Hendrix wrote:
Zahiragić opet jaše
- pici
- Posts: 46386
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2901 Re: Zahiragić opet jaše
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2902 Re: Zahiragić opet jaše
S tim da i malecki dio krivice za uzdizanje ovog opskurnog lika leži na samim studentima.
Samo nek ne puca i ne talasaj.
Jedini koji su davali tračak nade u glibu nepokretnih studenata poklopljenih ušima je bio STAFF sa Filozofskog. Ali i oni se lagano gase.
Samo nek ne puca i ne talasaj.
Jedini koji su davali tračak nade u glibu nepokretnih studenata poklopljenih ušima je bio STAFF sa Filozofskog. Ali i oni se lagano gase.
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#2903 Re: Zahiragić opet jaše
Mislis gradski sloj, posto ga sad ima samo u tragovima, ako i toliko.Upravo tako Hamo je nus pojava borbe koja je otisla u p.m. , hocu reci u Haminom smjeru. Ja filozofije...Banksy wrote:
Ne razumiješ. Nije Hamo 'nus pojava'. Borili su se za Hamu, da gradski srednji sloj rasele po svijetu, pa da Hamo drma.
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66005
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2906 Re: Zahiragić opet jaše
Vidjela zaba kako se potkiva u Sarajevu kad pokrenes ovakvo nesto pa digla nogu... Jedan je Zaha ali koliko ih je "wannabe Zaha"? Milioni su u pitanju
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#2907 Re: Zahiragić opet jaše
sve se ovo planski radi dok sve propada i pljacka mala grupa "vjernika"na visokim polozajima.....uvijek kad nista nije kako treba onda narodu napuni dusu i srce vjerom da lakse prodje njihovi lopovluci......vlast i vjerske zahednice su dobro udruzeni....nazdravlje narode
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2908 Re: Zahiragić opet jaše
Ovo je nevjerovatno
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2909 Re: Zahiragić opet jaše
željezo se kuje dok je vruće.

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2910 Re: Zahiragić opet jaše
Pa jes. I nas su kovali s onim himnama i zastavama. Jebo majku sta sam zastava i petokraka nacrt’o
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2911 Re: Zahiragić opet jaše
i opet ti ispade veći Bošnjo od Bičakčića 
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#2912 Re: Zahiragić opet jaše
danas procitah na portalu da su ovi nasi mudroseri iz predsjednistva i ministarstva u prosloj godini dali vjerskim zajednicama oko 90 'iljada maraka pomoci a za lijecenje narodu 28 000km...i cemu se onda cuditiChmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2913 Re: Zahiragić opet jaše
Ali smo svi crtali i tako jacali bratstvo i JEDINSTVOinsomnia78 wrote:Pa jes. I nas su kovali s onim himnama i zastavama. Jebo majku sta sam zastava i petokraka nacrt’o
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2914 Re: Zahiragić opet jaše
Pa da. Znaci da ih sve treba poslati u dzamiju. U to ime
Dok sam imao sedam godina
o vrat mi stavili crvenu maramu
gadno je stezalo, ja se davio
pa još i danas imam traumu
Nisu ih učili, nego dresirali
Nisu ih pomogli, nego trenirali
Nisu ih štitili, nego zarobili
Nisu ih vodili, nego zavodili
A moji kapci nisu azbestni
Moje zjenice ne od mermera
Moji ožiljci bolno potresni
Moja krv, krv je prelila
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2915 Re: Zahiragić opet jaše
Ja bih sve na radnu akciju
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2916 Re: Zahiragić opet jaše
ništa ne liječi ko lijepa riječ hodže/svećenika/popa.spreca wrote:danas procitah na portalu da su ovi nasi mudroseri iz predsjednistva i ministarstva u prosloj godini dali vjerskim zajednicama oko 90 'iljada maraka pomoci a za lijecenje narodu 28 000km...i cemu se onda cuditiChmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.
ko bi predevero još jednog Rankovića...insomnia78 wrote:Pa da. Znaci da ih sve treba poslati u dzamiju.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66005
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2917 Re: Zahiragić opet jaše
spreca wrote:danas procitah na portalu da su ovi nasi mudroseri iz predsjednistva i ministarstva u prosloj godini dali vjerskim zajednicama oko 90 'iljada maraka pomoci a za lijecenje narodu 28 000km...i cemu se onda cuditiChmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.
i opet se malo ko buni zboig toga,jer jbg ko se smije zamjeriti vjerskim zajednicama,popovima,hodžama
- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#2918 Re: Zahiragić opet jaše
Primitivna sredina i gotovo!
Ili sto rece jedan na FBuku, "pametan potez, pa ce ti vjerski sluzbenici sada bolje moliti za ozdravljenje svih onih bolesnih"
(nadam se da je to bio sarkazam)
Ili sto rece jedan na FBuku, "pametan potez, pa ce ti vjerski sluzbenici sada bolje moliti za ozdravljenje svih onih bolesnih"
(nadam se da je to bio sarkazam)
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2919 Re: Zahiragić opet jaše
Oj ovo tek sad vidjohChmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2920 Re: Zahiragić opet jaše
insomnia78 wrote:Oj ovo tek sad vidjohChmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.
![]()
Mislim da je vakat da se vratis u domaju i osjetis sve cari vjerske medicine i utjerivanje dobrog od hodze.insomnia78 wrote:Pa jes. I nas su kovali s onim himnama i zastavama. Jebo majku sta sam zastava i petokraka nacrt’o
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2921 Re: Zahiragić opet jaše
pa Štulićeva 3N je pisana dok su južnim Slavenima vladali "Rusi", kako ih je Štula zvao, ali tekst vrijedi i za današnji vakat jednako (možda i više), nakon prividnog silaska Rusa s vlasti 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2922 Re: Zahiragić opet jaše

E jbmg pogresno te citirah. Mislio sam na ono sa Bicakcicem a ne zeljezo
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#2923 Re: Zahiragić opet jaše
I vehabije su u pocetku nastupale po gradovima, napadali parove, bockali cakijom pripite, napadali kupace na plazi, cure u minjaku,... Poslije teziste prebacili na manje carsije i sela.
Ono sto nije proslo u Sarajevu mozda prodje u Kaknju. Zahiragic i slicni se ne zaustavljaju vec guraju na drugu stranu pa negdje mozda prodje.
Narod je lakovjeran i lako kupi fore o zastiti od komunjara, odbrana vjere i sl.
Pitanje je samo kako skroz zaustaviti tog idiota. Demokratija je i ne mozes mu zabraniti djelovanje. Znaci, samo edukacija i razvijanje kriticke misli a najbolje za to je konstanto medijsko raskrinkavanje SDA mafije i konstantna prozivka. A da to ne rade neojugosloveni vec snage kojima ne mozes prisiti islamofobiju.
Ono sto nije proslo u Sarajevu mozda prodje u Kaknju. Zahiragic i slicni se ne zaustavljaju vec guraju na drugu stranu pa negdje mozda prodje.
Narod je lakovjeran i lako kupi fore o zastiti od komunjara, odbrana vjere i sl.
Pitanje je samo kako skroz zaustaviti tog idiota. Demokratija je i ne mozes mu zabraniti djelovanje. Znaci, samo edukacija i razvijanje kriticke misli a najbolje za to je konstanto medijsko raskrinkavanje SDA mafije i konstantna prozivka. A da to ne rade neojugosloveni vec snage kojima ne mozes prisiti islamofobiju.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2924 Re: Zahiragić opet jaše
Nastupali su dje su mogli i dje im je dozvoljeno
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2925 Re: Zahiragić opet jaše
ko su neojugoslaveni
oni sto se sjecaju juge, licno
oni sto misle - znaju da je bilo bolje
ili
oni sto se sjecaju juge, licno
oni sto misle - znaju da je bilo bolje
ili

