Dr Baltazar wrote:Tomahawk11 wrote:Skender je doktorirao AtM
Cuj ti pitanja, koliko mogu....mogu koliko hoces....90 minuta, 120....dan, mjesec, godinu....to kad Cholo nalozi
Igraju ljudi tako, ne pita se Bayern, ne pita se tu niko...daju ti loptu i sutaj...oni utrpaju gol i onda se slikas....i tako je svakom.
Rekoh vec, malo su me iznenadili jer su na pocetku radili puno i naprijed. Isplatilo im se, dali gol i onda krece njihova igra.
Jos su imali i priliku da podebljaju.
Tako su i u finalu prije 2 godine pa Juanfran u 110.minuti lego mrtav od grčeva. Pa ne igramo protiv robota. Iako je nama dosta ovaj put 90 minuta za 2 i više golova
I ta priča (nevezano za tebe)da je moglo ući Torresovo za 2 0 mi je

. Mogao je i Alaba pogodit pa tek bi onda revanš bio nezanimljiv. Ovako ko ima neka neizvjesnost dok ne počne utakmica.
Vjeruj, ovaj AtM je upgrade verzija, nesto kao Terminator 2
Ove sezone im ni ja nisam davao sansu, mislio sam da je to to sto se tice njih, medjutim, oni su tempirali formu u pravo vrijeme i sad su na vrhuncu.
Fora je sto ih se bas ni u kom slucaju ne smije potcijeniti, ono Atletico who, ma nema sanse, mora ih se udariti od pocetka, a cini mi se da je Guardiola veceras malo ostavio prostora i imamo sta imamo.
Pazi, ovo za Torresovu stativu....tacno, prije toga je Alaba mogao pogoditi za 1-1, ali nije, a Torres je poslije toga imao tu priliku za 2-0....mada mislim da je ovaj rezultat bolji za AtM od 2-0, jer ce oni od pocetka biti naostreni max.