Preko Jajca i Mrkonjica je ok.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#29076 Re: Zeničani
Ne ici preko Vlasica i Skendera niposto
ja sam u po ljeta isao tuda i katastrofa je, mogu misliti kako je zimi.
Preko Jajca i Mrkonjica je ok.
Preko Jajca i Mrkonjica je ok.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#29077 Re: Zeničani
...meni je i zimi prelijepo, pogotovo kad je snijeg...ko uziva u zimskim carolijama super...
Ko se boji, nek ne ide...
Ko se boji, nek ne ide...
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#29078 Re: Zeničani
vi i dalje o improvizacijama i akrobacijama, i preko kojih planina da se dodje do odredista.
ovo je vrijedjanje svih vas, i mene, koji dajemo lude pare za registraciju, i za te pare trebaju nas preko vode nositi, a ne pustati
da sami preko nekih foruma saznajemo kako doci do tacke B.
dajte, vec godinama vas pratim, neki su intelekualci i stavovima drze da sve znaju, i sve bi sami rijesili, ovo je prilika da se svi pokazemo.
rekonstrukcija tunela treba da stane, dok se ne nadje adekvatno i humano rijesenje.
navodno sada iz pravca Nemile vozila idu preko tunela, i ne mare za 'jednosmjerni' pravac iz pravca Zenice.
ovo moze postati ozbiljnije, i vas cinizam i sarkazam nam nece pomoci da ovo bude kako treba.
ovo je vrijedjanje svih vas, i mene, koji dajemo lude pare za registraciju, i za te pare trebaju nas preko vode nositi, a ne pustati
da sami preko nekih foruma saznajemo kako doci do tacke B.
dajte, vec godinama vas pratim, neki su intelekualci i stavovima drze da sve znaju, i sve bi sami rijesili, ovo je prilika da se svi pokazemo.
rekonstrukcija tunela treba da stane, dok se ne nadje adekvatno i humano rijesenje.
navodno sada iz pravca Nemile vozila idu preko tunela, i ne mare za 'jednosmjerni' pravac iz pravca Zenice.
ovo moze postati ozbiljnije, i vas cinizam i sarkazam nam nece pomoci da ovo bude kako treba.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#29079 Re: Zeničani
Ne mozes u Bosni rjesiti nista na fin i miran nacin, jedino blokada i snazni protesti daju kakav takav rezultat. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#29080 Re: Zeničani
Jest lijepo ali je cesta boze sacuvajNorm wrote:...meni je i zimi prelijepo, pogotovo kad je snijeg...ko uziva u zimskim carolijama super...
Ko se boji, nek ne ide...
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#29081 Re: Zeničani
A šta će i blokada riješit, mi u Tetovu ćemo dobit pendrek po leđima i prekršajne prijave i kraj priče.
Ne može ništa i popušili smo.
Ima jedno rješenje: odselit iz Bosne što dalje.
Ne može ništa i popušili smo.
Ima jedno rješenje: odselit iz Bosne što dalje.
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#29082 Re: Zeničani
cenel skretnicar
ne valja kad se ne pravi..ne valja kad se pravi..naziv treba preformulisati u..'Kmecani'.. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#29083 Re: Zeničani
moet-perignon wrote:vi i dalje o improvizacijama i akrobacijama, i preko kojih planina da se dodje do odredista.
ovo je vrijedjanje svih vas, i mene, koji dajemo lude pare za registraciju, i za te pare trebaju nas preko vode nositi, a ne pustati
da sami preko nekih foruma saznajemo kako doci do tacke B.
dajte, vec godinama vas pratim, neki su intelekualci i stavovima drze da sve znaju, i sve bi sami rijesili, ovo je prilika da se svi pokazemo.
rekonstrukcija tunela treba da stane, dok se ne nadje adekvatno i humano rijesenje.
navodno sada iz pravca Nemile vozila idu preko tunela, i ne mare za 'jednosmjerni' pravac iz pravca Zenice.
ovo moze postati ozbiljnije, i vas cinizam i sarkazam nam nece pomoci da ovo bude kako treba.
pa ja,iznad onog duzeg tunela i nastavljaju prema banlozima
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#29084 Re: Zeničani
DZes babinjac? Imal`DZE lopte ili si ih sve probusioHardcoreMX wrote:cenel skretnicarne valja kad se ne pravi..ne valja kad se pravi..naziv treba preformulisati u..'Kmecani'..
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#29085 Re: Zeničani
eke?! puko ti dusek ocigledno..nemoj crtati previse tih ruta..channel10 wrote:DZes babinjac? Imal`DZE lopte ili si ih sve probusioHardcoreMX wrote:cenel skretnicarne valja kad se ne pravi..ne valja kad se pravi..naziv treba preformulisati u..'Kmecani'..
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#29086 Re: Zeničani
samo blokada...ovo nema veze s vezom
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#29087 Re: Zeničani
Već su sjebali kružni u Travničkoj i kod HKD, šta će biti za dvije godine tek. Kako smo postali mrtav grad - danas smo svi trebali biti na ulici.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#29088 Re: Zeničani
Kisa pada, ku' cu ?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#29089 Re: Zeničani
sjedi ne mrdaj..upali TV...cekaj ručak kao večinaphillie wrote:Kisa pada, ku' cu ?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#29091 Re: Zeničani
Pa eto kad bude kod nas blokada, javiću vam, bujrum, svi ste dobrodošli 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#29092 Re: Zeničani
prosli izboriiiCasual's wrote:Već su sjebali kružni u Travničkoj i kod HKD, šta će biti za dvije godine tek. Kako smo postali mrtav grad - danas smo svi trebali biti na ulici.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#29093 Re: Zeničani
a kako da dodjemo kad sve blokirateJimmy McNulty wrote:Pa eto kad bude kod nas blokada, javiću vam, bujrum, svi ste dobrodošli
preko Zeljezare
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#29094 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:A šta će i blokada riješit, mi u Tetovu ćemo dobit pendrek po leđima i prekršajne prijave i kraj priče.
Ne može ništa i popušili smo.
Ima jedno rješenje: odselit iz Bosne što dalje.
Ovo sto pises, Jimmy, je tipican podanicki mentalitet. No takvi smo mi - obicni podanici. Povucemo se kad nam se vikne, i trpimo.
Jos se hvalimo kako smo tvrdoglavi i otporni na sve sto nam politike podmecu.
Nije rijesenje da se odselis iz Bosne. To je bjezanje.
Niko nece dobiti od nas pendrek, ako se dignemo. Vec dva dana tulim da trebamo nesto uraditi; nerijetko ste znali pisati kako je forum znao
da promijeni stvar u sistemu grada, zasto ne bi to mogli biti i u ovom slucaju?
Oduzimaju nam pravo na sve, osjecaju se da mogu donositi naloge bez ikakvih obavjestenja.
Bata, da li u pravnim stavkama postoji da su JP Ceste ili ministarstva duzni da obavijeste drustvo, prije nego krenu u neku realizaciju?
Nas niko nije obavijestio da ce biti ovaj haos. Stihijski, perfidno su ovo izveli, i ostavili ljude u nevjerici, zbunjene i lude.
Ne odgovaraju azurno na ova pitanja koja im upucuju mjesne zajednice ili pojedinci.
Valjda postoji neka pravna caka koja moze da ih urazumi.
Ovo nije vise briga onih koji vozare, ili briga Tetovljana i okolice. Terenski ljekari koji idu u Zavidovice ili Zepce ili okolicu, terenskim autom, otezano dolaze do ambulanti. Ljudima oduzimaju pravo na zdravstvenu pomoc, otezavaju da imaju adekvatnu zdravstvenu pomoc.
Dajte, moramo nesto poduzeti. Ako ste se nerijetko hvalili kako je forum promijenio neke stvari, uradimo to i ovaj put.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#29095 Re: Zeničani
Pa dođeš fino autom iz čaršije, nećemo svoje blokiratkamen spoticanja wrote: a kako da dodjemo kad sve blokirate![]()
preko Zeljezare
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#29096 Re: Zeničani
I ne treba traziti 'rijesenje'. Neka prekinu sa rekonstrukcijom, dok ne naprave adekvatne puteve.
Neko je u ovom komentiranju spomenuo kako im treba dvije godine da se zavrsi autocesta do Nemile. Znaci, nisu mogli sacekati da se ta cesta
donekle uredi, i onda da rade na rekonstrukciji.
Nemojte da nas budalama prave, dignimo se.
Neko je u ovom komentiranju spomenuo kako im treba dvije godine da se zavrsi autocesta do Nemile. Znaci, nisu mogli sacekati da se ta cesta
donekle uredi, i onda da rade na rekonstrukciji.
Nemojte da nas budalama prave, dignimo se.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#29097 Re: Zeničani
sad bez zajebancijeJimmy McNulty wrote:Pa dođeš fino autom iz čaršije, nećemo svoje blokiratkamen spoticanja wrote: a kako da dodjemo kad sve blokirate![]()
preko Zeljezare
gdje je najefektnije napraviti blok
kod bajre ili negdje u tetovu?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#29098 Re: Zeničani
Tekma Likce - Mladostphillie wrote:Kisa pada, ku' cu ?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#29099 Re: Zeničani
U Banlozima.kamen spoticanja wrote:sad bez zajebancijeJimmy McNulty wrote:Pa dođeš fino autom iz čaršije, nećemo svoje blokiratkamen spoticanja wrote: a kako da dodjemo kad sve blokirate![]()
preko Zeljezare
gdje je najefektnije napraviti blok
kod bajre ili negdje u tetovu?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#29100 Re: Zeničani
prije kampa?
