Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#2926 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

ali koja je ovo fantazija od istog rezisera:

Image

kako me samo film smirio, to nije humano!

ona scena s vagom na kraju!

fantazija! :-D
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2927 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Truba »

jedan od najboljih filmova
User avatar
Litotes
Posts: 154
Joined: 31/03/2008 16:12

#2928 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Litotes »

komi wrote:jel to ono s plastičnim operacijama?

treba se naviknuti na njih ako se želi gledati azisjki film
ja ih imam skoro 750
pogledao pola
i opet se lako zbunim kada gledam azijate :cry:
Da, to je bas taj film, muske glumce sam jos nekako uspjela upratit, al zenske uloge, sve mi se ucinile iste.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#2929 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

k'o sto smo i mi bledoliki njima svima isti.
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2930 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Truba »

pa i nije baš

kod nas ima i crnih i plavih i crvenih kosa
User avatar
north_1987
Posts: 292
Joined: 13/04/2010 00:17

#2931 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by north_1987 »

pregledo od nedjelje; from paris with love(dznotravolta),BLOOD and BONE,Nine Miles Down.. sva 3 filma po meni jako zanimljiva.
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#2932 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Miki123 »

Slot33 wrote:
Better Man wrote:Preporucujem Robina Hooda! Odlican film!
?!
Ne mogu vjerovati da ga preporucujes...
Konfuzan...gluma poprilicno''sfuserena'',isforsiran pri kraju (reziser se malo vemenski pogubio, pa nije znao sta sjeci u finalnoj montazi).
Jos jedan promasaj Ridlija Skota , koji me u ovom filmu posjetio na Veljka Bulajica u ''najboljim danima''...
Pobi bolan onaj Hud ... sve po redu...U jednom trenutku sam se prosto uplasio da ce Rasel Krou (Hud) pomirisati zamlju prije bitke, bas kao sto je to ucinio u Gladiatoru...
A i Merien bas zajebana...Narocito pred kraj fima , kad ujaha u po finalne marisane... sa onom djecurlijom...ma STRASNO ..nikad ne izlazim prije kraja projekcije, ali ovaj put mi je malo falilo...

Film je za klince do 10 god ,mada...ne bih ni njima preporucio...
Par dobrih kadrova i fotografija... i to je sve...
Joj kad merion upade u po bitke na kraju sa onim sirotanima :lol: :lol: ja se nisam mogo suzdržat da se ne nasmijem.. preofirno. Kingom of Heaven je vrh vrhova za ovo.
User avatar
mirza81
Posts: 101
Joined: 11/04/2007 20:21
Location: druga liga zapad

#2933 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by mirza81 »

jedan dobar holywoodski...
Image

prvo dosta zanimljiva pretpostavka ''suživota'' vampira i smrtnika a dobra kombinacija akcije i efekata.
dugo ne pogledah dobar film tog kalibra....
i da, willem dafoe :evil:
User avatar
Slot33
Posts: 11
Joined: 24/05/2010 13:11
Location: Monte Carlo

#2934 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Slot33 »

Varljivo sunce (Утомлённые солнцем) Nikite Mihalkova...dobar film..
Image

Skoro je snimljen i drugi dio...Da ga nije ko odgledao ?
Image
User avatar
black
Posts: 18642
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2935 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by black »

znaci bolje je da negledam robin 'ud :mrgreen:
djes_ba
Posts: 666
Joined: 25/08/2009 17:22

#2936 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by djes_ba »

Image
jedan od njegovih boljih filmova :D :thumbup: :thumbup:
User avatar
Triple_XXX
Posts: 396
Joined: 14/11/2009 20:57

#2937 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Triple_XXX »

Evo jedan za raspravu. Dvojica ljudi, potpuno oprečnih stajališta, diskutuju na veoma osjetljivu temu. Možda bi bilo od koristi za pogledati, u zemlji u kojoj se za mnogo manja razmimoilaženja, poteže nož. A i poster lijepo paše uz ovaj iznad... :D

Collision

Image
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#2938 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by shiljak »

jennifers body, malopre pregledao, dobar :D :D
Image
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2939 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Truba »

ša je ba dobar proglasiše ha abortusom
čak je najavljivan i u multipleksu pa nikad pušten
User avatar
black
Posts: 18642
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2940 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by black »

Image

moze proci :mrgreen:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#2941 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by shiljak »

komi wrote:ša je ba dobar proglasiše ha abortusom
čak je najavljivan i u multipleksu pa nikad pušten
jel to ti za moj film :D
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2944 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Truba »

shiljak wrote:
komi wrote:ša je ba dobar proglasiše ha abortusom
čak je najavljivan i u multipleksu pa nikad pušten
jel to ti za moj film :D
da za tvoj film :P
ja čekam njen pornić onda ću gledati "film"
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#2945 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by ChataDodajStaHoces »

Image

Iskreno ne znam kako bih kvalificirao ovaj film, neka triler-drama, ali u posljednjih par godina sigurno bolji nisam gledao...

Samuel L. Jackson odglumio jednu od najboljih uloga definitivno !
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#2946 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by shiljak »

komi wrote:
shiljak wrote:
komi wrote:ša je ba dobar proglasiše ha abortusom
čak je najavljivan i u multipleksu pa nikad pušten
jel to ti za moj film :D
da za tvoj film :P
ja čekam njen pornić onda ću gledati "film"
lol, meni je radnja dobra i prica dobro zamisljena, samo sto je malo "ofirno" odnosno kao da glumci ne znaju da glume dobro :D Npr, dosla kuci i neko joj kuca na vrata, ne znam sto joj je bilo strah otvoriti vrata ali hajd dobro, nego ona ide do vrata, a neglumi dobro da se prepala.. :D A jos kasnije misli da joj je neko uso u kucu, i trazi nekog, a nezove drugaricu da vidi jel ona, ili kad je vidila ko je u kuci, nije se ono bas prepala i slicno :D haha Znaci dobar film, samo sto neznaju da glume :D
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#2947 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by deyan »

Chata87 wrote:Image

Iskreno ne znam kako bih kvalificirao ovaj film, neka triler-drama, ali u posljednjih par godina sigurno bolji nisam gledao...

Samuel L. Jackson odglumio jednu od najboljih uloga definitivno !
Gde se moze naci titl za ovaj film ? Thanks...



Moje preporuke...pod obavezno:

Image

Image

Image

Image

Zlo koliko je ovo dobro:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Nastavice se...
User avatar
Triple_XXX
Posts: 396
Joined: 14/11/2009 20:57

#2948 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Triple_XXX »

Meni bijaše dobar. Ako ste voljeli Apartment Zero, onda će vam se vjerovatno svidjeti i ovaj:

A Single Man

Image
User avatar
north_1987
Posts: 292
Joined: 13/04/2010 00:17

#2949 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by north_1987 »

Image

odlican film,kao i vecina Nicolasovih filmova.
Post Reply