FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Smetnje
Posts: 75
Joined: 24/04/2013 23:57

#2901 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Smetnje »

wolf07 wrote:
akcid wrote:
Smetnje wrote:Pa i treba da ga nacepi, ako novootvorena bosanska televizija sa domacom produkcijom koja pri tome zaposljava bosansku djecu sa biroa, ne dobije kredit od razvojne banke ja onda ne znam ko treba da dobije

To je onda zloupotreba frekvencije u privatne svrhe, iskorištavanje javnog TV prostora u ostvarenju vlastitih interesa. Ako ima saznanja o protupravnim radnjama Ramiza Dž., zašto ih nije prikazao nadležnom tužilaštvu, zašto nije zatražio njegovo procesuiranje kroz pravosuđe, na legitiman način?

Zamisli da Ramiz Dž. iskoristi svoju poziciju direktora banke i svakog kreditnog komitenta ucijeni zabranom saradnje sa Hadžifejzovićem... :-)

E sad sta je tu privatno a sta javno dalo bi se pricati! Osim toga, zbog cega Ramiz Dzaferovic ne tuzi Senada ako ovaj laze?
PA tv sluzi da informise javnos o svemu pa tako i o kriminalnim radnjama nekog Ramiza koji se ponasa kao da je banka njegovo privatno vlasnistvo neznam o kakvoj zloupotrebi frekvencije pricas. ovaj davao kredite nakim firmama sa dvoje zaposlenih muz i zena garant mu familija, nigdje veze a bosanskoj novonastaloj tv sa mladim ljudima s biroa nista pa gdje to normalno
milojicabrzi
Posts: 2620
Joined: 18/11/2009 12:43

#2902 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by milojicabrzi »

Smetnje wrote:Pa i treba da ga nacepi, ako novootvorena bosanska televizija sa domacom produkcijom koja pri tome zaposljava bosansku djecu sa biroa, ne dobije kredit od razvojne banke ja onda ne znam ko treba da dobije
Stvar je u tome da Senad nije ponudio nikakve garancije niti imovinu niti hipoteku, nije ponudio nikakav vid osiguranja, osim stava My name is Senad, Hadziface Senad 8)

Da si procitao otvoreno pismo u medijima koje je poslao Dzaferovic, sve bi ti vjerovatno bilo jasnije.

Covjek mu u placenom oglasu, lijepo, ekonomski, na dvije decimale precizno, objasnjava da se kredit ne moze dobiti ako trazis 10 miliona KM a kao garaniju nudis imovinu u vrijednosti od 1000 KM.

Mislim, nije ni Dzaferovic cvjecka, da se razumijemo, ali Senadov gard je bio da on otprilike treba dobiti kredit zato sto je on onaj cuveni, sa TV, dakle SENAD :D

I Selimovici i ostali kad su dizali kredite, od 10+ miliona, pa su morali davati ozbiljne hipoteke
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#2903 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

Djecu sa biroa??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ko se uspije uhljebiti kod Senada i njemu uzeti ikakvu paru, taj će biti bogataš, garantujem. Nikoga taj nije zaposlio i dužan je i Bogu i narodu, naravno da neće dobiti kredit.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2904 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi iz senata
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2905 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

luckylaka wrote:Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi senaDa
:D
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2906 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

MOSALJOZE wrote:
luckylaka wrote:Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi senaDa
:D
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#2907 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

luckylaka wrote:Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi iz senata
A ti si u Americi? Pa sad mi više nije čudno kako tako mnogo znaš o Bosni i dešavanjima tamo :)
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2908 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Mikelanđelo wrote:
luckylaka wrote:Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi iz senata
A ti si u Americi? Pa sad mi više nije čudno kako tako mnogo znaš o Bosni i dešavanjima tamo :)
Po onom sto pise zna mnogo vise nego mnogi koji zive u Bosni
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2909 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Mikelanđelo wrote:
luckylaka wrote:Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi iz senata
A ti si u Americi? Pa sad mi više nije čudno kako tako mnogo znaš o Bosni i dešavanjima tamo :)
Gdje pise da sam u Americi :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2910 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

luckylaka wrote:
Mikelanđelo wrote:
luckylaka wrote:Evo i i ovdje sve vrvi od strucnjaka za ekonomiju.Imate li rjesenje kako da Amerika izadje iz ove krize pitaju ovi iz senata
A ti si u Americi? Pa sad mi više nije čudno kako tako mnogo znaš o Bosni i dešavanjima tamo :)
Gdje pise da sam u Americi :D
Na temi BiH - Amerika! :mrgreen: :skoljka: :skoljka:
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#2911 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

Senad i jeste melem onima koji radije ljetuju po BIH nego da odu na Havaje,Mexico,Tursku. i one koji ne osjecaju neimastinju u BIH kada dodju da poprave zube ili se osisaju.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2912 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

A ti si u Americi? Pa sad mi više nije čudno kako tako mnogo znaš o Bosni i dešavanjima tamo :)[/quote]
Gdje pise da sam u Americi :D[/quote]

Na temi BiH - Amerika! :mrgreen: :skoljka: :skoljka:[/quote]
:D :D Ovo ti necu halaliti :D Pratis me u stopu :-D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2913 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

laki ba, svi znaju da si krajisnik na radu u sent luisu :D jos jedino nisam upratio odakle si iz krajine :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2914 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Lakat Jebić wrote:laki ba, svi znaju da si krajisnik na radu u sent luisu :D jos jedino nisam upratio odakle si iz krajine :D
Pa neka Senad napravi interview pa cemo saznati :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2915 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Lakat Jebić wrote:laki ba, svi znaju da si krajisnik na radu u sent luisu :D jos jedino nisam upratio odakle si iz krajine :D
Sa ponosom Bihac,Cazin,Buzim,S.Most,Kljuc...sve je to moje jarane
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2916 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

luckylaka wrote:
Lakat Jebić wrote:laki ba, svi znaju da si krajisnik na radu u sent luisu :D jos jedino nisam upratio odakle si iz krajine :D
Sa ponosom Bihac,Cazin,Buzim,S.Most,Kljuc...sve je to moje jarane
a gore u babine krajeve ne zalazis? :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2917 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Lakat Jebić wrote:
luckylaka wrote:
Lakat Jebić wrote:laki ba, svi znaju da si krajisnik na radu u sent luisu :D jos jedino nisam upratio odakle si iz krajine :D
Sa ponosom Bihac,Cazin,Buzim,S.Most,Kljuc...sve je to moje jarane
a gore u babine krajeve ne zalazis? :D
Ne gore smo samo promarsirali ,zaveli red i dokazali da je i to nase.Idemo na temu.Opet taj Senad :thumbup: :thumbup: Face TV Sarajevo
Sutra na FACE-u tri fudbalske poslastice.Prenosimo 3 utakmice u cijelosti a maraton počinje u 17:45.

Od 18 sa Maksimira, Hrvatska - Belgija.
Od 20:45 iz Atine, Grčka - Slovačka
A završavamo sa susretom Portugal - Izrael.
Nakon toga pregled svih golova.

Sva tri susreta direktno odlučuju o plasmanu u Brazil.Ne propustite ovaj fudbalski maraton!
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2918 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

luckylaka wrote: Od 18 sa Maksimira, Hrvatska - Belgija.
Od 20:45 iz Atine, Grčka - Slovačka
A završavamo sa susretom Portugal - Izrael.
Nakon toga pregled svih golova.
Sva tri susreta direktno odlučuju o plasmanu u Brazil.Ne propustite ovaj fudbalski maraton!
Evo zbog čega ih cijenim,baš me zanima kad su ovi hamelji sa ostalih televizija uradili ovakvu vrstu programa ako me sjećanje sluzi NIKAD.Senad je nekima iritantan i slično,ali barem pokazuju zelju i trud za radom,imaju goste prave emisije,a ostali 0
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2919 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

ljudi slusaju i znaju sta gledaoci hoce.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2920 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

MOSALJOZE wrote:
luckylaka wrote: Od 18 sa Maksimira, Hrvatska - Belgija.
Od 20:45 iz Atine, Grčka - Slovačka
A završavamo sa susretom Portugal - Izrael.
Nakon toga pregled svih golova.
Sva tri susreta direktno odlučuju o plasmanu u Brazil.Ne propustite ovaj fudbalski maraton!
Evo zbog čega ih cijenim,baš me zanima kad su ovi hamelji sa ostalih televizija uradili ovakvu vrstu programa ako me sjećanje sluzi NIKAD.Senad je nekima iritantan i slično,ali barem pokazuju zelju i trud za radom,imaju goste prave emisije,a ostali 0
Ma ja to napisao deset puta nisu neka extra tv ali se bar trude ali ovih par se samo hvata za Senada ovakav,onakav,duzan i Bogu i narodu ne placa nikoga.Pa ako te ne placa ne moras ni raditi.I ja bi Boga mi radio za kifle i hrenovke(ovo mi odnekud poznato)samo da budem faca na Facetv.I ovako sam fin i zgodan jos kada bi me one cure docerale ih pa prodjes kroz carsiju :D :lol:
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#2921 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

milojicabrzi wrote:
Smetnje wrote:Pa i treba da ga nacepi, ako novootvorena bosanska televizija sa domacom produkcijom koja pri tome zaposljava bosansku djecu sa biroa, ne dobije kredit od razvojne banke ja onda ne znam ko treba da dobije
Stvar je u tome da Senad nije ponudio nikakve garancije niti imovinu niti hipoteku, nije ponudio nikakav vid osiguranja, osim stava My name is Senad, Hadziface Senad 8)

Da si procitao otvoreno pismo u medijima koje je poslao Dzaferovic, sve bi ti vjerovatno bilo jasnije.

Covjek mu u placenom oglasu, lijepo, ekonomski, na dvije decimale precizno, objasnjava da se kredit ne moze dobiti ako trazis 10 miliona KM a kao garaniju nudis imovinu u vrijednosti od 1000 KM.

Mislim, nije ni Dzaferovic cvjecka, da se razumijemo, ali Senadov gard je bio da on otprilike treba dobiti kredit zato sto je on onaj cuveni, sa TV, dakle SENAD :D

I Selimovici i ostali kad su dizali kredite, od 10+ miliona, pa su morali davati ozbiljne hipoteke
E nas'o si primjer! Pa lako je Selimovicima staviti pod hipoteku nesto sto nisu sticali svojim radom. To je klasicna tajkunska balkanska prica. Sad se imaju avioni, milioni i kamioni a prije 20 godina bio izbjeglica ili mozda bolje reci pobjeglica. I onda poslije rata ide povratak u BiH, ciribu-ciriba - eto prvi milion! A jednom kad zgrnes prvi milioncic dalje ide lako. Malo ubaci u dzep Dzaferovicu, malo potplati nekog drzavnog sluzbenika za info gdje je sta na tenderu i eto ga! Hipoteka, folovi - golovi i eto uglednog gradjanina koji je pun ko brod, sarmantan, opusten i komunikativan. Samo ga nikad ne pitaj otkud onaj prvi "ciribu - ciriba" milion!
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2922 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

I kad ovi kontaju krenuti sa crnilom? :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2923 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

luckylaka wrote:A ti si u Americi? Pa sad mi više nije čudno kako tako mnogo znaš o Bosni i dešavanjima tamo :)
Gdje pise da sam u Americi :D[/quote]

Na temi BiH - Amerika! :mrgreen: :skoljka: :skoljka:[/quote]
:D :D Ovo ti necu halaliti :D Pratis me u stopu :-D[/quote]

Okooooo... :mrgreen: :kiss: :kiss:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2924 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Znal ko hoće li ovi zacrnit satelit prije litvanije? :oops:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2925 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

Ne znam da li smije to Face uraditi uopste. Kako znam utakmice reprezentacije smije otkupiti samo nekomercijalna TV kuca, oni bi u slucaju zatamnjivanja ponistili taj dio, tako da ne bi kompletna BiH i dijaspora mogli gledati putem free TV-a nacionalnu repku.
Zato kod Svaba i dan danas samo ARD i ZDF (citaj drzavne televizije) prenose utakmice repke, iako ima milijardu puta jacih tv kuca!
Locked