse bilo kome samo da uspiju...al eto, kasnije se oparile i belaj.Hakiz wrote:To ti je kada uništiš šumu da bi srušio jedno drvo...Fudo387 wrote:
Firma bankrotirala.
I ona porno zvijezda truzi trumpa, dao joj malo para da suti.
Last edited by Fudo387 on 09/03/2018 00:59, edited 1 time in total.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2935 Re: Danasnji "feminizam"
uostalom, kupio ju je neki meksicki konsortijum.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2936 Re: Danasnji "feminizam"
Pamela Anderson je pametna proporcionalno tome kolike su joj sise (opet neprimjereno komentarisanje):Fudo387 wrote:Jasno je i budali da sve te zene koje su bile na pocecima karijere nisu prezale od toga da ga popuse bilo kome samo da uspiju...al eto, kasnije se oparile i belaj.Hakiz wrote:To ti je kada uništiš šumu da bi srušio jedno drvo...Fudo387 wrote:
Firma bankrotirala.
I ona porno zvijezda truzi trumpa, dao joj malo para da suti.
"Common sense ― don’t go into a hotel room alone, if someone answers the door in a bathrobe, you know, leave."
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2937 Re: Danasnji "feminizam"
omarko, hajmo gledat' vempajr dajariz skupa!
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2938 Re: Danasnji "feminizam"
joj jesi bukvalan, to mnogi koriste kao postapalicu tokom govoraHakiz wrote:Nije lakše. Boga nema, tako da teza o ponašanju kako je bog rekao nema smisla. Ali, ovo nije religiozna tema, pa da ne idemo u tom smjeru.Connaisseur Karlin wrote:zar nije lakse da se nauci ponasati kako je Bog reako , kako u javnosti, tako i u licnom zivotuHakiz wrote:
Može biti. Ali, moja kompanija. Ko će me natjerati da je se odreknem? Ako propadam ja neka propada i ona. A uposlenici će izgubiti posao, dakle da bi se meni osvetili, oni koji mi se svete će usput "ubiti" i uposlenike koji nisu ni krivi ni dužni i koji nisu imali veze sa tim šta ja radim.
Izgleda da je taj zapad pravo sranje i da su tamo ljudi fuj. Zbog toga da bi se osvetili jednom čovjeku, časni, pošteni, moralni, društveno osjetljivi #MeToo kmečavci će ostaviti kompletne porodice bez egzistencije.
Doduše, izraz "kolaterlana šteta" i jeste izmišljen na zapadu. To sve govori...ja ne zalim nikoga ko pravi budalu od sebe ,treba se znati sto je javna, a sto licna odgovrnost osobe u drustu
u BiH ce on znatno lakse "proci" , a takvo "prolazenje" je znak odobravanja jednog dijela drsutva da jedna profesionalna osoba moze da ih prezentria
Opet kažem da kažnjavati uposlenike kompanije zbog seksističkog ponašanja vlasnika nije humano i da svako ko to radi ima problem sa pojmom ljudskosti. A još gore je kada se nađe pozvan(a) da to piše po medijima kao da je jedinica mjere.
Svako sebi uzima za pravo da dijeli pravdu i da se predstavja kao borac za prava i odbranu časti, u ovom slučaju žena.
pff, reputacija mi je odlicna kazna , a drugo, ovakvo ponsanja i treba biti pusteno u javnost, postaviti na Stub Srama
i dalje tvrdim, lakse se lijepo ponasati, umjesto praviti budalu od sebe
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2939 Re: Danasnji "feminizam"
a joj Fudonja, zene , cak i msukrci su imali sukob sa Winsteinom , pogledaj dokumantarac na FrontlineFudo387 wrote:Jasno je i budali da sve te zene koje su bile na pocecima karijere nisu prezale od toga da ga popuse bilo kome samo da uspiju...al eto, kasnije se oparile i belaj.Hakiz wrote:To ti je kada uništiš šumu da bi srušio jedno drvo...Fudo387 wrote:
Firma bankrotirala.
I ona porno zvijezda truzi trumpa, dao joj malo para da suti.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2940 Re: Danasnji "feminizam"
Zaboga miloga, ostavimo se boga.Connaisseur Karlin wrote:joj jesi bukvalan, to mnogi koriste kao postapalicu tokom govoraHakiz wrote:
Nije lakše. Boga nema, tako da teza o ponašanju kako je bog rekao nema smisla. Ali, ovo nije religiozna tema, pa da ne idemo u tom smjeru.
Opet kažem da kažnjavati uposlenike kompanije zbog seksističkog ponašanja vlasnika nije humano i da svako ko to radi ima problem sa pojmom ljudskosti. A još gore je kada se nađe pozvan(a) da to piše po medijima kao da je jedinica mjere.
Svako sebi uzima za pravo da dijeli pravdu i da se predstavja kao borac za prava i odbranu časti, u ovom slučaju žena.ako Boga znas
![]()
pff, reputacija mi je odlicna kazna , a drugo, ovakvo ponsanja i treba biti pusteno u javnost, postaviti na Stub Srama![]()
i dalje tvrdim, lakse se lijepo ponasati, umjesto praviti budalu od sebe
Kazna je odlična osim ako ti nisi uposlenik kompanije koja se zatvara zbog ponašanja vlasnika i trebaš hraniti dvoje djece. Tada...
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2941 Re: Danasnji "feminizam"
tinejdzerske te da gledam, joojVelkoski wrote:omarko, hajmo gledat' vempajr dajariz skupa!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2942 Re: Danasnji "feminizam"
ma kakva kazna, lupa gomilu gluposti u milion postova k'o i obično.
sve vodeće kompanije svakodnevno imaju makar jednu "mini pr krizu" i žive s tim

sve vodeće kompanije svakodnevno imaju makar jednu "mini pr krizu" i žive s tim
ne mere, sve 0 0, dosadnoomar little wrote:tinejdzerske te da gledam, joojVelkoski wrote:omarko, hajmo gledat' vempajr dajariz skupa!morel kup uefa?
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2943 Re: Danasnji "feminizam"
pa to ne mora biti jedini oblik kazneHakiz wrote:Zaboga miloga, ostavimo se boga.Connaisseur Karlin wrote:
joj jesi bukvalan, to mnogi koriste kao postapalicu tokom govoraako Boga znas
![]()
pff, reputacija mi je odlicna kazna , a drugo, ovakvo ponsanja i treba biti pusteno u javnost, postaviti na Stub Srama![]()
i dalje tvrdim, lakse se lijepo ponasati, umjesto praviti budalu od sebe
Kazna je odlična osim ako ti nisi uposlenik kompanije koja se zatvara zbog ponašanja vlasnika i trebaš hraniti dvoje djece. Tada...
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2944 Re: Danasnji "feminizam"
To nije sporno. Ali ti si citirala nekoliko tekstova u kojima autori govore kako prekidaju saradnju sa kompanijom zbog ponašanja jednog čovjeka. A to ponašanje nema veze sa kompanijom, niti je urađeno u ime kompanije.Connaisseur Karlin wrote:pa to ne mora biti jedini oblik kazneHakiz wrote:Zaboga miloga, ostavimo se boga.Connaisseur Karlin wrote:
joj jesi bukvalan, to mnogi koriste kao postapalicu tokom govoraako Boga znas
![]()
pff, reputacija mi je odlicna kazna , a drugo, ovakvo ponsanja i treba biti pusteno u javnost, postaviti na Stub Srama![]()
i dalje tvrdim, lakse se lijepo ponasati, umjesto praviti budalu od sebe
Kazna je odlična osim ako ti nisi uposlenik kompanije koja se zatvara zbog ponašanja vlasnika i trebaš hraniti dvoje djece. Tada...ali mora psotjati odredjeni oblik kazne
Problem je u nemoći. Osobe koje bi da se počiniac kazni to ne mogu osigurati jer počinioca nije briga šta te osobe misle. Pa te osobe, svjesne da su nesposobne da direktno kazne počinioca, pokušavaju preko leđa nedužnih žrtava izdejstvovati kaznu za počinioca.
To ti je isto kao kada djeca uđu u školu u Columbine i počnu pucati na sve što se kreće jer su ih jedan ili dva bullyja pravila budalama.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2945 Re: Danasnji "feminizam"
problem osjecaja nemoci je rezultat nefunkcioniranja drustva , tj. nepravilnog funkcioniranja drustvaHakiz wrote:To nije sporno. Ali ti si citirala nekoliko tekstova u kojima autori govore kako prekidaju saradnju sa kompanijom zbog ponašanja jednog čovjeka. A to ponašanje nema veze sa kompanijom, niti je urađeno u ime kompanije.Connaisseur Karlin wrote:
pa to ne mora biti jedini oblik kazneali mora psotjati odredjeni oblik kazne
Problem je u nemoći. Osobe koje bi da se počiniac kazni to ne mogu osigurati jer počinioca nije briga šta te osobe misle. Pa te osobe, svjesne da su nesposobne da direktno kazne počinioca, pokušavaju preko leđa nedužnih žrtava izdejstvovati kaznu za počinioca.
To ti je isto kao kada djeca uđu u školu u Columbine i počnu pucati na sve što se kreće jer su ih jedan ili dva bullyja pravila budalama.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2946 Re: Danasnji "feminizam"
I tako dođemo u situaciju da se jedno zlo pokušava kazniti drugim zlom.Connaisseur Karlin wrote:problem osjecaja nemoci je rezultat nefunkcioniranja drustva , tj. nepravilnog funkcioniranja drustvaHakiz wrote:To nije sporno. Ali ti si citirala nekoliko tekstova u kojima autori govore kako prekidaju saradnju sa kompanijom zbog ponašanja jednog čovjeka. A to ponašanje nema veze sa kompanijom, niti je urađeno u ime kompanije.Connaisseur Karlin wrote:
pa to ne mora biti jedini oblik kazneali mora psotjati odredjeni oblik kazne
Problem je u nemoći. Osobe koje bi da se počiniac kazni to ne mogu osigurati jer počinioca nije briga šta te osobe misle. Pa te osobe, svjesne da su nesposobne da direktno kazne počinioca, pokušavaju preko leđa nedužnih žrtava izdejstvovati kaznu za počinioca.
To ti je isto kao kada djeca uđu u školu u Columbine i počnu pucati na sve što se kreće jer su ih jedan ili dva bullyja pravila budalama.kulminacija su vrebalni delikti i pucnjave , to je tocno
A praksa oko za oko, zub za zub na kraju sve ostavi slijepima i krezavima...
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2947 Re: Danasnji "feminizam"
verbalni delikt 
krste, odlucila sam se za philadelphia boston, 1:1
krste, odlucila sam se za philadelphia boston, 1:1
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2948 Re: Danasnji "feminizam"
s tim bruinsima vazda cirkus 
gledaj jetse
gledaj jetse
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#2949 Re: Danasnji "feminizam"
Izuzetci koji potvrđuju moje gornje zapažanje, ali respekt za dotične.Connaisseur Karlin wrote:lajkujem tvoj post, drugi put danasSmokingMan wrote:djkurt wrote:Jarane, kad ja žene budem vidio da se grabe za teške fiuzičke poslove zajedno sa muškarcima onda možemo pričat o nekom respektu, a dokle god se samo jagme za kuncelarijske poslove, nula bodova.
Hell yeah,look at that style...![]()
![]()
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#2950 Re: Danasnji "feminizam"
Dakle, tebi je normalno da neciji zivot i egzistencija budu unisteni da bi se umirio bijes uvrijedjene zene?Connaisseur Karlin wrote:Haize, na Zapadu to odrade za 24 sataHakiz wrote: Hoću reći, što su napali Buybook? Nije Buybook nudio fildžan viška. Nudio je jedan čovjek, nije nudila firma.
Kako misliš otpustiti suvlasnika jedne firme? Ne uposlenika, nego suvlasnika? Uništiti mu firmu i time ostaviti bez posla uposlenike koji nisu krivi? Kako ga natjerati da proda svoj udio u firmi ako to ne želi, koji zakon mu to može narediti?
De malo žene, smanjite estrogen i razmišljajte. Znam da je histerija imanentna ženama, ali malo pokušajte preuzeti nešto i od muškaraca, naime racio i razum. Možda vam pomogne.reputacija postane ugorzena, padne biznis ,i cao, nema vise ugovora , jer ista kompanije i dalje suradjuej sa osobm koja disimnira zena , a vjerovatno on nema postovanja ni prema vlastitoj majci, sestri surpzi, prijateljcii. Oh da, ovo je u BiH bauk, a na Zapadu normlanost


