SDA-All about
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#29052 Re: SDA-All about

Na radnom mjestu br.3 iz konkursa već radi kadar SDA preko godinu dana ! Javni oglas za prijem namještenika u radni odnos u Općini Vogošća, objavljen 4.2.2017. godine u dnevnom listu "Dnevni avaz".
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#29053 Re: SDA-All about
Šta notorna komunjara Šefik Džaferović traži u SDA?
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#29054 Re: SDA-All about
Nasao gdje ima najvise nevjernika i gresnika pa se tu uclanio.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#29055 Re: SDA-All about
Svaki munafik svom jatu...Prpa.ba wrote:Nasao gdje ima najvise nevjernika i gresnika pa se tu uclanio.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#29056 Re: SDA-All about
Sljedeća faza, rukavice se skidaju.
SDA kaznena ekspedicija nije uspjela slomiti rektora Samira Nurića, profesor Bahrija Šarić nakon napada završio u bolnici
http://www.frontslobode.ba/vijesti/poli ... -u-bolnici
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#29057 Re: SDA-All about
Jbt. i onda neko od "demokrata" ima obraza da kaže "komunjare" ili "crveni kmeri".VjecitiStudent wrote:Sljedeća faza, rukavice se skidaju.
SDA kaznena ekspedicija nije uspjela slomiti rektora Samira Nurića, profesor Bahrija Šarić nakon napada završio u bolnici
http://www.frontslobode.ba/vijesti/poli ... -u-bolnici
Nikad, dok je ovakve vlasti i "političara" ovog profila, nijedna institucija države neće biti istinski nezavisna.
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#29058 Re: SDA-All about
PORODIČNO BLAGO ZELENE BURŽOAZIJE: Hadžiahmetović: Izetbegovići, sin Bakir i zet Jasko, htjeli prodati BH Telecom Erdoganovom sinu?
http://thebosniatimes.ba/clanak/7581
http://thebosniatimes.ba/clanak/7581
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#29059 Re: SDA-All about
Nema šanse da ovo iko pročita...
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#29060 Re: SDA-All about
mislio je i Sanader da moze na slicnu fintu da zgrne pare i da se lagano stopi sa EU al braca iz EU poslase dopis pa Sanader ode na hladjenje...
InsAllah doci ce i njima to vrijeme...
InsAllah doci ce i njima to vrijeme...
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#29061 Re: SDA-All about
isto razmisljamo...zato ih ja i zovem -BALIJE... otpadnici,govnari koji su zbog sopstvenih interesa srozali drzavu i narod i povrh svega se kriju iza vjere i kvazi patriotizma.
al utjeha mi je sto sam suguran da nece dovjeka, dva evropska tuziteljstva imaju za njih vec spremne optuznice i samo cekaju pogodan trenutak da ih podignu. trenutno ne mogu da nebi izazvali politicku krizu u drzavi. al nece se BALIJE jos dugo moci kriti iza BIH institucija, brzo ce doci i njihovo vrijeme kad ce dobro da razmisle u koju zemlju mogu bezbjedno da odu...
al utjeha mi je sto sam suguran da nece dovjeka, dva evropska tuziteljstva imaju za njih vec spremne optuznice i samo cekaju pogodan trenutak da ih podignu. trenutno ne mogu da nebi izazvali politicku krizu u drzavi. al nece se BALIJE jos dugo moci kriti iza BIH institucija, brzo ce doci i njihovo vrijeme kad ce dobro da razmisle u koju zemlju mogu bezbjedno da odu...
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#29063 Re: SDA-All about
Zar hizmećar nije neko ko pomaže, sluga, neko ko je uz bolesnika ili starca ? Ne vidim kako ovi iz SDA mogu biti hizmećari.
Prije će biti da su haračlije.
Prije će biti da su haračlije.
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#29065 Re: SDA-All about
Perjanica SDA diplomatije. Hajde što izdade pasoš ali što na tuđe ime.
NAKON OTKRIĆA ADVOKATA AHMEDA ŽILIĆA: Ćeli Bajramoviću pasoš na lažno ime dala je Bisera Turković, ambasadorica BiH u Hrvatskoj!
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/477 ... tskoj.html
NAKON OTKRIĆA ADVOKATA AHMEDA ŽILIĆA: Ćeli Bajramoviću pasoš na lažno ime dala je Bisera Turković, ambasadorica BiH u Hrvatskoj!
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/477 ... tskoj.html
-
DonieBrasco
- Posts: 20076
- Joined: 31/08/2016 16:09
#29066 Re: SDA-All about
Revizija propala ... hoce li sada SDA da odgodi izbore 2018. ?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#29068 Re: SDA-All about
Dragan Covic mora biti kaznjen za ratni zlocin koji je pocinio 1993 godine o kojem mediji osim 2 recenice zblanuto sute i jordame godinama.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#29069 Re: SDA-All about
Igra sa zrtvama su dno dna!
Sad kad su prokockali i posljednju priliku da se nesto uradi po tom pitanju, nadam se ubrzanom sunovratu i gasenju ovog zla.
Al ko sto gledam, vogoscanski Srebrenicani opet za Bakira bar 70 % glasova....i tako redom
Sad kad su prokockali i posljednju priliku da se nesto uradi po tom pitanju, nadam se ubrzanom sunovratu i gasenju ovog zla.
Al ko sto gledam, vogoscanski Srebrenicani opet za Bakira bar 70 % glasova....i tako redom
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#29070 Re: SDA-All about
a zašto ne bi? za koga će?
ja ne znam za koga ću, a da budem siguran da se moj glas neće pridružiti sda na ovaj ili onaj način nakon izbora...
ja ne znam za koga ću, a da budem siguran da se moj glas neće pridružiti sda na ovaj ili onaj način nakon izbora...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#29072 Re: SDA-All about
Matzan wrote:Živ je![]()
![]()
peticiju za povratak HM-a!
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#29073 Re: SDA-All about
Sto je lik trajno banovan
Steta, bio je zastavnik dzemo ovog podforuma
Da se ja pitam take likove bi bilo zabranjeno banovati
Steta, bio je zastavnik dzemo ovog podforuma
Da se ja pitam take likove bi bilo zabranjeno banovati
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#29074 Re: SDA-All about
I ja se pitam. Klix se pretvorio u glasilo SDA pa ne vidim razloga da i forum ne bude.
Helem nejse.
Bakir će izvuči maksimalnu korist iz ovoga. Prosječan Bošnjo vidi Bakira kao pravednika pred vješalima
a ispod stoje; kjafir, ćifut, komunisti i Radončić.
Opozicija to isto uviđa pa ko iz topa traže da Bakir posdnese ostavku. Budale.
Helem nejse.
Bakir će izvuči maksimalnu korist iz ovoga. Prosječan Bošnjo vidi Bakira kao pravednika pred vješalima
a ispod stoje; kjafir, ćifut, komunisti i Radončić.
Opozicija to isto uviđa pa ko iz topa traže da Bakir posdnese ostavku. Budale.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#29075 Re: SDA-All about
jefff wrote:I ja se pitam. Klix se pretvorio u glasilo SDA pa ne vidim razloga da i forum ne bude.
Helem nejse.
Bakir će izvuči maksimalnu korist iz ovoga. Prosječan Bošnjo vidi Bakira kao pravednika pred vješalima
a ispod stoje; kjafir, ćifut, komunisti i Radončić.
Opozicija to isto uviđa pa ko iz topa traže da Bakir posdnese ostavku. Budale.
Bake mućenik, herojski stao u obranu nas napačenih Prošnjaka protiv ćetnika, jevreja, masona itd.
mrtvi su vazda najbolji poljitićki kapital bili, a Izmetbeyi su meštri za njegov obrt


