Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2901 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

leet wrote:
House wrote: Idemooo :D Jeli neko igrao ? kakvi su utisci ....

Ništa specijalno al' et' nije ni loše, barem meni. Skinite i unlocker da otključate general settings.


http://uploading.com/files/get/6fdm3f5a ... er_1.0.rar

^ unlocker

Ok :-D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2902 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Partijaner »

Sutevi odlicni, golmani odlicni, igraci se krecu realnije,jednostavno za sad je dobro, pa vidjecemo kakoc e bit u full verziji. Za sada uzivam u igri, svidja mi se igra na malom prostoru kako je mozes proturit, pogotovo dok sam Ozilom igrao nevjerovatno covjek igra. :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2903 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ja sam odigrao jedan napad :D Samo da vidim .. Mrsko mi cijelu utakmicu ovdje na ovom starom monitoru .. Kad prebacim komp na tv veliki onda cu probati ali cini mi se da nije lose uradjeno :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2904 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ja ne vidim nikakvu razliku prema pes 12, losa i jedna losa i druga, mislim svakako nisam fan takvih igrica niti kad igram ali volim ovako probati i kako mi se cini ovaj pes samo propada, prije 3-4 godine je dosta bolji bio ....
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2905 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

igrao protiv engleske s portugalmo, gerrard radi neke trikove na sredini terena
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2906 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Eborg »

Odigrao sam prve dvije epizode The Walking Dead. Ko voli avanture i taj cinematic-story gameplay, nije loše. :)
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2907 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Image

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

jos sa gamepad-om....perverzija :lol: :lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2908 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Pa izasao je nedavno novi dirt .. ja skinuo za xbox ali nema nigdje dvd.ova kupiti :D
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2909 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Bubalo1 wrote:Pa izasao je nedavno novi dirt .. ja skinuo za xbox ali nema nigdje dvd.ova kupiti :D
ma poslije ovog su izasli jos DiRT 3 i DiRT: Showdown
ali ne znam mogu li ih pokrenuti :sad: :sad: :sad:
ako ti treba link javi se na PP :D
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2910 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

Dirt 3 cini mi se ima slabiju grafiku od dirt 2, pa probaj brate
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2911 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Quaresma wrote:Dirt 3 cini mi se ima slabiju grafiku od dirt 2, pa probaj brate
ma gledao sam na can you run it
j*** me procesor :sad: :sad: :sad:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2912 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Jebo can you run it .. Sta je meni igara pisalo da ne moze a ide na high :D
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#2913 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

Je li neko prekucao Spec Ops The Line,kakvi su utisci,ja presao pola ne cini se losa :)
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2914 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Igra li ko DayZ ?
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2915 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

DiRT 3 leti na high postavkama...can you run it je njesra :D :D :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2916 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

http://www.youtube.com/watch?v=y-ibMvyx ... ure=fvwrel


Najjači su mi komentari s kojima se u potpunosti i ja slažem.

Heroes III je najbolji Heroes koji je ikada izašao. Igram je od 2000 godine, no i dan danas mi nije izmodirala što bi rekli. :lol:
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#2917 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by lider »

Izasao Prototype 2, radi kao podmazan :thumbup:

Meni se licno prvi dio svidio, ima nesto sto me privlaci u tom obilju no-brain destrucije i brutalnosti. :mrgreen:
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2918 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

f1deL wrote:Je li neko prekucao Spec Ops The Line,kakvi su utisci,ja presao pola ne cini se losa :)
igrao sam demo, onako meni je dobra, jer nisam puno igrao tps igara
Merce
Posts: 85
Joined: 22/06/2009 12:29

#2919 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Merce »

Decerto wrote:Igra li ko DayZ ?
Vec odavno. Odlican mod :)
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2920 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Merce wrote:
Decerto wrote:Igra li ko DayZ ?
Vec odavno. Odlican mod :)
Danas ubih lika,vozao se on u traktoru,i pridjem da vidim imal se sta dobro preuzet...malo je rec pun pogodak ! :lol: :lol: traktor pun svega,ghillie odjelo,svd snajper,as50,neka sacma,wincesterka,mapa,gps,night vision goggles,3 kanistera benzina,kompas,ma nema sta nije bilo :lol: sve sam oteo,zasteko traktor,postavio sator i otisao off.Cekam frienda da dodje pa da igramo zajedno,previse je riskantno igrati sam sa ovoliko opreme :lol:
Bosnian Dragon1
Posts: 1484
Joined: 29/07/2012 17:52

#2921 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 »

jel se za DayZ mora imati original igra da bi se igralo online ili su krekovali?
Bosnian Dragon1
Posts: 1484
Joined: 29/07/2012 17:52

#2922 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 »

zasto ne mogu da se logujem na svoj stari profil "Bosnian Dragon" nece da mi prihvati sifru kaze pogresna a nisam nista mijenjao i sada sam morao napraviti novi profil
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2923 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

da i ovdje priupitam
NenjiA wrote:Ima li iko matičnu ploču socket A (462) za prodati? :-)

ili kakvu drugu matičnu + procesor, al' da prima SDRAM ili DDR1? :oops:
:sad:
Merce
Posts: 85
Joined: 22/06/2009 12:29

#2924 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Merce »

Trebas imati original Operation arrowhead od arme 2 ti treba samo mapa i jos neki fajlovi. Postoji i mogucnost da igras preko tunngle ali ti to ne preporucujem jer ima puno cheatera.
Decerto wrote:
Merce wrote:
Decerto wrote:Igra li ko DayZ ?
Vec odavno. Odlican mod :)
Danas ubih lika,vozao se on u traktoru,i pridjem da vidim imal se sta dobro preuzet...malo je rec pun pogodak ! :lol: :lol: traktor pun svega,ghillie odjelo,svd snajper,as50,neka sacma,wincesterka,mapa,gps,night vision goggles,3 kanistera benzina,kompas,ma nema sta nije bilo :lol: sve sam oteo,zasteko traktor,postavio sator i otisao off.Cekam frienda da dodje pa da igramo zajedno,previse je riskantno igrati sam sa ovoliko opreme :lol:
:-D Ma dayz daje najbolje price, sta sam sve prezivio al mrsko mi pisati :-D Imate li neki stalni server ili cesto mijenjate ? Mozda bi se mogli nekad i udruziti. Grupa od 4 prezivjela bi mogla dosta toga napraviti :-D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2925 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by todd_smith »

je li izasla PES 13ka?
Post Reply