aha, samo pazi na rok za paypal. A nemoguce da posalju bez TN nesto sta vrijedi preko 50$, radi vlastite sigurnostiSONY_91 wrote:Ma, ubjeđuju mene da ja nemam kod za praćenje. Da je kod koji su mu poslali samo referentni kod, a ne kod za praćenje. Rekli su mi da ako ne dobijem pošiljku do 7. januara da im se javim.dinooh wrote:Sony sta je bilo sa onim TN. Da nisu samo zamijenili TN, tj tebi njegov a njegov tebi
Kineski mobiteli
Moderator: Benq
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2901 Re: Kineski mobiteli
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2902 Re: Kineski mobiteli
Ma, na toj narudžbi mi je rok na paypal-u 180 dana tako da se ne brinem. Ali, znam da mi je ovo bilo prvi i zadnji put da kupujem na lightinthebox.comdinooh wrote:aha, samo pazi na rok za paypal. A nemoguce da posalju bez TN nesto sta vrijedi preko 50$, radi vlastite sigurnosti
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2903 Re: Kineski mobiteli
Meni s Bangooda još nije stigla pošiljka a kupljeno 16.11.
Jel iko pokretao dispute kako to funkcioniš? Mislim šta ako ja pokrenem a roba stigne nakon par dana? Jel onda ja javim paypalu il kako to već ide?
Hvala!
Jel iko pokretao dispute kako to funkcioniš? Mislim šta ako ja pokrenem a roba stigne nakon par dana? Jel onda ja javim paypalu il kako to već ide?
Hvala!
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2904 Re: Kineski mobiteli
dobro pa si naveo stranicu. Meni se Bangood svida. Pise ima li na stanju, kada mogu poslati, i obicno posalju u roku 24 sata ako imaju na stanju. Evo i klix je slusalice poslao prvi radni danSONY_91 wrote:Ma, na toj narudžbi mi je rok na paypal-u 180 dana tako da se ne brinem. Ali, znam da mi je ovo bilo prvi i zadnji put da kupujem na lightinthebox.comdinooh wrote:aha, samo pazi na rok za paypal. A nemoguce da posalju bez TN nesto sta vrijedi preko 50$, radi vlastite sigurnosti
-
Didis74
- Posts: 44
- Joined: 27/09/2012 21:14
#2905 Re: Kineski mobiteli
Jucer narucen Cubot X9, nebi trebao biti los
Cemo da vidimo
http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-X9 ... 38826.html
http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-X9 ... 38826.html
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2906 Re: Kineski mobiteli
specifikacije nisu lose, e sad budemo vidjeli kakav je u praksi. Na youtube sam gledao video neki dan i nesto je kocio cesto. A cijena je primamljivaDidis74 wrote:Jucer narucen Cubot X9, nebi trebao biti losCemo da vidimo
http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-X9 ... 38826.html
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2907 Re: Kineski mobiteli
pokrenes dispute i onda dobijes jos 15-ak dana. Moze doci u tih 15 dana tako da zatvoris na vrijeme. Meni je tako zadnji dan doslo prije nego paypal treba odluciti. A ako naknadno dode, javis se banggood-u i vratis paremuxa wrote:Meni s Bangooda još nije stigla pošiljka a kupljeno 16.11.![]()
Jel iko pokretao dispute kako to funkcioniš? Mislim šta ako ja pokrenem a roba stigne nakon par dana? Jel onda ja javim paypalu il kako to već ide?
Hvala!
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2908 Re: Kineski mobiteli
eh evo ga konacno prije minut otpremljen
bas me interesuje koliko cu carine sutra iskesiti haha
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2909 Re: Kineski mobiteli
Kolika je bila vrijednost pošiljke?waynezmaj wrote:eh evo ga konacno prije minut otpremljenbas me interesuje koliko cu carine sutra iskesiti haha
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2910 Re: Kineski mobiteli
140usdSONY_91 wrote:Kolika je bila vrijednost pošiljke?waynezmaj wrote:eh evo ga konacno prije minut otpremljenbas me interesuje koliko cu carine sutra iskesiti haha
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2911 Re: Kineski mobiteli
Između 80-90 KM ćeš platitiwaynezmaj wrote:140usdSONY_91 wrote:Kolika je bila vrijednost pošiljke?waynezmaj wrote:eh evo ga konacno prije minut otpremljenbas me interesuje koliko cu carine sutra iskesiti haha
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2913 Re: Kineski mobiteli
Evo, Cubot C9W trenutno 38 USD, još tri telefona ostala na stanju http://www.geekbuying.com/item/CUBOT-C9 ... 20396.htmljaina wrote:Uhhh...ne kontam ovaj seckill na geekbuyinguPostave cijenu ali ta cijena nije kad kliknem na buy.Jel se to čeka cijeli dan da oni "otvore" tu cijenu ili šta?
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#2914 Re: Kineski mobiteli
http://www.coolicool.com/iuni-u2-16g-qu ... ne-g-34377
Mislim da trenutno nema bolje opcije od ove, za 210 dolara Snapdragon 800, jest da je zelena boja ali da imam pare jučer bi bio naručen
Mislim da trenutno nema bolje opcije od ove, za 210 dolara Snapdragon 800, jest da je zelena boja ali da imam pare jučer bi bio naručen
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2915 Re: Kineski mobiteli
Sveo se izbor na Lendvo L200 i Doogee Valenciu. Šta je po vama bolji izbor? Taman kad sam naletio na akciju na lightinthebox procitam negativne komentare o toj stranici
Kakvi su gearbest i klix?
Ima li kakvih kupona za neki shop?
Kakvi su gearbest i klix?
Ima li kakvih kupona za neki shop?
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2916 Re: Kineski mobiteli
Evo, baš gledam. Valencia 90 USD. Računaj da kad kupuješ na lightinthebox.com plaćaš i poštarinu. Ja sam morao platiti 10 USD poštarine i nisam izgleda dobio kod za praćenjemuxa wrote:Sveo se izbor na Lendvo L200 i Doogee Valenciu. Šta je po vama bolji izbor? Taman kad sam naletio na akciju na lightinthebox procitam negativne komentare o toj stranici![]()
Kakvi su gearbest i klix?
Ima li kakvih kupona za neki shop?
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2917 Re: Kineski mobiteli
Hvala SONY ali ne zuri mi se ima sad telefon koji sam prodao al dogovorio isporuku tek kad meni stigne drugi
Sibni mi cijenu na pp ako neko bude zainteresovanih.
Naleti sad na zte v5 red bul za 100 dolara na minideal. kakav je on u odnosu na valenciu i kakav je kvalitet izrade u te valencie. kakav je minideal.
Sibni mi cijenu na pp ako neko bude zainteresovanih.
Naleti sad na zte v5 red bul za 100 dolara na minideal. kakav je on u odnosu na valenciu i kakav je kvalitet izrade u te valencie. kakav je minideal.
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2918 Re: Kineski mobiteli
U svakom slučaju taj ZTE je bolji telefon od Valencie. Što se Valencie tiče kvalitet izrade je na zadovoljavajućem nivou. Najveća mana Valencie po meni je dizajn, ima dosta ljepših telefona u tom cjenovnom rangumuxa wrote:Hvala SONY ali ne zuri mi se ima sad telefon koji sam prodao al dogovorio isporuku tek kad meni stigne drugi![]()
Sibni mi cijenu na pp ako neko bude zainteresovanih.
Naleti sad na zte v5 red bul za 100 dolara na minideal. kakav je on u odnosu na valenciu i kakav je kvalitet izrade u te valencie. kakav je minideal.
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2919 Re: Kineski mobiteli
Koliko su pouzdane stranice minideal i gearbest?
Do sada sam poručivao sa to2c, geekbuying i banggood
Do sada sam poručivao sa to2c, geekbuying i banggood
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2920 Re: Kineski mobiteli
Šta za nas u BiH zanači to što 3G radi samo na 2100 MHz? Na kojim frekvencijama radi 3G kod BH Telecoma?
Odluka je "ured" pala na ovaj
http://www.to2c.com/zte-v5-red-bull-1gb ... rsion.html
ali nisam još 100% odlučio upravo radi tog 3G
Odluka je "ured" pala na ovaj
http://www.to2c.com/zte-v5-red-bull-1gb ... rsion.html
ali nisam još 100% odlučio upravo radi tog 3G
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2921 Re: Kineski mobiteli
Ne znači ti ništa ukoliko si korisnik BH Telecom mreže, jer, BH Telecom 3G signal emituje upravo samo na 2100 MHz. M:tel 3G emituje i na 900MHz i zbog toga ima bolju pokrivenost u ruralnim područjimamuxa wrote:Šta za nas u BiH zanači to što 3G radi samo na 2100 MHz? Na kojim frekvencijama radi 3G kod BH Telecoma?
Odluka je "ured" pala na ovaj
http://www.to2c.com/zte-v5-red-bull-1gb ... rsion.html
ali nisam još 100% odlučio upravo radi tog 3G
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2922 Re: Kineski mobiteli
Super onda, taman sam poceo ponovo razgledati i vratio se na Landvo L200
Al ako je tako onda definitivno ide ZTE Red Bull.
Na minidealu je jeftiniji neki 6-7 dolara u odnosu na to2c, ali upravo sam prije 15-tak minuta imao negativno iskustvo u prvom kontaktu sa njima. Javio im se na chat i neki lik je toliko neozbiljan da je u pola razgovora jednostavno prekinuo komunikaciju. Vidim da je online ali ne odgovara na poruke.
Sa to2c sam ranije naručio Coolpad F1 koji mi je stigao za 15 dana a za komunikaciju im dajem čistu desetku.
Al ako je tako onda definitivno ide ZTE Red Bull.
Na minidealu je jeftiniji neki 6-7 dolara u odnosu na to2c, ali upravo sam prije 15-tak minuta imao negativno iskustvo u prvom kontaktu sa njima. Javio im se na chat i neki lik je toliko neozbiljan da je u pola razgovora jednostavno prekinuo komunikaciju. Vidim da je online ali ne odgovara na poruke.
Sa to2c sam ranije naručio Coolpad F1 koji mi je stigao za 15 dana a za komunikaciju im dajem čistu desetku.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2923 Re: Kineski mobiteli
Evo Coolpad F1 na minideal 159,99$
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#2924 Re: Kineski mobiteli
meLisaAaa wrote:Koliki si platio carine i dadžbina za F1 ? I da li si rekao da ti pakuju u kutiju ili bez kutije? (čini mi se kad im kažeš bez kutije da pakuju, onda je velika mogućnost da ti ne carine..)muxa wrote:Super onda, taman sam poceo ponovo razgledati i vratio se na Landvo L200![]()
Al ako je tako onda definitivno ide ZTE Red Bull.
Na minidealu je jeftiniji neki 6-7 dolara u odnosu na to2c, ali upravo sam prije 15-tak minuta imao negativno iskustvo u prvom kontaktu sa njima. Javio im se na chat i neki lik je toliko neozbiljan da je u pola razgovora jednostavno prekinuo komunikaciju. Vidim da je online ali ne odgovara na poruke.
Sa to2c sam ranije naručio Coolpad F1 koji mi je stigao za 15 dana a za komunikaciju im dajem čistu desetku.
Btw. Gearbest je siguran, barem meni..20-25 dana trajala narudžba neke gluposti za mob, ali uglavnom, došla je..
Hvala za ovaj info u vezi Gearbest
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2925 Re: Kineski mobiteli
Kakva je stranica ideaphone.hk?????? Je li neko slucajno gledao sta????

