Predsjedištvo je jedno alegorijsko, fantazmagorično, teoretsko... ne znam šta. Nakon Tihićeve reforme odbrane svaki od tri člana predsjedništva ima svoju vojsku kojoj samo on može izdavati naredbe. Mi u stvari imamo tri predsjednika i sve funkcionira u tom fazonu.VjecitiStudent wrote:Nastavak mitološkog lupetanja podaničke sda mladeži ...jefff wrote:Za njegovog predsjednikovanja nije uputio niti jedan zakon u proceduru iako je za to bio ovlašten. Prem da je bio pravnik po profesiji.
Član 104.
(Ovlašteni predlagač)
(1) Prijedlog zakona može podnijeti poslanik, komisije Doma, zajedničke komisije, Dom naroda, kao i Predsjedništvo BiH i Vijeće ministara BiH, u okviru svojih nadležnosti.
SDA-All about
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#29001 Re: SDA-All about
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#29002 Re: SDA-All about
IMA JOŠ ZUKIĆA: Je li Amir Zukić Bakirov „kurban“ preko kojeg se želi obračunati sa tuzlanskim „zelenim despotom“ Kukićem?!
22.02.2017. u 08:40
ANALIZA
Halid Genjac se svrstava u lobi „konzervativaca“ kojeg predvode Šefik Đaferović i Safet Softić, a kontra porevropskom lobiju Denisa Zvizdića, kojem je, indirektno, pripadao sam Amir Zukić, jer mu je supruga u rodbinskim vezama sa moćnom porodicom Čampara koje podržavaju Zvizdića
FOTO: Zukić, Sarajlić, Kukić (public)
Nakon hapšenja generalnog sekretara SDA Amira Zukića, danas su sarajevski kantonalni tužioci ispitali i dva potpredsjednika ove stranke - Asima Sarajlića i Mirsada Kukića. Objavljujemo na koji način je SDA provodila projekt stranačkog zapošljavanja. U svojstvu osumnjičenih, potpredsjednici SDA Asim Sarajlić i Mirsad Kukić ispitani su ponedjeljak
Kantonalnom tužilaštvu Sarajevo, saznaje Žurnal. Na ispitivanje je prvo otišao Sarajlić, a netom nakon njega, ispitan je i Kukić.
Ko je Halim, a ko Amir Zukić?
I dok je u stranačkoj centrali rukovodstvo stranke optuživalo Kantonalno tužilaštvo Sarajevo za „rušenje baze SDA u Banovićima“ te „rušenje sarajevske SDA koja je pobijedila na zadnjim izborima“, generalnog sekretara te stranke Amira Zukića prebacili su u pritvorsku jedinicu. Tamo će, po rješenju Općinskog suda u Sarajevu, ostati narednih 30 dana.
Na portalu zurnal.info su mjesecima objavljivani tekstovi u kojima smo navodili detalje o tome kako su Amir Zukić, Asim Sarajlić i Mirsad Kukić, koristeći svoj stranački uticaj, nezakonito zapošljavali u javna preduzeća u Federaciji. U novembru su, nakon naših tekstova, Sarajlić i Zukić, preko podobnih medija, pozvali Tužilaštvo Kantona Sarajevo da što prije ispita cijeli slučaj. I Tužilaštvo se odazvalo.
Generalnog sekretara SDA Amira Zukića Tužilaštvo sumnjiči i da je imao bitnu ulogu prilikom zapošljavanja Ismeta Keserovića. On se, kako je Žurnal ranije pisao, tokom prošlog ljeta u stranačkoj centrali sreo sa Safetom Bibićem, nakon čega je Bibić dao upute Nedžadu i Senadu Traki iz Visokog gdje i na koga da upute Keserovićevog oca Sejada.
Sejad Keserović je, nakon tih uputa, sve prijavio policiji, pa je, tokom policijske akcije, označen novac (16 hiljada KM) predao Ramizu Karavdiću, penzionisanom poštaru iz Banovića, kao protuuslugu za zapošljavanje sina u Elektrodistribuciji Zenica. Sve formalnosti, oko zapošljavanja trebao je obaviti Esed Džananović, izvršni direktor Elektroprivrede BiH.
Ovo su, dakle, samo neka od imena osoba nezakonito zaposlenih u Elektroprivredi BiH. Treba napomenuti još da su, na sličan način, preko iste grupe, u Elektroprivredu BiH sebi odane ljude zapošljavali predsjedavaući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić, aktualni gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka, ali i visokopozicionirana stranačka osoba iz SDA, koja je u sudskim dokumentima označena inicijalima B.I. . Sve je u djelo, manje – više, proveo Esed Džananović, koji je, zahvaljujući upravo angažmanu Amira Zukića, Asima Sarajlića i Mirsada Kukića postavljen na tu poziciju.
„Korist koju Vijeće nalazi da je osumnjičeni Džananović prihvatio u zamjenu za predmetno posredovanje (zapošljavanja) je zadržavanje funkcije, odnosno pozicije na poslu i u političkoj stranci čiji je član”, piše u Rješenju Općinskog suda u Sarajevu donesenom 16. decembra ove godine, koji je produžen pritvor uhapšenima u okviru akcije Bosna.
Za zapošljavanja su, prema sudskim dokumentima, čelnici SDA uzimali između 15 i 30 hiljada maraka. I svako zapošljavanje su, u telefonskoj komunikaciji, nazivali „projekat“.
FOTO: (zurnal.info)
U vrijeme izborne kampanje je isti portal objavio fotgrafije imanja u visočkim naseljima Gračanice i Lužnice koja posjeduju gen. sek. SDA Amira Zukića te predsjednika SDA Visoko i kandidata za načelnika Halima Zukića.
Na imanju su pored vikendice vidljivi sportski teren, potom teren za trening konja, zasadi malina (nepoznato da li su naplaćeni i poticaji za uzgoj), voćnjaci te brojni pomoćni objekti i sadržaji na ogromnom zemljištu.
Eto konzervativaca!
U imovinskom kartonu od 2014. godine, Amir Zukić je naveo da posjeduje vikendicu vrijednosti 20 hiljada maraka. Na upit Žurnala o toj imovini, Zukić priznaje da je tu prvo kupio 16 duluma po cijeni do 800 maraka po dulumu, a imanje je naknadno povećao na 30 duluma.
Zukićev susjed, ne i rođak, s druge strane puta je Halim Zukić, predsjednik SDA Visoko, aktuelni kandidat ove stranke za načelnika Visokog te, što nije nimalo nevažno, direktor „VGT osiguranja“. Imanje Halima Zukića nimalo ne zaostaje u raskošnosti. On umjesto rasnih konja više preferira srndaće, a na imanju u kavezu čuva i medvjeda, jednog od dva mečeta koje je svojevremeno pronašao u šumi. Drugi je pobjegao. Tu su također malinjaci, zatim bogato uređeni dijelovi sa bazenom, parkovima, malim jezerima, te prigodni stambeni i pomoćni objekti. Očito je da uređenje imanja nije konačno.
Halid Genjac, predsjednik Glavnog odbora Stranke demokratske akcije, mijenjat će uhapšenog Amira Zukića na poziciji generalnog sekretara i to u političkom dijelu, rečeno je medijim u Službi za odnose s javnošću SDA.
Nakon ovako predane hronologije događaja normalno je da se roje pitanja šta će se dalje dešavati u SDA-u. Za sada se vrlo jasno može uočiti da je Amir Zukić ipak bio „slaba karika“ u velikoj korupiconaškoj hobotnici koja već dugo godina obitava u samoj Centrali SDA. Neosporno je da je Amir Zukić još od vremena Sulejmana Tihića jedan od najdebljih pipaka te hobotnice. Ali, ako se pogleda imanje Halima Zukića, primjetit će se da liči kao jaje jajetu imanju Amira Zukića. Halima, za razliku od Amira, jo (!) niko ne hapsi! Stoga se ostavlja prostora za sumnju da je Tužilaštvo dobilo mig za utamničenje Zukića. Zbog čega? Mnogo „krupnije ribe“ od njega su Asim Sarajlić i Mirsad Kukić. Zato je sasvim opravdano razumjevati da, ako postoji unutar-strančkih političkih obraćuna, onda Kukić glavna meta. Jer ,ma kako izgledalo velelbno Zukićevo imanje, konto „zelenog depsoata“ Kukić stop puta je veći i vjerovatno se može (iz)računati u „ruskim nulama“.
Kome smeta Kukić? Onom lobiju koji je uspio zaposjesti Zukićevu fotelju generalnog sekratara. Jer Halid Genjac se svrstava u lobi „konzervativaca“ kojeg predvode Šefik Đaferović i Safet Softić, a kontra proevropskom lobiju Denisa Zvizdića, kojem je, indirektno, pripadao sam Amir Zukić, jer mu je supruga u rodbinskim vezama sa moćnom porodicom Ćampara koje podržavaju Zvizdića. Ovakve sumnje su osnova tim prije jer je Kukić nekad davno, otjerao Safeta Softića sa tuzlanskogf rejona utjecaja bukvalno ga „šutnuvši nogom u dupe“.
(TBT)
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#29003 Re: SDA-All about
Svo ovo kurchenje koje danas vidimo od RS đukaca je rezultat saginjanja i popuštanja za vrijeme Tihića. Prije Tihića su bili manji od makovog zrna ali zahvaljujući popuštanju i kompromisima đukci osjetili krv.
Da se razumijemo:
Bake je sin bivšeg predjednika što je užasno jer je član predsjedništva time praktično simbol nepotizma.
Bake je lider bošnjačke mafije što je strašno jer ako je prvi čovjek mafijaš šta očekivati od ostalih.
Bake je kao i ostale top SDA familije ratni profiter i time automatski jako loš čovjek.
Sve je to tačno. Ali prvi put nakon dugo vremena Bošnjaci imaju lidera koji se suprostavlja secesionistima. I naravno da ćemo imati krizu. Ali nastavak saginjanja i komromisa bi nesumljivo vodio podjeli BiH. U to nema nikakve sumjnje.
Da se razumijemo:
Bake je sin bivšeg predjednika što je užasno jer je član predsjedništva time praktično simbol nepotizma.
Bake je lider bošnjačke mafije što je strašno jer ako je prvi čovjek mafijaš šta očekivati od ostalih.
Bake je kao i ostale top SDA familije ratni profiter i time automatski jako loš čovjek.
Sve je to tačno. Ali prvi put nakon dugo vremena Bošnjaci imaju lidera koji se suprostavlja secesionistima. I naravno da ćemo imati krizu. Ali nastavak saginjanja i komromisa bi nesumljivo vodio podjeli BiH. U to nema nikakve sumjnje.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#29004 Re: SDA-All about
Jesi ti jedan od brace Latic?jefff wrote:Vidim teško se i Srbi snalaze bez Tihiće. Našli se u čudu. Dok je bio on sve him išlo glat a sad na jednom... pa ne znaju ni kud bi a ni kako bi. Nije lahko ni gospodi internacionalcima što ne mogu tako lahko preko naše grbe peglat situaciju, što ne mogu svoju bruku sakrivati. Dok su imali Tihog sve je bilo tako lahko.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#29005 Re: SDA-All about
Ne bih da branim Tihica, ali bio je tu i Haris pa i Zlatko sa drcnim stavom, pa je rezultat bio isti. Cetnici rade to jer im se moze... jel na nasoj strani Kim jong Un ili Gandi, oni ce po svom.Obi Wan Bosnian wrote:Svo ovo kurchenje koje danas vidimo od RS đukaca je rezultat saginjanja i popuštanja za vrijeme Tihića. Prije Tihića su bili manji od makovog zrna ali zahvaljujući popuštanju i kompromisima đukci osjetili krv.
Da se razumijemo:
Bake je sin bivšeg predjednika što je užasno jer je član predsjedništva time praktično simbol nepotizma.
Bake je lider bošnjačke mafije što je strašno jer ako je prvi čovjek mafijaš šta očekivati od ostalih.
Bake je kao i ostale top SDA familije ratni profiter i time automatski jako loš čovjek.
Sve je to tačno. Ali prvi put nakon dugo vremena Bošnjaci imaju lidera koji se suprostavlja secesionistima. I naravno da ćemo imati krizu. Ali nastavak saginjanja i komromisa bi nesumljivo vodio podjeli BiH. U to nema nikakve sumjnje.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#29006 Re: SDA-All about
Saginjemo se mi od septembra '93. u kontinuitetu, realno, otkako se sjelo za sto s Karadžićem i Bobanom,Obi Wan Bosnian wrote:Svo ovo kurchenje koje danas vidimo od RS đukaca je rezultat saginjanja i popuštanja za vrijeme Tihića. Prije Tihića su bili manji od makovog zrna ali zahvaljujući popuštanju i kompromisima đukci osjetili krv.
Da se razumijemo:
Bake je sin bivšeg predjednika što je užasno jer je član predsjedništva time praktično simbol nepotizma.
Bake je lider bošnjačke mafije što je strašno jer ako je prvi čovjek mafijaš šta očekivati od ostalih.
Bake je kao i ostale top SDA familije ratni profiter i time automatski jako loš čovjek.
Sve je to tačno. Ali prvi put nakon dugo vremena Bošnjaci imaju lidera koji se suprostavlja secesionistima. I naravno da ćemo imati krizu. Ali nastavak saginjanja i komromisa bi nesumljivo vodio podjeli BiH. U to nema nikakve sumjnje.
a manji od makovog zrna su bili jer je MZ odmah nakon rata imala interes da ojača i učvrsti BiH, pa je nametala brojne zakone, koji danas, s Putinom i več hronično nezainteresiranom Amerikom, ne bi prošli ni pod razno,
Bake se nije nikome suprotstavio, već ga oklonosti prisiljavaju, usmjeravaju i vode putevima kojima sam, slobodan, nikad ne bi kročio. Događaji ga nose i u tom smislu, ima više sreće neg' pameti. A glede podjela, svoj mali begovat sanjaju i uspješno realiziraju sva trojica, tu već nema nikakve sumnje.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#29007 Re: SDA-All about
Jedini mogući način za pobjedu nad RS-om je ekonomija.
Da su, umjesto što su krali, napravili ovaj dio BiH uređenim, prosperitetnim, ugodnim za život, RS bi se na kraju urušio sam od sebe.
Od ove politike "e jes im rek'o" korist imaju samo političke elite. U jednom trenutku je izgledalo da ih postepeno topljenje populacije može zaustaviti, no sa pojavom bogatih kupaca zemlje iz zemalja Zaljeva i to je nestalo.
Raseli i rasprodaj, jedina je politika na sve tri strane.
Da su, umjesto što su krali, napravili ovaj dio BiH uređenim, prosperitetnim, ugodnim za život, RS bi se na kraju urušio sam od sebe.
Od ove politike "e jes im rek'o" korist imaju samo političke elite. U jednom trenutku je izgledalo da ih postepeno topljenje populacije može zaustaviti, no sa pojavom bogatih kupaca zemlje iz zemalja Zaljeva i to je nestalo.
Raseli i rasprodaj, jedina je politika na sve tri strane.
- Kejn
- Posts: 2630
- Joined: 24/09/2016 12:24
- Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu
#29008 Re: SDA-All about
Kakva crna ekonomija.
Sva tri naroda u Bosni su teške lopine. Samo gledaju kako da se nadolme para. Neće FBIH nikad biti Zap. Njemačka za PC jer su nesposobnjakovići i sa ove i sa one strane crte.
Sva tri naroda u Bosni su teške lopine. Samo gledaju kako da se nadolme para. Neće FBIH nikad biti Zap. Njemačka za PC jer su nesposobnjakovići i sa ove i sa one strane crte.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#29009 Re: SDA-All about
Nekako nisam pristalica teorija, bar ovdje na Balkanu, kako će ekonomija nešto ujediniti ili povezati, kad su mržnje su toliko stare i jake, a velikonacionalni projekti skoro dio genetskog koda, ali zaista, zamisli, da je sav taj novac koji je stigao u Federaciju, a stigle su milijarde, bio upotrijebljen kvalitetno, plasiran pošteno i inteligentno, i da je sačuvan onaj poslijeratni optimizam, ona energija koju smo imali prvih par godina, negdje do 2001, 2002. gdje bi nam bio kraj. Zamisli...VjecitiStudent wrote:Jedini mogući način za pobjedu nad RS-om je ekonomija.
Da su, umjesto što su krali, napravili ovaj dio BiH uređenim, prosperitetnim, ugodnim za život, RS bi se na kraju urušio sam od sebe.
Od ove politike "e jes im rek'o" korist imaju samo političke elite. U jednom trenutku je izgledalo da ih postepeno topljenje populacije može zaustaviti, no sa pojavom bogatih kupaca zemlje iz zemalja Zaljeva i to je nestalo.
Raseli i rasprodaj, jedina je politika na sve tri strane.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#29010 Re: SDA-All about
Kako će federacija biti bolji dio BiH kada je u federaciji Tihićeva kasta stvorila budžetski okoštali birokratski aparat koji je toliko stegao konce da je život za običnog čovjeka postao pakao? Koji god investitor ovdje bahne namah pobjegne. Iza svega stoje stranci. Marioneta se našla idealna. Njih nikada ne fali. Marioneta je sama sebe nagradila kriminalnom hobotnicom. Tako to biva u svim provizornim državama.
I moliti ću ja lijepo a što stranci tolko laju protiv tužbe? Ne zaostaju za Dodikom dok su Srbijanci i blaži.
Pa jednostavno. Tužba je strijela odapeta na njih. Na njih kao saučesnike zločina i očigledno glavnih kreatora onog haosa.
Pa što laju ako su nevini? Zbog Srbije? Zbog straha da ne izgubimo presudu? How yes not.
Naravna stvar da je bilo dovoljno dokaza da se Srbija osudi i 2007. To znaju i oni u zavodu za mentalno zaostale. Oni su to oborili zato što su i njihovi prsti bili u tome. Osuđujuća presuda bi na kraju razotkrila tu njihovu umješanost jer Srbijanci bi progovorili.
Ali, to je za drugu temu.
I moliti ću ja lijepo a što stranci tolko laju protiv tužbe? Ne zaostaju za Dodikom dok su Srbijanci i blaži.
Pa jednostavno. Tužba je strijela odapeta na njih. Na njih kao saučesnike zločina i očigledno glavnih kreatora onog haosa.
Pa što laju ako su nevini? Zbog Srbije? Zbog straha da ne izgubimo presudu? How yes not.
Naravna stvar da je bilo dovoljno dokaza da se Srbija osudi i 2007. To znaju i oni u zavodu za mentalno zaostale. Oni su to oborili zato što su i njihovi prsti bili u tome. Osuđujuća presuda bi na kraju razotkrila tu njihovu umješanost jer Srbijanci bi progovorili.
Ali, to je za drugu temu.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#29011 Re: SDA-All about
ne mora ujediniti, ni ja ne mislim da bi. ali kad smo već osuđeni na ovakvo uređenje, što ne bi nama bilo bolje u njemu...Banksy wrote:Nekako nisam pristalica teorija, bar ovdje na Balkanu, kako će ekonomija nešto ujediniti ili povezati, kad su mržnje su toliko stare i jake, a velikonacionalni projekti skoro dio genetskog koda, ali zaista, zamisli, da je sav taj novac koji je stigao u Federaciju, a stigle su milijarde, bio upotrijebljen kvalitetno, plasiran pošteno i inteligentno, i da je sačuvan onaj poslijeratni optimizam, ona energija koju smo imali prvih par godina, negdje do 2001, 2002. gdje bi nam bio kraj. Zamisli...VjecitiStudent wrote:Jedini mogući način za pobjedu nad RS-om je ekonomija.
Da su, umjesto što su krali, napravili ovaj dio BiH uređenim, prosperitetnim, ugodnim za život, RS bi se na kraju urušio sam od sebe.
Od ove politike "e jes im rek'o" korist imaju samo političke elite. U jednom trenutku je izgledalo da ih postepeno topljenje populacije može zaustaviti, no sa pojavom bogatih kupaca zemlje iz zemalja Zaljeva i to je nestalo.
Raseli i rasprodaj, jedina je politika na sve tri strane.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#29012 Re: SDA-All about
upravo traje akcija "Svi na Jumu", popust 25% u bakijama
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#29013 Re: SDA-All about
Selam alejkum svima od Muje Veladzica, rodjen od Livna, zivim u Bugojnu, radim u Svajcarskoj. 
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#29015 Re: SDA-All about
Načelnik neovisan...Volim Pivu wrote:n00rod zna https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi-ko ... /170224133
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#29016 Re: SDA-All about
ne može nam niko ništa
BiH rekorder: Za branitelje izdvojeno 559 milijuna KM
http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... -km/187997
BiH rekorder: Za branitelje izdvojeno 559 milijuna KM
http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... -km/187997
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#29017 Re: SDA-All about
"48.000 ratnih vojnih invalida, 42.000 obitelji šehida i poginulih boraca, 5.000 dobitnika najvećih ratnih priznanja i odlikovanja"
O ovome treba kao raspravljati?
Oni su ostvarili ta prava,država im omogućila.Sad neka isplaćuju.
O ovome treba kao raspravljati?
Oni su ostvarili ta prava,država im omogućila.Sad neka isplaćuju.
Last edited by MOSALJOZE on 25/02/2017 08:55, edited 1 time in total.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#29018 Re: SDA-All about
Volim Pivu wrote:ne može nam niko ništa
BiH rekorder: Za branitelje izdvojeno 559 milijuna KM
http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... -km/187997
a sve to popapaju razna "udruženja" preko kojih se pare izvlače iz buđeta
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#29019 Re: SDA-All about
ma jok, ni govora, u zemlji koju obiđeš biciklom za 4 sata, preko 300 000 direktnih i indirektnih veterana rata, ni kina nema ovoliko patriota.MOSALJOZE wrote:"48.000 ratnih vojnih invalida, 42.000 obitelji šehida i poginulih boraca, 5.000 dobitnika najvećih ratnih priznanja i odlikovanja"
O ovome treba kao raspravljati?
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#29020 Re: SDA-All about
laže bola ovaj bukvarević nego oni to stranački osnuju udruženje koje ima 2 člana i onda na račune im pare uplaćuju i od toga živi lokalna patriotska mafija koja je rat provela u podrumima.JoseMujica wrote:Volim Pivu wrote:ne može nam niko ništa
BiH rekorder: Za branitelje izdvojeno 559 milijuna KM
http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... -km/187997
a sve to popapaju razna "udruženja" preko kojih se pare izvlače iz buđetaa kad im MMF kaže previše izdvajate na ovoj stavci, sve što smisle ove debilčine, je da mene zovu na reviziju, mater im jebem i dže išta imaju
pa na toj reviziji su vazda najebali pravi invalidi, revizija se i radi da skinu što više pravih.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#29021 Re: SDA-All about
Zašto se sada skreće rasprava u boračka pitanja? To se polje nije uredilo za 20. godina za vrijeme kooperativnih Bošnjaka Tihića i Lagumdžije. I kao da ste i vi i oni očekivali da vam to stanje srede Bakir, Šaja i Delimustafić. Jel ste to čekali?
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#29022 Re: SDA-All about
svaki roditelj čije se djete počelo bavit kriminalom a sve zbog SDA džukela koji zapošljavaju nepotizmom svoju familiju i članove, treba račun ispostavit prvom SDA džukcu kojeg sretne, tako da zna zašto mu djete robija, dok se tako ne bude radilo nema od ove države ništa.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#29023 Re: SDA-All about
Tihićevo naslijeđe iz 2006.MOSALJOZE wrote:"48.000 ratnih vojnih invalida, 42.000 obitelji šehida i poginulih boraca, 5.000 dobitnika najvećih ratnih priznanja i odlikovanja"
O ovome treba kao raspravljati?
Oni su ostvarili ta prava,država im omogućila.Sad neka isplaćuju.
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#29024 Re: SDA-All about
5000 zlatnih ljiljana od kojih je 95% podrumaš i ljiljan dobili na nekom od mindera i pijanki, a predsjednik istih je onaj patković.
kakvih je boraca bilo pa nikad vidili pohvale neke nisu a ne ljiljan.
kakvih je boraca bilo pa nikad vidili pohvale neke nisu a ne ljiljan.
-
Volim Pivu
- Posts: 101
- Joined: 03/02/2017 17:14
#29025 Re: SDA-All about
ona pijandura zlukan helez je imao samo pravo u jednoj stvari 50% je lažnih RVIBanksy wrote:Tihićevo naslijeđe iz 2006.MOSALJOZE wrote:"48.000 ratnih vojnih invalida, 42.000 obitelji šehida i poginulih boraca, 5.000 dobitnika najvećih ratnih priznanja i odlikovanja"
O ovome treba kao raspravljati?
Oni su ostvarili ta prava,država im omogućila.Sad neka isplaćuju.
