SDA-All about

jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#29051 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Samo kod nas mrtvo more.
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#29052 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Image

Na radnom mjestu br.3 iz konkursa već radi kadar SDA preko godinu dana ! Javni oglas za prijem namještenika u radni odnos u Općini Vogošća, objavljen 4.2.2017. godine u dnevnom listu "Dnevni avaz".
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#29053 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Šta notorna komunjara Šefik Džaferović traži u SDA?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#29054 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Nasao gdje ima najvise nevjernika i gresnika pa se tu uclanio.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29055 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

Prpa.ba wrote:Nasao gdje ima najvise nevjernika i gresnika pa se tu uclanio.
Svaki munafik svom jatu... :lol:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#29056 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Sljedeća faza, rukavice se skidaju.
SDA kaznena ekspedicija nije uspjela slomiti rektora Samira Nurića, profesor Bahrija Šarić nakon napada završio u bolnici
http://www.frontslobode.ba/vijesti/poli ... -u-bolnici
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29057 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

VjecitiStudent wrote:Sljedeća faza, rukavice se skidaju.
SDA kaznena ekspedicija nije uspjela slomiti rektora Samira Nurića, profesor Bahrija Šarić nakon napada završio u bolnici
http://www.frontslobode.ba/vijesti/poli ... -u-bolnici
Jbt. i onda neko od "demokrata" ima obraza da kaže "komunjare" ili "crveni kmeri". :D

Nikad, dok je ovakve vlasti i "političara" ovog profila, nijedna institucija države neće biti istinski nezavisna.
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#29058 Re: SDA-All about

Post by pirpa »

PORODIČNO BLAGO ZELENE BURŽOAZIJE: Hadžiahmetović: Izetbegovići, sin Bakir i zet Jasko, htjeli prodati BH Telecom Erdoganovom sinu?

http://thebosniatimes.ba/clanak/7581
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29059 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Nema šanse da ovo iko pročita...
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#29060 Re: SDA-All about

Post by pirpa »

mislio je i Sanader da moze na slicnu fintu da zgrne pare i da se lagano stopi sa EU al braca iz EU poslase dopis pa Sanader ode na hladjenje...

InsAllah doci ce i njima to vrijeme...
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#29061 Re: SDA-All about

Post by pirpa »

isto razmisljamo...zato ih ja i zovem -BALIJE... otpadnici,govnari koji su zbog sopstvenih interesa srozali drzavu i narod i povrh svega se kriju iza vjere i kvazi patriotizma.

al utjeha mi je sto sam suguran da nece dovjeka, dva evropska tuziteljstva imaju za njih vec spremne optuznice i samo cekaju pogodan trenutak da ih podignu. trenutno ne mogu da nebi izazvali politicku krizu u drzavi. al nece se BALIJE jos dugo moci kriti iza BIH institucija, brzo ce doci i njihovo vrijeme kad ce dobro da razmisle u koju zemlju mogu bezbjedno da odu...
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#29062 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29063 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Zar hizmećar nije neko ko pomaže, sluga, neko ko je uz bolesnika ili starca ? Ne vidim kako ovi iz SDA mogu biti hizmećari.

Prije će biti da su haračlije. :D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#29064 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Image
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29065 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Perjanica SDA diplomatije. Hajde što izdade pasoš ali što na tuđe ime.

NAKON OTKRIĆA ADVOKATA AHMEDA ŽILIĆA: Ćeli Bajramoviću pasoš na lažno ime dala je Bisera Turković, ambasadorica BiH u Hrvatskoj!

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/477 ... tskoj.html
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#29066 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Revizija propala ... hoce li sada SDA da odgodi izbore 2018. ?
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#29067 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#29068 Re: SDA-All about

Post by vješalica »

Dragan Covic mora biti kaznjen za ratni zlocin koji je pocinio 1993 godine o kojem mediji osim 2 recenice zblanuto sute i jordame godinama.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#29069 Re: SDA-All about

Post by Tomahawk11 »

Igra sa zrtvama su dno dna!
Sad kad su prokockali i posljednju priliku da se nesto uradi po tom pitanju, nadam se ubrzanom sunovratu i gasenju ovog zla.
Al ko sto gledam, vogoscanski Srebrenicani opet za Bakira bar 70 % glasova....i tako redom :roll:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29070 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

a zašto ne bi? za koga će?

ja ne znam za koga ću, a da budem siguran da se moj glas neće pridružiti sda na ovaj ili onaj način nakon izbora...
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#29071 Re: SDA-All about

Post by Matzan »

Živ je :D :lol:

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29072 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Matzan wrote:Živ je :D :lol:

Image

peticiju za povratak HM-a!
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#29073 Re: SDA-All about

Post by zenit dozic »

Sto je lik trajno banovan :?
Steta, bio je zastavnik dzemo ovog podforuma :mrgreen:
Da se ja pitam take likove bi bilo zabranjeno banovati :-D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#29074 Re: SDA-All about

Post by jefff »

I ja se pitam. Klix se pretvorio u glasilo SDA pa ne vidim razloga da i forum ne bude.

Helem nejse.
Bakir će izvuči maksimalnu korist iz ovoga. Prosječan Bošnjo vidi Bakira kao pravednika pred vješalima
a ispod stoje; kjafir, ćifut, komunisti i Radončić.
Opozicija to isto uviđa pa ko iz topa traže da Bakir posdnese ostavku. Budale.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#29075 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

jefff wrote:I ja se pitam. Klix se pretvorio u glasilo SDA pa ne vidim razloga da i forum ne bude.

Helem nejse.
Bakir će izvuči maksimalnu korist iz ovoga. Prosječan Bošnjo vidi Bakira kao pravednika pred vješalima
a ispod stoje; kjafir, ćifut, komunisti i Radončić.
Opozicija to isto uviđa pa ko iz topa traže da Bakir posdnese ostavku. Budale.
:thumbup: naravno samo mu još uslugu čine

Bake mućenik, herojski stao u obranu nas napačenih Prošnjaka protiv ćetnika, jevreja, masona itd. :roll:

mrtvi su vazda najbolji poljitićki kapital bili, a Izmetbeyi su meštri za njegov obrt :(
Post Reply