Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:
#29026 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Oni su tamo pod šapom Rusije...Taj Kozostan 
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#29027 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kazahstan je malo podcijenio nas FS. Mnogi ne znaju da je Vico drugi covjek UEFE, ova utakmica ce biti registrovana 0:3 u nasu korist.
Od kako je Vico predsjednik FS BiH sudjenje na nasim utakmicama je vrhunsko s tim da nas sudije u nekim situacijama i preferiraju.
Od kako je Vico predsjednik FS BiH sudjenje na nasim utakmicama je vrhunsko s tim da nas sudije u nekim situacijama i preferiraju.
- luckylaka
- Posts: 26223
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29028 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Je li ja ovo procita da je 66 ljudi trebalo da outuje na gistujucu utakmicu.Malo brate
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#29029 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hadzikadunic bez vize?
Gubimo bez njega 100%



Gubimo bez njega 100%
-
DrinaBH
- Posts: 270
- Joined: 02/10/2021 11:58
#29030 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Neka, kad ih nismo dobili kući, neka nam rade šta žele. Što se tiče mene, reprezentacija ne postoji do boljih vremena. Ne treba im davati previše pažnje.
-
Adobeg
- Posts: 1117
- Joined: 24/02/2020 18:20
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29032 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
drug_profi wrote: ↑06/10/2021 16:06 Ja mislim da su Kazahstanci procijenili da ova šestorica nisu pravi fudbaleri pa su odbili dozvolu ulaska.![]()
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#29033 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Delegaciju koja je trebala ići za Kazahstan činilo je 66 ljudi.
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#29035 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ako hočemo na SP moramo pobijedti pa čemo vidjeti dalji razvoj događaja, bilo koji rezultat piši propalo. delagacija 66 fino brate malo turistike ipak je daleko Kazhstan a ima se šta vidjeti.
- sime_cipol
- Posts: 23415
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#29036 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Manje je ljudi islo sa Titom na Samit Nesvrstanih 
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#29037 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Koliki ih broj ide, bolje da su vozom krenuli.
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29038 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Evo da pomognemo našim delegatimaEl_comadante wrote: ↑06/10/2021 19:06 ako hočemo na SP moramo pobijedti pa čemo vidjeti dalji razvoj događaja, bilo koji rezultat piši propalo. delagacija 66 fino brate malo turistike ipak je daleko Kazhstan a ima se šta vidjeti.
https://www.tripadvisor.co.uk/Attractio ... hstan.html
- luckylaka
- Posts: 26223
- Joined: 15/01/2010 06:28
- luckylaka
- Posts: 26223
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29040 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kazu da je u avionu bilo mjesta za 60 ljudi neko je morao otpasti
Nakon sto savez hitno zasjedao odluka je pala da igraci ne idu
Nakon sto savez hitno zasjedao odluka je pala da igraci ne idu
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83490
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#29045 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
A da se klix i sportsport dogovore jel 66 clanova ili 45 sto putuje. 
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#29046 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pjanić, Krunić, Sušić, Lončar, Saničanin, Prcić, Sarić, Hadžikadunić, Đumić 
- plain vanilla
- Posts: 70286
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Porodice Foht
- Posts: 3718
- Joined: 14/01/2019 04:56
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#29049 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa neće igrati.
Sarić i Hadžikadunić bi bili starteri ja mislim, ali svejedno, opet je šteta. Ne mora niti jedan biti starter, klupa će biti puno slabija.Porodice Foht wrote: ↑07/10/2021 12:11 Veliko je pitanje od ovih bezviznih ko bi bio starter u Nur Sultanu. Mozda samo Jusuf, a on ce se eto danas prikljuciti ekipi.
- Porodice Foht
- Posts: 3718
- Joined: 14/01/2019 04:56
#29050 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hadzikadunic ima zute i ne igra svakako.Logovan wrote: ↑07/10/2021 12:23Pa neće igrati.Sarić i Hadžikadunić bi bili starteri ja mislim, ali svejedno, opet je šteta. Ne mora niti jedan biti starter, klupa će biti puno slabija.Porodice Foht wrote: ↑07/10/2021 12:11 Veliko je pitanje od ovih bezviznih ko bi bio starter u Nur Sultanu. Mozda samo Jusuf, a on ce se eto danas prikljuciti ekipi.

