Sta ocekujes od televizije gdje glavni kriterij podobnost, ane strucnost i na kojoj se na prste jedne ruke mogu izbrojati oni koji imaju odgovarajucu spremu za svoj posao.Chuckie wrote:Gleda li ba iko ovu Federaciju danas?
Prvo par zastupnika iz skupstine KS potpisase kao zastupnike TK,
a vrhunac je bio kada Ministra Damira Marjanovica potpisase kao trener Nogometne reprezentacije BIH. Hahaha
Federalna televizija
Moderator: anex
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2901 Re: Federalna televizija
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2902 Re: Federalna televizija
Još veći vrhunac idiotluka je stavljanje da Darjan i Jasenka vode pošteno
Btw jel Vlado i dalje radi tamo ja ga nešto ne viđam mada izbjegavam ovu recikliranu TV
Btw jel Vlado i dalje radi tamo ja ga nešto ne viđam mada izbjegavam ovu recikliranu TV
- sarajlija80
- Posts: 2074
- Joined: 26/07/2013 10:37
#2904 Re: Federalna televizija
televzija lezihljebovica ,feminiziranih voditelja ,dobrih MILF ca
,totalnih amatera koju su dosli zato sto su neciji ,
danas postena zena ne moze otici na porodiljsko , a da ne strahuje hoce li otkaz dobiti ,a recimo ona lijepa lutka aida delic ne znam joj novo prezime kako se udala ,turdna odma bolovanje ,nema je vise od godinu dana ,plata vise nego dobra svaki mjesec na vrijeme,na racunu .
tolike se pare primaju od taksi ,a jadniji program ne pamti m da sam gledao ,ono sto je nekada valjalo davno je otislo ,jer se teren morao ocistiti za gore pomenute kategorije.
danas postena zena ne moze otici na porodiljsko , a da ne strahuje hoce li otkaz dobiti ,a recimo ona lijepa lutka aida delic ne znam joj novo prezime kako se udala ,turdna odma bolovanje ,nema je vise od godinu dana ,plata vise nego dobra svaki mjesec na vrijeme,na racunu .
tolike se pare primaju od taksi ,a jadniji program ne pamti m da sam gledao ,ono sto je nekada valjalo davno je otislo ,jer se teren morao ocistiti za gore pomenute kategorije.
- vee-jay
- Posts: 9831
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#2905 Re: Federalna televizija
Chuckie wrote:
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2906 Re: Federalna televizija
Jos mu i prezime pogresno napisali! Koji cirkus od televizije!Chuckie wrote:
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#2907 Re: Federalna televizija
Koji cirkus od institucije. Stečaj i procesuiranje menadžmenta FTV jedini su izlaz iz ove agonije. Da su privatna kompanija odavno bi bili u zvaničnoj likvidaciji. Očigledno da ne postoji nikakav red, organizacija, niti radna disciplina.Chuckie wrote:
- Sabirni centar
- Posts: 1522
- Joined: 23/06/2012 16:02
#2908 Re: Federalna televizija
Chuckie wrote:
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2909 Re: Federalna televizija
Chuckie wrote:
e bože sačuvaj
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2910 Re: Federalna televizija
sarajlija80 wrote:televzija lezihljebovica ,feminiziranih voditelja ,dobrih MILF ca,totalnih amatera koju su dosli zato sto su neciji ,
danas postena zena ne moze otici na porodiljsko , a da ne strahuje hoce li otkaz dobiti ,a recimo ona lijepa lutka aida delic ne znam joj novo prezime kako se udala ,turdna odma bolovanje ,nema je vise od godinu dana ,plata vise nego dobra svaki mjesec na vrijeme,na racunu .
tolike se pare primaju od taksi ,a jadniji program ne pamti m da sam gledao ,ono sto je nekada valjalo davno je otislo ,jer se teren morao ocistiti za gore pomenute kategorije.
nije da nekoga branim ali to ima svaka žena koja prima platu iz budžeta
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#2911 Re: Federalna televizija
je li mi se ucinilo ili vidjeh da reklamiraju "Bolji zivot" 
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2912 Re: Federalna televizija
nije to im je EKSKLUZIVA u novoj programskoj sezonioldtajmer wrote:je li mi se ucinilo ili vidjeh da reklamiraju "Bolji zivot"
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2913 Re: Federalna televizija
Ima li neko da nije citirao onaj post iznad sa slikom?
- Asamoah Gyan
- Posts: 480
- Joined: 13/06/2010 19:25
- Location: Sarajevo
#2914 Re: Federalna televizija
Pa kako vas nije stid da četvrtfinale Eurobasketa putite u snimku u 01:00 sat iza ponoći! Pa jeste li vi normalni!? Jebo vam planetarni derbi Betis-Lyon i serija majku milu! Ugasili se što prije dabogda zajedno sa debilom Borisom Bilićem!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2915 Re: Federalna televizija
Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno

Da nije smiješno bilo bi žalosno
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2916 Re: Federalna televizija
I ja sam se sjebo kad sam to jutros procitao.I onda placati pretplatu da gledam neke potrosene dronfuljeStupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno![]()
EDIT ; Njena izjava tacnije provala da joj je Obama daleki rodjak
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2917 Re: Federalna televizija
kad Jelena B. vodi Dnevnik jasno je kriterija nema
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2918 Re: Federalna televizija
Diplomirani žurnalista, ne manekenka. Zašto bi bilo žalosno, biće rijetka u IPP-u s fakultetom.StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2919 Re: Federalna televizija
svako ko ia 6000KM ode u Travnik i dobije tu diplomu. Mnoge starije koleg/e/ice imaju istu takvuBanksy wrote:Diplomirani žurnalista, ne manekenka. Zašto bi bilo žalosno, biće rijetka u IPP-u s fakultetom.StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno![]()
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2920 Re: Federalna televizija
Mnoge starije ''ugledne'' kolege nemaju nikakvu.StupskaBitanga wrote:svako ko ia 6000KM ode u Travnik i dobije tu diplomu. Mnoge starije koleg/e/ice imaju istu takvuBanksy wrote:Diplomirani žurnalista, ne manekenka. Zašto bi bilo žalosno, biće rijetka u IPP-u s fakultetom.StupskaBitanga wrote:Makekenka Danija Mijatović pojačanje u IPP FTV
Da nije smiješno bilo bi žalosno![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2921 Re: Federalna televizija
Ako pogledate reklame za taj fakultet vidjećete nju u prvom kadru. Logikom dolazimo do zaključka da vjerovatno nije ni platila tu diplomu nego je kompenzacijom sasvim slučajno dobila
Banksy
Diploma nije mjerilo kvalitete novinara jer imamo mnogo dipl žurnalista ili konkretnije komunikologa koji o novinarstvu blage veze nemaju
Banksy
Diploma nije mjerilo kvalitete novinara jer imamo mnogo dipl žurnalista ili konkretnije komunikologa koji o novinarstvu blage veze nemaju
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2922 Re: Federalna televizija
Često nije, ali ako je nepotrebna, čemu studij?StupskaBitanga wrote: Banksy
Diploma nije mjerilo kvalitete novinara jer imamo mnogo dipl žurnalista ili konkretnije komunikologa koji o novinarstvu blage veze nemaju
Mediji, Federalna TV pogotovo, je puna neobrazovanih, ružnih i glupih. Za razliku od njih ova je lijepa i obrazovana. Vidjećemo je li glupa. Ako i bude, ništa strašno, lakše će se uklopiti.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2923 Re: Federalna televizija
Pa u tome i jeste poenta što nemamo odgovarajući studiji za novinare jer da imamo ne bi sa ovog sadašnjeg studenti ili nepismeni, neobrazovani ili poluobrazovani izlazili.
Njene izjave u javnosti i ponašanje i ne dolikuje osobi koja bi se trebala baviti ozbiljnim stvarima kao što je IPP
Njene izjave u javnosti i ponašanje i ne dolikuje osobi koja bi se trebala baviti ozbiljnim stvarima kao što je IPP
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2924 Re: Federalna televizija
StupskaBitanga wrote:
Njene izjave u javnosti i ponašanje i ne dolikuje osobi koja bi se trebala baviti ozbiljnim stvarima kao što je IPP
Pričaš o televiziji na kojoj su se voditelji i urednici znali pojavljivati na ekranima pijani ili drogirani ...
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2925 Re: Federalna televizija
Ima ti i ta mjesta

