Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29076 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ne ici preko Vlasica i Skendera niposto :run: ja sam u po ljeta isao tuda i katastrofa je, mogu misliti kako je zimi.

Preko Jajca i Mrkonjica je ok.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#29077 Re: Zeničani

Post by Norm »

...meni je i zimi prelijepo, pogotovo kad je snijeg...ko uziva u zimskim carolijama super...
Ko se boji, nek ne ide... ;-)
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#29078 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

vi i dalje o improvizacijama i akrobacijama, i preko kojih planina da se dodje do odredista.

ovo je vrijedjanje svih vas, i mene, koji dajemo lude pare za registraciju, i za te pare trebaju nas preko vode nositi, a ne pustati
da sami preko nekih foruma saznajemo kako doci do tacke B.
dajte, vec godinama vas pratim, neki su intelekualci i stavovima drze da sve znaju, i sve bi sami rijesili, ovo je prilika da se svi pokazemo.

rekonstrukcija tunela treba da stane, dok se ne nadje adekvatno i humano rijesenje.

navodno sada iz pravca Nemile vozila idu preko tunela, i ne mare za 'jednosmjerni' pravac iz pravca Zenice.

ovo moze postati ozbiljnije, i vas cinizam i sarkazam nam nece pomoci da ovo bude kako treba.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#29079 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ne mozes u Bosni rjesiti nista na fin i miran nacin, jedino blokada i snazni protesti daju kakav takav rezultat. :!:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29080 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Norm wrote:...meni je i zimi prelijepo, pogotovo kad je snijeg...ko uziva u zimskim carolijama super...
Ko se boji, nek ne ide... ;-)
Jest lijepo ali je cesta boze sacuvaj
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#29081 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

A šta će i blokada riješit, mi u Tetovu ćemo dobit pendrek po leđima i prekršajne prijave i kraj priče.

Ne može ništa i popušili smo.

Ima jedno rješenje: odselit iz Bosne što dalje.
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#29082 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

cenel skretnicar :lol: ne valja kad se ne pravi..ne valja kad se pravi..naziv treba preformulisati u..'Kmecani'.. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#29083 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

moet-perignon wrote:vi i dalje o improvizacijama i akrobacijama, i preko kojih planina da se dodje do odredista.

ovo je vrijedjanje svih vas, i mene, koji dajemo lude pare za registraciju, i za te pare trebaju nas preko vode nositi, a ne pustati
da sami preko nekih foruma saznajemo kako doci do tacke B.
dajte, vec godinama vas pratim, neki su intelekualci i stavovima drze da sve znaju, i sve bi sami rijesili, ovo je prilika da se svi pokazemo.

rekonstrukcija tunela treba da stane, dok se ne nadje adekvatno i humano rijesenje.

navodno sada iz pravca Nemile vozila idu preko tunela, i ne mare za 'jednosmjerni' pravac iz pravca Zenice.

ovo moze postati ozbiljnije, i vas cinizam i sarkazam nam nece pomoci da ovo bude kako treba.

pa ja,iznad onog duzeg tunela i nastavljaju prema banlozima
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#29084 Re: Zeničani

Post by channel10 »

HardcoreMX wrote:cenel skretnicar :lol: ne valja kad se ne pravi..ne valja kad se pravi..naziv treba preformulisati u..'Kmecani'.. :D
DZes babinjac? Imal`DZE lopte ili si ih sve probusio :D
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#29085 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

channel10 wrote:
HardcoreMX wrote:cenel skretnicar :lol: ne valja kad se ne pravi..ne valja kad se pravi..naziv treba preformulisati u..'Kmecani'.. :D
DZes babinjac? Imal`DZE lopte ili si ih sve probusio :D
eke?! puko ti dusek ocigledno..nemoj crtati previse tih ruta.. :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#29086 Re: Zeničani

Post by Bobi »

samo blokada...ovo nema veze s vezom
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#29087 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Već su sjebali kružni u Travničkoj i kod HKD, šta će biti za dvije godine tek. Kako smo postali mrtav grad - danas smo svi trebali biti na ulici.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#29088 Re: Zeničani

Post by phillie »

Kisa pada, ku' cu ?
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#29089 Re: Zeničani

Post by Bobi »

phillie wrote:Kisa pada, ku' cu ?
sjedi ne mrdaj..upali TV...cekaj ručak kao večina :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#29090 Re: Zeničani

Post by phillie »

:D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#29091 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Pa eto kad bude kod nas blokada, javiću vam, bujrum, svi ste dobrodošli :wink:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#29092 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Već su sjebali kružni u Travničkoj i kod HKD, šta će biti za dvije godine tek. Kako smo postali mrtav grad - danas smo svi trebali biti na ulici.
prosli izboriii :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#29093 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:Pa eto kad bude kod nas blokada, javiću vam, bujrum, svi ste dobrodošli :wink:
a kako da dodjemo kad sve blokirate :D
preko Zeljezare :oops:
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#29094 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Jimmy McNulty wrote:A šta će i blokada riješit, mi u Tetovu ćemo dobit pendrek po leđima i prekršajne prijave i kraj priče.

Ne može ništa i popušili smo.

Ima jedno rješenje: odselit iz Bosne što dalje.


Ovo sto pises, Jimmy, je tipican podanicki mentalitet. No takvi smo mi - obicni podanici. Povucemo se kad nam se vikne, i trpimo.
Jos se hvalimo kako smo tvrdoglavi i otporni na sve sto nam politike podmecu.
Nije rijesenje da se odselis iz Bosne. To je bjezanje.

Niko nece dobiti od nas pendrek, ako se dignemo. Vec dva dana tulim da trebamo nesto uraditi; nerijetko ste znali pisati kako je forum znao
da promijeni stvar u sistemu grada, zasto ne bi to mogli biti i u ovom slucaju?

Oduzimaju nam pravo na sve, osjecaju se da mogu donositi naloge bez ikakvih obavjestenja.

Bata, da li u pravnim stavkama postoji da su JP Ceste ili ministarstva duzni da obavijeste drustvo, prije nego krenu u neku realizaciju?
Nas niko nije obavijestio da ce biti ovaj haos. Stihijski, perfidno su ovo izveli, i ostavili ljude u nevjerici, zbunjene i lude.
Ne odgovaraju azurno na ova pitanja koja im upucuju mjesne zajednice ili pojedinci.

Valjda postoji neka pravna caka koja moze da ih urazumi.

Ovo nije vise briga onih koji vozare, ili briga Tetovljana i okolice. Terenski ljekari koji idu u Zavidovice ili Zepce ili okolicu, terenskim autom, otezano dolaze do ambulanti. Ljudima oduzimaju pravo na zdravstvenu pomoc, otezavaju da imaju adekvatnu zdravstvenu pomoc.

Dajte, moramo nesto poduzeti. Ako ste se nerijetko hvalili kako je forum promijenio neke stvari, uradimo to i ovaj put.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#29095 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote: a kako da dodjemo kad sve blokirate :D
preko Zeljezare :oops:
Pa dođeš fino autom iz čaršije, nećemo svoje blokirat :)
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#29096 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

I ne treba traziti 'rijesenje'. Neka prekinu sa rekonstrukcijom, dok ne naprave adekvatne puteve.
Neko je u ovom komentiranju spomenuo kako im treba dvije godine da se zavrsi autocesta do Nemile. Znaci, nisu mogli sacekati da se ta cesta
donekle uredi, i onda da rade na rekonstrukciji.

Nemojte da nas budalama prave, dignimo se.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#29097 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote: a kako da dodjemo kad sve blokirate :D
preko Zeljezare :oops:
Pa dođeš fino autom iz čaršije, nećemo svoje blokirat :)
sad bez zajebancije
gdje je najefektnije napraviti blok
kod bajre ili negdje u tetovu?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#29098 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

phillie wrote:Kisa pada, ku' cu ?
Tekma Likce - Mladost
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#29099 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

kamen spoticanja wrote:
Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote: a kako da dodjemo kad sve blokirate :D
preko Zeljezare :oops:
Pa dođeš fino autom iz čaršije, nećemo svoje blokirat :)
sad bez zajebancije
gdje je najefektnije napraviti blok
kod bajre ili negdje u tetovu?
U Banlozima.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#29100 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

prije kampa?
Post Reply