leet wrote:House wrote: IdemoooJeli neko igrao ? kakvi su utisci ....
Ništa specijalno al' et' nije ni loše, barem meni. Skinite i unlocker da otključate general settings.
http://uploading.com/files/get/6fdm3f5a ... er_1.0.rar
^ unlocker
Ok
Moderator: Benq
leet wrote:House wrote: IdemoooJeli neko igrao ? kakvi su utisci ....
Ništa specijalno al' et' nije ni loše, barem meni. Skinite i unlocker da otključate general settings.
http://uploading.com/files/get/6fdm3f5a ... er_1.0.rar
^ unlocker

ma poslije ovog su izasli jos DiRT 3 i DiRT: ShowdownBubalo1 wrote:Pa izasao je nedavno novi dirt .. ja skinuo za xbox ali nema nigdje dvd.ova kupiti
ma gledao sam na can you run itQuaresma wrote:Dirt 3 cini mi se ima slabiju grafiku od dirt 2, pa probaj brate
igrao sam demo, onako meni je dobra, jer nisam puno igrao tps igaraf1deL wrote:Je li neko prekucao Spec Ops The Line,kakvi su utisci,ja presao pola ne cini se losa
Vec odavno. Odlican modDecerto wrote:Igra li ko DayZ ?
Danas ubih lika,vozao se on u traktoru,i pridjem da vidim imal se sta dobro preuzet...malo je rec pun pogodak !Merce wrote:Vec odavno. Odlican modDecerto wrote:Igra li ko DayZ ?
NenjiA wrote:Ima li iko matičnu ploču socket A (462) za prodati?![]()
ili kakvu drugu matičnu + procesor, al' da prima SDRAM ili DDR1?
Decerto wrote:Danas ubih lika,vozao se on u traktoru,i pridjem da vidim imal se sta dobro preuzet...malo je rec pun pogodak !Merce wrote:Vec odavno. Odlican modDecerto wrote:Igra li ko DayZ ?![]()
traktor pun svega,ghillie odjelo,svd snajper,as50,neka sacma,wincesterka,mapa,gps,night vision goggles,3 kanistera benzina,kompas,ma nema sta nije bilo
sve sam oteo,zasteko traktor,postavio sator i otisao off.Cekam frienda da dodje pa da igramo zajedno,previse je riskantno igrati sam sa ovoliko opreme