Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2901 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

Malo sam popravio preciznost na ovim tweetovima, steta ne da vise :)
Image
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2902 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

Provjerite ponovo Sentiment analysis jer su izgleda prepravili greske i vratili vam acuraccy... Ja sam otisao na expeled mode medjutim prepravili mi i sad je preko 90% acuraccy (Y)
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2903 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Verocious »

Ja odradio 110+ taskova na onom prvom Sentimentu od 800 ponudjenih, nema vise. Izadjem refresham taskove vidim dva sentimenta jedan 2400 taskova drugi 2000 taskova, evo para rekoh
Image

odradih jedan quiz: expelled, drugi: expelled...
Image
:mrgreen:
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2904 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

meni se ovo jako svidja... uspio jedva proći quiz mode i sad cepak ko lud... ko da nema kontrolnih pitanja :D
Amer996
Posts: 617
Joined: 11/11/2014 18:44

#2905 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Amer996 »

pozdrav da li mi neko moze rec da li recept spada u clanak ili ne molim vas da pozurite !!
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2906 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

jedan sentiment je bio lagan, tu sam odradio preko 50. druga 2 su malo teza. odradio par. i dosadilo mi. ali prosao sam test. iako jedva :D
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2907 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Verocious »

Janjicar wrote:Provjerite ponovo Sentiment analysis jer su izgleda prepravili greske i vratili vam acuraccy... Ja sam otisao na expeled mode medjutim prepravili mi i sad je preko 90% acuraccy (Y)
Hvala :thumbup: donio si mi 3 dollara za sada
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2908 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

Image
Evo i ja sam iskoristio sentiment :D bitno je samo da predjete quiz mode i onda se uštelite (Y)
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2909 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

Verocious wrote:
Janjicar wrote:Provjerite ponovo Sentiment analysis jer su izgleda prepravili greske i vratili vam acuraccy... Ja sam otisao na expeled mode medjutim prepravili mi i sad je preko 90% acuraccy (Y)
Hvala :thumbup: donio si mi 3 dollara za sada
I ja sam se iznenadio a sreca pa imam naviku tako otvarati zadatke koje sam vec otisao u expelled :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2910 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by jao_situacije »

Može li mi neko reći koliko treba onim bonusima da legnu, ako će uopće leći na onim 5 keywords.. jutros radio oko 5 ujutro :-D
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2911 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

jao_situacije wrote:Može li mi neko reći koliko treba onim bonusima da legnu, ako će uopće leći na onim 5 keywords.. jutros radio oko 5 ujutro :-D
dan, dva, tri... malo su kasnili s zadnjom turom, izgleda da su počeli isplaćivati....

ja osobno nisam puno njih napravio, ali drugi jesu...

http://www.clixsense.com/en/Forum/15828 ... NUSES!?p=4
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2912 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

Christmas is coming a bit earlier this year and this gift comes directly from PayPal.

Starting now and until December 31st ALL payment requests made using PayPal will have no fees associated.
Instead of the usual 2% fee, and during this period, you'll have zero fees deducted from your payment.

After December 31st the fees will return to the usual 2%.
Again, this is only for PayPal payment requests.

Happy cashouts!
Neobux (Y)
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#2913 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by IcedMFEarth »

Je li neko im'o sreće sa flagom ?
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#2914 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Slo Burner »

nothing's goin' on :evil:
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2915 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

mislim da je ovo prvi task gdje sam doguro do ovolike brojke, sreca moja pa je i najplaceniji
Image
Ukupno 52 dolara za 3 dana
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2916 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

AhmetShabo wrote:mislim da je ovo prvi task gdje sam doguro do ovolike brojke, sreca moja pa je i najplaceniji
Image
Ukupno 52 dolara za 3 dana
svaka čast druže! :thumbup:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2917 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by kloniran »

IcedMFEarth wrote:Je li neko im'o sreće sa flagom ?
meni skinuli level 3
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2918 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

@AhmetShabo svaka cast majstore (Y)
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2919 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

AhmetShabo wrote:mislim da je ovo prvi task gdje sam doguro do ovolike brojke, sreca moja pa je i najplaceniji
Image
Ukupno 52 dolara za 3 dana
de to malo ubrzaj imaš još 163 komada :D
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2920 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

Image
:izet:

Ja ne igram nista drugo dok god je ovo u ponudi.
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2921 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

Kad posjetim Bosnu jedanput, ima da se nadjem s vašim premijerima i zatražim mjesto ministra gospodarstva! :lol:

Otvorio sam više radnih mjesta nego svi oni zajedno! 8)

Haugh, Baba je govorila :lol:
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2922 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Verocious »

Fakat, svaka ti cast :thumbup: kamo srece da sam otkrio ovo na samom pocetku a ne tek prije mjesec dana do sada bi solidna suma bila u steku :mrgreen:
uvijek_ista
Posts: 79
Joined: 31/10/2009 21:31

#2923 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by uvijek_ista »

Nikako da prodjem ove Errorse :sad:
Sigurno nisam skontala pravila bas najbolje
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2924 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

Verocious wrote:Fakat, svaka ti cast :thumbup: kamo srece da sam otkrio ovo na samom pocetku a ne tek prije mjesec dana do sada bi solidna suma bila u steku :mrgreen:
meni kažeš... ja sam na clixu od siječnja... prije toga sam radio dvije godine na nekim šugavim sajtovima gdje su plaćali upola manje.... još me zahebali za neke isplate :evil:
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2925 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

uvijek_ista wrote:Nikako da prodjem ove Errorse :sad:
Sigurno nisam skontala pravila bas najbolje
2-3 stranica nazad, ja sam objasnjavao na nekoliko primjera kako ide...
Post Reply