Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2927 Re: Juventus FC
Conte i ne eksperimentiši više, kumim te Bogom, sa panjevima tipa Boriello, Estigaribia itd. Nema potrebe!
Forza Juve!
Forza Juve!
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2928 Re: Juventus FC
al conte totalno profulio ekipu, matri, mirko i pepe su sigurno trebali poceti od prve minute. ja bih jos dodao i caseresa. i onda bi sigurno bila puno bolja igra. vjerovatno bismo i pobijedili. ovako smo strepili u prvom poluvremenu za svaki napad milana. matri nas je jos jednom obradovao i zasluzio da bude svaku utakmicu u napadu a ne ono govno borielo. conte uci na ovakvim utakmicama a ne pravi nekakve eksperimente kad se odlucuje prvenstvo.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2929 Re: Juventus FC
i do kraja mrtva trka 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2930 Re: Juventus FC
jbt imacemo remija hejbet kad osvojimo titulu na kraju .

- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#2931 Re: Juventus FC
Ovaj Matri me podsjeca na Inzagija
doduse isto se cesljaju 
al... kada je dao onaj go uhhhhhhh...ko da sam ja
samo neka nema poraza 
al... kada je dao onaj go uhhhhhhh...ko da sam ja
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#2932 Re: Juventus FC
gutavo najblaze receno, conte je 100% mislio da se moze nositi sa oslabljenim sastavom milana bez vucinica, pepea i matria (jbg preracun'o se covjek)... sudjenje je odron bilo, onaj go
idemo po scudetto
Forza Juve!!
Forza Juve!!
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2933 Re: Juventus FC
Igrao je povrijedjen 15 minuta i napravio je crveni da izadje iz igre a inace je masina na srediniManic Psycho wrote:e jebem ti vidal, fakat je debil. odavno mi ide ne zivce
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2934 Re: Juventus FC
ne znam, meni se on nikako ne svidja kao igrac. i zajebao je cijeli tim kad je ostavio ostatak ekipe na cjedilu. ako je bio povrijedjen mogao je izaci komotno a ne onako debilski nakon izgubljene lopte da pokupi van bomela. sad nece igrati naredne dvije, tri utakmice.
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2935 Re: Juventus FC
Pa sad da je ostavio na cjedilu i nije. Obe strane zadovoljne remijem a on je morao hitno da napusti teren. Treba mu odati pocast sto je povrijedjen igrao 15 minuta i jbg isao Van Bommel u kontru i sta se mora mora se. Bolje on povrijedjen nego neko zdrav da dobije crveni ili ne daj Boze gol. Inace je jedna od boljih kupovina zadnjih par godina
ALI BONUCCI MRTVI
...
ALI BONUCCI MRTVI
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2936 Re: Juventus FC
Mah Bonucci
Dobro je prošlo. Idemo dalje. Buffon je pokaz'o svoje.
Strah me samo da protiv Chieva ne izgubimo bodove
Dobro je prošlo. Idemo dalje. Buffon je pokaz'o svoje.
Strah me samo da protiv Chieva ne izgubimo bodove
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2937 Re: Juventus FC
Nisam gledao tekmu sinoc,a svi pricaju nekom ponistenom golu juventusa radi offside-a!
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
- Sandokan Schiavone
- Posts: 94
- Joined: 25/02/2012 12:23
#2938 Re: Juventus FC
Da, dvje greške imao pomoćni, jednom gol Milanu, jednom Juventusu poništio i sve se sretno završilo.
Bilo je teško preživjeti jaki Milan, ali ovo je pobjeda prava.
Bilo je teško preživjeti jaki Milan, ali ovo je pobjeda prava.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2939 Re: Juventus FC
samo sto je taj offsajd u par cm, a lopta kod ponistenog gola milana bila pola metra u golu, a pomocni sudac nikog zivog ispred sebe nije imao da ne vidi tu situacijuwickerman wrote:Nisam gledao tekmu sinoc,a svi pricaju nekom ponistenom golu juventusa radi offside-a!
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
- Sandokan Schiavone
- Posts: 94
- Joined: 25/02/2012 12:23
#2940 Re: Juventus FC
Nije važno koliko je cm? Reakcija Buffona je bila ključna, bacio kontru pa nek misle, važno je da niko nije oštećen, a sudija imao loš dan.Admir_1984 wrote:samo sto je taj offsajd u par cm, a lopta kod ponistenog gola milana bila pola metra u golu, a pomocni sudac nikog zivog ispred sebe nije imao da ne vidi tu situacijuwickerman wrote:Nisam gledao tekmu sinoc,a svi pricaju nekom ponistenom golu juventusa radi offside-a!
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
- Gringer
- Posts: 28
- Joined: 21/02/2012 02:02
#2942 Re: Juventus FC
Juve ima mnogo tezak raspored u narednom periodu, ali nadam se da ce nekako da prodju to..
- pringless
- Posts: 268
- Joined: 14/08/2009 13:11
#2943 Re: Juventus FC
Da se nadovezem na kolegu capitana
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2944 Re: Juventus FC
sta ce govna, ne znaju nista drugo nego udarati. 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2945 Re: Juventus FC
Ovim nekaznjenim udaranjem i gazenjem me podsjecaju na jedan sugavi klub iz Madrida.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2949 Re: Juventus FC
Ma završit će Džeko gdje treba, kad tad... 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2950 Re: Juventus FC
nema problemaManic Psycho wrote:i sta je problem


