ja međedina legao malo odspavat kasnije nestaliVerocious wrote:HvalaJanjicar wrote:Provjerite ponovo Sentiment analysis jer su izgleda prepravili greske i vratili vam acuraccy... Ja sam otisao na expeled mode medjutim prepravili mi i sad je preko 90% acuraccy (Y)donio si mi 3 dollara za sada
Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#2926 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
-
Tropick
- Posts: 17
- Joined: 11/03/2013 12:11
#2927 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Pozdrav društvo, molim Vas za pomoć ko sa razumije u ovo
Već 6 dana mi ništa nema u dashboardu, sve što sam radio nestalo je, obraćao sam se Support centru ali nema koristi. Ne mogu pristupiti niti jednom zadatku jer mi za svaki piše : " You dont have permission to work on tihs task". Da li neko zna o čemu je riječ ? Lije pozdrav 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- zakasnila
- Posts: 774
- Joined: 03/03/2014 09:54
#2929 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Pokušaj uraditi edit profila na dashboard-u, pa vidi da li će se šta promjeniti! Da li imaš levele? U slučaju da nemaš onda je zbog toga ta poruka!Tropick wrote:Pozdrav društvo, molim Vas za pomoć ko sa razumije u ovoVeć 6 dana mi ništa nema u dashboardu, sve što sam radio nestalo je, obraćao sam se Support centru ali nema koristi. Ne mogu pristupiti niti jednom zadatku jer mi za svaki piše : " You dont have permission to work on tihs task". Da li neko zna o čemu je riječ ? Lije pozdrav
-
Tropick
- Posts: 17
- Joined: 11/03/2013 12:11
#2930 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Radio sam to više puta, u edit profil kad uđem ne pokazuje mi Contributor ID, samo gore imam opciju da promijenim username, i kad kliknem save opet sve isto. Nemam levele, tek sam par poslova odradio, tamo mi na glavnom CF stoji koliko sam zaradio, ali tasks.crowdflower.com/dashboard mi nema ništa, sve mi 0 ...zakasnila wrote:Pokušaj uraditi edit profila na dashboard-u, pa vidi da li će se šta promjeniti! Da li imaš levele? U slučaju da nemaš onda je zbog toga ta poruka!Tropick wrote:Pozdrav društvo, molim Vas za pomoć ko sa razumije u ovoVeć 6 dana mi ništa nema u dashboardu, sve što sam radio nestalo je, obraćao sam se Support centru ali nema koristi. Ne mogu pristupiti niti jednom zadatku jer mi za svaki piše : " You dont have permission to work on tihs task". Da li neko zna o čemu je riječ ? Lije pozdrav
- zakasnila
- Posts: 774
- Joined: 03/03/2014 09:54
#2931 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Poruku " You dont have permission to work on tihs task" dobijaš zbog toga što nemaš Levele, tako da kad pokušaš da otvoriš zadatak za level 1 ili 2 dobiješ tu poruku! Za ovo drugo ti onda ne bih znala, ostaje ti da im pišeš i budeš uporan! SretnoTropick wrote:Radio sam to više puta, u edit profil kad uđem ne pokazuje mi Contributor ID, samo gore imam opciju da promijenim username, i kad kliknem save opet sve isto. Nemam levele, tek sam par poslova odradio, tamo mi na glavnom CF stoji koliko sam zaradio, ali tasks.crowdflower.com/dashboard mi nema ništa, sve mi 0 ...zakasnila wrote:Pokušaj uraditi edit profila na dashboard-u, pa vidi da li će se šta promjeniti! Da li imaš levele? U slučaju da nemaš onda je zbog toga ta poruka!Tropick wrote:Pozdrav društvo, molim Vas za pomoć ko sa razumije u ovoVeć 6 dana mi ništa nema u dashboardu, sve što sam radio nestalo je, obraćao sam se Support centru ali nema koristi. Ne mogu pristupiti niti jednom zadatku jer mi za svaki piše : " You dont have permission to work on tihs task". Da li neko zna o čemu je riječ ? Lije pozdrav
-
snake c3
- Posts: 485
- Joined: 05/01/2013 21:06
#2932 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Ja ne znam koji im je više, još ništa mi nisu ispravili, niti levele vratili. Pisao 2 im 2 puta, oba puta isti odgovor dobio, da provjerim da li zadovoljavam sve za levele. Vjerovatno je to automatski odgovor dk je poruka ista potpuno, oba puta.
Vi što ste imali probleme oko ovoga, je li ikome ispravljeno??
Vi što ste imali probleme oko ovoga, je li ikome ispravljeno??
-
Tropick
- Posts: 17
- Joined: 11/03/2013 12:11
#2933 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Zašto mi onda stoji u available jobs? Samo pogledaj slike , na jednom mjestu ima na drugom nema... ccc


- zakasnila
- Posts: 774
- Joined: 03/03/2014 09:54
#2934 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Ne znam zaista koji je razlog! Kod mene na početku nije bilo ništa na dashboardu, ali kad sam uradila edit profila, onda se pojavilo! Možda im treba vremena da se pojavi! Budi uporan i piši im! Znaju razvlačiti sa odgovorima i ignorisati, ali nemaš se gdje drugo žaliti 
-
Tropick
- Posts: 17
- Joined: 11/03/2013 12:11
#2935 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Pisao sam, valjda ce nesto odg. Hvala ti u svakom slucajuzakasnila wrote:Ne znam zaista koji je razlog! Kod mene na početku nije bilo ništa na dashboardu, ali kad sam uradila edit profila, onda se pojavilo! Možda im treba vremena da se pojavi! Budi uporan i piši im! Znaju razvlačiti sa odgovorima i ignorisati, ali nemaš se gdje drugo žaliti
- ODB
- Posts: 1403
- Joined: 09/11/2014 02:48
#2936 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Ovo stvarno nema smisla.Zaradio sam za ova dva dana skoro 200 $.Od toga pola mi je još na pending -.-'.Ovo drugu polovinu onda i da ne zatražujem bezveze ako ne prođe ova prva.
Sada ću na onom Neobux raditi ali šteta jer je tamo zadatak 17c ,a ovamo 20c
Još mogu raditi onaj zadatak od 25c ali čemu ako mi neće tamo proći isplata...
Sada ću na onom Neobux raditi ali šteta jer je tamo zadatak 17c ,a ovamo 20c
Još mogu raditi onaj zadatak od 25c ali čemu ako mi neće tamo proći isplata...
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#2937 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
ne znam za kevina,ja sam na nekog Majkla zgromiojoooj wrote:Za ove iskusnije, sta mislite kako bi protumacili Kevin i co., da im svaki dan u okviru vec otvorenog ticketa za level, a na koji ne odgovaraju vec 2 sedmice, saljem pitanje hoce li danas biti odgovora i levela i sl.!?
Ne mogu oni mene ignorisati, koliko ja mogu biti uporna/dosadna![]()
How satisfied were you with Michael's support? mrš
sta ja znam jel to uopste citaju,al eto malo se istrese covjek
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#2938 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
pa jel ima onaj neki limit onaj kakve veze,doduse ja povlacim sitne pare cim skupim minimalacODB wrote:Ovo stvarno nema smisla.Zaradio sam za ova dva dana skoro 200 $.Od toga pola mi je još na pending -.-'.Ovo drugu polovinu onda i da ne zatražujem bezveze ako ne prođe ova prva.
Sada ću na onom Neobux raditi ali šteta jer je tamo zadatak 17c ,a ovamo 20c![]()
Još mogu raditi onaj zadatak od 25c ali čemu ako mi neće tamo proći isplata...
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#2939 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
pa ne čitaš ništa fino piše da možeš max 50$ povući i to poslije svakih 5 danaODB wrote:Ovo stvarno nema smisla.Zaradio sam za ova dva dana skoro 200 $.Od toga pola mi je još na pending -.-'.Ovo drugu polovinu onda i da ne zatražujem bezveze ako ne prođe ova prva.
Sada ću na onom Neobux raditi ali šteta jer je tamo zadatak 17c ,a ovamo 20c![]()
Još mogu raditi onaj zadatak od 25c ali čemu ako mi neće tamo proći isplata...
glupo ograničenje ali tako je
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#2940 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Na Neobuxu taj task tebi vrijedi 19c (17c+12%), dakle nije toliko velika razlika. Gubiš jedan cent po tasku, ali ne razmišljaš hoćeš li dobiti lovu ili ne.ODB wrote:Ovo stvarno nema smisla.Zaradio sam za ova dva dana skoro 200 $.Od toga pola mi je još na pending -.-'.Ovo drugu polovinu onda i da ne zatražujem bezveze ako ne prođe ova prva.
Sada ću na onom Neobux raditi ali šteta jer je tamo zadatak 17c ,a ovamo 20c![]()
Još mogu raditi onaj zadatak od 25c ali čemu ako mi neće tamo proći isplata...
Sumnjam da ćeš izgubiti te pare, kontam, moguće da će ti isplatiti nakon što prođe 2x4 dana.
Svaki dan neko ima problem s elitom ...
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2941 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Ima li ne neobuxu ogranicenje sto se tice maximalne isplate?
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#2942 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
ne samo ima ono 4 dana razmak da je izmedju isplataAhmetShabo wrote:Ima li ne neobuxu ogranicenje sto se tice maximalne isplate?
-
nal26exp
- Posts: 233
- Joined: 05/10/2014 13:52
#2943 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Tropick, i meni je bila takva statistika sve dok nisam uradio demographic survey skill test. Sad mi pade na pamet da sam imao 50 odgovorenih test pitanja kada mi se pojavila statistika, možda taj broj mora da se prebaci...
Jesu li ikome isplatili bonuse za keywordse koje ste radili prošle sedmice, onda kada je bio zastoj u isplatama bonusa? Ja sam tada uradio 90 komada, a ni cent još nisam dobio. Plaćaju li sad ove nove keywordse?
Mislim da nema ograničenja za Neobux, barem nas obične smrtnike to ne kači. Evo šta sam sad našao na NB: "The limit for payment requests using NETELLER has been increased from $2400 to $4900". Sigurno je i za Paypal slično, ili možda i nema limita.
Jesu li ikome isplatili bonuse za keywordse koje ste radili prošle sedmice, onda kada je bio zastoj u isplatama bonusa? Ja sam tada uradio 90 komada, a ni cent još nisam dobio. Plaćaju li sad ove nove keywordse?
Mislim da nema ograničenja za Neobux, barem nas obične smrtnike to ne kači. Evo šta sam sad našao na NB: "The limit for payment requests using NETELLER has been increased from $2400 to $4900". Sigurno je i za Paypal slično, ili možda i nema limita.
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#2944 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Nisam nigdje pročitao da Neobux ima limit, vjerujem da ima već bi znali. Naglasili bi to, baš kao Elite. Doduše nisam nikad ovoliko love imao na računu, sad sam na 112$, a tek sutra mogu izvršiti isplatu.nal26exp wrote:Tropick, i meni je bila takva statistika sve dok nisam uradio demographic survey skill test. Sad mi pade na pamet da sam imao 50 odgovorenih test pitanja kada mi se pojavila statistika, možda taj broj mora da se prebaci...
Jesu li ikome isplatili bonuse za keywordse koje ste radili prošle sedmice, onda kada je bio zastoj u isplatama bonusa? Ja sam tada uradio 90 komada, a ni cent još nisam dobio. Plaćaju li sad ove nove keywordse?
Mislim da nema ograničenja za Neobux, barem nas obične smrtnike to ne kači. Evo šta sam sad našao na NB: "The limit for payment requests using NETELLER has been increased from $2400 to $4900". Sigurno je i za Paypal slično, ili možda i nema limita.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#2945 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Izgleda da ovu noc nece bit nikakvih dobrih zadataka moRe se ici spavati 
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#2946 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Janjicar wrote:Izgleda da ovu noc nece bit nikakvih dobrih zadataka moRe se ici spavati

kako nema evo ja započeo novu seriju dosadno mi
nal26exp dobio ja juče ali samo 2$ pretpostavljam to iz one prve serije što sam 20-tak uradio
a poslije sam još 80 i 50 u druge dvije serije radio ali to je sve u onoj tamo sedmici u ovoj nisam radio ni jedan
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#2947 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Ne bih ti znao reći, ne radim treću smjenuJanjicar wrote:Izgleda da ovu noc nece bit nikakvih dobrih zadataka moRe se ici spavati
Ja 3 dana i ne gledam šta se nudi, još 15-tak minuta i prekucaću ovaj prvi Find error, ne može biti ništa bolje od njega po ovoj cijeni. Sjećam se da je nekad znao vrijediti 8 centi. Nadam se da ih neće skloniti da sutra počnem ovaj od 25c.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#2948 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
glitch i mikrozadatak
Vi derete one Find Error znaci vi uzimate direktorske dnevnice ovih dana
ja otisao u expelled mode davno na sva 4 komada
Valjda vam potraju jos par dana pa da osigurate sebi zimovanje ove godine
Vi derete one Find Error znaci vi uzimate direktorske dnevnice ovih dana
Valjda vam potraju jos par dana pa da osigurate sebi zimovanje ove godine
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#2949 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Kad bi ostali samo bi njih radio do kraja mjesecaJanjicar wrote:glitch i mikrozadatak
Vi derete one Find Error znaci vi uzimate direktorske dnevnice ovih danaja otisao u expelled mode davno na sva 4 komada
![]()
Valjda vam potraju jos par dana pa da osigurate sebi zimovanje ove godine
Ja sam ih uradio jako puno još ranije, i Glitch je. U početku sam prolazio kao ti sada. Vidjećeš idući put će već biti bolje. Srećom ponavljaju ih s vremena na vrijeme, imćeš još prilike da zaradiš na njima.
Sretno
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2950 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.
Pratim vass, ja sam na 220 komada one prve serije
.. daleko sam jos od kraja

