Ovdje je sumirano djelovanje BH Telecomovih uposlenika na temi poput @mirza_15 i @jarobot. Mirza, ovim si sam sebe diskvalifikovao iz bilo kakve argumentirane rasprave:
mirza_15 wrote:Cupko_ wrote:
I evo konstantno izbjegavas ono sto ti ja vec na prethodnih nekoliko stranica pisem a ti ne odgovaras; ne smijes, neces, crnjak ti je, nemas mu*a il nemas dostojanstva toliko da nijednom, al bas nijednom nisi rekao nijednu lijepu rijec za bilo sta od konkurencije! 100 puta sam naveo primjer da i sam koristim moju tv i 100 puta rekao za bilo sta dobro sto telecom izbaci, a ti (i svi tvoji prijatelji iz telecoma ovdje) nikada ne mozete i necete priznati za bilo sta sto je bolje od vas.
Prije kada se spomene paket od 15 (dok ste imali 100mb), pocne se prica kako su to mali paketi, kako je na vecim bolja ponuda, bla bla..
Jesi ti meni sega sa tim hvaljenjem konkurencije. Odes u mercedes i kazes radniku mercedesa haj barem samo jednu dobru stvar reci o fordu [emoji38]
Tebi je sega sto neko zahtijeva objektivnost.

Ti si ovim svima upravo priznao da kao vrhovnu vrijednost drzis pristrasnost i onu da svoga konja moras hvaliti samim tim sto je tvoj, bez obzira kakav on bio.
Cestitamo sto si priznao da si obicni navijac, a ne neko nepristrasan kao sto si se pokusavao predstaviti, zajedno s tvojim radnim kolegom @jarobotom.
Ako hocete da se reklamirate, imate fino reklamne prostore na Klixu pa zakupite, nemojte iskoristavati forume za besplatnu samopromociju i sabotirati teme koje su namijenjene obicnim korisnicima koje zanimaju usluge, bez ikakvog sukoba interesa, a ne navijanje navijaca koji su u sukobu interesa.
A SAD ZA TVOJE PRETPOSTAVLJENE KOJI CITAJU OVO DA VAS PROVJERAVAJU: BH Telecom ovakva strategija nece odvesti nigdje. Trziste osvajajte vasim uslugama a ne lazima o uslugama konkurencije. Vi ste u poziciji da konkurenciju pregazite nizim cijenama, umjesto toga vi cijene drzite visim pod smijesnim opravdanjima. Ako vam niko nije rekao, veca zacrtana marza po jedinici ne znaci vece prihode u totalu, moze cak znaciti i manje.
Slanje undercover komercijalista na ovu temu vam je daleko vise antireklama nego reklama, ovakvim potezima gradite imidz diktatora kojima ne smije niko nista reci da ne bi bio prozvan hejterom, kao sto je vas uposlenik nazvao mene, iako dajem dio svoje plate BH Telecomu svakog mjeseca.
Je li se tako treba odnositi prema sopstvenim korisnicima? Ako mislite takav odnos imati i dalje, onda pocnite razmisljati o promjeni poslodavca u narednih par godina.