Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#2926 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I u kiseljaku se prelijeva signal ko u mostaru, nema tamo zatamnjenja 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2927 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Bubalo1 wrote:A koja to kablovska/IPTV ne zatamnjuje HRT? Eto imaš internet, lagano nađeš stream (koji btw možeš naći i u boljoj kvaliteti, čak HD-u ako ti je net dovoljno brz - meni jeste i ide "glat") i uživaj, ne znam gdje je problem?kakavdanakneiskustvu wrote:Nabijem i njih i zakon! FTV u snimku prikazuje utakmicu u 23:30! Ako me misle sprijeciti da gledam utakmicu direktno onda se varaju...nicaze_072 wrote:[quote="Tiger 033Postuju "zakon"![]()
Jos koji mjesec ugovora i onda idete iz moje kuce...
vecina ne zatamnjuje hrt 2 za vrijeme sporta na hrt 2,bar u srednjoj bosni[/quote]
U kojoj srednjoj bosni ? Tamo gdje se nekim cudom "preljeva" signal HRT.a ?
da,u vitezu,kiseljaku,zavidovicima,zepcu ne zatamnjuju nikad hrt 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2928 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
DON_eARL wrote:Moraju zatamniti, ako su ovi kupili prava za polufinale i prikazuju u snimku. Nemoj da lupaš gluposti kakavdanakneiskustvu.
kupili su prava i mogu snimak prikazati i u 2 ujutro,ali ovi sad moraju zatamniti,nidje veze
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2929 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Zakoni se postuju sektivno a RAK regulira tj. ima ovlasti od Kozije ćuprije do Ilidže

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2930 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sencobih wrote:I u kiseljaku se prelijeva signal ko u mostaru, nema tamo zatamnjenja
sa biokova se prelijeva signal sve do kiseljaka,viteza,busovace
- Allen__
- Posts: 72
- Joined: 02/12/2012 23:53
#2931 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
lijepi telekabel kad je bio. nema zatamnjenja , sve se gleda i svi sretni. a sad ovi papci treniraju strogocu nad jadnim bosnjacima a ne smiju q mrdnuti gdje su hrvati.sencobih wrote:I u kiseljaku se prelijeva signal ko u mostaru, nema tamo zatamnjenja
propali dabogda
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#2932 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ipak je pustena tekma u Ze
A taman sam se i ja nabrijao, pa da se nagovorim nadleznim
Mislim, kako bi to bilo da na *ebenom kablovskom operateru ne mozes gledati polufinale svjetskog prvenstva u rukometu
Ovako, ostavite i nista vise ne dirajte, zatamnjujte ili sta vec..."nase" kuce neka se napuse
A taman sam se i ja nabrijao, pa da se nagovorim nadleznim
Mislim, kako bi to bilo da na *ebenom kablovskom operateru ne mozes gledati polufinale svjetskog prvenstva u rukometu
Ovako, ostavite i nista vise ne dirajte, zatamnjujte ili sta vec..."nase" kuce neka se napuse
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2933 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tiger 033 wrote:Zakoni se postuju sektivno a RAK regulira tj. ima ovlasti od Kozije ćuprije do Ilidže![]()
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2934 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa nema veze jel ga prenosi il ne prenosi jebo vas on taman
posalju im jarane zatamnite to mi cemo prenosit i tacka, i ovi zatamne, da nebi slucajno pustili utakmicu pa da ga po*use kasnije, a sad hoce li ftv il bht prikazat utakmicu ili samo snimak to je do njih, hajmo malo sabura
i ovi sto se odjavljuju svaki dan po 67 puta a vazda kampuju ovdje...
i ovi sto se odjavljuju svaki dan po 67 puta a vazda kampuju ovdje...
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2935 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne znam prebacite na dsf i gledajte
Zalite se prelazite kod drugih ako mislite da ima bolje i to je to
Kod koga god da predjete necete dobiti nezatamnjivanje osim ako preselite gdje se "prOljeva" signal 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2937 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
harell wrote:Pa nema veze jel ga prenosi il ne prenosi jebo vas on tamanposalju im jarane zatamnite to mi cemo prenosit i tacka, i ovi zatamne, da nebi slucajno pustili utakmicu pa da ga po*use kasnije, a sad hoce li ftv il bht prikazat utakmicu ili samo snimak to je do njih, hajmo malo sabura
i ovi sto se odjavljuju svaki dan po 67 puta a vazda kampuju ovdje...
mi placamo da gledamo ono sto smo platili,ovakop mogu za pola programa tvrditi da ga moraju zatamniti
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2938 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo pustili su kod nas u Zenici .. Ako ostane ovako pusteno do kraja vjerovatno ih se puno zalilo i odlucili su protiv zakona 
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#2939 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sto ce nam kablovska ikako kad sve ima na netu? mogu sve zatamniti a mi cemo im davati 15 maraka" nek im se nadje"
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2940 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa odjavite se ja stvarno al zaista ne znam zasto ste jos na njihovim uslugama 
-
afree_ba
- Posts: 16
- Joined: 24/03/2008 13:05
#2941 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
jel neko ima problem da mu daljinski za risiver odradi nesto na tv-u (npr. mute ili otvori meni)?
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#2942 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sencobih wrote:Sto ce nam kablovska ikako kad sve ima na netu? mogu sve zatamniti a mi cemo im davati 15 maraka" nek im se nadje"
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2943 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mozda mu se Prolije signal na ribljoj

- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2944 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo utisase se, otisli da gledaju tekmu 
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2945 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dosta ba tih šupljiH izlizanih.Boli tebe ona svar sto je covjek njihov korisnik!!!Eto ti mu reci sta treba da radi...samo da kazem svaka cast ZenicanimaFrtalj_Duše wrote:nisam znao da oni tebe tjeraju uz repetiran pištolj na sljepoočnici da budeš njihov korisnik! Pukni riblju onda i uzivaj.
Last edited by Tiger 033 on 25/01/2013 20:09, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2946 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovo je Telemach pustio da gledamo Slovence .. Da je neka druga repka ne bi oni .. Ako ne prodje Slovenija necemo vise nikad nista gledati od sporta na HRT.u

-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#2947 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Vidim ja nesto stopa


-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#2948 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Izvinite molim vas sto sam nesto rekao a da nije u korist telemaha, odmah reaguju telemahovi advokatiFrtalj_Duše wrote:sencobih wrote:Sto ce nam kablovska ikako kad sve ima na netu? mogu sve zatamniti a mi cemo im davati 15 maraka" nek im se nadje"nisam znao da oni tebe tjeraju uz repetiran pištolj na sljepoočnici da budeš njihov korisnik! Pukni riblju onda i uzivaj.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- shape of despair
- Posts: 3986
- Joined: 09/04/2008 18:41
#2949 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@motorola
Slično i meni sinoć bi,čak na trenutke speedtest pokazivao dobru brzinu a surfao kao na dialup-u.Valjda proširuju kapacitete kako hoće da povećaju brzine
Slično i meni sinoć bi,čak na trenutke speedtest pokazivao dobru brzinu a surfao kao na dialup-u.Valjda proširuju kapacitete kako hoće da povećaju brzine
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2950 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa momak ti dao savjet kako da ne bacas tih 15 maraka, sta se kofrcis odmasencobih wrote:Izvinite molim vas sto sam nesto rekao a da nije u korist telemaha, odmah reaguju telemahovi advokatiFrtalj_Duše wrote:sencobih wrote:Sto ce nam kablovska ikako kad sve ima na netu? mogu sve zatamniti a mi cemo im davati 15 maraka" nek im se nadje"nisam znao da oni tebe tjeraju uz repetiran pištolj na sljepoočnici da budeš njihov korisnik! Pukni riblju onda i uzivaj.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
