Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2901 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

500 godina wrote:u zadnje vrijeme mi se često desi da ne mogu upaliti modem, uključi mi se samo ona prva power lampica. tek nakon nekoliko pokušaja upalim ga? izgleda mi kao da nekad nema dovoljno snage :D

inače sam dugogodišnji korisnik logosofta i nemam nikakvih primjedbi.
To se desava kad imas problema sa paricom od kutije do uticnice. Probaj pozvati da ti promjene paricu pa vidi hoce li sta bolje biti. Inace to se desava u zgradama gdje su parice podlozne uticaju vlage i sl. :)
22042012
Posts: 7
Joined: 12/09/2012 14:36

#2902 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by 22042012 »

Je*o vas i LOL i Telemach i HS sve odreda. Predjite na BH Telecom, na domacu patriotsku firmu. BH Telecom je firma koja je jedina u ratu povezala BIH sa svjetom. Gdje je tad bio LOL i Telemach. Gdje? BH Telecom ima najsavremeniju opremu u evropi i nabolje cijene u regionu. Nase poslovnice su opremljene najprofesionalnijom opremom i najboljim kompjuterima a vi nesto LOL dobar. Imamo backup linkove i ubjedljivo najbolju i najpovoljniju ponudu kanala u bivsoj yu. Narod zna ko je dobar cim imamo preko 2 miliona korisnika-

IDEMO PRVI, DAJEMO UBJEDLJIVO NAJVISE!¨
Meho
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2903 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

22042012 wrote:Je*o vas i LOL i Telemach i HS sve odreda. Predjite na BH Telecom, na domacu patriotsku firmu. BH Telecom je firma koja je jedina u ratu povezala BIH sa svjetom. Gdje je tad bio LOL i Telemach. Gdje? BH Telecom ima najsavremeniju opremu u evropi i nabolje cijene u regionu. Nase poslovnice su opremljene najprofesionalnijom opremom i najboljim kompjuterima a vi nesto LOL dobar. Imamo backup linkove i ubjedljivo najbolju i najpovoljniju ponudu kanala u bivsoj yu. Narod zna ko je dobar cim imamo preko 2 miliona korisnika-

IDEMO PRVI, DAJEMO UBJEDLJIVO NAJVISE!¨
Meho
Zanima me od koliko sati rade poslovnica u Saracima?
22042012
Posts: 7
Joined: 12/09/2012 14:36

#2904 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by 22042012 »

Esso_i_Ajla wrote:
22042012 wrote:Je*o vas i LOL i Telemach i HS sve odreda. Predjite na BH Telecom, na domacu patriotsku firmu. BH Telecom je firma koja je jedina u ratu povezala BIH sa svjetom. Gdje je tad bio LOL i Telemach. Gdje? BH Telecom ima najsavremeniju opremu u evropi i nabolje cijene u regionu. Nase poslovnice su opremljene najprofesionalnijom opremom i najboljim kompjuterima a vi nesto LOL dobar. Imamo backup linkove i ubjedljivo najbolju i najpovoljniju ponudu kanala u bivsoj yu. Narod zna ko je dobar cim imamo preko 2 miliona korisnika-

IDEMO PRVI, DAJEMO UBJEDLJIVO NAJVISE!¨
Meho
Zanima me od koliko sati rade poslovnica u Saracima?
Od osam
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2905 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

22042012 wrote:
Esso_i_Ajla wrote:
22042012 wrote:Je*o vas i LOL i Telemach i HS sve odreda. Predjite na BH Telecom, na domacu patriotsku firmu. BH Telecom je firma koja je jedina u ratu povezala BIH sa svjetom. Gdje je tad bio LOL i Telemach. Gdje? BH Telecom ima najsavremeniju opremu u evropi i nabolje cijene u regionu. Nase poslovnice su opremljene najprofesionalnijom opremom i najboljim kompjuterima a vi nesto LOL dobar. Imamo backup linkove i ubjedljivo najbolju i najpovoljniju ponudu kanala u bivsoj yu. Narod zna ko je dobar cim imamo preko 2 miliona korisnika-

IDEMO PRVI, DAJEMO UBJEDLJIVO NAJVISE!¨
Meho
Zanima me od koliko sati rade poslovnica u Saracima?
Od osam
Na ku.cu te nosam :dance: :dance: :dance: :dance:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2906 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

bolje i to nego hodat pjeske.
User avatar
Fuzzy Dunlop
Posts: 436
Joined: 18/04/2012 00:40
Location: Ispred monitora

#2907 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Fuzzy Dunlop »

Hahahha prejako.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2908 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Haha jes naletio - ŠTA ĆE KAD IDE PRVI hahahaa
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2909 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

Sakazulu wrote:Haha jes naletio - ŠTA ĆE KAD IDE PRVI hahahaa
Mentalni sklop prosecnog uposlenika BHT-a. Nista neobicno :mrgreen:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2910 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Da ne spominjemo kad nešto vagaš kako je bilo u ratu i ko je koga povezao... Jes' baš me povezao - telefon mi nije radio od 1992 do 1996 dok komšijama jeste. Valjda je bila neka selekcija dobrih i loših.

I neka samo ulaže u bh telekom da Dino Merlin može snimati diskove sa onim svojim posinkom koji ga prati na svakom koncertu, šmrkanju koke i slično...
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2911 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

Sakazulu wrote:Da ne spominjemo kad nešto vagaš kako je bilo u ratu i ko je koga povezao... Jes' baš me povezao - telefon mi nije radio od 1992 do 1996 dok komšijama jeste. Valjda je bila neka selekcija dobrih i loših.

I neka samo ulaže u bh telekom da Dino Merlin može snimati diskove sa onim svojim posinkom koji ga prati na svakom koncertu, šmrkanju koke i slično...
Blago tebi ja nisam imao do 1999. Kazu izgorjela centrala. Kad su me prikljucili dvojni dobio. Tek 2004. dobio normalan POTS telefon. Bandere i kablovi jos prijeratni. Htio sam MOJU TV ali na takvim kablovima ne moze ni telefon da radi kako treba. Uzas. Mobitel mi na Vracama uvjek mrezu izgubi a na Bascarsiji o 3G internetu mogu samo sanjati. Udjem u Morica Han ne moze me niko ni dobiti. Svako malo udjem u Roaming na mtel. Katasrofa.
neki
Posts: 7954
Joined: 17/02/2005 07:57

#2912 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by neki »

Esso_i_Ajla wrote:
Sakazulu wrote:Da ne spominjemo kad nešto vagaš kako je bilo u ratu i ko je koga povezao... Jes' baš me povezao - telefon mi nije radio od 1992 do 1996 dok komšijama jeste. Valjda je bila neka selekcija dobrih i loših.

I neka samo ulaže u bh telekom da Dino Merlin može snimati diskove sa onim svojim posinkom koji ga prati na svakom koncertu, šmrkanju koke i slično...
Blago tebi ja nisam imao do 1999. Kazu izgorjela centrala. Kad su me prikljucili dvojni dobio. Tek 2004. dobio normalan POTS telefon. Bandere i kablovi jos prijeratni. Htio sam MOJU TV ali na takvim kablovima ne moze ni telefon da radi kako treba. Uzas. Mobitel mi na Vracama uvjek mrezu izgubi a na Bascarsiji o 3G internetu mogu samo sanjati. Udjem u Morica Han ne moze me niko ni dobiti. Svako malo udjem u Roaming na mtel. Katasrofa.
U kojoj li ti dimenziji zivis...ja na Bascarsiji sasvim uredno 3G imam. U morica hanu prijem na max. Bice da ti mobitel ne valja :-)
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2913 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Nego vratimo se protestu, hoćemo svi jedan upload :x :x
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2914 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

neki wrote:
Esso_i_Ajla wrote:
Sakazulu wrote:Da ne spominjemo kad nešto vagaš kako je bilo u ratu i ko je koga povezao... Jes' baš me povezao - telefon mi nije radio od 1992 do 1996 dok komšijama jeste. Valjda je bila neka selekcija dobrih i loših.

I neka samo ulaže u bh telekom da Dino Merlin može snimati diskove sa onim svojim posinkom koji ga prati na svakom koncertu, šmrkanju koke i slično...
Blago tebi ja nisam imao do 1999. Kazu izgorjela centrala. Kad su me prikljucili dvojni dobio. Tek 2004. dobio normalan POTS telefon. Bandere i kablovi jos prijeratni. Htio sam MOJU TV ali na takvim kablovima ne moze ni telefon da radi kako treba. Uzas. Mobitel mi na Vracama uvjek mrezu izgubi a na Bascarsiji o 3G internetu mogu samo sanjati. Udjem u Morica Han ne moze me niko ni dobiti. Svako malo udjem u Roaming na mtel. Katasrofa.
U kojoj li ti dimenziji zivis...ja na Bascarsiji sasvim uredno 3G imam. U morica hanu prijem na max. Bice da ti mobitel ne valja :-)
Imam i ja ali sporo brate. Isto GPRS. Valjda zbog velikog broja fiskalnih kasa pa BS preopterecena. Ugl vratimo se na temu :)
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2915 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

Lud i ponosan wrote:Ekipa, pogrijesili ste temu. Logosoft ALL ABOUT
Izvini znam ali nisam mogao odoljeti :)
Sorry necu vise :)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#2916 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Nemoj tako ludi i ponosni, meho naletio u temu. hahah
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2917 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

hehe još se smijem za ono OSAM
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2918 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

Pozz..

Ja imam namjeru da prikljucim logosoft internet i fiksnu telefoniju, pa mew zanima:

1)Alfa-net , cijena 12 km + 8 km Pristup na xDSL infrastrukturu = 20 km+ pdv
2)fiksni telefonski prikljucak? koliko se on placa mjesecno, i sta znaci "Najam telefonskog uređaja se naplaćuje 3,00 KM +PDV mjesečno" ? kakav je to telefonski uredjaj? zar moramo da koristimo njihov?????
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#2919 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Propolis89 wrote:Pozz..

Ja imam namjeru da prikljucim logosoft internet i fiksnu telefoniju, pa mew zanima:

1)Alfa-net , cijena 12 km + 8 km Pristup na xDSL infrastrukturu = 20 km+ pdv
2)fiksni telefonski prikljucak? koliko se on placa mjesecno, i sta znaci "Najam telefonskog uređaja se naplaćuje 3,00 KM +PDV mjesečno" ? kakav je to telefonski uredjaj? zar moramo da koristimo njihov?????
U sustini stavka pod brojem 1 ukljucuje, pored internet paketa Alfa i besplatnu aktivaciju telefonskog broja. U tom slucaju bi Vas Alfa paket i telefon kostao mjesecno 23,40KM(pretplata) sa ukljucenim PDV-om i ukljucenom opremom u cijenu pretplate. Na te 23,40 KM mjesecno placate dodatno onoliko koliko potrosite telefona. Oprema je uracunata u cijenu paketa, ne morate koristiti nas telefon koji dajemo u sklopu opreme, mozete koristiti i svoj, tada bi kolege umjesto telefonskog uredjaj donijele drugi uredjaj koji omogucava spajanja Vaseg fiksnog telefona.

Telefonski broj se moze aktivirati uz bilo koji paket interneta i tada bi pretplata za internet paket ukljucivala i pretplatu za telefon, pojednostavljeno to znaci ako je Alfa paket 23,40KM mjesecno imate pravo aktivacije telefona plus onoliko koliko potrosite impulsa, ako je Beta paket 35,10 KM mjesecno, placate to, plus onoliko koliko potrosite impulsa.

Ukoliko ne zelite prikljucak interneta nego samo telefonski prikljucak onda je pretplata za fiksni telefon 8KM + PDV mjesecno(9,36KM) + najam telefonskog uredjaja 3KM +PDV(3,50). Opet kazem ne morate koristiti nas telefon, ali se umjesto njega mora donijeti drugi uredjaj koji omogucava spajanje vaseg telefona, sto znaci da nije moguce izbiti iz ukupne pretplate taj najam telefonskog uredjaja.
moke_31
Posts: 1985
Joined: 18/05/2011 14:54

#2920 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by moke_31 »

Napokon

Image
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2921 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:
Propolis89 wrote:Pozz..

Ja imam namjeru da prikljucim logosoft internet i fiksnu telefoniju, pa mew zanima:

1)Alfa-net , cijena 12 km + 8 km Pristup na xDSL infrastrukturu = 20 km+ pdv
2)fiksni telefonski prikljucak? koliko se on placa mjesecno, i sta znaci "Najam telefonskog uređaja se naplaćuje 3,00 KM +PDV mjesečno" ? kakav je to telefonski uredjaj? zar moramo da koristimo njihov?????
U sustini stavka pod brojem 1 ukljucuje, pored internet paketa Alfa i besplatnu aktivaciju telefonskog broja. U tom slucaju bi Vas Alfa paket i telefon kostao mjesecno 23,40KM(pretplata) sa ukljucenim PDV-om i ukljucenom opremom u cijenu pretplate. Na te 23,40 KM mjesecno placate dodatno onoliko koliko potrosite telefona. Oprema je uracunata u cijenu paketa, ne morate koristiti nas telefon koji dajemo u sklopu opreme, mozete koristiti i svoj, tada bi kolege umjesto telefonskog uredjaj donijele drugi uredjaj koji omogucava spajanja Vaseg fiksnog telefona.

Telefonski broj se moze aktivirati uz bilo koji paket interneta i tada bi pretplata za internet paket ukljucivala i pretplatu za telefon, pojednostavljeno to znaci ako je Alfa paket 23,40KM mjesecno imate pravo aktivacije telefona plus onoliko koliko potrosite impulsa, ako je Beta paket 35,10 KM mjesecno, placate to, plus onoliko koliko potrosite impulsa.

Ukoliko ne zelite prikljucak interneta nego samo telefonski prikljucak onda je pretplata za fiksni telefon 8KM + PDV mjesecno(9,36KM) + najam telefonskog uredjaja 3KM +PDV(3,50). Opet kazem ne morate koristiti nas telefon, ali se umjesto njega mora donijeti drugi uredjaj koji omogucava spajanje vaseg telefona, sto znaci da nije moguce izbiti iz ukupne pretplate taj najam telefonskog uredjaja.
Znaci da je ukupno alfa paket + fiksni telefon = 23,40+3,50 =26,90 sa pdv-om ?
User avatar
semirsar
Posts: 9060
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#2922 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Propolis89 wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote: U sustini stavka pod brojem 1 ukljucuje, pored internet paketa Alfa i besplatnu aktivaciju telefonskog broja. U tom slucaju bi Vas Alfa paket i telefon kostao mjesecno 23,40KM(pretplata) sa ukljucenim PDV-om i ukljucenom opremom u cijenu pretplate. Na te 23,40 KM mjesecno placate dodatno onoliko koliko potrosite telefona. Oprema je uracunata u cijenu paketa, ne morate koristiti nas telefon koji dajemo u sklopu opreme, mozete koristiti i svoj, tada bi kolege umjesto telefonskog uredjaj donijele drugi uredjaj koji omogucava spajanja Vaseg fiksnog telefona.

Telefonski broj se moze aktivirati uz bilo koji paket interneta i tada bi pretplata za internet paket ukljucivala i pretplatu za telefon, pojednostavljeno to znaci ako je Alfa paket 23,40KM mjesecno imate pravo aktivacije telefona plus onoliko koliko potrosite impulsa, ako je Beta paket 35,10 KM mjesecno, placate to, plus onoliko koliko potrosite impulsa.

Ukoliko ne zelite prikljucak interneta nego samo telefonski prikljucak onda je pretplata za fiksni telefon 8KM + PDV mjesecno(9,36KM) + najam telefonskog uredjaja 3KM +PDV(3,50). Opet kazem ne morate koristiti nas telefon, ali se umjesto njega mora donijeti drugi uredjaj koji omogucava spajanje vaseg telefona, sto znaci da nije moguce izbiti iz ukupne pretplate taj najam telefonskog uredjaja.
Znaci da je ukupno alfa paket + fiksni telefon = 23,40+3,50 =26,90 sa pdv-om ?
23,40KM je sa uracunatim PDV-om, toliko placas mjesecno + koliko potrosis impulsa razgovora
User avatar
Esso_i_Ajla
Posts: 123
Joined: 28/08/2012 15:26
Location: Sarajevo

#2923 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Esso_i_Ajla »

Sakazulu wrote:hehe još se smijem za ono OSAM
:mrgreen:
Last edited by Esso_i_Ajla on 13/09/2012 11:55, edited 1 time in total.
User avatar
sujmivac
Posts: 172
Joined: 22/08/2012 17:56
Location: Republika e Shqipërise

#2924 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by sujmivac »

Image
uzdiglo se mašala
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2925 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

semirsar wrote:
Propolis89 wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote: U sustini stavka pod brojem 1 ukljucuje, pored internet paketa Alfa i besplatnu aktivaciju telefonskog broja. U tom slucaju bi Vas Alfa paket i telefon kostao mjesecno 23,40KM(pretplata) sa ukljucenim PDV-om i ukljucenom opremom u cijenu pretplate. Na te 23,40 KM mjesecno placate dodatno onoliko koliko potrosite telefona. Oprema je uracunata u cijenu paketa, ne morate koristiti nas telefon koji dajemo u sklopu opreme, mozete koristiti i svoj, tada bi kolege umjesto telefonskog uredjaj donijele drugi uredjaj koji omogucava spajanja Vaseg fiksnog telefona.

Telefonski broj se moze aktivirati uz bilo koji paket interneta i tada bi pretplata za internet paket ukljucivala i pretplatu za telefon, pojednostavljeno to znaci ako je Alfa paket 23,40KM mjesecno imate pravo aktivacije telefona plus onoliko koliko potrosite impulsa, ako je Beta paket 35,10 KM mjesecno, placate to, plus onoliko koliko potrosite impulsa.

Ukoliko ne zelite prikljucak interneta nego samo telefonski prikljucak onda je pretplata za fiksni telefon 8KM + PDV mjesecno(9,36KM) + najam telefonskog uredjaja 3KM +PDV(3,50). Opet kazem ne morate koristiti nas telefon, ali se umjesto njega mora donijeti drugi uredjaj koji omogucava spajanje vaseg telefona, sto znaci da nije moguce izbiti iz ukupne pretplate taj najam telefonskog uredjaja.
Znaci da je ukupno alfa paket + fiksni telefon = 23,40+3,50 =26,90 sa pdv-om ?
23,40KM je sa uracunatim PDV-om, toliko placas mjesecno + koliko potrosis impulsa razgovora
Ali na tih 23,40KM sa uracunatim PDV-om, dodaje se i najam telefonskog uredjaja 3KM +PDV(3,50) = 26,90 sa uracunatim PDV-om .. JEL TAKO ?
Post Reply