Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2926 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

pa jel derbi il nije :mrgreen:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2927 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Conte i ne eksperimentiši više, kumim te Bogom, sa panjevima tipa Boriello, Estigaribia itd. Nema potrebe!

Forza Juve!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2928 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

al conte totalno profulio ekipu, matri, mirko i pepe su sigurno trebali poceti od prve minute. ja bih jos dodao i caseresa. i onda bi sigurno bila puno bolja igra. vjerovatno bismo i pobijedili. ovako smo strepili u prvom poluvremenu za svaki napad milana. matri nas je jos jednom obradovao i zasluzio da bude svaku utakmicu u napadu a ne ono govno borielo. conte uci na ovakvim utakmicama a ne pravi nekakve eksperimente kad se odlucuje prvenstvo.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2929 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

i do kraja mrtva trka :dance:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2930 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

jbt imacemo remija hejbet kad osvojimo titulu na kraju . :D :-)
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#2931 Re: Juventus FC

Post by I am Happy »

Ovaj Matri me podsjeca na Inzagija :D doduse isto se cesljaju :D

al... kada je dao onaj go uhhhhhhh...ko da sam ja :D samo neka nema poraza :)
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#2932 Re: Juventus FC

Post by frngla »

gutavo najblaze receno, conte je 100% mislio da se moze nositi sa oslabljenim sastavom milana bez vucinica, pepea i matria (jbg preracun'o se covjek)... sudjenje je odron bilo, onaj go :lol: idemo po scudetto
Forza Juve!!
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2933 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Manic Psycho wrote:e jebem ti vidal, fakat je debil. odavno mi ide ne zivce :-)
Igrao je povrijedjen 15 minuta i napravio je crveni da izadje iz igre a inace je masina na sredini :thumbup:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2934 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

ne znam, meni se on nikako ne svidja kao igrac. i zajebao je cijeli tim kad je ostavio ostatak ekipe na cjedilu. ako je bio povrijedjen mogao je izaci komotno a ne onako debilski nakon izgubljene lopte da pokupi van bomela. sad nece igrati naredne dvije, tri utakmice.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2935 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Pa sad da je ostavio na cjedilu i nije. Obe strane zadovoljne remijem a on je morao hitno da napusti teren. Treba mu odati pocast sto je povrijedjen igrao 15 minuta i jbg isao Van Bommel u kontru i sta se mora mora se. Bolje on povrijedjen nego neko zdrav da dobije crveni ili ne daj Boze gol. Inace je jedna od boljih kupovina zadnjih par godina :thumbup:

ALI BONUCCI MRTVI :x ...
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#2936 Re: Juventus FC

Post by Zatamnjena stakla »

Mah Bonucci ;-)
Dobro je prošlo. Idemo dalje. Buffon je pokaz'o svoje.
Strah me samo da protiv Chieva ne izgubimo bodove :roll:
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2937 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Nisam gledao tekmu sinoc,a svi pricaju nekom ponistenom golu juventusa radi offside-a!
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
User avatar
Sandokan Schiavone
Posts: 94
Joined: 25/02/2012 12:23

#2938 Re: Juventus FC

Post by Sandokan Schiavone »

Da, dvje greške imao pomoćni, jednom gol Milanu, jednom Juventusu poništio i sve se sretno završilo.
Bilo je teško preživjeti jaki Milan, ali ovo je pobjeda prava.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2939 Re: Juventus FC

Post by Admir_1984 »

wickerman wrote:Nisam gledao tekmu sinoc,a svi pricaju nekom ponistenom golu juventusa radi offside-a!
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
samo sto je taj offsajd u par cm, a lopta kod ponistenog gola milana bila pola metra u golu, a pomocni sudac nikog zivog ispred sebe nije imao da ne vidi tu situaciju
User avatar
Sandokan Schiavone
Posts: 94
Joined: 25/02/2012 12:23

#2940 Re: Juventus FC

Post by Sandokan Schiavone »

Admir_1984 wrote:
wickerman wrote:Nisam gledao tekmu sinoc,a svi pricaju nekom ponistenom golu juventusa radi offside-a!
Imali se gdje vidjeti taj ponisteni gol?
samo sto je taj offsajd u par cm, a lopta kod ponistenog gola milana bila pola metra u golu, a pomocni sudac nikog zivog ispred sebe nije imao da ne vidi tu situaciju
Nije važno koliko je cm? Reakcija Buffona je bila ključna, bacio kontru pa nek misle, važno je da niko nije oštećen, a sudija imao loš dan.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2941 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »



:-) :-)
User avatar
Gringer
Posts: 28
Joined: 21/02/2012 02:02

#2942 Re: Juventus FC

Post by Gringer »

Juve ima mnogo tezak raspored u narednom periodu, ali nadam se da ce nekako da prodju to..
User avatar
pringless
Posts: 268
Joined: 14/08/2009 13:11

#2943 Re: Juventus FC

Post by pringless »

Da se nadovezem na kolegu capitana

User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2944 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

sta ce govna, ne znaju nista drugo nego udarati. :roll:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2945 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Ovim nekaznjenim udaranjem i gazenjem me podsjecaju na jedan sugavi klub iz Madrida.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2946 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2947 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Image

:roll:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2948 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

i sta je problem :?:
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2949 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Ma završit će Džeko gdje treba, kad tad... :D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2950 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Manic Psycho wrote:i sta je problem :?:
nema problema :zoka:
Post Reply