Kapa do poda i naklon ovim ženama ..... šta misliš kad te ova sa zadnje slike prespoji .... kad ti skopča nulu i fazuSmokingMan wrote:djkurt wrote:Jarane, kad ja žene budem vidio da se grabe za teške fiuzičke poslove zajedno sa muškarcima onda možemo pričat o nekom respektu, a dokle god se samo jagme za kuncelarijske poslove, nula bodova.
Hell yeah,look at that style...![]()
Danasnji "feminizam"
- edo_79
- Posts: 43549
- Joined: 14/10/2009 11:10
- Location: I tam i vam... a ni tam ni vam
#2901 Re: Danasnji "feminizam"
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#2902 Re: Danasnji "feminizam"
Uf,kada te žensko preklema. 
- edo_79
- Posts: 43549
- Joined: 14/10/2009 11:10
- Location: I tam i vam... a ni tam ni vam
#2903 Re: Danasnji "feminizam"
Jarane ova crna kad te preklema, vako s cigarom u ustima, ode ploča sa osiguračima u qrac 
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2904 Re: Danasnji "feminizam"
idem sa sad namazati uljem, kerozinom, sto prije uhvatim pod ruke, da vam postanem seksi 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2905 Re: Danasnji "feminizam"
I onda pripali jednu cigaru........Connaisseur Karlin wrote:idem sa sad namazati uljem, kerozinom, sto prije uhvatim pod ruke, da vam postanem seksi
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2906 Re: Danasnji "feminizam"
hahahahahaahaBloo wrote:I onda pripali jednu cigaru........Connaisseur Karlin wrote:idem sa sad namazati uljem, kerozinom, sto prije uhvatim pod ruke, da vam postanem seksi
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#2907 Re: Danasnji "feminizam"
Uglavnom do muskaraca je. 
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2908 Re: Danasnji "feminizam"
tako je , zato prestanite kmecatimadner wrote:Uglavnom do muskaraca je.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#2909 Re: Danasnji "feminizam"
Mislim da ne znas sta taj izraz znaci. 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2910 Re: Danasnji "feminizam"
haj u qrac
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2911 Re: Danasnji "feminizam"
madner wrote:Mislim da ne znas sta taj izraz znaci.
pitat cu insomniju
-
Zdrav razum
- Posts: 1
- Joined: 07/03/2018 23:56
#2912 Re: Danasnji "feminizam"
prije svega sretan 8. mart, a kao drugo imam samo jedno pitanje-da li vi, gospodice, mozete snagom ARGUMENATA pobiti ijedu jedinu tezu koju je gorespomenuti gospodin izrekao u nama prezentiranom, kratkom isjecku ili se vase rezovanje u nedostaku ARGUMENATA svodi na ARGUMENT snage izrazen kocijaskim rijecnikom koji ne prilici jednoj pripadnici njeznijeg spola koja bi ovaj dan trebala da provede u slavlju a ne u prijetnjama (pa i donekle vidljivoj, iako prikrivenoj islamofobiji)sheilak wrote:Ok, moram se vratiti na ovo, dok jos imam vremena.sheilak wrote:
aj, majko moja hahahaha
joj, ljudi, drzite me da ga ne pretucem![]()
moram sad ici tamo komentirati hahahaha
jbmti sve zivo, pa ko ga ovakvog bucmastog i ogranicenog iz sandzaka stavi da vazi? al gledajte komentarada ih dragi Allah na pravi put okrene i zene im sacuva, to pisu
i to pisu i zene. pod hitno abrahamske religije zabraniti ovdje.
Ovakve stvari zaista postaju problem. Nije meni toliko ludjacki bilo to sto ovaj hodza govori, hodza je neuk i lijen za razmisljanje i mozda cak i misli da govori istine.ali broj ljudi koji ga podrzavaju i zena prije svega, sto se ogleda u komentarima tipa, da nam dragi Allah oprosti ono sto smo u neznanju cinile (slavile 8. mart), etc. Meni nije problem sto su me muskarci tamo nazvali sotonom
ili nemoralnom, to je kompliment kad ti kazu vjerski fanatici vec broj zena koje su uhvatili u mrezu, isprali im mozak i ne dopustaju da samostalno razmisljaju. A ovdje se radi o stranici „islamska omladina“, dakle gdje vec mlade ljude (i zene i muskarce) indoktriniraju u sektaski mentalitet, braneci im da samostalno razmisljaju, da se obrazuju kako treba, van ludila religija (sekti). zaista i tuzno i strasno vec postaje.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2913 Re: Danasnji "feminizam"
Samo da utvrdimo koje su to teze koje treba pobitZdrav razum wrote:prije svega sretan 8. mart, a kao drugo imam samo jedno pitanje-da li vi, gospodice, mozete snagom ARGUMENATA pobiti ijedu jedinu tezu koju je gorespomenuti gospodin izrekao u nama prezentiranom, kratkom isjecku ili se vase rezovanje u nedostaku ARGUMENATA svodi na ARGUMENT snage izrazen kocijaskim rijecnikom koji ne prilici jednoj pripadnici njeznijeg spola koja bi ovaj dan trebala da provede u slavlju a ne u prijetnjama (pa i donekle vidljivoj, iako prikrivenoj islamofobiji)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
?
1) Kada nevjernici žele uništiti jedan narod, oni prvo udare na ženu.
2) Kada nevjernici pokvare ženu, pokvarili su cijeli narod, jer kada pokvariš onog koji rađa i koji odgaja, pokvario si čitavu generaciju.
3) Klara Cetkin i ostale žene na tom njihovom okupljanju u Kopenhagenu 8. marta 1910. godine su pozvale na četiri stvari:
- bezgranična ljubav, tj. da žena bila udata ili ne može slobodno vršiti preljubu bez ikakvog stida
- jednostrano pravo na razvod braka, tj. da žena može kad god hoće da ode od čovjeka
- pravo na abortus, tj. ubistvo djece u majčinoj utrobi
- obilježavanje 8. marta kao dana žena
4) Klara Cetkin je bila Jevrejka.
5) Ovaj datum (8. mart) nije izabran slučajno - riječ je o jevrejskom proljećnom prazniku, kojim se proslavlja perzijsko-mitska kraljica Jestira koja je Jevrejima dozvolila ubistvo nekoliko hiljada nejevreja.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#2914 Re: Danasnji "feminizam"
Das im pravo glasa, izjednacis zakone, diskriminiras muskarce kod zaposljavanja i obrzavonja opet nije dovoljan hendikep. 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#2915 Re: Danasnji "feminizam"
Evo da krenem ja sa pobijanjem, jer mi je dosadno:cyprus wrote:Samo da utvrdimo koje su to teze koje treba pobitZdrav razum wrote:prije svega sretan 8. mart, a kao drugo imam samo jedno pitanje-da li vi, gospodice, mozete snagom ARGUMENATA pobiti ijedu jedinu tezu koju je gorespomenuti gospodin izrekao u nama prezentiranom, kratkom isjecku ili se vase rezovanje u nedostaku ARGUMENATA svodi na ARGUMENT snage izrazen kocijaskim rijecnikom koji ne prilici jednoj pripadnici njeznijeg spola koja bi ovaj dan trebala da provede u slavlju a ne u prijetnjama (pa i donekle vidljivoj, iako prikrivenoj islamofobiji)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
?
:
1) Kada nevjernici žele uništiti jedan narod, oni prvo udare na ženu.
2) Kada nevjernici pokvare ženu, pokvarili su cijeli narod, jer kada pokvariš onog koji rađa i koji odgaja, pokvario si čitavu generaciju.
3) Klara Cetkin i ostale žene na tom njihovom okupljanju u Kopenhagenu 8. marta 1910. godine su pozvale na četiri stvari:
- bezgranična ljubav, tj. da žena bila udata ili ne može slobodno vršiti preljubu bez ikakvog stida
- jednostrano pravo na razvod braka, tj. da žena može kad god hoće da ode od čovjeka
- pravo na abortus, tj. ubistvo djece u majčinoj utrobi
- obilježavanje 8. marta kao dana žena
4) Klara Cetkin je bila Jevrejka.
5) Ovaj datum (8. mart) nije izabran slučajno - riječ je o jevrejskom proljećnom prazniku, kojim se proslavlja perzijsko-mitska kraljica Jestira koja je Jevrejima dozvolila ubistvo nekoliko hiljada nejevreja.
1) glupost
2) još veća glupost. Kako to nevjernici kvare "onog koji rađa i odgaja"? Žena ima i treba imati pravo na izbor u svakom slučaju. Hoće li biti u islamu ili ne... same o tome odlučuju. Čuj pokvario si čitavu generaciju... svašta
3)
- bezgranična ljubav, tj. da žena bila udata ili ne može slobodno vršiti preljubu bez ikakvog stida - ma da se ne slažem sa preljubom, ipak u situacijama ako je muž ne može zadovoljiti po raznim osnovama mogu razumjeti taj postupak... isto je i obrnuto.
- jednostrano pravo na razvod braka, tj. da žena može kad god hoće da ode od čovjeka - i treba, isto kao što i nju muž može napustiti kad hoće.
- pravo na abortus, tj. ubistvo djece u majčinoj utrobi - abortus je škakljiva tema. Ličnog sam mišljenja da bi ga trebalo bez ikakvih pitanja dopustiti u situacijama ako su žene silovane i slično. Opet se ovdje, ipak, samo žene trebaju pitati. One su te koje rađaju i prolaze kroz te muke.
- obilježavanje 8. marta kao dana žena - ne vidim ništa sporno ako se uzme u obzir praznik u izvornom obliku
4) Klara Cetkin je bila Jevrejka. - i da jeste, kakve to veze ima? To je samo čista manipulacija od strane hodže. Bacanje prašine u oči kako bi je osudili jer je Jevrejka.
5) Ovaj datum (8. mart) nije izabran slučajno - riječ je o jevrejskom proljećnom prazniku, kojim se proslavlja perzijsko-mitska kraljica Jestira koja je Jevrejima dozvolila ubistvo nekoliko hiljada nejevreja. - kao i pod 4.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#2916 Re: Danasnji "feminizam"
Adnan ef. Šupljak.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2917 Re: Danasnji "feminizam"
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”Zdrav razum wrote: prije svega sretan 8. mart, a kao drugo imam samo jedno pitanje-da li vi, gospodice, mozete snagom ARGUMENATA pobiti ijedu jedinu tezu koju je gorespomenuti gospodin izrekao u nama prezentiranom, kratkom isjecku ili se vase rezovanje u nedostaku ARGUMENATA svodi na ARGUMENT snage izrazen kocijaskim rijecnikom koji ne prilici jednoj pripadnici njeznijeg spola koja bi ovaj dan trebala da provede u slavlju a ne u prijetnjama (pa i donekle vidljivoj, iako prikrivenoj islamofobiji)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
?
» Zdrav razum
kloniraj se opet i brišem ti sve postove i sa onog drugog nicka.
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2918 Re: Danasnji "feminizam"
Otkud ti to?sheilak wrote:moj decko mi smije komentirati sise i guzu, on mi se svidja i zelim to. on je pozvan. isto tako neko ko mi se svidja i kome sam otvoreno pokazala da to smije i da to zelim. moze i s rajom. moze se i hvaliti.Hakiz wrote:Mene u svemu ovome kopka to "nepozvano".sheilak wrote:
a naravno da je nepozvano komentiranje necijih guzova i sisa nepozeljno i neugodno, dakle uznemirujuce. pogotovo kad ti dolaze od svakog klosara na ulici.
Kako iz tog "nepozvano" proizlazi, ne smeta ženama kometarisanje sisa i guzova kada to radi neko ko vam se sviđa. Smeta vam samo kada to radi neko ko vam se ne sviđa. A da li ćete se vi nekome svidjeti, na to ipak vi ne možete uticati.
Pitanje. Smije li vaš muž ili momak ili vaša djevojka ili žena (doći će i to vrijeme) u kafani sa rajom komentarisati vaše sise i guzice. Je li to ta(j) koji kometariše "pozvano"?
al cek jel se s tobom fakat mora raspravljati o tome sta smijes reci nekom, a sta ne? dakle, ti kazes, barem sam tako razumjela, da ti to sto se tebi neka zenska svidjela daje pravo da joj komentiras sise i guzu? jer se ne mozes suzdrzati ili jer bi to trebala smatrati komplimentom? bez obzira sto si ti njoj recimo ruzan ili odbojan i sto joj tvoja blizina ili naklonost ne pase? naravno da to smeta priblizavanje na taj nacin, nekog ko ti se ne svidja, pa to je fuj.ili opcenito kad to ne zelis.
jel fakat ne mozes to skontati? bez zeze sad?
Zašto ljudi na forumu kada neko iznese neki stav ili mišljenje odmah pretpostave da ta osoba tako misli? Mogu li ja iznijeti neko mišlenje da bi se prodiskutovalo o njemu a da to ne bude moj lični stav? Čisto da se i taj ugao gledanja protabiri.
Dakle, ja mislim da je komentarisanje ne samo nepristojno, nego je i glupo. Evo primjer:
Prije neku noć drug i ja u kafani. Prolaze dvije veoma zgodne mlade dame. Za stolom pored nas dvojice sjede i jedan kaže. "Jao vidi sisa kod ove lijeve". Ja za to vrijeme govorim drugu da treba odigrati 2 na Manchester City protiv Basela. Manchester se nece truditi previše jer je sigurno prošao, a Basel spasava čast. Za susjednim stolom drugi govori "Ovoj desnoj bih oderao guzove, gluteusi joj k'o da je crnkinja". Drug meni kaže da i na Tottenham - Juventus treba igrati 2 jer će Juventus sigurno dobiti, prošla utakmica je bila kiks. I dok smo nas dvojica zaključivali da na oba para treba igrati 2 i razgovarali koliko da uplatimo, ona dvojica ustadoše i odoše se šlepati tim djevojkama. I naručuju se pića, meze itd, sigurno su potrošili po stoju za svaku. A mogle su poiti, to je čudo. Taman otprilike kada smo se drug i ja dogovorili da bi bilo najbolje odigrati po cenera na listić, djevojke odoše ostavivši onu dvojicu da sjede kao popišani ispraznivši im novčanike.
Sinoć Basel pobijedi Manchester i Juventus pobijedi Tottenham, i drug i ja danas podigosmo po oko 500 KM u kladionici.
To je najbolji dokaz da ima pametnijih i boljih stvari za komentarisati nego komentarisati sise i guzice svakojakih pripadnica žeskoga spola.
Slažeš se?
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2919 Re: Danasnji "feminizam"
otvorila sam novu temu , s obizrom da sam na ovoj temi primjetila da se muskraci zale da su diskiminirani:
diskriminacija-muskaraca-t149499.html
diskriminacija-muskaraca-t149499.html
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2920 Re: Danasnji "feminizam"
Može biti. Ali, moja kompanija. Ko će me natjerati da je se odreknem? Ako propadam ja neka propada i ona. A uposlenici će izgubiti posao, dakle da bi se meni osvetili, oni koji mi se svete će usput "ubiti" i uposlenike koji nisu ni krivi ni dužni i koji nisu imali veze sa tim šta ja radim.Connaisseur Karlin wrote:Haize, na Zapadu to odrade za 24 sataHakiz wrote: Hoću reći, što su napali Buybook? Nije Buybook nudio fildžan viška. Nudio je jedan čovjek, nije nudila firma.
Kako misliš otpustiti suvlasnika jedne firme? Ne uposlenika, nego suvlasnika? Uništiti mu firmu i time ostaviti bez posla uposlenike koji nisu krivi? Kako ga natjerati da proda svoj udio u firmi ako to ne želi, koji zakon mu to može narediti?
De malo žene, smanjite estrogen i razmišljajte. Znam da je histerija imanentna ženama, ali malo pokušajte preuzeti nešto i od muškaraca, naime racio i razum. Možda vam pomogne.reputacija postane ugorzena, padne biznis ,i cao, nema vise ugovora , jer ista kompanije i dalje suradjuej sa osobm koja disimnira zena , a vjerovatno on nema postovanja ni prema vlastitoj majci, sestri surpzi, prijateljcii. Oh da, ovo je u BiH bauk, a na Zapadu normlanost
Izgleda da je taj zapad pravo sranje i da su tamo ljudi fuj. Da bi se osvetili jednom čovjeku, časni, pošteni, moralni, društveno osjetljivi #MeToo kmečavci će ostaviti kompletne porodice bez egzistencije. Porodice koje se sastoje od majki. žena, sestara, djevojaka, djece, ponekog kućnog ljubimca...
Doduše, izraz "kolateralna šteta" i jeste izmišljen na zapadu. To sve govori...
Last edited by Hakiz on 09/03/2018 00:47, edited 1 time in total.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2921 Re: Danasnji "feminizam"
mogli ste i vi malo uletit sa macke, sta vi mislite ko je bolji, messi il ronaldo, a?
da vis zivahne rasprave. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2922 Re: Danasnji "feminizam"
Ko je tačno propao na "zapadu" zbog ovih slučajeva?
Chanel drma kriza jer su posjekli nekakva stabla, Guccijev CEO je nedavno optužen za "tax fraud", vlasnik Under Armoura je napadnut jer dijeli Trumpove stavove, protiv SeaWorlda je napravljen i dokumentarac (rezultat: još bolje poslovanje), Burberry je nedavno također imao neki skandal, #metoo je "otkrio" bruku nekakvih incidenata.
Eh, ko je propao od ovih? Ili bilo kojih drugih?

Chanel drma kriza jer su posjekli nekakva stabla, Guccijev CEO je nedavno optužen za "tax fraud", vlasnik Under Armoura je napadnut jer dijeli Trumpove stavove, protiv SeaWorlda je napravljen i dokumentarac (rezultat: još bolje poslovanje), Burberry je nedavno također imao neki skandal, #metoo je "otkrio" bruku nekakvih incidenata.
Eh, ko je propao od ovih? Ili bilo kojih drugih?
Onaj koji prvi prestane poštovati će biti gori, do tada su jednakiomar little wrote:mogli ste i vi malo uletit sa macke, sta vi mislite ko je bolji, messi il ronaldo, a?da vis zivahne rasprave.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2923 Re: Danasnji "feminizam"
zar nije lakse da se nauci ponasati kako je Bog reako , kako u javnosti, tako i u licnom zivotuHakiz wrote:Može biti. Ali, moja kompanija. Ko će me natjerati da je se odreknem? Ako propadam ja neka propada i ona. A uposlenici će izgubiti posao, dakle da bi se meni osvetili, oni koji mi se svete će usput "ubiti" i uposlenike koji nisu ni krivi ni dužni i koji nisu imali veze sa tim šta ja radim.Connaisseur Karlin wrote:
Haize, na Zapadu to odrade za 24 satareputacija postane ugorzena, padne biznis ,i cao, nema vise ugovora , jer ista kompanije i dalje suradjuej sa osobm koja disimnira zena , a vjerovatno on nema postovanja ni prema vlastitoj majci, sestri surpzi, prijateljcii. Oh da, ovo je u BiH bauk, a na Zapadu normlanost
Izgleda da je taj zapad pravo sranje i da su tamo ljudi fuj. Zbog toga da bi se osvetili jednom čovjeku, časni, pošteni, moralni, društveno osjetljivi #MeToo kmečavci će ostaviti kompletne porodice bez egzistencije.
Doduše, izraz "kolaterlana šteta" i jeste izmišljen na zapadu. To sve govori...
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2924 Re: Danasnji "feminizam"
Nema šanse. Skupo bi nas koštalo. Sa jedne strane finansiranje djevojaka sa neizvjesnim rezultatom, sa druge relativno ozbiljna prilika za zaradu. 500 KM je vrijednije od tamo nekih djevojaka, koliko god zgodne bile.omar little wrote:mogli ste i vi malo uletit sa macke, sta vi mislite ko je bolji, messi il ronaldo, a?da vis zivahne rasprave.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2925 Re: Danasnji "feminizam"
Weinstein.Velkoski wrote:Ko je tačno propao na "zapadu" zbog ovih slučajeva?


