Al koja to ekipa od konkurenata ima igru Borac?? Siroki??? Zrinjski??...ma ni jedna od njih.
Jedino komsije sa Grbavice ,i to nije u pitanju toliko dobra igra i neki kvalitet,vise je u pitanju dobre pripreme i snaga sa kojom ih je Amar napumpao,kao i trenutna euforija.
Tek ocekujem postepeno dizanje frme kod svih ovih ekipa,pa cemo vidjeti sta ce biti do kraja. Treba ici od utakmice do utakmice.
Nas jedini minus je sto nam sada idu 3 ili 2 gostujuce tekme. I to kod sve tri ekipe koje se grcevito bore za opstanak gdje ce nas doceakti na noz i bit ce opsta marisana ,tako da cemo tu dolaziti do bodova bukvalno krvavo
Ja se nadam najboljem. ako iz naredna tri gostovanja donesemo barem 4 bobe,mozemo se nadati tituli
