Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46386
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2901 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pici »

Hendrix wrote:Image
:thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2902 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

S tim da i malecki dio krivice za uzdizanje ovog opskurnog lika leži na samim studentima.
Samo nek ne puca i ne talasaj.

Jedini koji su davali tračak nade u glibu nepokretnih studenata poklopljenih ušima je bio STAFF sa Filozofskog. Ali i oni se lagano gase.
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#2903 Re: Zahiragić opet jaše

Post by rizibizi »

Banksy wrote:
Ne razumiješ. Nije Hamo 'nus pojava'. Borili su se za Hamu, da gradski srednji sloj rasele po svijetu, pa da Hamo drma.
Mislis gradski sloj, posto ga sad ima samo u tragovima, ako i toliko.Upravo tako Hamo je nus pojava borbe koja je otisla u p.m. , hocu reci u Haminom smjeru. Ja filozofije...
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#2904 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bosanac sa dna kace »

.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2906 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Vidjela zaba kako se potkiva u Sarajevu kad pokrenes ovakvo nesto pa digla nogu... Jedan je Zaha ali koliko ih je "wannabe Zaha"? Milioni su u pitanju
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2907 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

sve se ovo planski radi dok sve propada i pljacka mala grupa "vjernika"na visokim polozajima.....uvijek kad nista nije kako treba onda narodu napuni dusu i srce vjerom da lakse prodje njihovi lopovluci......vlast i vjerske zahednice su dobro udruzeni....nazdravlje narode
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2908 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Ovo je nevjerovatno
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2909 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

željezo se kuje dok je vruće.

:D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2910 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Pa jes. I nas su kovali s onim himnama i zastavama. Jebo majku sta sam zastava i petokraka nacrt’o
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2911 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

i opet ti ispade veći Bošnjo od Bičakčića :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2912 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Chmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.

:D
danas procitah na portalu da su ovi nasi mudroseri iz predsjednistva i ministarstva u prosloj godini dali vjerskim zajednicama oko 90 'iljada maraka pomoci a za lijecenje narodu 28 000km...i cemu se onda cuditi
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2913 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

insomnia78 wrote:Pa jes. I nas su kovali s onim himnama i zastavama. Jebo majku sta sam zastava i petokraka nacrt’o
Ali smo svi crtali i tako jacali bratstvo i JEDINSTVO :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2914 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Pa da. Znaci da ih sve treba poslati u dzamiju. U to ime
Dok sam imao sedam godina
o vrat mi stavili crvenu maramu
gadno je stezalo, ja se davio
pa još i danas imam traumu

Nisu ih učili, nego dresirali
Nisu ih pomogli, nego trenirali
Nisu ih štitili, nego zarobili
Nisu ih vodili, nego zavodili

A moji kapci nisu azbestni
Moje zjenice ne od mermera
Moji ožiljci bolno potresni
Moja krv, krv je prelila
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2915 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

Ja bih sve na radnu akciju
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2916 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

spreca wrote:
Chmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.

:D
danas procitah na portalu da su ovi nasi mudroseri iz predsjednistva i ministarstva u prosloj godini dali vjerskim zajednicama oko 90 'iljada maraka pomoci a za lijecenje narodu 28 000km...i cemu se onda cuditi
ništa ne liječi ko lijepa riječ hodže/svećenika/popa.
insomnia78 wrote:Pa da. Znaci da ih sve treba poslati u dzamiju.
ko bi predevero još jednog Rankovića... :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66005
Joined: 03/08/2010 19:04

#2917 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

spreca wrote:
Chmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.

:D
danas procitah na portalu da su ovi nasi mudroseri iz predsjednistva i ministarstva u prosloj godini dali vjerskim zajednicama oko 90 'iljada maraka pomoci a za lijecenje narodu 28 000km...i cemu se onda cuditi

i opet se malo ko buni zboig toga,jer jbg ko se smije zamjeriti vjerskim zajednicama,popovima,hodžama
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#2918 Re: Zahiragić opet jaše

Post by problemnatravunu »

Primitivna sredina i gotovo!
Ili sto rece jedan na FBuku, "pametan potez, pa ce ti vjerski sluzbenici sada bolje moliti za ozdravljenje svih onih bolesnih"
(nadam se da je to bio sarkazam)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2919 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Chmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.

:D
Oj ovo tek sad vidjoh :lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2920 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

insomnia78 wrote:
Chmoljo wrote:željezo se kuje dok je vruće.

:D
Oj ovo tek sad vidjoh :lol: :lol:
insomnia78 wrote:Pa jes. I nas su kovali s onim himnama i zastavama. Jebo majku sta sam zastava i petokraka nacrt’o
Mislim da je vakat da se vratis u domaju i osjetis sve cari vjerske medicine i utjerivanje dobrog od hodze.

:D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2921 Re: Zahiragić opet jaše

Post by arzuhal »

pa Štulićeva 3N je pisana dok su južnim Slavenima vladali "Rusi", kako ih je Štula zvao, ali tekst vrijedi i za današnji vakat jednako (možda i više), nakon prividnog silaska Rusa s vlasti :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2922 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

:lol: Nista ucerivanje. Au contraire :lol:
Image

E jbmg pogresno te citirah. Mislio sam na ono sa Bicakcicem a ne zeljezo :lol:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#2923 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

I vehabije su u pocetku nastupale po gradovima, napadali parove, bockali cakijom pripite, napadali kupace na plazi, cure u minjaku,... Poslije teziste prebacili na manje carsije i sela.
Ono sto nije proslo u Sarajevu mozda prodje u Kaknju. Zahiragic i slicni se ne zaustavljaju vec guraju na drugu stranu pa negdje mozda prodje.
Narod je lakovjeran i lako kupi fore o zastiti od komunjara, odbrana vjere i sl.


Pitanje je samo kako skroz zaustaviti tog idiota. Demokratija je i ne mozes mu zabraniti djelovanje. Znaci, samo edukacija i razvijanje kriticke misli a najbolje za to je konstanto medijsko raskrinkavanje SDA mafije i konstantna prozivka. A da to ne rade neojugosloveni vec snage kojima ne mozes prisiti islamofobiju.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2924 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Nastupali su dje su mogli i dje im je dozvoljeno
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2925 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

ko su neojugoslaveni :?:

oni sto se sjecaju juge, licno
oni sto misle - znaju da je bilo bolje

ili :?:
Post Reply