Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2901 Re: Federalna televizija

Post by Better Man »

Chuckie wrote:Gleda li ba iko ovu Federaciju danas?

Prvo par zastupnika iz skupstine KS potpisase kao zastupnike TK,
a vrhunac je bio kada Ministra Damira Marjanovica potpisase kao trener Nogometne reprezentacije BIH. Hahaha
Sta ocekujes od televizije gdje glavni kriterij podobnost, ane strucnost i na kojoj se na prste jedne ruke mogu izbrojati oni koji imaju odgovarajucu spremu za svoj posao.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2902 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Još veći vrhunac idiotluka je stavljanje da Darjan i Jasenka vode pošteno
Btw jel Vlado i dalje radi tamo ja ga nešto ne viđam mada izbjegavam ovu recikliranu TV
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2903 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Image
User avatar
sarajlija80
Posts: 2074
Joined: 26/07/2013 10:37

#2904 Re: Federalna televizija

Post by sarajlija80 »

televzija lezihljebovica ,feminiziranih voditelja ,dobrih MILF ca :-D ,totalnih amatera koju su dosli zato sto su neciji ,

danas postena zena ne moze otici na porodiljsko , a da ne strahuje hoce li otkaz dobiti ,a recimo ona lijepa lutka aida delic ne znam joj novo prezime kako se udala ,turdna odma bolovanje ,nema je vise od godinu dana ,plata vise nego dobra svaki mjesec na vrijeme,na racunu .

tolike se pare primaju od taksi ,a jadniji program ne pamti m da sam gledao ,ono sto je nekada valjalo davno je otislo ,jer se teren morao ocistiti za gore pomenute kategorije.
User avatar
vee-jay
Posts: 9831
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#2905 Re: Federalna televizija

Post by vee-jay »

Chuckie wrote:Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2906 Re: Federalna televizija

Post by Better Man »

Chuckie wrote:Image
Jos mu i prezime pogresno napisali! Koji cirkus od televizije!
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#2907 Re: Federalna televizija

Post by Shahab »

Chuckie wrote:Image
Koji cirkus od institucije. Stečaj i procesuiranje menadžmenta FTV jedini su izlaz iz ove agonije. Da su privatna kompanija odavno bi bili u zvaničnoj likvidaciji. Očigledno da ne postoji nikakav red, organizacija, niti radna disciplina.
User avatar
Sabirni centar
Posts: 1522
Joined: 23/06/2012 16:02

#2908 Re: Federalna televizija

Post by Sabirni centar »

Chuckie wrote:Image
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2909 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

Chuckie wrote:Image

e bože sačuvaj
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2910 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

sarajlija80 wrote:televzija lezihljebovica ,feminiziranih voditelja ,dobrih MILF ca :-D ,totalnih amatera koju su dosli zato sto su neciji ,

danas postena zena ne moze otici na porodiljsko , a da ne strahuje hoce li otkaz dobiti ,a recimo ona lijepa lutka aida delic ne znam joj novo prezime kako se udala ,turdna odma bolovanje ,nema je vise od godinu dana ,plata vise nego dobra svaki mjesec na vrijeme,na racunu .

tolike se pare primaju od taksi ,a jadniji program ne pamti m da sam gledao ,ono sto je nekada valjalo davno je otislo ,jer se teren morao ocistiti za gore pomenute kategorije.


nije da nekoga branim ali to ima svaka žena koja prima platu iz budžeta
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#2911 Re: Federalna televizija

Post by oldtajmer »

je li mi se ucinilo ili vidjeh da reklamiraju "Bolji zivot" :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2912 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

oldtajmer wrote:je li mi se ucinilo ili vidjeh da reklamiraju "Bolji zivot" :D
nije to im je EKSKLUZIVA u novoj programskoj sezoni
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2913 Re: Federalna televizija

Post by irac300 »

Ima li neko da nije citirao onaj post iznad sa slikom?
User avatar
Asamoah Gyan
Posts: 480
Joined: 13/06/2010 19:25
Location: Sarajevo

#2914 Re: Federalna televizija

Post by Asamoah Gyan »

Pa kako vas nije stid da četvrtfinale Eurobasketa putite u snimku u 01:00 sat iza ponoći! Pa jeste li vi normalni!? Jebo vam planetarni derbi Betis-Lyon i serija majku milu! Ugasili se što prije dabogda zajedno sa debilom Borisom Bilićem!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2915 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno :( :(
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2916 Re: Federalna televizija

Post by TRENT »

StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno :( :(
I ja sam se sjebo kad sam to jutros procitao.I onda placati pretplatu da gledam neke potrosene dronfulje :oops:

EDIT ; Njena izjava tacnije provala da joj je Obama daleki rodjak :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2917 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

kad Jelena B. vodi Dnevnik jasno je kriterija nema
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2918 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno :( :(
Diplomirani žurnalista, ne manekenka. Zašto bi bilo žalosno, biće rijetka u IPP-u s fakultetom.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2919 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Banksy wrote:
StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno :( :(
Diplomirani žurnalista, ne manekenka. Zašto bi bilo žalosno, biće rijetka u IPP-u s fakultetom.
svako ko ia 6000KM ode u Travnik i dobije tu diplomu. Mnoge starije koleg/e/ice imaju istu takvu
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2920 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote:
Banksy wrote:
StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno :( :(
Diplomirani žurnalista, ne manekenka. Zašto bi bilo žalosno, biće rijetka u IPP-u s fakultetom.
svako ko ia 6000KM ode u Travnik i dobije tu diplomu. Mnoge starije koleg/e/ice imaju istu takvu
Mnoge starije ''ugledne'' kolege nemaju nikakvu.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2921 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Ako pogledate reklame za taj fakultet vidjećete nju u prvom kadru. Logikom dolazimo do zaključka da vjerovatno nije ni platila tu diplomu nego je kompenzacijom sasvim slučajno dobila
Banksy
Diploma nije mjerilo kvalitete novinara jer imamo mnogo dipl žurnalista ili konkretnije komunikologa koji o novinarstvu blage veze nemaju
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2922 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote: Banksy
Diploma nije mjerilo kvalitete novinara jer imamo mnogo dipl žurnalista ili konkretnije komunikologa koji o novinarstvu blage veze nemaju
Često nije, ali ako je nepotrebna, čemu studij?

Mediji, Federalna TV pogotovo, je puna neobrazovanih, ružnih i glupih. Za razliku od njih ova je lijepa i obrazovana. Vidjećemo je li glupa. Ako i bude, ništa strašno, lakše će se uklopiti.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2923 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Pa u tome i jeste poenta što nemamo odgovarajući studiji za novinare jer da imamo ne bi sa ovog sadašnjeg studenti ili nepismeni, neobrazovani ili poluobrazovani izlazili.
Njene izjave u javnosti i ponašanje i ne dolikuje osobi koja bi se trebala baviti ozbiljnim stvarima kao što je IPP
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2924 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote:
Njene izjave u javnosti i ponašanje i ne dolikuje osobi koja bi se trebala baviti ozbiljnim stvarima kao što je IPP
:lol:

Pričaš o televiziji na kojoj su se voditelji i urednici znali pojavljivati na ekranima pijani ili drogirani ...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2925 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Ima ti i ta mjesta
Post Reply