sta kaze Husic, u Sarajevu se kuha sve jel?Tyke wrote:Par baklji zapaljeno na Grbavici od strane Fukara, nema nam kazne.
Sad na Tusnju zapaljena jedna baklja i par navijaca uletilo na tartan stazu da proslavi gol sa Ahmetovicem protiv Veleza, nema nam kazne.![]()
Ne znam zasto nema kazni, ali sam ih ocekivao. Da nije kakva kompenzacija zbog kaznjavanja Husica, hajde ga znaj. Uglavnom, u ovih 8 kola Sloboda nije kaznjena niti jednom, a prosle sezone je gotov pa najvise kazni platila.
tipicno od Saveza, rekoh ja neki dan Zeljo 3.000 KM kazne, Slavija jedva 1.000KM i sta bi? Jebem im mater
doduse i mi smo krivi, "Bosnjaci" u Savezu gledaju svoje dupe i rade ovakve stvari za glasove, dok Srbi i Hrvati stite svoje klubove

